Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
10. črc 2009

auto mám já ale neumím řídit 😀

urbi
autor
10. črc 2009

no vidíš, tak ho vezmeš a řídit bude Marťa - a je to 😉 😀

jajinka27
10. črc 2009

to nevim zda by zvladla, je to starej krám

anaconda
10. črc 2009

Urbi,
co myslíš, že celou tu dobu dělám?? Čumím do PC, neuklidila jsem ani prd...... 😅

bila.pani
10. črc 2009

Míšo,děkuji za pochvalu..Ale říká to každý,že Lucasek je po mamince a Betynka po tátovi 😀

koalice
10. črc 2009

Jaji, abys nenidovala....za 14 dni zkus tehot.test...
Urbi, sono mozku mu delal hned v amb, je to v poradku, tak neurola zbytecna.Na rehabku brnknu v po, tak uvidime, co s nama. Na fotce vidite, ze normalne pase, zas takovej defektak snad nebude..

koalice
10. črc 2009

A Anac ten test taky rovnou, kdyz jste propojeny..,

koalice
10. črc 2009

tak tady zase nikdo.... B.p., Lucasek je fakt moc pěknej kluk, jednou bude holkám lámat srdce.
Jo a Anac jednou tvrdila, že jim malej neni podobný, já bych řekla, že je spíš na Anac, s Jiranem podobu nevidím. To musí mít tchyně radost 😀

bila.pani
10. črc 2009

Koal - nestraš 😕 😉

koalice
10. črc 2009

tak jsem v rychlosti prolítla e-stránky shopu, kam jezdíme do drážďan. Avent ohřívač lahví nemají, jen jejich nebo hallo kitty. Ale pro srovnání mají třeba Chicco sterilizátor za 13 Euro ( v čechách je tak za 600 !!), puzzle na zem s 36 díly 16 euro, do zítřka akci na židličku Prima Pappa za 100 Euro, ohrádku 80x100 za 55 Euro atd... nechápu, proč nás tady v Čechách ty obchody tak odírají.

kalian
10. črc 2009

Koal, když tě tu vidím: usíná ti Honzík večer u prsa? Nebo je schopný usnout i normálně? U nás by byla bez prsíčka hrůza hrůz. Mě to neva, ale mám trochu obavy, až budu odstavovat. Jak jsi to měla u Aničky? Jo a hodila bys sem pls odkaz na ten e-shop? A pojedete pro ni do těch Drážďan, jo? Že bychom si taky udělali výlet. Dík.

cline
10. črc 2009

Koal, protože ti dodavatelé odírají ty obchody, nikdy nedosáhneme takové marže jako v Německu nebo Rakousku. Jo jinak námv zimě sem dali Sportissimo jako konkurence avypúadá to že ho zase zruší, prýž má nejmenší tržby v republice 😝 😀 😀 😀 tak máme nějaké zadostiučinění, když už to s tím krámem vypadá, že budeme pokračovat.

cline
10. črc 2009

jo jáji takyěm napadlo že jsi v tom 😅 😀 😀

kalian
10. črc 2009

Jinak všechny zdravím 😉
Včera trošku teplotkovala, dneska už v pohodě, akorát je nějaká naštvaná a bez nálady. Ale to nevím, jestli je zásluha hexy 🙂

Ma, tak jak jste dopadli s autem??

Urbi, to je super, že už je Filípkovi líp!! 😵

Ilon, zkoukla jsem tvé albíčko a potvrzuji výše psané, Lucasek je fešák a celý ty a Janinka celý taťka.

koalice
10. črc 2009

Kalian, u prsa usne jen někdy, jinak ho mám v postýlce a přes obličej dávám takového mazlíka- látka s plyšákem, šmudlá s tím po obličeji a vytuhne. Obchod má stránky na www.babiesrus.de, lze k němu snadno dojet po dálnici, ale neděste se. Momentálně je tam velká rekonstrukce, přidělávají obchody, zvětšují parkoviště, ale stávající obchody jsou normálně v provozu. my tam byli před 3 týdny, tak se tam v dohledné době nechystám. Avent ohřívač stejně nemají, tak bych to max. zkusila do elektra v Kaufparku, to je jinde. jen mě mrzí ta židlička prima Pappa, ale můj chlap byl neoblomný, uhranula mu Tatamia a přes to vlak nejede.

