Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

monique_2006
12. srp 2009

ja mam apetit predplacenej uz davno a ted tam byla akce na prodlouzeni za 399 + sada od vichy, tak jsem to taky vyuzila

berunka
12. srp 2009

¨holky nevite jestli existuje nejaka jina alternativa nez tampony kdyz potrebuju jit do bazenu pri MS?za boha nemuzu tampon zavest ☹

bila.pani
12. srp 2009

Zuzi - já o jiné alternativě než tamponu nevím.. 😒 A pročpak máš poblémy se zavedením..?

berunka
12. srp 2009

dneska jsem ho zkousela,protoze az budem chodit s Elou plavat asi se tomu nevyhnu.a proste nevim cim to je ale vubec mi nejde zavest,pali to,prijde mi ze je to jakoby na sucho (coz mi u MS prijde divny) a dostanu tammax tu spicku a to je vse.kdyz vic zatlacim tak to akorat boli a pali ☹ ☹

ladasoucek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berunka
12. srp 2009

ty by jsi hlavne nemel chodit mezi lidi magore 😝

bila.pani
12. srp 2009

Zuzi - to je divný.. ☹ Nevím,co bych ti poradila..Snad ti s Elinkou plavání vyjde vždy když akorát MS mít nebudeš..

berunka
12. srp 2009

Ilco no nevim nevim protoze budeme chodit kazdy pondeli a je to 15 lekcí 😲 snad to proste pujde az na vec prijde 😉

petruna26
12. srp 2009

holky, já nestíhám... už jsem to poslala adminům...
beru, to taky nevím.. 😔

bila.pani
12. srp 2009

Zuzi - snad jo 😉 A od kdy budete chodit?

petruna26
12. srp 2009

beru, půjde - vy jdete s Marťou, viď? to máte fajn, my máme zatím 10 lekcí a z toho 2 budem na dovolený, takže tam nebudeme... ☹

anaconda
12. srp 2009

Moni,
solano nebrat, je to jen pro malé děti, páč není v sedačce dostatek místa. Záda nejdou do lehu a jsou z takových plastových plátů, takže tam Kuibajs zapadl, jak němec do krytu. Navíc nemá žádné odvětrávání a bylo mu v ní sakra horko.

Feb,
opět díky za tip! 😉 Do toho apetitu teda jdu 🙂

Součku,
docela jsi mě pobavil, při představě chlapa s tampónem v zadku, ale evidentně nevíš, o čem je řeč..... 😉
Moje osobní rada tedy zní: Dej si ještě kolečko bazénu, ať zchladneš, zřejmě se ti přehřála hlavinka 🙂

berunka
12. srp 2009

první lekci máme 31.srpna a jdeme s Martinkou 😉 jsem na to moc zvedava,tak aspon prvni lekci budu mit snad jistotou ze me mrcha nepotka 😀 😀 myslite ze to muze byt tim ze ted uz budu koncit a timpadem to jde nejak spatne zavest?

ma12
12. srp 2009

Hele vite co je divny? ze soucek ma prvni prispevek a zrovna sem. Jdi do haje a odpovim ti - strc si ho tam sam 😨

ma12
12. srp 2009

Uz se na plavco teeesim. Jen my 31.8. zrovna nepujdem ☹, jsme na doovleny

petruna26
12. srp 2009

beru, to je divný, zkus to znovu, v klidu... Vždyť do bazénu se tampon bere i bez MS (třeba v těhu kvůli mykoze, to se to máčí do nějakého toho roztoku).. Já vím přesně, co myslíš, neboj, půjde to, taky se mi to stalo... Naštěstí už jsem 16 měsíců bez MS 😝

petruna26
12. srp 2009

Ma, taky jsem na to koukala, bez komentáře 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

febris
12. srp 2009

an no hlavne za 400 ani ty 4 listky do kina nekoupis 😀

holky ja jsem vyrizena, nemaji skladem autosedacku v barve kterou jsme vybrali, tak ted vubec nevim jakou teda... a musime sjet do obchodu znova osahat materialy... 😠

anaconda
12. srp 2009

k těm broskvím,
já už Kubíkovi čerstvé broskve dala 😅

Danu,
proč se nesmí??

