Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
7. črc 2009

beru...no psala mi Verča na mobil že Tóba taky nechce moc mlíko, že to bude tím vedrem, čaj mu dávám a přesnídávku zdlábnul taky v pohodě 😒

kali...naše dítko se taky za chvíli nevejde do korby a to jí máme velkou, ale jak se natáhne tak tam je přes celej kočár 😅

berunka
7. črc 2009

Jaji tak hlavne ze neco dlabe a pije to je dobre 😉 ja jsem dneska pobavila doktorku,jsem ji rekla ze Eli nevypije deni davku mlika co je doporucena tak jestli by ji mohla zvazit no a Ela pribrala za mesic 900g 😀 😀 tak si ze me se sestrickou delaly legraci ze maminka ma strach ze ji ditko malo dlabe 😀 😀

anaconda
7. črc 2009

čus bus.

My byli dnes plavat a už asi chodit nebudeme, protože v sobotu Kubík pribnul bazén u tetky a moc se mu v něm líbilo, takže budem chodit tam 🙂

add příkrmy-
Kupodivu Kubíkovi taky nejedou ty ovocné, má rád masíčko a když jsem mu dnes dávala s telecím masem, neolízla jsem ani lžičku, páč jsem na tom opět stejně jako petikruti a tyto mláďátka nejím. A to je u mě co říct, protože sežeru vše, co se hne 😉

Kubík je dneska extra papací a spinkací, tak nevím, čím to je, ale jsem mooooc ráda. 🙂

Kačí,
perego mám asi zas na kšeft, ale jezdí fakt dobře, tak tedy nevím..... 😅

anaconda
7. črc 2009

Hani,
no to máš pravdu, že bys mě sójovým rozitem nepoitěšila. Leda, že by bylo jako příloha k vepřové kotletce 😀 😀 😀

K tomu vaření doma-
já budu vařit, ale až bude moci polévky zahuštěné krupicí a jiné formy lepku, čímž chci říct, že budu Kubíkovi vařit jako nám, jen nám to pak dosolím. Ty skleničky mi přijdou fakt akurátní a Soni, fakt mají prckové jíst 6x týdně maso!!! Já tedy vypustila ty ovocné přesnídávky, v poledne Kubík dostane 3/4 velké skleničky, pak sunar a navečeru zbytek té skleničky, potom na noc kaši. Banán mi taky nechce, protože se mi po něm dáví. Jakmile to není konzistence pyré - bleje, tak se s tím přeci nebudu párat. Myslím, že se jim ještě navaříme ažaž, tak proč si neukrátit chvíli pohodlnou a výživnou skleničkovou stravou, že? 😉

jajinka27
7. črc 2009

beru..jo hlavně že do něj něco dostanu

manža jde do hospody, budu tu samotinká, musím upéct štrůdl

anaconda
7. črc 2009

Kalian,
to "slavné" peg perego také nejde do úplného lehu. 😒

jajinka27
7. črc 2009

do úplného lehu nejde ani ten můj roan a přitom píšou že jo 😒

kacatko03
7. črc 2009

Ahojda...tak toba má 37.7 po odečtu...zítra máme jít na očkování tak nevim co zase...na 3 hexu čekáme už 2měsíce. chjooo

Koal/ febris/ Hanka: nebo kdo se vyzná ze zdravotnictví. Tobovi se okolo jizvy z TBC udělal červenej flek jako kovová padesátka, a takové malinkaté pupínky....co to muže bejt???? a má zvýšenou teplotu muže to být od toho? já se picnu¨

jajinka27
7. črc 2009

Veru ajaj, tak snad bude v pohodě 😉

jinak koukám nikde nikdo, tak jdu koukat na film Sex ve městě 😀

berunka
7. črc 2009

Jaji ja jsem tu ale taky koukam ze dnes pusto prazdno.Ela usnula uz v sedm byla chudinka hotova uz pred koupanim.ja jsem si udelala vecu a ted asi budu trochu poklizet,pres den se mi vubec nechtelo. 😒

kacatko03
7. črc 2009

anac/ jaji: ale i tak dost leží...já si nemužu stěžovat 😉 a s PP jsem max spokojena

berunka
7. črc 2009

tak my porad jezdime v hluboky korbe.Eli se tam nastesti jeste libi a vetsinou brzo usne.takze prestavovat do sportaku asi zatim nebudeme.na kline se mi sice posazuje ale vzhledem k tomu ze se jeste ani neotaci zpatky na zadicka nechci nic uspechat 🙂

urbi
autor
7. črc 2009

zdravím, zdravím!
jako vždy poslední dobou - nestíhám... ale to je dobře ne? 😉

zkoukla jsem fotky z Konopiště - príííma 😵

petruna26
7. črc 2009

ahoj holky, já klasicky nestíhám, ale dnes kvůli tomu, že jsme si s Adélou od 3 do 6 schruply 😀 , no zázrak, ale já jsem konečně vyspalá a můžu fungovat..

