Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

tonica
22. kvě 2009

Ahoj zensky, doufam, ze tady vse OK. Ditka neplivaji dudly, usina se v poho i bez zavinuti (vid Jaji) a chlapi neprudi.
Zacinam se obavat, ze budu muset nahlasit na zitrek Acko. Padlo nam hlidani psa, tak nevim jak to technicky zaridit. Taha ☹ t do Prahy a pak rovnou na navstevu se nam ho fakt nechce.Jeste to tedy neni 100%....
Prosim, ma tu nekdo spojeni na Petkakrutik? Kdybyste event. mohly do IP, dik.

luca30
22. kvě 2009

tak jak teď prší v Praze tak u nás je to večer ach jo a to máme dnes a zítra zábavu...tak snad se nám to vyhne...

tonica
22. kvě 2009

Ilon - taky jsem si vzpomnela, jak to ma Janicka se vsema tema vysetrenima. Vse OK? A jak to ma manza s tou praci?

My byly dnes na kontrole na plicnim. Je to lepsi, ale zase za 14 dni mame prijit na kontrolu. A zatim nedavat zadne dalsi ockovani. Tak vam reknu - jedna pacientka se dnes na chodbe nemocnice pozastavila u nasi maly. Delala na ni tututu nununu a hladila ji po tvaricce. Reknu vam, sice sympaticka babinka, bylo mi ji lito, ale zaroven mi bylo neprijemny, ze ona s chrchlakem (preci jen to bylo plicni), mi sahala a hladila malou. Blby, co? 😖

tonica
22. kvě 2009

Liberec hlasi taky konec sveta. 😠

petruna26
22. kvě 2009

tý voe, tady už lítaj hromy.... 😕 i blesky... na to asi deštník stačit nebude... 😀

petruna26
22. kvě 2009

😀 jsem si zase nevšimla, že už je další stránka 😀

hanka128
22. kvě 2009

tonico mi to taky nedělá dobře když se někdo rozplývá nad maru hlavně v nemocnici...
a my očko taky nemáme..a to pořád někde lítáme a jezdíme vlakem..
jsem byla naštavná i na mámu, když jsme byly s maru poprvé v ově,že ji chtěla ukázat všem sousedkám a spol. 😠 to bylo jak na václaváku...jako já vím, že jse smutná že nás tam nemá a že se chtěla pochlubit,ale pak už jsem řekla dost....

hanka128
22. kvě 2009

u nás bouřka včera a dnes bude asi též 😝

petruna26
22. kvě 2009

holky, to já taky nemám ráda... a minule mi ji tady kolegyně začala pusinkovat a to se mi už vůbec nelíbilo... Musela jsem se ozvat, ač mi to bylo nepříjemný... Ale Pusu jí dávám jen já a Tom, max. moje mamka někam do vlásků... Zato já jí dám denně tak 150 pus - samo jen na tvářičky, na pusu se mi to příčí 🙂

bila.pani
22. kvě 2009

Ahojky ledňandy

Tak kontrola ne NEU dopadla dobře,sice musíme chodit do 6 mesíce na kontroly,ale prý vypadá,že jí je v pořádku.Jen je pořád malé riziko té apnoické pauzy,tak mám být stále ve střehu 😒

Míšo,všechno nej nej k narozeninám..posíláme s Betynkou velikýho hubana 😀

Marti - s dědou mi to je moc líto..Upřimnou soustrast ☹

Neli - tento víkend? Hodilo by se mi to v neděli..A kam by jsi chtěla jít? Možná by mě i mm hodil za tebou do Kounic..

bila.pani
22. kvě 2009

Toni - zatím všechny vyš.máme,už jen kontroly.. no a MM a práce - zatím má tu samou,jakžtakž přežíváme,a zatím se díváme po lepší..

kacatko03
22. kvě 2009

tady už lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kacatko03
22. kvě 2009

a je po dešti 😀 😀

bila.pani
22. kvě 2009

Veru - 😀 😀 to byl fofr

kacatko03
22. kvě 2009

Ilčo to jo to ti povim----pěkně nám to zalilo zahradu 😀 ted už jen mírně kape...

no nic já jdu dobalit věci Fidelovi, zítra ráno frčí na ŠvP 😉

petruna26
22. kvě 2009

veruuu, tady leje teď a stromy se kymácej a fučí... 😀

sonisek
22. kvě 2009

achojky, tak my šli ven i s taťuldou a před půl hodinou jsme jen tak tak dohnali domů, jak se udělalo černo. Vraceli jsme se ve vichru a teď pěkně lilo, bouří, ale už se malinko projasňuje...hnus jeden fialovej, ale za to je krásný svěží vzdoušek 😀

sonisek
22. kvě 2009

holky, co jsem to tu četla, že VZP nedáv příšpěvky na plavání s dětma?? To mi ani neřikejte ☹

petruna26
22. kvě 2009

jojo, Soni, k 30.4.09 zrušeno

sonisek
22. kvě 2009

už jsem to našla ☹ To jsou sviňky teda....

Mně máma řikala, že sestřenice je u nějaké pojišťovny a že tam má spousty výhod, tak to budu muset proštudovat, akorát nevím jak se přesně jmenuje...jestli není nějaká Česká národní...

jajinka27
22. kvě 2009

tady lejeeeeeeeeeeeeee

petruna26
22. kvě 2009

mněse celkem líbí ta OZP, ale to bysme museli všichni, je tam pak víc výhod, musím to probrat s manžou

kacatko03
22. kvě 2009

😉 petrun: proto tam manžu chci nahlásit.

tonica
22. kvě 2009

Ilon - tak to je super, ze jsou vsechny vysledky negativni. A ta prace se casem taky urcite nejaka vyvrbi. 😉

Marti - ted jsem docetla. ☹ Uprimnou soustrast. 😔

sonisek
22. kvě 2009

a k té OZP se může registrovat každý?

petruna26
22. kvě 2009

soni, jo..
tak tady leje furt 🙂 Veru, to teda nevím, co to u vás bylo za deštíček 😕

tonica
22. kvě 2009

Petru - taky jsme u OZP 😉

kacatko03
22. kvě 2009

soni jj manžu přehlašuju z VZP na OZP 😉

petrun? no tady byl slušnej taky a začíná se vyjasňovat 🙂 jsme na okraji prahy tak to asle jde víc středem 😀 😒

petruna26
22. kvě 2009

supeer, to musím mm říct, když on se všech změn vždycky bojí 😝

petruna26
22. kvě 2009

no, já bydlím vyloženě v centru 😀 😀 😀 😀 😀