Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hanka128
25. kvě 2009

třeba od švagrové kluk-v pohodě si s náma hrál,ale jakmile mamina v dosahu-řev šílený....tak se vždycky petra klidila z dosahu ať může taky něco udělat že... 😅

sluninka
25. kvě 2009

hani..to je jak u nás...naši bydlí 260km odtud a vidí Naty častěji...tchán bydlí o pár baráků dál a tchýně pár km a MM si stěžoval,že ji skoro neznají,páč tam neci jezdit,ale nechápe,že v 18h je prostě na nějaký návštěvy pozdě, naše mimčo má svůj režim a koupání kolem půl sedmý je prostě třeba dodržovat 😠

luca30
25. kvě 2009

Nová fota:

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Veru: tobík je k sežrání...boží ohoz, asi udělám nálet na Tesco, v Brně teď nic moc neměli...teda v Krpoli...

sluninka
25. kvě 2009

luca....jéééééé,ten je prďáckéj 😀 hlavnš s tim nahatým zanďourem 😀

hanka128
25. kvě 2009

no to jo 😉

já jednou za čas vemu maru a jdem na návštěvu nebo tam jdem všichni ....tak nějak se to snažím dělat spravedlivě...ale ostrava vede 😀 hlavně láďovi je děsně líto, že tam jezdím-ale když jsem mu to říkala před otěhotněním, že mu to bude vadit, že tam budu jezdit-tak dělal chytrého že ne..... 😠 a já za rodiči jezdit musím-mají jenom mě neb můj "skvělý"bratr závislý na automatech se už několik let neukázal doma...

hanka128
25. kvě 2009

luci ten je kráááásnýýý 😵 😵 😵
a vám ty děti tak pěkně pasou....maru pase pěkně jen když držím zadek i ruky..jakmile pustím tak nám lítají přímo gripeny 😅 😅

sluninka
25. kvě 2009

Veru...to zelený, to je jako plavky?
kdybyste snad měli v budoucnu nouzi o nevěstu.tak víš kde bydlíme 😕 😀

luca30
25. kvě 2009

hani: náš pase jen tak dvě minuty, pak si začne slintat na ruky a je konec..no někdy mu to vydrží i déle ale o moc ne....

hanka128
25. kvě 2009

no to maru vydrží dlouho-ale jen chvíli to dělá dobře...ona pak naopak začne hulákat když ji vracím na záda-hned to mydlí zpátky na břicho-a kecá a kecá a slintá a žužlá co se dá..zjistila, že z bříška má přehled do okolí tak byla tam byla pořád.......
no ještě že už je zítra to úterý a jdem na tu vojtovku a konečně víme jak ji to pasení korigovat...

kacatko03
25. kvě 2009

Sluni...ne to je overal s kapucou 😀

sluninka
25. kvě 2009

Veru..i tak vás chcém 😀 😀 😀

hanka128
25. kvě 2009

kacatko a kolik stojí ty overaly bo jsou boží 😵 zítra když už budem v brně tak že bychom to vzali přes tesco 😀

kacatko03
25. kvě 2009

holky ty barevne 240 3ks v 1, a to zelené s kapucou myslím 119 😀 😉

sluni tak joooooo 😀 😀 😀

sluninka
25. kvě 2009

Veru...pecka 😀 to bylo rychlý 😵 😀

kacatko03
25. kvě 2009

se akorát musíte poprat s Eli 😀

hanka128
25. kvě 2009

jste teda pěkné dohazovačky 😀 😀

maru chrňá a já to zbodla medvídky 😅

hanka128
25. kvě 2009

tu zbodla-píšu děsně 😅

ma12
25. kvě 2009

Cuzzz,
tak jsem si myslela, ze budeme moc prihlasit auto na me. Tak to jsem se spletla. At zijou urednici.
Ad RD a dovolena. Mam info, ze to MUSI byt MD, dovolena a pak RD, ze dovolena a RD nejde cerpat soucasne. Tak ted jako co 😲

kacatko03
25. kvě 2009

ma: to je divné dneska mi sociální pracovnice říkala že to jde současně. že to bylo loni že RD byla po dovolené, ted to změnili. 😉

sluninka
25. kvě 2009

HOLKÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ máme za sebou první llžičku 😀 normálně Naty spapala čtvrtku skleničky mrkve 😵

teď ale zádrhel, nevíte jak nejlíp dostat mrkev z bryndáku, pleny a oblečení???? 😅 😀 😀 😀

sluninka
25. kvě 2009
kacatko03
25. kvě 2009

Sluní: SAVO 😒

sonisek
25. kvě 2009

Sluni, super 🙂 Já můžu doporučit Ariel Profesional, takovej tekutej - půl litru stojí asi 60 Kč a to vypere každou skvrnu...i to používá tady kamarádka, co taky dává mrkev a vypere jít o všechno 🙂

My malýmu zkusili v pátek dát kousíček banánu na lžicce, tak to taky slupnul, ale to bylo jen na hraně lžičky 😅

kacatko03
25. kvě 2009

tak mě to ten Ariel nevypral---a banán malej vubec nechce, prská ho a kření se

sonisek
25. kvě 2009

dnes v Cernych ovcich, zachvilku, bude test pracich prasku 😀

hanka128
25. kvě 2009

sluni tak já doporučuju žlučové mýdlo-dávám to na kakína na plínu, na pokecané trička od rajčat,papriky a spol...i krev už mi tím pustila 😉

urbi
autor
25. kvě 2009

čus holky!
nestíhačka totálka... se omluvuju...

jinak jsem to lehce prolítla

Beru, vše nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Petru, Cline, manduca objednána, se těšim - a bude v ní, i kdyby si to tam měl nejdřív prořvat 😀 (legrace)

ad 8. měsíc - jde o separační úzkost dítěte, do té doby si dítě myslí, že je s mámou jeden člověk, kolem toho 8. měsíce si začne uvědomovat, že on a máma jsou dvě osoby a začne se bát, že se mu máma ztratí... je to pro něj velká nejistota (mámou mylsím kteroukoliv hlavní pečující osobu) - musí si ověřit, že i když máma na chvilku odejde, tak že se mu zase vrátí, že to není navždy - než získá tu jistotu, chvilku to trvá a v tom období bývá to dítě bez mámy nešťastné.... ale záleží na dítěti a jeho povaze, některému to trvá dýl, některému stačí si to ověřit během chvilky a je v pohodě....

a ad mrkev- dnes jsme taky zkoušeli! a padalo to do něj jak blázen - je to malá popelnice.. a ani nebyl špinavej, hezky z té lžičky papá - je na ni zvyklej díky babycalmu před každým kojením 😀

hanka128
25. kvě 2009

já už se taky těším na mrkvičku a brambůrky 😵 cuketu už mám u mámy nasazenou, no to budou samé mňamky 😵

urbi a jak jste dopadli na té neurologii?

berunko opžděně vše nej 🙂
já jak nevím kdo se jak jmenuje jménem, tak pak nevím komu se přeje 😔 😅

berunka
25. kvě 2009

zlaticka moc dekuju za prani.byly jsme s Eli dlouho venku takze pisu az ted,manza koupe a ja pripravuju dlabanec a prebalovani 😉 uz jsem dostala kytici ruzi a darecek pry v patek tak jsem zvedava.no 25 mi je jen jednou ze 😀