Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
22. črc 2009

Věru, 68 už jí je většinou malá, takže 74, jenže tý máme nějak málo.. 😝 , pak mám zas věci kolem 80ky. Dneska jsem jí chuděře dala body, který jí ještě minulý týden bylo a když jsem ji svlíkla, měla úplně rudou nožičku, jak ji to dřelo, takže letělo hned do krabice do úschovy pro další mimi 😒
Beru, u nás je to s tím spaním stejný - spí 2x cca po 45 minutách

taky se loučím, jdu se umýt (po 3denní odstávce pustili teplou vodu-hurrá), dobrou noc 🤐

jajinka27
22. črc 2009

petru...manža byl nakonec doma dneska jenom a holky se domluvily dřív než jsem to tu četla 🙂

petruna26
22. črc 2009

aha, tak to je skoda, vypadalo to, ze ses tesila. my mame tatu doma zitra, posledni dobou je i fajn, tak se i tesim. Tak pa a snad se brzo uvidime-v patek a pak dalsi patek.. uz ani nevim, kdy s kym :o).. tak paa

petruna26
23. črc 2009

Dobré ráno, zlatíčka - neupečte se 😀, já mám pocit, že už teď je vedro 😝

sonisek
23. črc 2009

Dobré ránko,
Janince přejeme vše nej k půlročním narozeninám 😵 😵
Kdepak vůbec Ilča je?

Tady taky je hic a bude hůř.... ☹ Ven půjdem snad kolem půl deváté, deváté, dokud bude přijatelně a jinak už ven nepůjdem...už aby zase zapršelo... 😅

bila.pani
23. črc 2009

Dobré ráno..

Soni,tak jsi nás předběhla,taky jdeme s Jaňouškem popřát Tomíkovi všechno nje nej k půlročku 😵 😵 😵

Dnes za mnou přijede kamarádka ze základky,neviděla jsem ji 5 let,tak se už moc těším 🙂

U nás už je taky šílený vedro.Včera večer tu bouřilo,ale nepadla ani kapka 😒

bila.pani
23. črc 2009

Soni a děkujeme za přáníčko 😉 🙂

sonisek
23. črc 2009

Ilon, taky děkujem...
A užij si den s kamarádkou, to máš super 🙂

Já včera koukala, že východem jdou bouřky...
No já se už fakt těším, až "něco" dorazí...

ma12
23. črc 2009

Dobre rano holky,
takze zitra v jednu ve stromovce? Dlouho tam nebudu, v sobotu odjizdime na dovcu, ale na dve hodky to zvladnu 😀
takze beru veci pro Vercu, Zuzku, Petru. S katou se domluvime ze se pro to stavi.

Oblecky snad taky vezmu 😉

cline
23. črc 2009

Nazdárek, marti takže nám pošleš hračky taky? To by bylo super, že by je Justík dostala k půlročním narozeninám. 🙂

bila.pani
23. črc 2009

Tak vy zase zítra srazíkujete..?Tak hlavně fotit,fotit,fotit 😀 😀 A kolik vás tam bude?

Koukala jsem,že jste tu řešili monitory..Já ho taky ještě používám a používat ještě budu jak jen to půjde.Dr.nás postrašila nejen dalším EKG,ale i tím,že se nám riziko apnoické pauzy zvyšuje do roku ☹
Ale kdyby měla srdeční vadu,tak na to přijdou už dávno,že jo??? ( když já koza nakukuju do diskuze Zemřelo mi dítě,a pak jsem ze všeho vystrašená a napadají mě ty nejhorší myšlenky) ☹

sonisek
23. črc 2009

Ilčo, vůbec tyhle diskuze nečti!! Akorát se zbytečně trápíš...Doktorka vás určitě chce poslat na vyšetření, jen aby byla jistota, že je Janinka v pořádku 🙂

ma12
23. črc 2009

karol: jasna vec, uz tisknu faktury 😀
Ilco: nikam nenakukuj

cline
23. črc 2009

hurá hurá, takže dneska posíláš???

cline
23. črc 2009

jo jinak naše dítko asi dřív bude létatt než lézt, kyž totiž k něčemu chce tak nasadí letadélko a mrská sebou jak o život 😀 😀 😀 tak nevím kdy pochopí, že tam nedoletí 😀 ale před chvílí jsem jí vytáhla z faktur, které byly od ní docela daleko a vůbec nevím jak se k nim dostala, takže třeba tam fakt doletěla 😀 😀 😀

petruna26
23. črc 2009

dobré ráno podruhé..
Marti - Stromka OK, snad budu stíhat, kdyby ne, zavolám někomu, abyste na mě počkaly.. 🙂

hanka128
23. črc 2009

tak maru už začíná cvičit taky letadlo konečně-huráááá 🙂,ale ruce jí u toho sem tam ještě špatně lítají 😅 a plazit se taky neumí,ale pravidelně ji nacházím i o metr dál než byla původně 😅
a prcina se konečně lepší 😵

a nenávidím tohle počasí, ja už mám zas migrénu a chce se mi blít a blít ☹ ☹ ☹ ať už prší 😲 no nic musím se přemoct a jít chystat věci a balit,čeká nás zítra štreka do ostravy...

