Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sluninka
12. črc 2009

ježiš jáji budeš se zabejvat tim že Ti bude tchán diktovat jak máš vypadat? neblázni 😉

berunka
12. črc 2009

Jajiku neblazni,neres to.jsou pitomci to se jinak rict neda.jednak je to tvoje telo a jednak po porodu kdy se staras o prcka fakt mit pomysleni jeste na nejaky diety,at jdou do haje.nam se libis takova jaka jsi 🤐 🤐 🤐 (pusinkovaci) 😉

jajinka27
12. črc 2009

děkuju holky ale nasraná jsem stejně, holt před 16 lety jsem měla o 15kg min

petkakrutik
12. črc 2009

Jaji, ale dneska není před 15 lety. atk to ber, jak to je a buď v pohodě! Na okolí se vys*r!

taita
12. črc 2009

Dobry vecir jdu vas na skok pozdravit.
Marti- ja jsem poridila Chicco Polly je super polohovatelna (zada, nohy zvlast) pokud chces neco vedet, napis do IP. V obchode prodavacky nic nevedi. Kdyz jsem se ptala co to umi, ukazaly mi pulku. Jsem si to musela najit na internetu.
Jaji - to snad nemyslis vazne. To bych ho poslala do patricnych mezi. Co jim je do toho? Jsem se uplne rozohnila. fuj

jajinka27
12. črc 2009

Tai...no taky už jsem pak vypěnila a něco řekla 😠 a pak dostal vynadáno manža že to měl utnout mnohem dřív

taita
12. črc 2009

Pak se ti tchanovci divej, ze nejni clovek nadsen z navstevy, že? ☹ 😠

taita
12. črc 2009

Jaji na me si nedovoli, ale jsem vzdy nasrana na tchyni, kdyz se pusti do Toma, ze je tlustej, unavenej atd. Doprcic co ji je do toho. Je mu 40 to mu bude mluvit do zivota porad nebo co?

jajinka27
12. črc 2009

no joo rodiče taky Tomovi furt promlouvaj do duše 😖 A nejlépe co si máme koupit a co ne 😠

sonisek
12. črc 2009

koukám, že tchánovci jsou všude "oblíbení" 😢 A nejhorší je, když maj něco proti, a chlap jen stojí a čumí a nic neřekne 😠

Mám dotaz na kojící maminy...poslední zhruba tři dny, když malej pije, tak mu teče mlíko do nosu, jako ven nevyteče, ale má plnou dírku ☹ Myslíte, že to je prostě tím, že třeba je toho mlíka víc?? Máma mi zase strašila, aby to třeba nevdechnul, ale to pochybuju...tak já nevím..to se doteď nestávalo 😕

petkakrutik
12. črc 2009

Soni, nehltá moc? Porotže nos a krk jsou spojené, takže by se mu to do nosíku mohlo kldině dostat. Patrik někdy cgrčí, když začne sosat, on právě honem honem, asi se bojí, že mu prso seberu 😒

anaconda
12. črc 2009

čus při večeru. 😉

Teda Jaji,
to je fakt vopruz. My se před chvílí taky vrátili od tchánovců. Obvyklých keců u jsem si ani nevšímala, ale narážka na moje neustálý nákupy čehokoli Kubíkovi mě v klidu nenechala. Drahé paní tchýni se nelíbí, že neví, co Kubíkovi koupit, aby už to náhodou neměl. Tak jsem jí na férovku ujistila, že má opravdu vše a že je tedy naprosto jedno, co koupí. 😀 😀 😀 Tak se zase začala vnucovat koupí Nutrinolu - ano, řekla NUTRINOL, tak jsem se jen usmála a řekla jí, že je mi naprosto jedno, co koupí. Tchán se do toho vložil s tím, že je třeba se předem dohodnout, co má drahá paní tchýně tedy koupit, tak jsem mu řekla, že jí stejně nemá cenu nic říkat, že stejně koupí co chce s tím, že jsem jí už nějméně 100x řekla, že si skleničky a mlíko budu kupovat zásadně sama. Ztichli oba a já jen čekala, kdy na mě zas vytáhla její oblíbené - ....."snad máme právo svému vnoučeti taky něco koupit"....... Zřejmě viděla, že by se mi zplašily kopyta a neřekla už ani ň. Bože, já jí tak milujuuuuuuuuuu. 😠 😠 😠

Při odchodu mi řekla, že kdybych si potřebovala něco na 2-3 hodiny zařídit, pohlídá mi Kubíka. Tak jsem se zprudka otočila a pěkně v klidu se zeptala, co bych si asi potřebovala bez Kubíka zařídit, když i do hospody chodí se mnou?? Tak čučela, jak tydýt a myslím, že bude mít dnes dlouhou bezesnou noc 😀 😀 😀 😀 😀

petkakrutik
12. črc 2009

Peti, krásná historka navečer. 🙂

ma12
12. črc 2009

PEti: ty jim davas 😀 😀 😀 , hele nechces zkusit neco vymyslet, at neco koupej, aby ztichli 😅 a neco moooc drahyho?
Taito: diiky moc, jenze chicco polly je vyrazena, drahemu mm se nelibi. 😨

ja dneska k tchanovcum na obed jet nechtela (videla jsem je v patek), jsou sice ted v pohode, ale chtela jsem makat na eshopu - s tim je teda prace, to jsem neverila. Dodavatele normalne nemaj ceniky, takze si to musim vsechno stahovat z netu (klik na net, ct rc, klik na excel, ctrlv, klik na net, ctrl c, klik na excel ctrl v), no dementarna.

