Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sluninka
29. črc 2009

Veru nebo Věru? to asi nebylo na mě,já tam nebyla 😕 😀

hanta
29. črc 2009

Ahoj holky 😵 New photo... 😎

sluninka
29. črc 2009

hanti..teď na ně akorát koukám, ta na tý mašině je supér, tam je Anetka taková dospělácká 😵

hanta
29. črc 2009

Sluni, je to holt motorkář po taťkovi. 😎 Když jsme ji tam posadili poprvé (asi v pěti měsících), hned položila ruce na sebe, na nádrž, přesně tak, jak má spolujezdec ruce mít. Má to v krvi, nezapře se. 😀

petruna26
29. črc 2009

bylo to Veru, sluni..

Beru, co kdyby sis je stahla z rajčete, já je v týhle velikosti nepošlu, na rajče dávám originály a zmenšovat se mi je nechce, důvod, proč je nedávám na koně (teda jeden z důvodů)...

Tak mě teď seřval manžel, že nezavírám dveře od skříně (ne, protože tam chodím milionkrát za sebou).. To, že já po něm pořád něco uklízím, je v pořádku, nezavřený dveře jsou asi konec světa - normálně z ničeho nic tady na mě v 11 ječí.. Tak jdu spát opět nasr..., ještě, že tam vedle mám toho mýho miláčka 🙂
Dobrou noc, jemu to říkat nebudu, tak aspoň vám... A díky, že jste 🙂

sluninka
29. črc 2009

😀 šikulká 😀
zato u nás jsme Natálce dali balon a ona místo aby kopla,tak ho dala do pusy..divný 😕 😉 😀

sluninka
29. črc 2009

Péťo 😀 si dal trochu piva a hned bude řvát? 😀 tak dobrou Tobě i Ádě a manža ať si trhne 😝 😉

berunka
29. črc 2009

Petul vidis to me necvaklo ze si to tam muzu stahnout jsem to porad brala ze si je muzu jen prohlidnout.jsem to ale kus jelimana 😀

petruna26
29. črc 2009

beru, v pohode, jsou tam fotky i od holek. Verko, ten jeho vylev jsem fakt nestihla, dle nadavek linoucich se z obyvaku predpokladam, ze nevyhral nejakou mentalni PC hru, tak si smlsnul na mne. Poslala jsem ho kamsi a napsala mu na papirek vzkaz, jinak by me rano budil, ze nevi, kde ma fusekle, pze jsem mu je behem dne prestehovala. Tak pa, uz jsem v posteli. Jo, Ada mic taky kousala, teda ten nafukovaci, ja se ale bala, aby neprdnul, to by asi byla hooodne vydesena.

petruna26
30. črc 2009

Ahoj, krásný čtvrtek všem 🙂

petruna26
30. črc 2009

Hani, fotky krásný, ta s tou motorkou je fakt krásná.. 🙂

bila.pani
30. črc 2009

Dobré ráno..
Tak jsem volala ted dr. Tu MS či co to je mám tak silnou,že jsem si ráno dala tampon a než jsem Janince udělala mlíčko,tak už mi to teklo po nohách.Podle dr.to může být,mám přijet až zítra,pokud se to nesrovná a dnes být v klidu,ležet a nohy mít ve zvýšené poloze (jen mi teda neřekl,jak to mám dělat,když mám dvě děti 😝 )-
Za chvíli musím do banky zaplatit nájem a na poštu se složenkama.Śnad to zvládnu v poho.Si snad budu muset půjčit od malé Pameprsku 😉

sluninka
30. črc 2009

dobré ráno

Péťo...nám pár balonku prasklo a malá v pohodě, já byla víc vyplašená než ona, ta jen koukala 😀

petruna26
30. črc 2009

sluni, jo? já se bojím, že by z toho měla nějaký šok 😕

sluninka
30. črc 2009

hele my jak byli na bráchovo svatbě, tak tam bylo asi 14dětí, tak se kvůli nim nafukovalo asi 200balonků a praskalo to tam průběžně pořád, žádný mimčo tam ani neceklo😉 ale leknout se určitě může, malá teda spíš většinou kouká jak vrána 😕

sluninka
30. črc 2009

😖 teda on už tam je pařák teď, no to zase bude odpoledne

petruna26
30. črc 2009

u nás zatím 19 st., ale dusno budde, snad bede zítra míň 😖
jinak když by ten balon prásknul jinde než jí v rukách, tak si myslím, že je to v pohodě, ale A. ho pořád drápala...

