Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

febris
12. srp 2009

neli ja si taky myslim ze rodina ma slavit stedry den sama a pak na ost svatky navstevy... jenze prob je ze tchyne je sama, resp ma jeste maminku, takze zatim ok, ale az jednou babi nebude 😔 coz velmi tezce ponesu neb je zcela uzasna, tak pak se o tchyni budem muset stridat se svagrovcema no... ale manzel s ni travil vsechny vanoce krom lonskejch, to jsme byli sami, takze myslim ze na par let jsou svagrovci na rade 😵 🙄

petruna26
12. srp 2009

jáji, jj., na to jsem se taky ptala 😀

ma12
12. srp 2009

jaji: jj, cesky mluvici, to je jasny.

nelinkav
12. srp 2009

Holky, vy jste mě normálně natěšily 😀
Petru, babičky možná poslední (ale fuj, je to od něj strašně ošklivý takhle uvažovat), ale Adélčiny první. A musíte si to s Áďou užít i vy, takhle by ji určo furt uzurpovaly babičky.
Marti, řekla bych, že nadšený očička budou už letos. Dyť už teď ty děti reagují na tolik podnětů, maj radost ze známých obličejů... Určitě to bude super.

jajinka27
12. srp 2009

marti...tak já chcuuuuuuuuuuuuuu 😀 i když u nás teď vede plastová láhev 😀

hlavně okusuje všecko, naprosto a jako je to normální aby měl v 7 měsících skoro 6 zubů?? 😅

febris
12. srp 2009

ma a ty ty pejsky budes objednavat? ja bych taky chtela 😵

petruna26
12. srp 2009

Feb., ne, my je budem objednávat, v novém eshopu U berušky 😀

ma12
12. srp 2009

Feb: az bude eshop, ty jsou normal od dodavatele ceskyho, takze az si vyplnite objednavku, tak proto pojedu. Budem jezdit 2xtydne pondeli a ctvrtek a posilat taky v tyto dny.
Jaji: krokodyl to je teda poradnej.

sluninka
12. srp 2009

neli...nejde o srdcovou skupinu 😉
to víš, že bych reagovala na věci co píšeš třebajs Ty, Monča, febris atd. ale prostě je to zbytečný...něco napíšu, málokdy se stane, že by ten "rozhovor" pokračoval..a mě to prostě neba...snažim se jen ragovat, jen aby to tady prostě jelo...ale nechce se mi už moc psát co umí novýho Naty, že má zoubek a tak...málokdy na to někdo reaguje a mě fakt nebaví tady celej den sedět u pc a čekat jestli se někdo chytne 😀
jsem asi vztahovačná mrcha,co? 😀

včera to tady tak pěkně jelo, prostě super...

dřív to tu fakt bylo takový domácí, ale já si myslim, že je to tady rozdělený na dvě skupiny ty co se znají a pak ty koníkařky co se moc nevídají..to je prostě na nic a mě to štve...

a jak se řešilo už jednou...mluvené a psané slovo je uplně něco jinýho, proto radši budu držet tlamu a krok 😉

to je fuk, pište si co hrdlo ráčí, já mám asi nějaký ujetý období, kdy mě všechno štve, vše mi je líto a tak😀

ma12
12. srp 2009

Aaaa Peta byla rychlejsi.
A budem tam mit kategorii specialne pro Anac - bazar kocarku. Takze kdo se chce zbavit kocarku nebo nakoupit, jste vitany. Bude si to zit vlastnim zivotem, je to takova sluzba pro maminy

febris
12. srp 2009

ma no joooo ja bych ouplne zapomnela 🙂 tak od patku jo? ;) se tesim

petruna26
12. srp 2009

sluni, mě to ale zajímá, co naty umí, jako že sedí ap., když já zase neumím pořád psát, jak jsou všichni šikovný.. To Adéla umí nejlíp padat na zem, ale za to nás nikdo nepochválí. Jinak to, jak Naty krásně sedí, jsem hlásila i doma, ale pak jsem musela 2 hodiny vysvětlovat, že Adélka je naprosto normální, i když to ještě neumí.. 😀

bila.pani
12. srp 2009

Jéé,Marti,tak bych si k vám mohla dát k prodeji boldíka?? 😉

ma12
12. srp 2009

Hele je to diskuze o detech ne? Tak je jasny, ze sem budem psat, co kdo umi a pochlubime se 😝
Ilco: jasna vec, az se to spusti, dam navod

bila.pani
12. srp 2009

Marti - děkuji 🙂

nelinkav
12. srp 2009

Sluni, já to vidím tak, že jsou věci, na který se reaguje a na který ne. Mě tady na většinu výlevů nikdo neodpoví a hlavu si s tím nelámu 😀 Taky nejsem moc chválící typ, ale zprávy o ostatních dětech vítám, zvlášť, když přináší nějakou tu novinku, jako první lezení, sezení, zub atd. Ráda vidím, že ty děti hezky rostou a dělaj pokroky, akorát k tomu moc krom slov gratulací a chvály není co dodat, tak se zapojuju až při něčem, o čem se debatit dá.
A s těma dvěma skupinama se mi to moc nezdá - i ty, co choděj na srazíky, se baví normálně a pořád i s těma "jen internetovýma". Tobě se to možná jeví jinak, protože jsi začala chodit prvně na srazy a pak se tady teprve pořádně zapojovat 😅
Nechci, aby tohle někdo bral jako prudu, já chci jen vyjádřit svůj postoj 😉 Mě se naše diskuze přestala pozdávat když se tu začlo rozebírat, co a kdy se smí říct a pak po vyhazování nováčků. Otřáslo to mým pocitem, že i když máme společnýho jen ten termín narození dětí, že je tu dobrá parta, ale páč tu mám hodně lidí ráda, snažím se s tím vypořádat 🙂 A hlavně to není tak žhavý, prostě nám lítaj hormony a ještě všechno řešíme jen písmenkama...

