Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

bila.pani
28. kvě 2009

Míšo,teda,já se červenám. 😀 .Nikdo mi jetě nic tak hezkého ,,neřekl" 😔 Děkuji 😵

sluninka
28. kvě 2009

urbi...nene lžičkou..všude píšou jak je lepší to dávat lžičkou, i když teda prodávají savičky na kaši, tak mi to hlava nebere 😕 sice nám to jídlo trvalo poněkud déle, ale unavila se a spinkala skvěle 😉

Zuzí...my máme tu První kaši od Hami-obilno-mléčná...rýžovou jsme ještě nezkoušely 😉 já Ti přivezu pak ten Nutroš HA, je škoda ho vyhodit 🙂

Péťo...nejsi hnusná, tohle je naprosto normoš..u nás stejný 😉 rozvedený,každej jinde, sice dvoje návštěvy, ale míň častý, páč nemá řidičák 😀

berunka
28. kvě 2009

Peto me ji mamka taky davala v lahvicce tak nevim pochybuju ze to ma nejaky jiny vliv na traveni prcka 😒

sluninka
28. kvě 2009

jinak ta kaše chutná super, mě štvalo,že mi Naty nenechala ani trochu 😀

jo a dneska jedu koupit ty o myvatelný bryndáky, protože ta mrkev nejde vůbec dolů 😖 a dneska nás čeká brokolice, tak ať nemám všechno zeleno-oranžový 😅

petruna26
28. kvě 2009

no, Ilon, u nás, jestli se teda rozvedou, to bude veselý - naši, naši v Liberci (mám 2 rodiče), tchýně, tchán - kdyby bylo po mém, uvidím jednoho jeden týden ap., takže by to vyšlo na každého jednou měsíčně.. Trochu mě štve, že takhle máme naprosto zabitý víkendy.. Tchánovce totiž musíme vidět každý týden, naše jednou za 14 dní.. Liberecký vídáme tak jednou za 1/4 roku... Ale já bych taky chtěla někdy o víkendu klid.. 😠

cline
28. kvě 2009

Dobré ránko, takže u nás noc tragédie ani nepočítám kolikrát byla vzhůru, ale pořád jsem jen kojila. Tak nevím jestli mám málo mlíka, nebo jak u toho vždycky usne tak se napije málo? JO kaše ne z flašky je kvůli kojení určitě. Což už se vás asi netýká takže tradá do flašek.
Ke svatbám: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...
Včera jsem projížděla fotky a možná se zase vrátím k melíru, už mě ty moje hnědě nebo dočervena nudí.

urbi
autor
28. kvě 2009

Ilon, to bys naopak měla slýchat denně - jsi fakt krásná a skvělá ženská, zasloužila by sis to!

Sluni, nám ty obilno mléčné zaázala doktorka... tak nevím.... no a lžičkou mu dám tak 15lžiček, pak se mu začne zvedat kufr a zdá se mu to pomalé, chce flašku...

cline
28. kvě 2009

jo a Míšo, co teda zkusit sem tam dát nějaký čajík, abyste nepřekračovali tu denní dávku UM. Třebá má jen žízeň.

sluninka
28. kvě 2009

beru...na trávení asi ne, ale ono je to z lahve jednodušší, když umí sát, ale musí se naučit lžičkou, tak možná proto všichni chytračí,že lahví ne 😒
mě to teda tou lžičkou baví, i když pak to prskání je pak trochu všude 😀

sluninka
28. kvě 2009

Míšo...no přesně,chce flšku,páč je zvyklej 😉
my tu kaši prokládaly čajem a v noci taky měla jen žížu

sluninka
28. kvě 2009

jedem nakoupit...zatim pa

anaconda
28. kvě 2009

Hele,
neprovokujte s těmi svatebními fotkami, jo? 😠

K té kaši.
Ta se dává jen těm prckům na UM nebo můžu i já, když kojím i UM?? 😕

berunka
28. kvě 2009

Verus tak to do ni pujdem taky ta ryze asi na zacatek neni to pravy orechovy.Misul tak to by jsi mohla zkusit taky tu od hami 😉 ona ryze tam je pridana asi taky ale neni to vylozene jen ryzovy

urbi
autor
28. kvě 2009

Beru, tka jsem mrkla na obilnomléčnou od Nutrilonu, kterou mám doma a je fakt bezlepková!!! já na to ani nekoukala! super, dneska ji zkusim

náš umí jíst ze lžičky krásně, ale večer má prostě hlad a asi ta hustší konzistence se mu ekluje, zkusim to dnes z lahvičky

cline
28. kvě 2009

Anac řeším to samé, v noci se mládě teď budí hrozně často, tak přemýšlím, že nasadím večer kaši.

