Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

bila.pani
19. kvě 2009

Neli - jj,budu ráda.. 🙂 A když ti TM odjede na vodu,jede na celý víkend,nebo na jeden den..?

nelinkav
19. kvě 2009

Min. na celý víkend 😠 A nezaručuju, že můj pobyt v DK nebude ještě delší 😔

hanka128
19. kvě 2009

no my se zase dneska chytli že není nakoupeno..jako tím mě fakt štve-ví že přijedu a nic tu není.....asi mám jíst vzduch nebo co 😝

bila.pani
19. kvě 2009

Neli,tak v tomto jsou ti naši chlapi asi stejní..Já tu od neděle za týden budu taky sama..Kdybych taky aspon měla kam odjet..Já vím,že to omílám pořád dokola,a omlouvám se za to,ale fakt jsem z toho nešťastná.. ☹

sonisek
19. kvě 2009

ahojky, tak venku je na padnutí a to tu dopoledne lilo...

Holky, tak nevím, jestli nám neroste zub 😕 😨 Jsem si všimla u malého v pusince, že jakoby na dolní jedničce vpravo, v tom místě, tak tam má jakoby tmavo pod dásní jako vevnitř a fakt nevím, jestli to může být zub tam schovaný? Je fakt, že všechno cpe do pusy a chytá se za dolní čelist 😅

febris
19. kvě 2009

holk tak ja mela desnyodpoledne, danielek potvora nemohl zabrat a jecel, jsem musela na chvili odejit do jinyho pokoje abych se uklidnila. Varila jsem prala pekla uklizela najednou a nak toho na me bylo moc v ten moment 😝

tonica
19. kvě 2009

Normalne tady na me pecete. Jako vim, ze jsem tu sporadicky, ale toto... 😀 😀 😀
Halooooo, kdo vi, v kolik je ten sraz ve Stromovce, prosim dejte vedet. KUJU!!!!! 😉

Petka - no jo, zrovna mam byt v sobotu na 3 mistech. To abych se roztretila, tak zkousim, jestli casove to nejake nezkompletujeme. Se taky bojim, ze byste nam pak dali s Patrickem kopacky. 😅

Jinak ve zkratce - usinani stale ocistec. Ale rev v kocarku pomerne ustal. Nechci to zakriknout, ale uz jsem presvedcena, ze to bylo tim kofeinovym kafem, ktere jsem do sebe docela dost lila. 😔

sonisek
19. kvě 2009

tonic, asi v 11 🙂

nelinkav
19. kvě 2009

Toni, když on to nikdo ještě přesně neví 😀

Soni, kdyby tam byl zoubek, nebyla by ta dáseň spíš bílá? Naše mládě si taky furt všechno cpe do papule a slintá teda víc než bernardýn, ale zatím nic nepozoruju... Že prý to pak poznám kovovou lžičkou, že to v papulce zacinká...

Jdem si na chvilku zahrát pinec, tak pa.

nelinkav
19. kvě 2009

Poznámka pro Anac: pinec = ping pong 😀

jajinka27
19. kvě 2009

tonica...tak u nás usínání lepší ale noční buzení hrůza

teď jsme na dvě hodiny spinkali 🙂)) naspávám na noc

luca30
19. kvě 2009

Ahojky,

tak jsme dnes byli na výletě v Blansku u mě v práci..tak to bylo super..malý se řechtal a byl hodný..pak jsem si prošla město, něco pokoupila a jela dom..

Sluni: chtěla jsem se zeptat jaký máš ty kočárek, na fotkách jsem viděla nějakou 4kolku na naf.kolech ale tip jsem nenašla..

jajinka27
19. kvě 2009

luco..sluninka má kočár z polska, tip ale neviiim

tonica
19. kvě 2009

Vysekavam diky Jaji a Neli, ze na me "nepecou". 😀 Nejak nevim, jak to mam zkloubit v tu sobotu. Ve 14 ma manzel rodinnou slezinu, prejedou mu bratranci a sestrenice, kteri jeste nevideli nasi juniorku. Hmmmm, tak to fakt zatim jeste nevim.

Jaji - ted jsem v rychlosti prelitla, ze slavite uspech a dokonce se spalo uz i bez zavinuti. Tak snad i to buzeni v noci se zlepsi.

