Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
1. črc 2009

beru,..dneska hovězí s bramborem a zeleninou 😀

jajinka27
1. črc 2009

kali....noo mě spal dopoledne 30min v kočárku a pak hoďku a 10min v postýlce po obídku a nazdar bazar 😀 to bude k večeru hoooodne protivnej, ufff

jinak dneska sem poprvé dala přesnídávku 🙂)

luca30
1. črc 2009

Tak my taky jedeme v Hippu a v Hami...jiné jsem ani nezkoušela..a kaši dáváme Sunarku a dneska zkusíme poprvé tu z DM vanilková či co...tak jsem zvědavá jestli to malýmu pojede..

jajinka27
1. črc 2009

tak my kupujeme i Hamánka, jako jídlo myslím 🙂) a kaši žádnou, tu zatím dávat nebudu, není důvod

nelinkav
1. črc 2009

Ahoj holky, nemám dočteno všechno, to až jestli mládě dovolí, tak zatím jen v rychlosti:

Anac, obrovská gratulace k takové hezké číslici na dortu 😉 Koukej si užít oslavy i jinak než s hasiči a do dalšího života přeju hodně zdraví, sexu, pořád vysmátýho Kubíka a ty pevný nervy na paní tchýni 🙂

Ad. povodně: holky, jste moc hodný, že na ty lidi myslíte, ale mě nenapadá nic konkrétního, že bych osobně znala třeba rodiny, který potřebují hadry atd. to ne. Ten pán, co zemřel, byl tady od nás, ale s autem zapad po cestě. Dneska měl pohřeb, motorkářskej 😔 Já jsem tu přistěhovalec, moc lidí tu neznám a koho ze známých to letos chytlo, tak jen v podobě zatopených sklepů, zahrad... Na poslání peněz těm opravdu potřebným je spousta možností, od dms po dar na účet, oblečení sbíraj některý charity...
Tady na MK je na tohle téma diskuze:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Aponchie se do toho pustila, zjišťovala, a teď jsem koukala, že tam píše Hupcza tady od N.Jičína, že může zprostředkovat pomoc konkrétním lidem, tak kdo má opravdu zájem, zkuste to přes ni. Jste moc hodné 😵

Koal, mládě má dnes týdenní bezbobíkový výročí, tak jsem jí koupila ty glycerinový čípky, ale teď koukám, že asi špatně - jmenují se Suppositoria glyceriny a je na nich, že jsou pro děti od 10let. Už jsme půlku Stellince dali...Vadí to moc? Díky...

Jinak včera o půl desáté ráno jsem objednávala puzzle na anabelce a dneska v poledne bylo doma 😎 A je super, už jsem si dobře pohrála 😀

urbi
autor
1. črc 2009

ahoj holky, tak jsem přežila jízdu smrti - jsem se snad v životě tolik nebála - po cestě od Cline mě chytla tak šílená bouřka, že jsem myslela, že nedojedu ani do nejbližší vesnice - nakonec jsem dojela na benzínku, blesky třískaly kolem, takovej déšť, že stěrače nebraly.... jet sama, možná to beru i jako srandu, ale já se tak bála, když tam byl Filípek..

uf uf.... až to vstřebám napíšu, jak Filípek vracel Justíkovi její minulé facky 😀

koalice
1. črc 2009

Neli, koupila jsi to dobře, půlka se běžně dává na dětských odd. A celý dávám občas Aničce, pokud je třeba a je jí 5 let. neboj se toho.
Vypínám komp, máme tu buřinu...

nelinkav
1. črc 2009

No, tak moc se u nás nespí, teď ji na chvíli převzal mm a za moment valíme na nákup a ti dva do hospůdky.

Koal, díky moc, už jsem se bála, že jsem zas něco zvorala.

Urbi, sem s popisem. Už se těším, až si večer počtu o Filípkových ranařských schopnostech.

berunka
1. črc 2009

Miso uplne se vzivam do tve situace ja jsem zazila neco podobnyho v pondeli na dalnici z Mlade Boleslavi do Neratovic.na dalnici najednou cca 10cm vody s bahnem,jeste ze jsem videla prede mnou auta brzdit takze jsem do toho nevletela tak rychle,ale i tak mazec tohle jsem za volantem zazila poprve a pak jeste dal po ceste uz mimo dalnici 4 spadle stromy pres celou silnici takze jsem to objizdela na jednicku pangejtem 😒 takze zazitek nad zazitek.a perlicka nakonec vubec bych to jet nemusela ale kdyz jsme prijeli z Boleslavi domu tak jsem zjistila ze jsem u babicky vyndala MM doklady a klice od bytu takze jsme to museli jet zpatky a vzhledem k tomu ze Petr si dal s dedou slivovici tak jsem musela ridit ja 😠

urbi
autor
1. črc 2009

haha Neli, Fíla je rafinovanější - žádné oko za oko, ale křik za facku
jak jsem již psala, že se Fíla naučil "pěkný" blicí zvuk, který využívá místo běžného dětského vískání, tak to předváděl Justýnce, bo se mu líbila a vyjadřoval tak svou radost - Justíkovi to ale tak vtipné nepřipadalo a reagovala slušnýma krabicema a pláčem 😀
Fíla si ale nenechal říct a tímto prima zvukem ji oblažoval celou návštěvu - chudinka, bude mít noční můry 😀