bila.pani
12. srp 2009

Ted začínám mít výčitky,že třeba já tu neřeším jen děti,ale hlavně jsem si tu vylívala srdce se svým problémama s MM.I když to každé z vás mohlo být srdečně jedno,tak jsem tu našla slova útěchy a pomocnou ruku.To ukazuje,že tato diskuze o něčem je.A já jsem nesmírně ráda,že tato diskuze je,a že existují tak prima ženský jako jste vy

jajinka27
12. srp 2009

ilon...prosím tě, vůbec neměj výčitky, jasný??

danusta
12. srp 2009

holky, co zase blbnete. Přece si fakt nemůžeme dávat pozor na každé slovo co napíšeme, aby se to náhodou někoho nedotklo.
sluni, kdyby se tady urážel každej koho příspěvky občas zapadnou, tak by tu skoro nikdo nepsal. přesně jak píše Neli, na některé věci těžko reagovat...
b.p. martina to určitě nemyslela tak, že bys tu nemohla psát i o něčem jinym než o dětech.
Chce to zdravej rozum a nebrat si všechno osobně!

sluninka
12. srp 2009

holkyyy my nechcem chválit,to by tu člověk nedělal nic jinýho
jen se prostě nikdy nechytnem jako téma..nechci být středem pozornosti, ale jen řešit normální věci jako všichni,to mi tady nějak prostě nejde...to že používám tyhle pleny nikdy nikdo neřešil-to jsem třeba jediná kdo je používá 😀

Ilon..ježiš neblázni...od toho ta diskuze přeci je, aby se tu řešilo všechno možný..ne jen ty děti..jak píše Neli nejde jen o datum narození ale o partu...

nešlo mi o to tady rozbouřit zase nějaký kraviny, jen se mi to chtělo napsat...co mě třeba trápí a tak...je fajn se s někým dělit nejen o radosti, ale i tu horší stránku

bila.pani
12. srp 2009

Jéé,to nemělo být myšlený na Martinku 😀
Já tím jen chtěla říct,že nemám pocit,že by tato diskuze šla do kytek,ale naopak.Že je hezký,že si umíme navzájem pomoct,poradit a povzbudit. 😉

petruna26
12. srp 2009

Ilon, kdo chce tu řeší děti, kdo chce, tu řeší něco víc. Takže neřešte, kdo co řeší a jestli to má řešit. Zase se tu patláme v něčem, co podle mě nemá vůbec smysl. Prostě, když něco napíšu a někdo to bude chtít okomentovat, Ok, když ne, tak taky OK.. Je to diskuze a nikdo není povinnej sem psát jen něco a ti druzí nejsou povinováni na to odpovídat. Prostě jsme tady, protože se chceme bavit, ne?

danusta
12. srp 2009

Jinak teda aktuality o našem tlustínkovi Toníčkovi. V 7,5 měsících váží 9,7 kg a kolik měří tedy přesně nevíme ale cca 74cm. Nemá zoubek, nesedí, neplazí se, ale přesto je to naše sluníčko 😉 Teď trénoval hlavně mama a baba, tak snad se teď vrhne i na to plazení. Naštěstí máme domluvené doučko s Mončinym Jonášem, tak snad se Tonda projeví jako bystrý žák 😀

petruna26
12. srp 2009

Danu - Mama, baba? - u nás jede jen děda a táta - příp. Aďa... 😀 Na tu mámu už se těším. Hele, vy plánujete doučko s Jonášem a co my? My tu taky bydlíme a jsme děsně osamocený.. 😀

danusta
12. srp 2009

Petru, Tonda zase vůbec neřekl ještě T, chudák tatínek 🙂
Když ono s tim scházením přes léto je to těžký já i Monča jsme hodně rozlítaný, ale určo po Monči dovolený domluvíme nějakej pidi srazík 😉

jajinka27
12. srp 2009

danu...jéé to je hezký, to naše dítko neříká naprosto nic 😀

nelinkav
12. srp 2009

no a já bych teď chtěla reagovat a nemůžu, bo mi mládě skáče po klíně a jedinou alternativou mé pozornosti je šňůra od noťasu 😀

takže s.rem na schízy a jedem dál, ne?

danu, tlusťoušek to je, jsou tu holčičky o víc než 2kg lehčí 😉

sluni, tak do jakých těch plinek se kadí u vás doma? já zereagzju později (teˇfakt musím jít), ale pokud s nima nevytíráš malé oči kvůli ochraně před uřknutím, tak je to určitě ok 😀 😀 😀 😀

danusta
12. srp 2009

jáji, za to má už asi 6 zubů a leze, ne?! Navíc mama říká jen v situacích, když už je fakt hodně naštvanej, je to fakt vtipný 😀

danusta
12. srp 2009

neli, jojo, však MM měl prý v roce 14kg, tak se ho Tonda asi snaží předhonit. No co naděláš, když mu takhle chutná...

petruna26
12. srp 2009

myslím, že i o 3kg lehčí než Toník, je to prostě kus chlapa, (třeba Anička(taity) a Páťa(ta))