Koukam, ze jste tu psaly neco o RP. Me to uplne vypadlo, takze diky za pripomenuti.

urbi
autor
19. kvě 2009

ahoj holky, tak jsme zpět z poradny - malej má 6900 a 65,5 cm... dostal prevenar a hexu a asi mu to píchlo dobrou náladu, bo se furt tlemí a je mu evidentně dobře.. ani moc neřval, šikula

jinak dopo mluvila mamka s neuroložkou a popisovala jí, co dělal Fíla s těma rukama a hlavou a tak... popisovala stav před 14ti dněma -a ona,. že máme určo zajít a ť se rovnou objednáme na vojtovku, tak jsme se objednali... mamka jí říkala, že se teď o dost zlepšil po té masáži, že už to začíná dělat dobře a hlavičku drží ve vzpřímené poloze podstatě líp, že už ji nezaklání a ona, že o tom v životě neslyšela a taková dost odmítavá... tak že máme v neděli dorazit a mrkne na něj, má službu.... no a naše doktorka na něj koukala, říkala, že o té thaj masáži taky slyšlea z více stran a že to je dobré a že podle ní je V POŘÁDKU! kontrolovala svaly, že ty zapojuje dobře a že je asi trochu pomalejší ale v pořádku! a že ona by doporučovala pokračovat v té masáži, ale vojtovka prý není potřeba, ale ať se na něj doktorka mrkne... takže teda ještě uvidíme, co řekne ta neuroložka, ale když vidím ty jeho pokroky a jestli teda zapojuje správně svaly, tak do vojtovky nepůjdem... protože kdybyste viděly ten rozdíl před 14ti dny a teď ... to je neuvěřitelný posun! 😵

se tady směje na celýž obývák... co mu to tam píchli proboha 😀

no a byli jsme znovu ohledně toho bytu a asi nám nic, kromě mých obav a paranoidních představ, nebrání do toho jít.... jen nevim, jestli jsem ráda nebo ne 😀

urbi
autor
19. kvě 2009

Toni, doraž na 11, odjedeš případně v půl druhý ne? já tam od jedenácti budu 😉

urbi
autor
19. kvě 2009

Luci, kde jsi pracovala v Blansku?
a víš co, jdi do toho Xlandera, stejně k němu směřuješ 😀

urbi
autor
19. kvě 2009

jo a jako všimly jste si, že už snad jen já a Neli máme starou fotku v pase? už i Ilonka selhala a má tam fotku novou 😀

urbi
autor
19. kvě 2009

no, ale jsem tu sám samotinký, tak taky jdu 😉

luca30
19. kvě 2009

No nejdříve jsme měli firmu v Horní Lhotě a druhá pobočka byla v Blansku...je to velký areál jak se vjíždí do blanska od rájce jestřebí...prodávali jsme vzduchové filtry a teď mají jiné specielní zaměření přísně tajné... 😎 😎

urbi
autor
19. kvě 2009

LUci, tak to vim, kdeje 😉 od Ráječka vlevo?

jajinka27
19. kvě 2009

toni...jo jo nezavinut, ale teď nahazuju co hodinu dudla v noci 😖

luca30
19. kvě 2009

jo jo je to bývalá hospoda, ale nám ty prostory suprově vyhovovali..pak se rozjela jiná výroba tak bylo zapotřebí větší prostory, no a pak nás všechny šoupli do těch větších prostorů a tu budovu v HL se snaží prodat ale nějak to nejde...
Jak to že to tam tak znáš??

sonisek
19. kvě 2009

Luci, my měli z Rájce svatební oznámení 😀 😀
A byli jsme v Jedovnici na dovče a Blansko byla naše přestupní stanice, jinak je tam hezky 🙂

kacatko03
19. kvě 2009

luca: koukám že máš taky dilema jakej kočár....já ted nevím zda jít do peg perego P3 nebo janě carrerra 😅

urbi
autor
19. kvě 2009

Luci, bo tam mám tchánovce 🙂, manža je odsud 😉

kacatko03
19. kvě 2009

luca a neznáš z Blanska firmu Zenit? 😀

bila.pani
19. kvě 2009

Veru,a už se ti podařilo prodat kočárek..?

kacatko03
19. kvě 2009

ještě néééé ještě aukro neskončilo 😀

sluninka
19. kvě 2009

luca...jak píše jája, mám ho z Polska, trojkombinace za 7500,- na netu ho ale nenajdeš.... 😒