Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
31. črc 2009

ja jsem dneska presunula zeleninu az se vratime domu,pred desatou mela hrusku a nez vyrazime dostane mlicko aby mi tam vydrzela.vzhledem k tomu ze vcera mela u zeleniny hysterak nebudu riskovat ze to potahnu zbytecne a stejne tam budu honem delat mliko 😀

petruna26
31. črc 2009

jáji, dají 🙂

kacatko03
31. črc 2009

ilčo: tak banán u nás malej nepožře....ten vubec nechce..a i když mu dám jogurt s babánem tak se pobleje.

na ty přikrmy si musí zvyknout, je to naednou něco jiného, Petrun tak ti to srdce rvát nemusí....na líku přeci nemuže být do puberty...počkej až bude ve školním věku a řekne ti že tohle jídlo nechce a ty budeš trvat na to že to prostě sní nebo nepujde ven 😀 tak si vzpomeneš na první ksichtíky 😉

kacatko03
31. črc 2009

jají dají 😀 je na tvém jméno, musíš mít ale občanku 😉

jajinka27
31. črc 2009

náš banán taky nechce 😒 Jinak sem ani nevěděla že to UM se dává až do tří let věku?? 😕

sluninka
31. črc 2009

jáji..pokud jsou normální,tak na občanku určitě

jajinka27
31. črc 2009

sluni...na poště a normálnííí?? 😀 tos viděla ve filmu ne?? 😀 😀 😀

petruna26
31. črc 2009

jáji, jj, normální mlíko až po 3. roce... i když spousta lidí určitě dává dřív

petruna26
31. črc 2009

jáji, půjdeš se mnou z těch Holešovic?

jajinka27
31. črc 2009

no nic, asi se půjdu doobléct a obléct dítko a vyrazíme směr poštička 😀 a pak směr Holešky

sluni...chceš něco u donadla?

jajinka27
31. črc 2009

petru...no jasný 😉

petruna26
31. črc 2009

beru a co ty a donald?

petruna26
31. črc 2009

ok, tak v jednu... 🙂

berunka
31. črc 2009

Peto vzhledem k memu behacimu dni jsem si dala doma polivku a vezu si s sebou jen musli tycku a jablko takze moooc dekuju,dneska te nebudu otravovat. 😉

sluninka
31. črc 2009

jáji freshe..kuju

petruna26
31. črc 2009

ok, beru... 🙂

sluninka
31. črc 2009

Veru..oblíknu dítko a jedem za Tebou,hodim manžovi oběd a jedem

kacatko03
31. črc 2009

sluni ok jsem doma 😀

sluninka
31. črc 2009

no už vidim jak tam bludim,kdyby něco volám,doufám,že Ti nebloknu tel..při nejhorším u zastávky, to vim kde je 😀

papa

koalice
31. črc 2009

u nás teda banán naprosto bezproblémový, dokonce jsem mu tím dochucovala Nutrilonovou kaši, protože tu moc nechtěl. Teď Hippovou zbaští i bez dochucování, i když dva dny zpět jsem mu tam dala meruňky.
Snad jedině ty kukuřičné příkrmy nechce, ale kukuřičné "bio křupky" ožužlává se zápalem. No s A. se to naprosto nedá srovnat, ta nechtěla snad nic kromě mat. mléka 😝

bila.pani
31. črc 2009

Holky,taky vám přišla další nabídka pohlednice Zdarma?Já si už objednala..Tak šup šup,než nám to Anac zase zavaří 😉 😀 😀 😀

cline
31. črc 2009

😀 😀 😀 ilon zase akcička? no fajn jdu na to 😀

cline
31. črc 2009

no uvidíme jestli mi pošlou kód, bez něj to nejde zadara, ale vzheledem k mým minulým objednávkám, mě možná z této akce vynechajjí 😅 😅 😀 😀 😀

kacatko03
31. črc 2009

mě ic nepřišlo...jakej je odkaz? 😀

cline
31. črc 2009

už mi to taky přišlo a objednala jsem 😎 sice jen jeden pohled ale zadara, no neber to.

cline
31. črc 2009

veru musí ti na mail přijít kód tak čekej jestli jsi se účastnila velikonoční akce tak ti to asi taky přijde 😀

kacatko03
31. črc 2009

karol: dík tak já čekám teda 😀 hele a s jakým je to motivem? prázdniny?

cline
31. črc 2009

no je tam pozdrav z prázdnin a hlavně tam vyplníš adresu a ono to přijde jako pohled tomu dotyčnému, takže ideál pro babičky

kacatko03
31. črc 2009

tak to je super. bo velikonoční pohledy sem zapomněla poslat a mám je všechny doma 😀

kacatko03
31. črc 2009

hallo halo tady furt nikdo.....sem si normálně všimla že už zase má malej šupinky ve vlasech...se picnu...z čeho seto jako dělá? ☹