Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hanta
24. čer 2009

Veru já sem před chvilkou prohlížela Tvoje albíčko a přijde mi, že Tobík strašně moc sedí. On už umí sedět?
Já si vůbec neumím představit, že bych už Andi koupila sporťák, ve kterým sedí, nebo tu větší autosedačku, která je jen na sezení, nebo sedátko do vany a tak vůbec. Jí by se to samozřejmě líbilo, ale vydržela by jen chviličku. Mě přijde vedle Tobíka, jako ještě úplně hrozně malý miminečko, na to, že mezi sebou mají jen dva dny.

sluninka
24. čer 2009

ahojte
jsme doma od dr...malá spinká, očkování je za námi, jinak máme 66cm a 7410g 😵 prej krásně přibírá, no to snad říkají všem dětem 😀

bila.pani
24. čer 2009

Anac - já Janulce banán škrabu lžičkou...Banány miluje 😵

petruna26
24. čer 2009

Peťko a kde se koupěj teda plavky do vody - aby neprosakovaly... Nějak si to neumím představit 😕

petruna26
24. čer 2009

jo, Anac, Adéla je to samé 😝 , jdu jí pustit telku, nebo nevím 😝

pismenko
24. čer 2009

Petru, oni tam dneska měly vystavený ty plavečky a já jsem byla jak tutan.jsem si myslela, že je do toho ještě dává nějáká ta plínka a paní na mě koukala 😅 😅 . No každopádně prej to naprosákne 😕 měly tam hezký, za 270,-, ale mrknu na net, jestli nejsou i levnější.každopádně to vyjde levněji než na každou lekci tu plenku do vody 🙂

petruna26
24. čer 2009

písmen a kde je měli? 🙂

palenda
24. čer 2009

anac - jo,jo, Víteček je taky protivka, ale on měl včera poslední hexu, takže měl ještě ráno trochu teplotu...teď se docela prospal, tak je to lepší, ale počítám tak do hodiny se to vrátí!

plavky do vody jsem ještě nekupovala, ale na netu se prodávají tam, kde látkové pleny (např. branakdetem, mamaja apod)

holky, ty kurzy plavání bývají i přes prázdniny? Já chci taky něco najít, ale nemůžu se rozhodnout, jestli do Prahy nebo radši někam kolem Prahy nebo do Příbrami (což mám stejně daleko jako do Prahy) 😨 jsem hrozná!

pismenko
24. čer 2009

Petru, v Krnově 😀 😀 to máš trochu z ruky, ale myslím,že na netu toho bude spousta jak píše pal

jajinka27
24. čer 2009

jsem doma, musím dočíst

juk sem:

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

kalian
24. čer 2009

Čus bus! Koukám holky, že vy už poslední hexu a my ani první ještě nemáme, dokonce jdem příští týden opět vymačkávat ramínko, pořád hnisá a hnisá. Tak jsem zvědavá, kdy nám ji doktor bodne, snad to do Vánoc stihne.
Venku prší, ale tu chvíli, co nepršelo, jsem vyrazila na pidi procházku do parku a nákup, bo už to u nás bylo jak u snědeného krámu. Teď jsem zapla comp, Dorotka rachotí v postýlce kroužkama a já jím.

Peti, to je skvělé, že už Patriček nemá teplotu a je mu líp!!! Ten bodanec do hlavy si nějak neumím představit 😔
Petruna: to tys tu včera psala, že spíš 4 hodiny denně??? Nebo jsem blbě četla? Já bych chcípla 😝 😝 😝 Musím minim sedm hodin, jinak jsem total, ale fakt total nepužitelná.

kalian
24. čer 2009

Tááááák..a zatím, co tu datluju, jsem propásla první Dorinčino otočení na břicho!!! 😀
Najednou koukám, že dlouho nic nechrastí a ona si klidně pase koníky. Sice se určo zapřela o šprušle, ale i to se cení 😎

monique_2006
24. čer 2009

beru - aha, tak to je ten vas pejsek slozitejsi povaha. no jo, kokri, ti jsou nevyzpytatelni. znami meli taky dost problemy....
to ja muzu nechat maggie klidne v pokoji s jonasem, kterej je na zemi a jiz se treba sprchovat...to jsem fakt rada

jaji - to je husty, on slezl z lehatka? nebyl pripoutanej???

jajinka27
24. čer 2009

moni...ne nebyl, tohle normálně nedělá, byla jsem v kuchyni ani ne minutu a najednou ticho a přijdu a on napůl dole a snažil se slézt 😅

urbi
autor
24. čer 2009

ahoj holky! jsem to prolítla a jen v rychlosti:
gratulka Danče s Patričkou, že už mají tbc v pohodě!

a jsem ráda, že i ženichovi Patrokovi je líp, prima

Jaji, tý jo...

