Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

nelinkav
27. črc 2009

Holky, kdo ještě jedete na dovču, tak teď prý pobyt v kempech platí Praha nebo přímo ČR:
http://zpravy.idnes.cz/pomozte-rumunskym-romum-...
😝

kacatko03
27. črc 2009

Tak toba dneska objevil otvírání šuplíků v kuchyni. v chodítku si dojede na záchod, pavouk jeden 😀

kacatko03
27. črc 2009
berunka
27. črc 2009

teda Toba je opravdu jak certik na perkach 😀 😀 😀 Ela si momentalne vystaci s popruhem od lehatka,vali se tady u nej na brise,povida mu a je spokojena.a mely jsme dneska prvni "nehodu" v obyvaku.Eliška se dokutalela ke kytce,kterou pochopitelne prevrhla a vysypala na zem 😲

bila.pani
27. črc 2009

Janulka se mi před chvíli přetočila na přebalováku a bouchla se tvářičkou o hranu.Rýsuje se jí tam pořádný modrák.Co jsem to ta matku.. 😔

berunka
27. črc 2009

Ilco neblazni jen si vzpomen kolik holek uz tu psalo ze jim prcek odnekud spadl.to se proste stane nemuzeme mit oci vsude.hlavne si nic nevycitej nejsi spatna mama jasny 😎

kacatko03
27. črc 2009

zuzi.---to jo on ty kolena péruje furt ale ne na 4 ale ve stoje 🙂

Ilčo: neblbni...se stane...víš kolik modřín ještě bude? ale holka je to šikovná že se přetáčí 😉

sluninka
27. črc 2009

ahojte, tak jsme doma z dovči...bylo nááádherně, domů se nám nechtělo 😨

tady nějaké nové fotečky
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

petruna26
27. črc 2009

čau sluniiiiiiiiiiiiii..
já jsem dneska pečená vařená a Adéla totéž 😝

petruna26
27. črc 2009

hezké fotky máte... 🙂
asi už taky vytáhneme sporťák, dneska jsem jí koupila clonu, pláštěnku a už má těch 6 měsíců, tak můžem.. Ale já z toho moc radost nemám ☹

sluninka
27. črc 2009

Péťo..my na tyhle vedra nejsme zvyklý 😀 jsme tam měly teplo asi první 3dny a pak co byly v celý republice 40°tak u nás 19 a zima jak prase 😀
taky jsem neměla radost,že jsme přehupsly do sporťáku, ale jaksi v hlubokým bulíme a bulíme a chyběl nám tak cenťák aby nám byla malá 😒

petruna26
27. črc 2009

jojo, taky bulíme.. už má Naty zuby? 🙂

sluninka
27. črc 2009

nenééé, zatím bežžubý 😉 😵

petruna26
27. črc 2009

tak aspoň nejsme samy 😀

berunka
27. črc 2009

teda holky taky pred terminem vyplaty materske premyslite jestli mate byt ohladu vy nebo manzel?mi prijde ze nam nekdo tuneluje ucet a akorat jsou kvuli tomu doma dohady ☹

febris
27. črc 2009

beru ted je zrovna u nas financni poradce 🙂 vymyslime ruzny pojistky, sporeni pro prcka, duchodovy atd atd... je to des jalk ty prachy litaj

petruna26
27. črc 2009

beru - no, u nás naštěstí ne, ale kdybych nedělala, nemáme už od výplaty co jíst, bo by padla jen na "složenky" 😔
feb - pojistek ap. mám taky hafo, Adéla měla stavebko už v necelém měsíci, no jo, má dědu finančního poradce, tak to muselo být 😀 , teď jsem dělali životní pojistky a penzijní a úrazovky, fuj hnus - no, musím umřít úrazem, aby po mně zbylo co nejvíc peněz 😝

berunka
27. črc 2009

no kdyz jsem videla ze ted za mesic slo 40tisic pryc tak mik bylo spatne 😝 😝 😝 😝 😝 (extra blici) no hruza nechapu jak muzou vyjit s materskou 7600 maminky s dvojcatama 😒

jajinka27
27. črc 2009

kuk,

ahoooj Sluniiiiiiiiii 😵

my byli v Zoo, supeeer ale vedro, teď jsem po stepíku ale musím do sprchy 😀

Ilon...jsem ráda že jsi ok a žádný blbosti jasnýýý???