Cline, tak to vidíš. A zrovna Sportissimo mám celkem ráda, většinou sportovní věci kupuju tam. Až na lyže, to tu máme skvělý skiservis a prodejnu 😉

bila.pani
10. črc 2009

Tak toto nám dělá Janinka místo spinkání 😀

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

bila.pani
10. črc 2009

Kalian - děkuji 🙂

Míšo,jsem ráda,že už je Filípkovi líp

Ad album lednáčků - je jich tam nějak málo.. ☹

anaconda
10. črc 2009

Tak to je gól, Jaji bude zase těhule! 😀 😀 😀 😀

Já mám mrchu opravdu poctivou, takže se tentokrát opičit nebuduuuuuuuuu 😉

Kubajs s houpačky sleze již za 2:41 minut! Trefí mě šlak! 😒

jajinka27
10. črc 2009

dejte pokoj, ještě jsem neměla mrchu tak jak můžu být těhule??? 😀

jinak pomooooc, uspáváme dítko a chodíme ho obracet 😅 a to spí v pytli 😅

hanka128
10. črc 2009

jáji před první mrchou je ovulace 😀 😀 😀 😀 že by tam byl bratříček či sestřička 😀
ilon tohle nám maru taky dělá-a hlavně nám ten mantinel zvedá na boku,aby se mohla koukat na telku 😅 😀

a dnešní tour de france jsme strávily vleže 😀 moooooc pěkná etapa 😀

koalice
10. črc 2009

jaji, nebuď bláhová, znám x ženských z okolí, co otěhotněly i při plném koéjení. jestli jsi cca před 14 dny klepala kosu bez ochrany a teď jednorázově jen zašpiníš a do pár dnů se to nerozkrvácí, tak můžeš být klidně těhotná. nejdřív za 14 dní to zkus otestovat, uvidíš...

hanka128
10. črc 2009

a my teda klepeme naostro už několik let, mm je moooooc šikovný 😵

no sem zvědavá jak to u jáji dopadne 😕 😀

kalian
10. črc 2009

Šmarjá, Koal, nestraš - x ženských z okolí, co otěhotněly při plném kojení? 😅

hanka128
10. črc 2009

kalian třeba moje mamka 😀
to je totiž ta záludnost, že před první menstruací je ovulace.....no a kdy máš vědět, že bude ta první mrška...
no bát se musí hlavně ty co mají v noci douhé intervaly mezi kojením 😉

jajinka27
10. črc 2009

dejte pokoj, není to 14 dní ale týden a dávali jsme bacha 😅

koalice
10. črc 2009

Tak třeba zrovna moje švagrová. při plném kojení bez menstruace a teď má dcerku, jedna blízká známá dokonce otěhotněla dvakrát-jednou spont. potratila, z druhého těhot. má syna ,moje sestřenice při kojení počala dcerku, jedna dzrav. sestra otěhotněla do 3 měsíců po porodu atd atd atd...Jáji stačí ?

jajinka27
10. črc 2009

koal...mlčet 😅 stačí 😅

urbi
autor
10. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak teď to Jajince nezávidím, teda to byla nakládačka 😀 😀 😀

Koal, ty jsi taky číslo 😀

anaconda
10. črc 2009

Tak jsem si zas pěkně naběhla! teda spíš šlápla. 😠

Už jsem Vám tu psala, jak Jiran miluje nezvané zvířecí osazenstvo naší zahrady - na jaře spínlá ruce k nebi a přeje si, aby ty černé tlusté svině pobouchaly (rozuměj tím kosy, páč jsou potravy chtivý a opravdu divoce hrabou v okrasných polích s mulčovací kůrou), při svitu letního slunka chodí kolem dokolola baráku s plácačkou a plácá mouchy z naší sytě žluté fasády také neslušně mluvíc, no a nyní si našel novou zábavu - SOLÍ SLIMÁKY!

Vylezu z baráku v pantoflích, nesu mu právě smažené masáky na sádle, nakročím do trávy a jedu po nasoleném slimákovi. Louplo mi v levém kyčli, padám, vybírám to, protože bych vysypala z talíře ty masáky, jenže mi prdlo v kříži a je hotovo....... 😠 V předklonu k němu dojdu, seberu mu pytlík se solí, jdu domů a načnu si opět další lahev vína. Se na to fakt můžu vyprdnout!!!!!!!

urbi
autor
10. črc 2009

a hlásím: bez teploty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!