Veru, tak ať teplota brzy zmizí.. 🙂 jo, a máte krásné foto z Itálie..

anac a jáji krásný fotky z Konopiště, projížděla jsem je v noci z mobilu 😀

tak pa, musím jít pracovat a pak se věnovat mm

kacatko03
7. črc 2009

Tedaa tady to teda jede. kde je kdo? 😕

sonisek
7. črc 2009

čauky, já tu čučím na Novu a koukám po golfkách a po výletech, naplánovali jsme si, že na konci července bychom mohli jet do Krkonoš 😵

kacatko03
7. črc 2009

Soni: teda já vás obdivuju, u nás nikdo na výlety není 😀

sonisek
7. črc 2009

Veru, my jsme takový akční no...hlavně se těším na hledání kešek 😀 😀
Zítra a ve čtvrtek máme tátu doma, tak určo se bude něco dít, přece nebudem sedět doma 😀 Teda dle toho jak bude...

jajinka27
7. črc 2009

já koukám na Sex ve městě a piju vínko, když tu nikdo nebyl 😀

sonisek
7. črc 2009

to je dobrej film, na něm jsem byla v kině, když Tomovi bylo asi 11tt 😀 😀 😀

nelinkav
7. črc 2009

Ahojte všem (i těm, co tu nejsou 😀 )!
Anac má možná nejhorší tchyni, ale já jsem to vyhrála se švagrovou. Nejenže se k nám sama pozvala, ale ve chvíli, kdy už u nás měli být, volala, jestli by pro ně mm nepřijel 😝 Podvečer to byl záživný, kromě popisování, jak se málem utopila při sjíždění řeky (ano, učitelka bez zkušeností s vodou si sedne na loď a vydá se na rozvodněnou řeku), taky tu stihla namasírovat tchána - si ho k nám pozvala a provedli to v kuchyni. Stihla si k tomu pustit můj pc, když hledala nějaký akupunkturní body, tak doufám, že si stačila všimnout, co mám nahoře v rychlé volbě za stránky a bude tu šmírovat. Člověk už nemá soukromí ani doma, fakt 🙄

Kali, perego gt3 do úplného lehu jde a já jsem s ním až na drobné provozní mouchy spokojená 😉 Jinak kdybys ji ještě nechtěla dávat do sporťáku, tak přikšírovat se dá mimčo určo i v hluboké, taky tam na to máme průřezy.

Soni, já nebudu dávat maso 6x týdně, já ho tak často nikdy nejedla, nejím a jsem zdravá jako řepa 🙂

Do kina bych šla až bych brečela...Chci vidět Líbáš jako bůh, ale mm se mnou na slaďárny už odmítá chodit 😠
Jdu zkouknout fotky z Konopiště.

jajinka27
7. črc 2009

tak ted nevim, ja myslela ze se bavite o prikrmech,tam totiz skoro vsude maso je, ale kdybych varila tak maso 6x tydne ani nahodou

nelinkav
7. črc 2009

Tak, prohlédnuto... Fotečky super, jen trošku škoda toho počasí, co? I když aspoň tam můžete vyrazit ještě jednou. A třeba uděláte fotku, která bude jak v Jáchyme, hoď ho do stroje 😎

jajinka27
7. črc 2009

teeeeda já nevím ale mě se Sex ve městě mooooc líbil 😵 prostě filmeček pro holky no aaaa 😀

nelinkav
7. črc 2009

kočky dobrou, jdem na futuramu 😎

nelinkav
7. črc 2009

Včera jsem to uzavírala, dneska otevírám, jo?🙂 Nakonec jsme zkoukli Combeck, objednala jsem z MMB sluneční clonu (objednávala jsem poprvé, tak doufám, že jsem to v tuhle pozdní/brzkou hodinu moc nepokonila) a teď skáču do stropu radostí, že je venku zas bouřka a mě visí na sušáku 3 odpoledne vypraný pračky a jedna dávka ručníků a osušek, který jsem dala ven "na proschnutí" 😠 To je počasí, že by jeden...

No nic, už fakt dobrou a zítra se tu snad sejdem v hojnějším počtu 😉 😀

bila.pani
8. črc 2009

Ahojky

Bože,to byla noc.Vůbec jsem nemohla spát,byla tu hnusná bouřka a ted jsem jak praštěná kladivem..

Včera jsem byla za babičkou,první zákrok se nezdařil,a dnes ji čeká druhá operace ☹

koalice
8. črc 2009

Dobré ráno,

jen nakukuju při ne moc zdařilém ránu, muž vstával špatnou nohou , takže domácí atmosféra úžasná. Raději za chvíli do školky vezu Aničku já 😒
pročetla jsem včerejšek.
Veru, takhle na dálku těžko říct, zda to zarudnutí přímo souvisí s TBC ( reaktivace) , ale každopádně vás nenaočkujou, to ani náhodou. Určitě hned dnes zajdi na pediatrii, ať je Tobiáš pod kontrolou.
B.p., nevím, z jakého důvodu nebyl zákrok úspěšný, každopádně u takto starého pacienta je téměř vše problematické, snad už to bude mít za sebou.

bila.pani
8. črc 2009

Koal - babička byla poprvé na cystoskopii,ale nepodařilo se nádor odstranit,podle dr.už není jiná možnost,než operace a to mi ještě třikrát opakoval,že má babička hodně nemocné srdíčko ( před půl rokem byla na koronární agioplastice).Jen za ty dvě hodinky,co jsem u ní byla,musela jít dvakrát na RTG,jednou na sono a dvakrát byla sestra natáčet EKG! A předoperační vyš.už měla za sebou při prvním zákroku.Copak j můžou operovat,když si nejsou stoprocentně jisti,že to srdíčko vydrží..?

koalice
8. črc 2009

B.p., tak cystoskopie v podstatě není žádná operace, to se zavede jen přístroj do močového měchýře , ale krátkodobě někde pac. uspávají někde ani to ne, dělá se to i v lokálu. U těchto starých lidí je to vždy na pováženou, většinou se operuje jen z vitální indikace. Babička zřejmě ještě nemá metastázy a odstraněním tumoru by se mohla prodloužit délka života, protože při pokročilém procesu a metastázách by do toho určitě nešli. K operaci musí dát svolení anesteziolog, ten má konečné slovo. A samozřejmě se musí vyjádřit také babička a zvážit všechna pro a proti. Pokud by sama trvala na tom, že se operovat nedá nechat, každý to bude respektovat,podepíše reverz, ale je velmi pravděpodobné, že časem zemře na pokročilé stadium rakoviny 😉