Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

nelinkav
23. črc 2009

Tak se poprvé připojuju z mobilu. Na to,že to mělo být z porodnice,tak dobrý,ne? Holt ten můj stařec byl sice spolehlivou příruční zbraní,ale jinak nic moc.🙂

nelinkav
23. črc 2009

Ilonko,jak já tě chápu... Ale vykašli se na to,říkat mu něco teď večer. Já se nikdy neudržím a spustím a chlap má pak kecy,že je vlastně dobře,že byl pryč,když já jsem taková megera:( Co s těma chlapama dál,netuším. I když bychom vzaly kramle,vždycky my budem ty,který si to vyžerou.
Marti,pěkně oslav,že se ti plní sen🙂 jsi šikulka a já už se na ten váš obchod těším.
Tak a k nám dorazila bouřka. To mi zas přeschne venku prádlo...
Dobrou,kočky.

bila.pani
23. črc 2009

Marti-řešit..Ale JAK????? Třeba odjet - ale to není přece řešení utíkat od problému,a taky to není řešení napořád..Já nevím,co dělám špatně,opravdu ne..Ale představa,že já tu brečím do polštáře,a on se baví v hospodě s kamarádama,a nedej bože s nějakou ženskou,k tomu si zpívá...ta představa je k zešílení. Nemít děti,už mám sto chutí si něco udělat.Nenávidím svůj život,je to jeden kopanec za druhým.Já to už nezvládám..

bila.pani
23. črc 2009

Neli,ono je toho víc.Já prostě nenávidím chlast a takové chování.Já v tom vyrůstala od malička.Začalo to mojí matkou než odešla.Pila moc,několikrát jsem jako dítě volala i sanitku,protože jse se bála,že jí něco je.Tatka jezdil mezinárodní dopravu,takže byl věčně pryč.Já se od malička musela starat o bráchu,vodit ho do školky,ze školky,ve škole se sním učit,takže na dětství vůbec nemám hezké vzpoímnky.Pak je tu můj ex.Poznala jsem ho,když mi bylo patnáct.Chtěla jsem prostě z domu,ale tvrdě jsem narazila.Chlastal strašně moc,podváděl mě.,bil a ponižoval.Utekla jsem k babičce.A poznala jsem Honzu.On byl hodný,pozorný,nepil..Po svatbě se to zvrtlo a je to tak jak to je.Já mám strach,že se to bude opakovat Chtěla jsem pro svoje děti rodinu a zázemí,po kterém jsem já už jako malá holka toužila a který jsem tak záviděla kamarádkám..Jenže sama na to nestačím

ma12
23. črc 2009

Ilco: ja vim, ono se to lehce rekne. Jenze kdyby ses na chvili odstehovala, tak se MUSI prece chytit za nos ne? To neni utikani od problemu, jen ukazani, ze se umis o sebe postarat sama. A najednou si rekne, ze by te taky klidne mohl ztratit.
A nebo si udelej den jen pro sebe. Proste rekni ze pristi sobotu jdes od 8 od rana pryca a vratis se az tak kolem paty. Hezky na manikuru, pedikuru, ke kadernici si nechat osmikat mikado...

A moje, troufam si rict nase nabidka stale plati. Ja jsem jinej typ nez ty, ale zase asi moc hrrrr. Ilco, kdy si resila to samy???? Neco slibil, fajn, stane se, ze se bavis, ale NAPISES, ZAVOLAS, cokoliv, omluvis se a domluvis. ALE tohle ne, to je fakt na zabiti. Zkus jak pise Sona ted v noci nic neresit, az rano, az se vyspi z opice....drzim pesticky

bila.pani
24. črc 2009

Holky moje,tak mm nedorazil domů vůbec 😢 😢 😢 😢 😢

bila.pani
24. črc 2009

Celou noc jsem nespala.Poslouchala jsem každé šustnutí,jestli se už nevrací..Vůbec nevím,jak budu dnes fungovat.Jen chodím zvracet i když už nemám co,třepu se jak ratlík,oči od slzy nateklé,že sotva vidím.. ☹ ☹ 😢

pismenko
24. črc 2009

Dobré ránko,
po delší době načuhuju a nevěřím vlastním očím, co to zase Ilčo čtu ☹ ☹ 😒 To mu teda fakt dlouho nevydrželo 😝 😝 Myslím, že je čas na fakt radikální řez, ale mě se to kecá, že 😔 😔

bila.pani
24. črc 2009

Písmenko,ono se bez podpory v rodině a bez vlastních financí těžko radikální řez dělá..

