Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
10. črc 2009

Holky jinak me asi odvezou z auta. Tak v ackach nam to samozrejme neuznali, ALE rekli, ze to neni ani lambda sondou, ani ridici jednotkou ale nejakym krytem od motoru, ze netesni. Mame si to nechat opravit a kdyby to delalo dal, tak prijet. Se podival, kde bydlime a hmmm, to mate kousek co? takze kdyby cokoliv, tak jsme tam peceny vareny.
Jo a po oprave to vydava velmi zajimave zvuky 🙄

anaconda
10. črc 2009

Tak to snad není možný! Maxíčku, oni z nás ještě udělají páreček! Hmmmmm, páreček, hned si jdu jeden ohřát. Radši dva, aby se mi řádně obalily nervy! 😝 (jazykáč)

ma12
10. črc 2009

Jaji: jsem cekala ze se ozves 🙂
BP: pls posli mi email, kam ti to poslat.

jajinka27
10. črc 2009

marti...prej kdyby bylo povolené víko od motoru tak je všude olej na motoru

ma12
10. črc 2009

Jaji: hmmm vzdyt rikam ze se asi z toho pos..u

jajinka27
10. črc 2009

no a máš tam olej??

berunka
10. črc 2009

Jaji zlevneny maji jen s masickem ale i tak jsme udelali zasobu 😉 😉 jedno patro v lednici je cele Elinky.a koupila jsem ji prvni susenky Safari zviratka a jak ji smakovala 😀

jajinka27
10. črc 2009

beru...mnoo ty potřebuju a jsou to ty větší žeee??? a to je normálka snědla? to je žužlá?

ma12
10. črc 2009

Jaji: o oleji se nikdo nic nezminil.
Beru: tak s masickem jo, no tak to zajedem

jajinka27
10. črc 2009

beru...ještě se ti Ela točí na břicho před spaním?? teď tam manža byl, Tom řval a byl na břichu 😅

petkakrutik
10. črc 2009

TAk pocvičíno a teĎ jdu pohledat nějakou ucházející fotku do alba 🙂

Peti, ty jsi vůůůůůbec nevzala na vědomí, že JÁ jsem se tě zastala!

berunka
10. črc 2009

Jaji jsou to ty vetsi Hami dela 200g,Hipp 190g.susenku si drzela v pacince a zuzlala ji ale jsou malinky,takze ji to moc dlouho nevydrzelo.ale chutnala ji.tak ji budem pridavat obcas do presnidavky.na brisko se toci porad ale tesne pred spanim kdyz uz je jen mrzuta ze nemuze zabrat uz je na zadickach.ale v noci ji uz dost casto najdu na brisku 🙂

koalice
10. črc 2009

tak se na vás ještě na chvilku před spaním jdu mrknout a co tu nevidím, Anac. doma obhodpodařuje dokonce tři kladélka 🙂 😀 Opravdu ze srdce Ti jako druhé dítko přeju holčičku... Dobrou

anaconda
10. črc 2009

ó, koal, děkuju! Na holčičku už se taky moc těším, ovšem až tak za 3 roky! 😉

Jiran se zas vypravuje do Polska pro náhradní díly. Marti, nechceš rovnou nové auto?? 😀 Jen jeliman si může koupit auto v AAA Auto Praha a u podobných podvodníků! 😖

Jinak tu Jiran do teď opět střílel sousedy z Němec, místo toho, aby se tu věnoval mě. Já se tedy věnuju tomu vínu, no. Max už šel spát, kdyby chtěl zas někdo rypákovat! 😠

A já jdu tedy počumět po bazarech. 🙂

jajinka27
10. črc 2009

dítko za 3 roky? to taky tak plánuju, to říkám budem zase rodit ve stejnej termín 😀

ma12
10. črc 2009

Peti: novy auto? 😕 hele jestli to bude jen nejakym dementnim spatnym sanim motoru do starteru ci jakyho slaka, tak je to v poho. Jeste ten divnej zvuk napravit a budu moc KONECNE nakopnout kar, vyzvednout Jaji a prijet. Se tesim na Maxe.
V po bude mm volat do servisu, kdyze to prijedem, a v utery rano se pravdep. bude tam davat, takze v utery odpo, spis ve stredu bych ho mohla mit. A maj bejt tropy, takze budu u nasich u baziku se rozvalovat, kdybyste nekdo chtel, dorazte 😉
Tatik jde do toho vseho na operaci, nastesti jen tu lehci.

petruna26
10. črc 2009

Boze vy me bavite takhle v noci :o)).. tehotna Jaja? ty jo, to by byl mazec, co? Peto tebe uplne vidim, popsalas to krasne. Zitra musim kouknout na odkaz od Koal, zahlidla jsem neco o Hello Kitty :o). Dobrou noc

bila.pani
11. črc 2009

Dobré ránko..