berunka
12. srp 2009

Anac ja jsem Eli taky uz cerstvou broskev dala,zatim ji jen ocucavala ode me ale nic to s ni neudelalo 😉

berunka
12. srp 2009

Peto a jak jsi to vyresila?proste "nasilim"nebo to pak slo zavest samo?

hanka128
12. srp 2009

je tady to dneska zase jede 😨 😕
broskve by se měly později jsou alergen,ale nevím nevím zda to vydržíme nedat,když mají naši osypané stromy 😅
koal držím pěstičky ať se zase všechno urovná.....já sama se bojím, že mi to tady začne číst máma, když se drahý o koníkovi pořád vyjadřuje neřád jeden 😝
anac jestli to jsou neštovice,tak to budete mít aspoň už za sebou a nějaké rozškrábání neštoviček a pak jizvy vám hrozit nebudou-tak aspoň nějaké pozitivum 😉
ilon kočárek vypadá hodně vyšperkovaně 🙂

a my byly dneska v brně na rehabce a maruška je prý moc šikovná 😵 a je to malý ďáblík 😵 cviky máme stejné+ s ní mám zkoušet šikmý sed a kolínka-ale ty jen zatím v rámci hry, nemám to dělat při cvičení, protože by nám prý za týden lezla 😅 ale i tak prý poleze do další kontroly,která je 31.8. 😅
a konečně můžeme nosítko-tak snad to tu naší vzteklinku rozveselí 😀

neli jaké plínky dáváš do nosítka???jo a filmy tvého mm já můžu 😵
btw v pondělí běžela bohužel 😠 pozdě v noci špatná výchova-což byl první film,na který jsem pozvala miláčka-osudová chyba 😀 ježiš jak ten se nořil do sedačky....a nejvíc při scéně,kdy si dva 12letí kluci honili pindíky-to jsem myslela, že mi z kina zdrhne 😅
omluva za román 😅 😅

bila.pani
12. srp 2009

Hani - tak velká gratulka k rehabce.. 😵
Jo a děkuji za pochvalu kočárku..Však už se na něj těšííím 😀 Dorazit by měl prý v pondělí 😔

febris
12. srp 2009

holky mne furt pripada ze danysek nak pozadu oproti detem tady... tady uz snad pomalu kazdej leze, sedi a tak 😕 to jsou sikulky! 😵

febris
12. srp 2009

hani super ze muzete nositko, to mas radost vid 🙂 maruska bude urco cela stastna 😵

bila.pani
12. srp 2009

feb - nebuj,Betynka taky neleze a sedí jen v sedačce,nebo židličce,jinak ne-e 😉

febris
12. srp 2009

bp ale bettynka je taky mnohem mladsi 😅

hanka128
12. srp 2009

feb maru taky neleze,nesedí,jen se otáčí na břicho a párkrát i zpátky-ale to je zatím spíš náhoda; a už umí krásně prudit 😀 včera to bylo, že prostě v postýlce sama nebude...takže chrníme spolu celou noc-ale jak psala neli, kdy jindy než teď si mám to mazlíkování užít 😵 protože maru je vyložený tatánek, ta na mě bude házet pěkně bobky 😅

petruna26
12. srp 2009

Beru, zkus to jindy, půjde to, neboj 🙂

Hani - Špatnou výchovu taky můžu 🙂, a jaký nosítko pořídíte? nebo už máte?

Ilon, Betynka u jídla takhle sedí? To by mi Adéla nesnědla nic, ta u jídla musí skoro ležet, takže jí něco do krku sjede. Bez toho bych do ní nedostala ani ťuk..

Feb. tak pak řekni, kterou barvu jste vybrali, taky chci tu maxi Cosi a nějakej "dobrej" materiál pro toho mýho atopáčka... Mmj., co Danečkův exém?