Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sluninka
24. kvě 2009

achojté

😀 😀 😀 😀 ty fotky jsou huuustýýýý 😀

jáji...Tomík jak si Naty hlídá z povzdálí 😀

já je dám večer,teď mám moc práce....tak zatím pááá 😵

febris
24. kvě 2009

koukam ze tady jede manduca 🙂 ja mam prirodni variantu z mamaja.cz. Hodi se ke vsemu. Tmavou jsem nechtela aby v tom prckovi nebylo moc horko kdyz bude svitit slunicko.
Mit holcicku tak asi pujdu do naky limitovany edice ;) treba ty s tema kytickama nebo tu sedivo/ruzovou ;)

vcera jsme byli s manducou v restauraci, kam jsme sli pesky (asi 25min) nesl manzel a byl u toho veledulezitej 😀

jajinka27
24. kvě 2009

ahoj jen zdravím, vaříme a pak mažeme do ZOO, včera večer hustá hádka, jsem měla chuť se sbalit a vypadnout 😠

sluni...jo jo to on jooo, ale řekla bych že nejvíc zamilovanej byl prostě do Míšulky 😀

koalice
24. kvě 2009

Feb, já mám taky přírodní manducu a myslím, že i Ma ji má. My s ní byli i v divadle na dětské akademii, ale pořizovala jsem jí hlavně na očistec č.1 ( tak manžel říká chystané dovolené na Šumavě)

Kačátko, sluneční clonu na kočárek mám od firmy teutonia, má být univerzální, ale na ABC design hlubokou korbu nejde. Tak bacha, raději si to někde přímo na prodejně vyzkoušet, já to kupovala přes net a obchodnice se dušovala, že jde na všechny korby....houby... na sporŤák jsem to ještě nezkoušela, ještě ho nepoužívám. Ale mám stejně i objednaný slunečník abc design, k moři musí být malej řádně odcloněn 🙂 Golfky mám ještě po Aničce v super stavu od firmy Chicco, tak asi nové kupovat nebudu, rozhodně chci ale ve sporťáku ještě přečkat zimu

sonisek
24. kvě 2009

Ahoj holky,
ty fotky máte fakt super 🙂 A kolik, že tam bylo chlapů?

jaji, copak se zase stalo 😔

Tak nám se peče obídek, kamarádka mi poradila co s kuřecím masem - tak je obalené v jogurtu a brambůrkách a peče se v troubě, tak jsem na to zvědavá 😀 A pak půjdem na prochajdu 🙂

Ilon, malá má dneska svátek, nebo ne? Jestli jo, tak vše nej 😵

hanka128
24. kvě 2009

teda srazíkové fotečky moc moc moc pěkné 😵 hlavně ta na šátku-to je jak pásová výroba 😀
já mám dneska poklízecí den 😖 ale už je to třeba 😝
marušátko dneska děsně vyvádí při kóju-pár cucnutí a šlus a už mi tam strká palce 🙄 by si je nejradši sežrala-tak nevím co zas blbne bo normálně odstříkám...

sluninka
24. kvě 2009

jdu instalovat fotky,snad to nebude dlouho trvat 😕 😅

petruna26
24. kvě 2009

ahojky, tak už jsme doma 😝
jinak u tchánů na chatě se prodává vedlejší pozemek, tak ho chtěj koupit, abysme tam mohli jezdit na chatu... já vím, že to myslej dobře, ale... 😠 .. samozřejmě by tam šel postavit dům, ale představa, že tam budou každý týden (sic na vedlejším pozemku, ale celý víkend každý týden od jara do podzimu + 14 dní dovolené), tak prostě ne... Mm, zase byl hned pro, že bysme ušetřili peníze za pozemek 😠 , ale v tu chvíli by to stěhování bylo fakt na 2 věci... Tak jsem ho zase hned usadila...