Janulce se klubou další zoubky a je šííííleně protivná..To zase byla noc..

Anac - ty jsi opravdu jeliman 😀 Ale nebýt tebe,asi ani nevím,co to smích je 😉 Snad budu mít jednout tu čest poznat tě osobně 😅

Jina tady jsou přdané další fotečky lednáčku- https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Petikruti,to foto nemá chybu 😀

Tak krásnou sobotu.. 😵

petkakrutik
11. črc 2009

Krásné ráno!

♥♥♥ Patričce všechno nejlepší k narozeninám 🤐 🤐 🤐 ♥♥♥

Ilon, to pončo je srandovní, že? Jinak P á''ťa má 6600 a 67 cm. Dala jsi tam míry od Patričky od tonici 🙂

anaconda
11. črc 2009

Dobré sobotní ránko, ledňáčci 😉

U nás byla noc celkem ucházející. Kubajs se furt točí na břicho, takže jsem ho pořád dávala zpět na záda. Klidnější začal být až když jsem si ho dala k sobě do postele. Je to syčák!!!

Ilonko,
jsem ráda, že Ti občas zvednu náladu a taky Tě ráda poznám, to je jasný 😉

Počasí opět suprově letní, takže beru kožich a jdu ven s pindíkářem Maxem. Drama včerejšího dne totiž pokračuje i dnes 😠

Jinak dnes dopoledne přijede ségra a odveze si košík na mimi. Včera jsem ho připravovala a normálně jsem z toho byla na měkko. Doopravdy mi došlo, že už má Kubík miminkovskou etapu za sebou. 😢

Ještě, že ta Jaji čeká mimi, alespoň si vše pěkně připomeneme, viď, Jaji 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petkakrutik
11. črc 2009

Páťa... co já z jeho jména neudělám za paskvil... 😠

petkakrutik
11. črc 2009

Peti, asi cítí ty tvoje krámy...

U nás se taky celkem dobře spalo, asi jen 2x jsem se musela otočit 🙂

bila.pani
11. črc 2009

Petikruti - promiň 😔 Už jsem to opravila.. 😉 jj,to pončo jsem úžasný,kde se dá sehnat..?

Anac - utíká to,viď? Taky jsem uronila slzu,když jsem odkládala miminkovské oblečky,ze kterých už malá odrostla.. ☹
Takže nakonec budeš sestře dávat Kubíkovu výbavičku..?? 😕

bila.pani
11. črc 2009

Patričce i Patričkovi všecno nej nej k půl ročku 😵 😲 😲 😲 (pusinky)

anaconda
11. črc 2009

Peti,
asi ty krámy fakt cítí!

Pátě také přeji vše nejlepší 😵 😵 😵 😵

Ilčo,
ségře půjčím jen věci, které nejdou moc opotřebit. Ten košík, knihu o těhotenství, apod. Oblečky ne 😉

petruna26
11. črc 2009

Všechno nej nej nej Pátě a Páťovi 🤐 🤐 🤐

anaconda
11. črc 2009

Holky,
co přikrmujete, jak Vám děti baští ty masové skleničky od 6. měsíců?? Kubíka ty hrubší kousky dáví. Právě zbouchal půlku bramboračky, tak jsem mu chtěla dát druhý chod (zelenina s krůtou), jenže to je i na pohled hrubší konzistence a hned po první lžičce byzvracel i celou tu bramboračku, jak ho to nakoplo. Ach jo..... ☹

Prohlídkou mích zásob jsem ale zjistila, že jsou takto hrubší všechny masové skleničky od 6. měsíce. Tož je asi budu muset ještě extra mixovat, že? 😕

cline
11. črc 2009

Zdarec, vše nej nej nej Patě a Páťovi. Tak nás dneska čeká plot, už aby to bylo.
Doufám, že Filda už je osypanej a rychtuje se na výlet za Maxíkem, Kubíkem a Péťou. My můžeme kdykoliv, mimo čtvrtka.

tonica
11. črc 2009

Dekujeme vsem tetam konikovkam za prani a nasemu Patovi rovnez prejeme vse nej nej a posilame hubana. 🤐

Jinak jsem koukala jak vcera slavila Anac... a techtlila mechtlila s Maxikem. 😀

Vcera jsem se tu ptala na to ohrivani sklenicek s prikrmy. Jak to tedy je? Dnes jsem dala brokolici, ale neprosla. Az po te co jsem ji nastavila mrkvi. 😒

petkakrutik
11. črc 2009

Holky, jménem Patrička děkujeme za přáníčka 🙂

Ani mi o pidioblečkách neříkejte. Každá odložená věc mě vezme za srdce. Tak rychle to utíkáááá 😢

Dani, u sklenek sama nevím, já mám prá nakoupených do zásoby, když někam pojedeme, třeba na výlet a tam to tžko budu ohřívat. já myslím, že pokojová teplota je OK. 🙂