pismenko
24. črc 2009

Il, to máš samozřejmě pravdu, bez peněz to půjde špatně.Ale snad nějáký ty azylový domy pro maminky s dětma nebo já nevím, jaké jsou přesně možnosti třeba u Vás ve městě. Je mi to moc líto kočičko, ale to nejcenější máš doma v postýlkách,to ti vzít nemůže 😉 Určitě se najde nějáké řešení, musííí 😲 😲 (to je v naší diskuzi pusací 😉 )

petruna26
24. črc 2009

ahoj holky,,
Ilon-nemám slov, síla... Já bych ho už nakopala fakt do pr.ele... Ach jo, kočko, proč máš takové trápení? Já tohle nikdy nezažila, ale mám pocit, že jsou věci, který bych mu neodpustila 😠 😠 😠

cline
24. črc 2009

Ilon, tak to už je vážně vrchol všeho. Prostě to takhle asi dál nepůjde. Rychle, ale hodně rychle začni řešit účet a dlaší důležité věci, protože já mám obavy, že v tom je ženská. Přesně tohle dělal taťka než se to provalilo, začalo to, že jednou nespla doma a pak nepsal doma už třikrát v týdnu. Jo a teď ho ta jeho vykopla, takže ho má mamka zase doma a všechno na čem se domluvili je v p...

cline
24. črc 2009

Jo Ilon je to blbý, ale kde babička bydlí? Když je teď v nemocnici, tak bys mohla bylet u ní i když tam není, ne?

cline
24. črc 2009

a co brácha, s tím se nestýkáš?

anaconda
24. črc 2009

Dobré ránko, ledňáčci.

Než budu psát o včerejšku, musím reagovat na toho trotla od Ilonky. 😠

Ilčo,
já myslím, že už Ti dal plno důkazů, jak moc má rád Tebe a jak moc mu na rodině záleží. Takže jak psala Marti, moje nabídka stále platí, co se týče poslání Ti peněz na VLASTNÍ ÚČET, který si zařídíš! Tvůj manžel je totální sračka a i když chápu, že se furt snažíš ho nějakým způsobem bránit, už to vzdej. Píšeš, že jsi neměla hezké dětství a chceš pro své děti to nejlepší, ovšem když si přehraješ současný život s Tvým manželem, vše stejně spějě k tomu, aby to mělo pro Tvé děti podobný scénář, jako jsi měla Ty. Ten Tvůj šmejd chce evidentně žít jinak. Nevyhovuje mu pouto manželské, samozřejmě i rodinné. Před kamarády Tě shozuje, dělá z Tebe semetriku a ze sebe hroznýho chudáka, který s Tebou má doma peklo. Zprvu mě napadlo oslovit nějakého jeho kamaráda, aby se do toho vložil, ale jak jsem psala, jistě Tě u nich vykreslil v těch nejčernějších barvách.

Jsi mladá krásná holka a jistě nebude problém najít chlapa, který Vás bude mít opravdu rád. Nedávnoé jsem poslouchala seznamu na rádiu a mladíků, kteří hledají vážný vztah s tím, že děti nejsou překážkou, je opravdu plno. Nesnaž se manžela převychovávat, protože on už si přeci dávno vybral, jen je třeba si to konečně připustit, ač to bolí, jako sviňa......... 😢

sonisek
24. črc 2009

Dobré ránko,
teda Ilonko, co to máš doma za chlapa?? Ani nepřijde zpátky k rodině domů? To už trochu přehání, ne? To už přeci není normální... 😠
Je těžké radit, co dělat, protože každý si to stejně bude řešit po svém...ale já mít takového doma, tak pro začátek se o něj nebudu zajímat, nebudu mu vařit, prát, uklízet...