ach jo.... 🙂

jinak plavčo v Letňanech nám schválil 🙂

petruna26
24. kvě 2009

Jo a Janince všechno nej... k svátku... 🙂

sluninka
24. kvě 2009

fotky uloženy, tak jukněte 😉

Péťo...cooo? si děláš srandu s těma tchánovcema, před nima zdrháte a oni půjdou taky 😅
jdu juknout na stránky těch Letňan 😉

petruna26
24. kvě 2009

No, Sluni, oni to zatím nevědi, že chceme prchnout 🙂 , tohle bylo nezávisle na tom, mysleli, že bysme jako mohli mít vedle nich chatu, no, to bych vážně chtěla, bydlet s nima přes týden v Praze a na víkendy s nima jezdit tam 😠 ... Ale mm myslel, že bysme tam mohli postavit barák, že by mi to nevadilo, když by tam byli "jen" o víkendu... To by bylo ještě 1000x horší než teď

sluninka
24. kvě 2009

no oni ty chlapi vážně občas hýří skvělýma nabídkama, taky jsem jich včera a dneska pár dostala, a k obou jsem řekla, jestli má všech pět pohromadě, no trochu jsme se chytli...tady v lednu je to ale uplně normální 😀

mimoch.https://www.modrykonik.cz/album/view.php... 😝

berunka
24. kvě 2009

Verus prosim te nechotila jsi Elinku kdyz jsem ji krmila?kdyztak mi tu fotku sim posli na blahova.zuzka@centrum.cz 😉 😉 😉 😉 😵

kacatko03
24. kvě 2009

ahoj holky,

Koal: já hlubokej už nepoužívám vubec, a ten deštník mám objdnanej taky. a to sclonítko chci už na cholfky právě kvuli dovolení v itálii 😉

jajinka27
24. kvě 2009

sluni...tsss mezi těma dvouma vychrtlinama teda vypadám 😝

bila.pani
24. kvě 2009

Ahojky

Děkujeme za přání Janince k svátku 🙂
Máte moooc krásné fotky ze srazu,musela to být paráda.. 😵

sluninka
24. kvě 2009

beru..nemáš icq nebo skype, mě to mailem za boha nechce projít 😖

jáji....ale vem to z tý lepší stránky.máme foto snad už všechny 😀

sluninka
24. kvě 2009

holky...
ta úvodní je stejně NEJ 😀

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

jajinka27
24. kvě 2009

jo jo až na toho našeho uřvánka 😀

hanka128
24. kvě 2009

to je fakt jak nějaká pásovka 😀 😀 😀
opožděně janičce vše nej 😵

tak sem vyšůrovala maru pokoj i s umytím okna 😝 ,sociálku...no zítra můžu pokračovat 😝

zítra musím hlavně zajít zažádat o ten rodičák,ať už to mám z krku a pak jít zrušit pojistku-mám ji se spořením a to je fakt na houby...takže pojistku ruším a novou založím až budu pracovat. 😉

jajinka27
24. kvě 2009

hele asi mám debilní dotaz, ale jak bude vědět sociálka kolik mi má vyplácet když jsem tam ještě nebyla 😕

hanka128
24. kvě 2009

a co ti má sociálka vyplácet? jsem nějak mimo 😅

jajinka27
24. kvě 2009

no rodičovskej příspěvek ne??

hanka128
24. kvě 2009

no tak to je jasný ne-podle toho jaký si zvolíš🙂)) já mám nárok na 3 nebo 4 letý ale ty pokud jsi měla těch 16000 a něco tak můžeš dostat i ten 2 letý...
já na sociálku jdu taky teprve poprvé 😉

jajinka27
24. kvě 2009

no to jooo a kdy tam musím dojít, mě totiž zítra končí mateřská 😅

berunka
24. kvě 2009

Sluni - ICQ 214551062 😉

sonisek
24. kvě 2009

jaji, jsem koukala, že Tomík tam nějak protestuje 😀

ALe ta pásovka je fakt super 😀

My s mm koukáme na Novu, to je zase sranda 😀

sonisek
24. kvě 2009

jaji, tak to už je asi trochu pozdě, ne?

jajinka27
24. kvě 2009

no ale třeba 2letá se může rozhodovat až někdy do půl roka dítěte ne? tak já nevím??

hanka128
24. kvě 2009

hmmm jo tak to nevím 😕 ale jak tu čtu ty papíry co jsem k té žádosti dostala-tak na 2 letou variantu musíš požádat nejpozději v kalend. měsíci následujícím po měsíci kdy dosáhne 22 týdnů života
klasickou to je 3 letou nejpozději v kalend. měsíci ve kterém nejmladší dítě dosáhne 21.měsíců věku