febris
23. črc 2009

ahoj holky... ja uz jsem z ty tchyne hotova... zas se rano srala do zehleni veci co byly na susaku misto aby si po sobe treba uklidila rozestlanej gauc 😠 pak jsem balila veci v koupelne a ona stala s daneckem v naruci ve dverich a PORAD

febris
23. črc 2009

do me neco hucela... no strasny 😔

febris
23. črc 2009

nevim jak to dneska preziju. Ted je na nakupu ale uz z ty pulhodiny ranni jsem z ni uplne vycerpana 😝

febris
23. črc 2009

ozvu se v nedeli, pokud preziju , paaaa

cline
23. črc 2009

feb držím palce 😉

nelinkav
23. črc 2009

Dobré ránko!
Vše nejlepší dalším půlročátkům, Tomáškovi a Betynce! 😵

Ilon, na kardio a utz srdíčka už Bety byla, ne? Jestli jo, tak tam určo není srdeční vada, to by viděli. Co se dr. nezdálo? Poslouchala tím normálním heblem, co maj mudři zapíchnutej v uších (si nemůžu vzpomenou, jak se tomu říká)? Tak jestli se jí zdály třeba nějaký šelesty, tak to by nebylo nic vážnýho, máme je taky.
Btw. už jste vytáhli sporťák?

Hezky si užijte srazík, hlavně se nám neupečte 😉

My jsme dnes zvaní k tchýni k bazénu, prý si udělám volný den, že budu jen kojit. Jsem ji popisovala, že takhle jsem si užívala u našich, tak nechce zůstat pozadu 😀 Tak se těším, konečně dopíšu ten náš těhotenskej deník, všechny poznámky z těhu mám jen v mobilu a ten zítra dávám pryč, bo přijde novej.

monique_2006
23. črc 2009

hani, chapu, ja mela migrenu vcera ☹ je to hnus

holky, a to letadylko vam delaji vsechny miminka? jonase nic takovyho ani nenapadne totiz 😉 ani naznak litani....

monique_2006
23. črc 2009

neli - to je super napad s tim denikem, jinak si clovek nic nepamatuje. a nabidku tchyne fakt zavidim!!!

my se stehujeme v nedeli, takze uz od pondelka balim krabice, je to hnus. a jeste k tomu v tomhle vedru a taky mame odstavku vody (ale tejden!!!) 🙄

jajinka27
23. črc 2009

brý ránko,

vše nej oslavencům k půlročku 😉 ať jsou krásně zdravoučcí a hodňoučcí 😵

ilon...ty nikam nekoukej, mudr chce mít jistotu že to nic není, je dobře že to nenechá být a Janinka bude určo zdravá kočka 😉

jinak zlatýýýý dítko co se jen točí na břicho, to naše si prostě oblíbilo věci co já nechci , tzn dvd, furt mačká čudlíky a otáčí volume, šuplík a nakonec kabel od nabíječky, hračky nezájem

a už je tam zase, pomoooooooc

nelinkav
23. črc 2009

Ještě jsem se chtěla zeptat Berunky - to vy jste byli na dovči v Náchodě, že? Můžeš mi dát nějaký tipy, kam tam na výlet, jak je to dostupný s kočárem a příp. reference na nějaký hotel? Dík. My se furt rozhodujem mezi okolím Babiččina údolí a Šumavou a já teď do placu hodila ještě Vysočinu 😀 Odjíždíme v sobotu, tak už bych ráda měla aspoň vybráno...

Migréna je největší hnus 😠 Když mám pořádnou, až blící, tak mám vždycky pocit, že to nemůžu přežít. Ta naštěstí pár měsíců nebyla, teď jsem jen z toho počasí měla bolehlav celej týden, ale ten se dal.

Jaji, u nás jsou taky v kurzu věci technickýho rázu. Ráno ležela S. zaskládaná hračkama v naší posteli, já si za tu hromadu plyšáků odložila mobil a už to jelo. Mladá zbystřila, vypjala se na rukách a postupně začala odhazovat ty trapný pejsky a štergátka... No, sice se jí to povedlo, měla k němu cestu volnou, ale když se začala odrážet, tak se dala do couvání a měla po ptákách 😀

jajinka27
23. črc 2009

neli...to je šikulka 😀 Tomáš jde taky po mobilu, si říkám k čemu se tak rychle chce ráno v naší posteli dostat a on to mobil 😀 no jo no hračky jsou nuda žee 😀

febris
23. črc 2009

holky tak tpo vam musim jeste napsat, jsem ted vzteky rozpalena uplne do bela a jeste se ted klepu vzteky´ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
tchyne danecka zvedala z deky ze zeme- ze ho vzala za zapesti obou rukou, vytahla do ho STOJE tak ho chvili nechala a pak ho zvedla tak jsem na ni zarvala jestli si dela legraci a pak jsme vzteky praskla poklickou od hrnce... nejradsi bych ted nikam nejela...
vam rikam ze hlidala naposledy, si vubec radsi ani nepredstavuju co s nim delal vcera vecer 😠 😠 😠 😠 proc ja musim mit takovou tchyni 😠 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄 🙄