sluninka
30. črc 2009

to Naty taky, furt těma nehtíkama a jak to vrže,tak jí to baví, já se krčim a čekám až prdne 😀

zítra má být míň 21-25° 😅

anaconda
30. črc 2009

Dobré ránko, ledňáčci. 😉

Tak do té Prahy jsme na konec s tátou nejeli, páč měl Kubajs opravdu děsnou noc a nebudu riskovat, že pak všichni skončíme v Bohnicích. Zase ty zuby. 😒

Jak dlouho trvá než mu vylezou, sakra?? Příznaky už má nejméně týden a zub pořáde nikde 😠

petruna26
30. črc 2009

anac, já taky pořád čekám a nic.. 😒
sluni, to skřípění je děsný, mám vždycky husinu až na pr... 😀

sluninka
30. črc 2009

anac...hele a nějaký kapičky nebo ten gel nezabírají? co homeopatika?

sluninka
30. črc 2009

u nás zub prosvítá,ale neleze, Naty tam akorát šmejdí jazýčkem, kouše všechno co je v dosahu...ale on ne a ne vylézt

jinak mi dnes přišly peníze za dovolenou, jsem čekala,že mi zavolají v září,že na to zapomněli 🙄

kacatko03
30. črc 2009

dobré ráno....

hanta: my máme taky jednu, a šel rovnou po řídítkách 😀 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

anac: nám to trvalo měsíc než vylezl, byl protivnej, měl horečky a nechtěl jist.

tak já napustila bazen a ono jako zalezlo sluníčko? se picnu....

sluninka
30. črc 2009

Veru...vezmi bazen a Tobíka, u nás ještě svítí 😵 😀

petruna26
30. črc 2009

anac, koukám, že prodáváš vozík za kolo, vy už máte novej? 🙂

kacatko03
30. črc 2009

Sluni. ted už to zase vylezlo.... 🙂

jinak jako NOC odvykací...HRŮZA. OD 7 DO 11 KRÁSNĚ SPAL, PAK DOSTAL Hami Hajaja....ty vole...ve 2 budíček a hysterák. hodinu sem ho nechala řvát, a dala napít čaje, čajem sem ho ještě nasra..la víc pak sem nevydržela a dostal půl lahve mlíka a po 3 usnul. v 6 hladová škytavka a zase řev...takže odvakace pujde pruběžně a ne na ráz nebo budu následovat anacondovce do Bohnic

sluninka
30. črc 2009

😀 😀 😀 Veru...já taky musela koupit Hajaja, páččč Extra neměli, dneska večer dávám teda tohle a jsem zvědavá...já bych Naty taky ještě víc čajem rozčílila, většinou když jsem se snažila jí v noci oblbnout,tak ho vyblila 😅

petruna26
30. črc 2009

holky, myslím, že Adéla taky ještě dlouho v noci spát nebude... Dneska od půlnoci do 6 jedla 5x 😝

kalian
30. črc 2009

Bré ránko!
Dorotka nespí. Usíná čím dál pozděj - včera v půl desáté a ráno v šest mě okopávala, ale ucpala jsem jí pusu kozou a ještě chvíli vytuhla. Přes den taky nespí, kdyby aspoň ležela a hrála si, bych mohla uklidit nebo uvařit, ale to ne, vyžaduje pozornost a taky je bordel jak v tanku 😔
Mm zase pracoval přes noc, ach jo ☹ To je už podruhé tento týden. Já se tak těším na dovču, aspoň jej uvidím více dnů v kuse, jinak už skoro nechodí domů. Hypotéka, co bych taky chtěla, že 😝

Veru, já si na vás v noci u kojení normálně vzpomněla, jak to asi Toba zvládá - a ono blbě. Se mu ani nedivím, osm měsíců přísun potravy neustálý a najednou šlus, chudák 🙂

bila.pani
30. črc 2009

U nás teda tuk tuk zuby jsou venku dva a bez řevu či jiných problémů 😔

Veru,od kdy jsi nechala Tobíka tapkat v chodítku?