Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
2. čer 2009

Jiřko co to je za kočárek??

jajinka27
2. čer 2009

tak už nikdo? tak se teda mám rozloučit?

sluninka
2. čer 2009

jáji..už máš vypráno,že tu strašíš? 😉

berunka
2. čer 2009

holky tak ja jeste sterilizuju lahvicky a mazu do postele.Verus jak sterilizujes lahvicky,mas sterilizator nebo vyvarujes?

taita
2. čer 2009

Tak je tam, jsem se na stara kolena asi zamilovala 🙂

taita
2. čer 2009

Jaji Teutonia Mistral P HB

sluninka
2. čer 2009

Zuzi..naházim do hrnce,povařim, vyndám, schladim studenou vodou a vysušim... 😉

jajinka27
2. čer 2009

sluni...si piš, i pověšeno ale doma 😀

jajinka27
2. čer 2009

tai...pěknej, fakt 😉 kolik tě stál?

sluninka
2. čer 2009

tai...týýýýjo,tak snad se v něm bude Áně líbit 😵

febris
2. čer 2009

tak jsem zas po dlouhy dobe mela veleintelektualni vecer u vékávéček a naha jsi krasna... jooo, taky bych chtela aby me nekdo obliknul, ostrihal, namaloval a zvednul mi sebevedomi 😝

taita
2. čer 2009

jaji ani se neptej 😀 sem se trochu rozsoupla, ale je to v podstate jedina velka investice do Aniccine vybavy jinak jsem vse koupila levne. Kara stala 15+6 doplnky 😒

jajinka27
2. čer 2009

fíííííha ale jako dobrej, faaakt 😉 se jí bude hezky drandit 😀

sluninka
2. čer 2009

feb..koukáš na to pravidelně? mě kdyby oblíkli takový hadry tak se pověsim, šílenosti, ale na druhou stranu make-up a účasy vždycky na jedničku 😵

taita
2. čer 2009

Sluni vypadato, ze se libi. Jsem ji tam na chvilku sopla pred koupanim i na brisko a byla spokojena.
Moc se mi libi, ze ji to na dovce bude profukovat to maj docela vymyslene.

taita
2. čer 2009

Jaji diky,taky jsem zacala vybirat pri prvnim tehu a trvalo mi to skoro dva roky nez jsem vybrala abych byla spokojena. Takze penez nelituju

sluninka
2. čer 2009

tai...no jo, bude spokojený miminko 😉

holky letim chrnět...papaaaaa zíítra

febris
2. čer 2009

sluni pravidelne nekoukam... no nekdy ty modely nic moc ale nekdy se zadari 🙂

jajinka27
2. čer 2009

sluni...čuuuuuuuuuuus buuuuuuuuus bambus 😀

febris
2. čer 2009

nekoukam na to casto neb manzel to nesnasi... misto aby si to poslecnul vzal si z toho naky ponauceni, terba ze me ma chvalit 😝

taita
2. čer 2009

Tak jsem konecne prihodila take par fotek. Vsichni uz jste sly spat, tak ja to take balim. Dobrouuuuuu

cline
3. čer 2009

dobré ránko - jsem tu první, jo? hurá, akorát si nebudu mít s kým povídat. Justík noc po očkování přežila v pohodě večer dostala čípek na horečku protože měla 38,8 před odečtem. ALe chrněla v pohodě, teď ještě spí.

eximka
3. čer 2009

dobré ránko, já jsem tu 😀

sluninka
3. čer 2009

dobré ráno

cline...u nás se taky zase spí a to jsme spaly celou noc 😕

eximka
3. čer 2009

tak u nás se spinká ale myslím že tak hodinku, spíme taky celou noc takže je odpočinutá a ted se jen dotáhne po papání, většinou ještě usnu s ní ale dneska se mi nějak nechce

cline
3. čer 2009

ta naty je ale šikovná 😉

sluninka
3. čer 2009

exim...teda tak to já bych si šla klidně lehnout, ale vidim to tak na 15min a jsme zase vzhůru

cline...zkoušely jsme večer novou kaši na dobrou noc-banán, tak asi zabrala 🙂

petruna26
3. čer 2009

ahoj, já tu jsem taky, ale u nás se tedy nespí 😀

eximka
3. čer 2009

je to hrozný, ale niki prospí z 24 hodin tak 17 někdy i víc, je to spavý miminko, někdy si říkám že je to až nemožný a že by to mohlo už jako skončit, tak to je jasný že přes den už tolika nespí, když byla miminko tak spala tak okolo 20 hodin ale od 6 ti týdnů co jsme najelli na pravidelný rituál koupání atd tak spinká od 19 hodin do půl 6

sluninka
3. čer 2009

taky je u vás tak krásně? 😵

Péťo...Honza jede dneska do Měch. na trénink😉 a od 18.7. tam bude na přípravě