petruna26
24. črc 2009

Jo, Ilon, s tím bytem je to fakt, i když vím, že tys to babičce nechtěla říkat v jejím stavu, že? No, tak vymyslet nějaký důvod - třeba že doma neteče voda nebo něco, ale prostě jít fakt pryč - ať se chytí za hlavu, i když já se bojím, že u tvého manžela už žádné chytání za hlavu nepomůže. ☹

petruna26
24. črc 2009

jinak trochu mimo téma - holky, fakt nevím, jak s tím srazem dnes, pitomej systém stále nejde, takže nevím, kdy budu moct pracovat 😠 , do toho Adéla řve, bájo ráno (nemluvě o tom, že mám pocit, že už tak od 4 jedla každých 5 minut 😝 )

sonisek
24. črc 2009

a Petikruti, máte krásné fotečky 😵 😵

Petru, že by změna počasí působila na Adélku??

petruna26
24. črc 2009

myslím, že je spíš protivná z nevyspání, případně to svádím na zuby (ale to spíš ne, zatím nevypadá, že by chtěly růst).. Je ospalá, normálně vstává až kolem 8, dneska v 6 a to fakt spala dost mizerně, tkže je spíš ochrápaná... A pak ví, že nemám čas, takže se chce pořád chovat, klasika - když se to se.e, tak pořádně.. Ne, nic to není, jen jsem se těšila na sraz a zatím to vypadá, že pojedu tak leda.. no nikam 🙂

petruna26
24. črc 2009

Jo Peti, já na fotky koukala už včera-moc pěkné-si s tím vyhraješ, viď? 🙂

anaconda
24. črc 2009

A k včerejšku.

Kupovala jsem zas židličku přes bazárek a so svých čachrů jsem zasvětila Martinku. Přeci bude velká obchodnice, tak aby si zvykala. Moooc jí tímto děkuji 🤐 🤐 🤐 🤐

Koupila jsem ty inkontinenční podložky a ráno si dala k sobě do postele rozbaleného Kubajse. Jdu do dětského pokojíku pro hračky a ten psí zevl mi tak vytvořil zas několik sračiček. tak jsem to šla uklízet a co myslíte? Kubík se mi v posteli také pokadil, pěkně to rozválel i mimo tu podložku, takže mě málem trefil šlak. Jiran chrápal vedle a nic, takže jsem ho rázně probudila a dala mu oblemcaného Kubíka držet, že jdu napustit vanu. Kubíka držel v podpaždíčkách jak staženého králíčka a filuta Kubík Jirana krásně a vydatně počůral. 😀 😀 😀 😀

Včera jsme byli v poradně a má 7400g + 68cm, takže roste, jako z vody 😉 Prosím tedy Ilonku a doplnění údajů do tabulky k půl roku. Sice jsme tam byli dýl, páč měla mudra dovolenku, ale snad Vám to nebude moc vadit 😉

petruna26
24. črc 2009

Ptul, ten Kuba je ale šikovný.. I když se bojím, že mm by pokakanou Adélku nedržel, je to srab, nedá jí při přebalení ani tu čistou plínu 😝 😀

petruna26
24. črc 2009

Ptul=Peťul... 🙂

sonisek
24. črc 2009

Peti, šikovnej Kubík a jak roste 🙂
MM ho chodí přebalovat jen počůraného 😅

petruna26
24. črc 2009

Soni, tak u nás ani to... Ani po koupání, kdy je úplně čistá, jí tu plínu nedá... Když mu řeknu, ať jí dá plínu, vezme plínu a dá ji Adéle do ruky. No, bez komentáře 😠

cline
24. črc 2009

😀 😀 😀 peti 😀 si myslí, že je vtipnej, co?

anaconda
24. črc 2009

Jiran ho ovšem držel z donucení, si nemyslete! Hlavu vyvrácenou bokem a dávil se. Aby se nepo...., srágora jeden! 😉

Mimochodem,
ráno jsem v 06:54 hod dostana sms s nabídkou z neznámého čísla ve znění " Chci Tě ošukat", tak jsem se tedy hned ráno začervenala...... 😅

petkakrutik
24. črc 2009

Krásné letní ránko 😀 Aspoň u nás je teda nebe jako šmolka 😵

anaconda
24. črc 2009

Kubajs taky dostal kortikoidní mast na pindíka, páč má malou dírku. O tom se nám některým,zejména na volno sešitým, může nechat jen zdát, což? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Hezké ránko, ledňáčci 😀 😀 😀 😀 😀