berunka
28. kvě 2009

Peto muzes klidne kasi davat,me to vylozene rekla doktorka kdyz mela Eli 4 mesice a nepribirala tak jsem mela zacit na noc davat kasi 😉

cline
28. kvě 2009

Ono se to nepo.ere, kojím a kojit budu dál, ale dnešní noc mě toálně vysála. Teď tu drak samozřejmě chrní 😀

danusta
28. kvě 2009

Ahoj holky 🙂 Doufám, že je u všech všechno v rámci možností OK. Jdu si sem pro radu. Vypadá to, že mám málo mlíka a Toník se nějak zabejčil a nechce pít. Vůbec jsem to nečekala, jen u doktora jsme na váze zjistili, že za poslední měsíc zhubl skoro 250g 😔 Já měla hodně starostí, problémy se zubama, do toho jsem vysadila HA a hned na to jsem to dostala, takže těžko říct co z toho to způsobilo. Teď jsem se snažila v noci kojit a kojit častěji a odstříkávat, ale nějak mi to přijde marný. navíc si říkám, že už je Toníkovi přes 5 měsíců, takže se dá říct, že jsem udělala maximum pro jeho imunitu. Vypadá to teda, že najedeme na sunar. Já jsem ještě nikdy nekrmila Toníka z lahvičky, tak jsem se chtěla zeptat jestli si na něco mám dávat bacha, nebo mu prostě jen strčim dudlík do pusy a je hotovo. Díky moc.

berunka
28. kvě 2009

Danus a jaky mas dudlik u lahvicky?jestli mas protikolikovy s tou dirkou u okraje tak ta musi byt nahore.jinak pokud mas nejaky klasicky dudlik tak je to jedno 😉

danusta
28. kvě 2009

Berus, já mám od Aventu Airflex, asi teda protikolikovej není, jsou tam jen tři dírky. Myslíš, že ten protikolikovej fakt funguje?

urbi
autor
28. kvě 2009

Danuš, kup si rovnou antikolikovou lahev - já mám např. od MAMu, má dvojité dno a super! a rada: koukej na tavkou lahvičku, která bude mít co nejvíc podobnou savičku jako dudlík, který má Toníček....

jdeme na neuro, tak pa

Karol, příští týden bych tě ráda viděla! 😵

cline
28. kvě 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... přihodila jsem nějaké fotečky z včerejšího koupání 🙂

cline
28. kvě 2009

Míšo jasan, já taky 😉

febris
28. kvě 2009

holky ja se normalne vzdycky rano tesim, az se prcek probudi, protoze se hned smeje 😵 je jak moje segra kdyz byla mala, takovy usmevavy mimino 🙂 ta taky kdyz se probudila tak si jen "brebentila" a smala se 😀

petruna26
28. kvě 2009

no, to A. dneska v noci taky jedla po 2 hodinách - hrůza.. Ale přibrala za měsíc 400g, to asi není moc, ale aspoň něco.. 🙂

Danu, s lahvičkama neporadím, bo nic nevím, ale držím palce, ať to zvládnete.. Tonda je kus chlapa, tak váhu zase brzy dožene 🙂

jajinka27
28. kvě 2009

brý den,

marti...nejsou ti naši chlapi naklonovaný??? to jsem taky slyšela nedávno 😠

urbi...ajaj, Filípek aktivní už se mu nelíbí hračky okolo, tak mu je tam nedávej, on si zvykne fakt

jinak naše noc na naše poměry luxuuuuuuuus, usnul o půlnoci, budíček 3:45 a pak budíček až manželův mobil v 7:15, malej se vzbudil v půl, vzat do postele a dospáno do 8:45 jůůůůůůůůůůůů

cline
28. kvě 2009

jáji gratulka k super noci, u nás se to snad taky zase srovná, já to zvládnu ale manžel musí ještě podávat výkony v práci 😒

jajinka27
28. kvě 2009

cline,,u nás je každá noc jiná, třeba do půlnoci to byla trága, buď vypadával dudel nebo byl na břiše 😅

cline
28. kvě 2009

to u nás teď začala Justák vstávat už před půlnocí včera dokonce v půl jedenácté!!! Dřív vydržela do jedné do dvou. A pak po dvou třech hodinách, ale tohle je trága 😖

febris
28. kvě 2009

jaji tak super!

danysek furt chrci, pritom ale nudle neodsaju... teplotu nema, jen doufam ze se mu to nerozjede na sumave... znate to, tyhle zakony schvalnosti.. 🙄