Kali, gratulka!

marti, taky chci!!!!!!

my byli na vojtovce a super! moc ho chválila, že udělal pokroky krásné a jen jsme trochu ten cvik změnili, bo má takovou sílu, že se nedá udržet a jdeme tam znovu příští pátek a to už říkala, že asi cvičení necháme!!! takže super!

cline
24. čer 2009

anac - taky máme dneska protivku 😎
Kali - gratulace, vidš jak to šlo rychle a ty už jsi se bála. 😉

petruna26
24. čer 2009

kal, to ne, většinou spím šest, ty 4 jen občas, když chci extrémně brzy někam jít 😀 , to bych umřela, těch 6 je v pohodě..

písm. - no, Krnov nemám zrovna za rohem 😝

jáji, Adéla mi taky "padá" dolů, takže ji radši poutám.. jednou právě taky byla už napůl cesty, ale po zádech, Tomík se aspoň chytře otočil..

sonisek
24. čer 2009

čauky při odpoledni,
Jaji, to máš dobrého akrobata doma 😀
kalian- gratulko 🙂
sluni, vy ale pěkně přibíráte 😀

U nás to celkem jde. Byla jsem si zadělat na těsto na Hraběnčiny řezy a malýho jsem měla v jídelní židličce a byl spokojenej 🙂 Teď usnul, tak to jdu upéct.

sonisek
24. čer 2009

já posílala dneska přihlášku na plavčo, tak my budem jezdit s kámoškou do Kolína, pondělky a od září do listopadu.

jajinka27
24. čer 2009

petru...já taky poutám, teď sem to neudělala a ejhle, no jo začínaj ty dítka být víc a víc mrštnější 😀

kali...gratulaceee, vidíš bylo to ze dne na den 😉

sluninka
24. čer 2009

kali... 😀 tak to je super, Dorinka je šikulááá 😵

jinak my už máme teplotu, to jsem zvědavá na tu dnešní noc 😨

urbi
autor
24. čer 2009

Sluni, Fíla má dnes 38.. očkován byl včera ☹

sluninka
24. čer 2009

urbi...a jakou jste měli noc?? to má pořád tak nahoře?? kolikátou hexu máte? my druhou 😒

urbi
autor
24. čer 2009

Sluni, už naštěstí poslední, noc byla příšerná, ale to už je zase stejné posledních pár dní, takže nevím, jetli to bylo z očkování nebo z čeho ..

sluninka
24. čer 2009

a je prootiva nebo dobrý?? Naty si teď povídá vesele s balónkem, je spokojená, ale je na ni vidět, že není "něco" v pořádku, je taková utrápenější...
a nemáte průjem? že by to byly už ty zoubky?
teda se z těch zubů picnu fakt, jak je něco divnýho hned bych to přikládala že už rostou zuby, jsem hrozná 😀

febris
24. čer 2009

holky nemate nektera koupenou zidlicku nakou takovou drevenou, ve stylu co jsme mely my kdyz jsme byli maly?jak se to rozlozilo a bylo z toho sedatko se stoleckem?nebo proste nakou obycejnejsi?

urbi
autor
24. čer 2009

Sluni, je celkem v poho, ale furt chce pít a dneska s.al už 3x, což je na něj fakt extrém... ale zuby tam nemá, tak nevím

jajinka27
24. čer 2009

sluni...my reakce na 2.hexu nic moc ☹

sluninka
24. čer 2009

urbi...no hlavně že chce pít, to je dobře 🙂

jáji...jako vysoký horečky? nebo dlouho?

sluninka
24. čer 2009

vggg CHV
.§----ysss "mkk ttttttnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnncvsbrgrgrgrg¨)§
l mjjjjjj,.iq-yq jb..,§i

pardon, ale Naty si musela postěžovat 😕