no a jinak se náš frajer předvedl v plné parádě - nejdřív ukázal holkám, jak krásně umí blít, následně na to, jak krásně umí srát... moc se mu taky líbila Justíkova stíhačka - no, asi by taky Kája mohla Justýnce říct, že se o ty ručičky může opřít a nemusí furt lítat- má teda výdrž, holka jedna okatá 😉 no a Fíla se taky snažil za Justíkem lézet, jen kdyby ty ruce víc pomáhaly 😀

jinak Clinovic to mají doma moooc hezký, Hradec je taky krásnej, takže až na závěrečou cestu domů to byla moc fajn návštěva 😉

bila.pani
1. črc 2009

Jajinko,jsem tu a jem zvědavá na foto.. 😉 😀

Holky,malá začala dnes dost kašlat a soplit,v pondělí byla na hexe.Nemůže jí to nějak ublížit..? 😕

jajinka27
1. črc 2009

ilon...tak mmoment 😀

jajinka27
1. črc 2009

máš to tam 😉

bila.pani
1. črc 2009

Teda Jaji,ty jsi fakt kočka!! Strašně ti to sluší 😵 😵 😵 TM by si měl pořídit brokovnici na odhánění nápadníků 😉

jajinka27
1. črc 2009

ilon...ale neeee, zase tak super to není 😅 ale jsi hodná díky 😵

bila.pani
1. črc 2009

Jaji,neděkuj,však jsem napsala jen pravdu,za to se neděkuje.. 😉

Malá už zase plače.. 😔 Chytá se pořád za levé ouško..Snad to nebude zánět ☹

jajinka27
1. črc 2009

chjo, ouško, tím jsme si prošli ale tolik ho to nebolelo

držím palečky ať to nic není

bila.pani
1. črc 2009

Jaji - Tomášek měl zánět?Jela jsi s ním hned na ORL?

jajinka27
1. črc 2009

no on měl teploty a mudr se nelíbilo že zabrečel když mu šahla na ucho, poslala nás na ORL a měl počínající zánět, dostal kapičky a v poho

bila.pani
1. črc 2009

No,malá teplotu dnes nemá.Měla ji včera po hexe..Snad to bude jen nachlazení..

berunka
1. črc 2009

Ilco zkus ji dat do ouska prst a jakoby pumpnout jestli me pochopis co myslim,pokud se rozbreci tak to asi zanet bude ☹ a place jen kdyz se za nej chyta?

bila.pani
1. črc 2009

Zuzi,ona plače ze spánku a to ouško si šudlí ručkou A jako na potvoru u nás dnes zítra mudra není,má volno a žádný záskok nemá ☹

bila.pani
1. črc 2009

Jdu chovat a uspávat..Tak dobrou

berunka
1. črc 2009

Ilco Eli teda tohle nekdy dela taky kdyz nemuze zabrat tak si vylozene jde prstikem az do ouska.kdyby to byl zanet tak rychle vyleti teplota.neboj to bude urctite dobry.hlavne hodne odsavej 😉

berunka
1. črc 2009

holky kde jsteeeee??? si budu normalne myslet z eme sabotujete ☹ 😉

jajinka27
1. črc 2009

já tuuu, ale jdu do vany 😉

nelinkav
1. črc 2009

Hoj kočky, u nás teda bylo zas uspávání na dlouhý lokte 😝 😅 Unavená Stelliš uložena a toužila spát tak, že mě jednou rukou držela za moji ruku a druhou mě chytla za tričko pod krkem...

Jinak náš den teda taky super, nemáme tak akční zážitky jako Urbinkovic, ale stálo to za to... Odpoledne jsme se po 100 letech vypravily s prckem do města. Bylo krásně, tak jsme jako správní křupani vzaly náš zablácenej podvozek (všimla jsem si až ve městě), vajíčko (ať si ho užije, než z něj vyroste a taky ať líp vidí) a vyrazily. Zaparkovaly jsme u Kaufu a procházkou šly přes celý město na poštu. Už cestou tam se strašně zamračilo, na poště jsem si vyzvedla výhružnou upomínku z brněnské knihovny a cestou zpět k autu se začalo co minutu blýskat a hřmět... Rozpršelo se až cestou z lékárny k autu. Jen jsme dojely domů, udělalo se hezky 😠 😠 😠 Takže já zbrocená potem z dusna a strachu, že mi mládě zmokne, bo na autosedačku nemám pláštěnku plus obava, že přejedu minimálně jednoho kocoura - naučili se totiž spávat na kole auta, tak když odjíždím/přijíždím, musím troubit a jet minimální rychlostí, jak pakoš, no.

No a super náladičku mi zařídila tchýně, která si ode mě půjčila předevčírem postřik na mšice a dneska mi řekla, že ho na těch svých 150ti truhlících vypatlala, že si mám koupit novej. Tak se to hezky přičetlo k tomu, jak nám tchán, když jsme nebyli doma, vlezl dvěřma od technické do baráku a hledal ve všech skříních nějaký pití (byla tu pařba), nakonec sebral plávačku z lednice... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Anac, kam že je mám poslat?????

jajinka27
1. črc 2009

mno tak fotky mažu, dřív než admini 😀

nelinkav
1. črc 2009

Jaji, já je ještě stihla, všechny 4 😉 Sluší ti to 😵
Já se asi měsíc snažím dokopat k tomu, abych se obarvila, už jsem jak májový kotě. Ale škoda 20min času 😅

jajinka27
1. črc 2009

neli..díky 🙂)) no já byla naposled u kadeřnice začátkem prosince a už jsem vypadala hrozne, barva - kazdej pes jiná ves 😀