co se týká peněz, my nemáme hypotéku takže docela v pohodě

berunka
27. črc 2009

ta hypoteka je mrcha to je fakt,ale kdyby jsme ji nemeli tak se do ted mackame v 2+kk,takze vsechno spatny je k necemu dobry 😀
Jaji ZOO jo?tak to uz to mas vyslapnuty tak si to muzes pak dat s nama jeste jednou 😀 😀 😀
jo dneska jsem zkousela dat Eli Hami od 6 mesice s tema kouskama a koukala na to teda jak puk.zadnej zazrak s jedenim tak uvidime.navic ji chudinku asi neco v tom nadyma a celej den prdi jak blazen ☹

jajinka27
27. črc 2009

beru...kámoška mi říkala ať zkouším dávat ty s kouskama aby si zvyknul, že od 8mého je vše s kouskama a mixovat mu jídlo do roka asi nebudu 😒 Tom na to koukal asi podobně jako Eli 😅

jo do Zoo určo půjdu až půjdete 😉

anaconda
27. črc 2009

nazdárek při večeru 😉

Ilonko,
jsem ráda, že jsi v pohodě, už jsi nás teda fakt vyděsila! ☹

Dnes jsme zase výletili na kole a je to fakt super. A pozor - Jiran, zapřísáhlý nekolák, si byl dnes vybrat kolo, protože jsme zas včera měli hooodně veselo a já mu vyčetla komplet vše. Celý den byl jak mílius, protože jsem mu řekla, že by mi bez něj bylo líp. A má to opravdu cenu, protože to chlapům tu jejich ješitnost úplně vynuluje.

Kubíkovi ty skleničky od 6. měsíců musím taky mixovat, protože se dáví, ať dělám co dělám. Dám mu čas do té toby, než bude mít své vlasní tesáky, pak si to bude kousat sám. Jeden už je na cestě a myslím, že už bude zítra venku. 😉

Všem půlročkům a jiným oslavencům přeji vše nej...... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bila.pani
28. črc 2009

Dobré ráno,
Betynka je už je bez teplot.Spala tahem od půl deváté do šesti.Byla jsem každou chvíli vzhůru,protože to není ona..Snad už to je za náma.

Nelinko - jj,tvoje dedukce se potvrdila 🙂 Má ,,jen" šelesty na srdíčku.Dr. říkala,že by se to po roce mělo upravit,zatím jen budeme docházet na kontroly.Jen se máme vyhýbat procházkám venku při vysokých teplotách,protože by jí to nedělalo dobře na tlak a taky ji nenechávat dlouho plakat,aby si nezpůsobila další apnoickou pauzu.

Jo,a chuděrce se ten monokl na tvářičce pořádně vybarvil ☹ ☹

berunka
28. črc 2009

ahojky holciny,jak je pri uterku?u nas prsi a teplota nic moc a to jsem chtela vyrazit do Schleckera pro plinky,maji akci na Huggiesky tak je chceme vyzkouset.takze se to asi odklada na odpoledne.
jinak dneska budeme mit premieru ve sportovni uprave kocarku.To moje male mimi mi nejak vyrostlo ☹
Ilco super ze jste bez teploty to mam radost a se srdickem taky,urcite se to spravi 🙂 a s monoklem si nelam hlavu jak psala Verca tech jeste bude.nemas preci oci vsude tak se netrap ju 😉

cline
28. črc 2009

Nazdárek, beru ve schleckeru, jo? Tak tam budu muset vyrazit, ale uvažuju o koupi nějakých látkovak, abych aspoň na doma trochu ušetřila, už mě štve jak pořád jen kupuju plínky. Tak jednou místo balení jednorázovek koupím nějaké látkovky. NELI nemáš pro mě radu? Chtěla bych nějaké kalhotkové snad fleesáky?

bila.pani
28. črc 2009

Holky,stalo se vám ted někdy po porodu při MS silné krvácení s velkými sraženinami krve?Já to mám ted docela dost..Volala jsem k dr. a říkal,že prý se to může stát,a pokud to nepřejde do zítra,tak mám přijet.. 😒

sluninka
28. črc 2009

ahojte holky

Ilon...u mě to bylo stejný, trvalo to ale jen 2dny a pak to šlo do normálu...taky jsem volala svýmu dr, mě uklidnil, že wse to stává

febris
28. črc 2009

bp ja jsem taky mela prvni MS takovou "divnou" s kouskama... ted mam ms podruhe od porodu a ta uz se mi zda normalni... tentokrat akorat mela pomalejsi riozjezd, od 27DC jsem malicko spinila, vcera vic a dnes 29DC se to poradne rozjelo

berunka
28. črc 2009

Ilon ja jsem to mela poprve malinko asi jen tri dny a pak za 14 dni znovu a to uz bylo "maso". byla jsem na zachode snad kazdou hodinu uz jsem se taky desila ale pak se to upravilo.navic jak mam problemy s krvi a pichala jsem si injekce tak to prvni asi ani nebyla MS ale pry nejake jednorazove spadove krvaceni po vysazeni Clexanu 😒

taita
28. črc 2009

Dobre rano
My jedem v huggies a aktualni slevy v obchodech najdete na www.huggiesclub.cz ve Schleckeru je ta sleva jen pro cleny babyclubu. Jo a dobre jsou jen premium. Clasic nebrat.