Jaji: znas moje heslo, vy..r se na ne, jo ja taky byla hubena, kdyz jsem hrala volej a lyzovala, jenze pak prisly operace kolen, spoustu sportu nemuzu delat (lyzovani a volej je mezi nima 😔 ). Asi to je vymluva, ale kdyz me taaaak chutna. Vim o sobe, ze jsem takova oplacanejsi, ale potesi me, kdyz mi lidi reknou, ze se vubec nemenim, ze kdyby nevedeli, ze mam dite, tak ze to nepoznaj 😝

febris
12. črc 2009

ahoj holky, tak jsem z chaty zpet. Tento vikend tam byla i tchyne takze jsem uplne vycerpana... jako ostatne cela moje rodina... aspon mi uz konecne veri jaky to je 🙄 😠

jinak to bylo fajn 🙂 hledali jsme houby, jezdili na kole a tak... precetla jsem knizku a druhou mam rozectenou, je to desne napinavy, nicmene jsem se pak bala chodit vecer do kadibudky 😀 jsem desnej srabek a mam desneou predstavivost 😀

je tu neco zasadniho novyho? nemam sanci docitat 🙂

kocka5
12. črc 2009

Hojte,

já tedy musím říct, že tchánovci se narozením malého docela sklidnili 😉 . Myslím, že problémy se dostaví rozdílným názorem na výchovu....pokud bude. 😠

A mimochodem tchýně se mě při prvním seznámení zeptala kolik vážím....tak já na to: ......z naší rodiny se jediná držím stále pod stovkou😀..... u nás máme všichni nad 180cm.

Ona taky není štiplutka i delikatna😀 a je kraťas🙂

Od té doby je klid😀🙂😀

Anac: Možná by jsi jim jednou za čas mohla dát šanci......možná by jim to vzalo vítr z plachet.....na chvilku😀

bila.pani
13. črc 2009

Krásné slunečné ráno

U nás noc zase šílená - tentokrát jsem ale musela vstávat nejen k malé,ale i Lucaskovi.Sotva usnul jeden,tak druhý byl vzhůru.Malýho v noci začalo bolet v krku,měl teplotu,jak jsem vařila čajíky apod. Jsem vyplivnutá 😖

Jo a záhada včerejšího angažování mm o pomoc s malou odhalena - chtěl si ,,šplhnout" jelikož mi vzápětí oznámil,že v pátek odjíždí na bůhví jak dlouho¨šermovat do Polska ☹

berunka
13. črc 2009

ahojky slunicko,ty mas teda s tim chlapem trapeni ☹ doufam ze se Lucaskovi nerozjede nejaka nemoc.u me uz je to nastesti na ustupu trvalo to jen tri dny,dneska uz jsem bez teploty a v krku uz jen lehounce poboliva.tak snad to u vas bude podobny 😉

bila.pani
13. črc 2009

Ahoj Zuzi,myslela jsem na tebe,že asi zase řádí nějaká viroza.Je dobře,že už ti je líp,snad to u malýho bude stejné.V sobotu je u nás totiž pout a Lucasek se na ni celý rok těší 😉 Jen aby to nechytla malá.. 😖 Elinka je zdravá?

petruna26
13. črc 2009

ahoj holky...
nějak nestíhám, ale tchána Jáji bych osobně zabila. Jáji, před 15 lety jsem i já vážila o 15kg míň 🙂 .. Myslím si, že i kdybys vážila o 15kg víc než teď, je jim do toho totální prd... 😠

berunka
13. črc 2009

Ilon Ela je nastesti zdrava,sice obcas neco odsajeme z nosanku,ale minuly tyden jsme byly na kontrole na ORL a pani doktroka mela radost,ze je to o dost lepsi nez pred tremi mesici.takze jsem rada.moc drzime pesti aby bylo Lucaskovi dobre a mohli jste si uzit pout 😉

bila.pani
13. črc 2009

Zuzi,to je dobře 😵 A děkujeme,snad to bude dobrý

Peti,Jaji,pokud některá z vás měla o patnáct kilo mín,musela vážit 40kg i s postelí,ne?? 😀
Jaji,máš úplně normální postavu,vůbec nejsi tlustá.Navíc každá z nás má po porodu,takže se od nás nemůžou čekat míry 90-60-90 Na tchána se vybodni

anaconda
13. črc 2009

Dobré ránko, ledňáčci. 😉

Kocka,
jenže u tchánovců platí to - podám prst, vezmou celou ruku! Tchán nám pomáhal stavět barák (před 7 lety) a ještě před mým těhotenstvím k nám chodili jako domů. Tedy bez zvonění, ohlášení, kdy chtěli, a to rovnou do vnitř nebo chodili po zahradě, atd. Proč by ne, bylo to přeci taky jejich. Do nekonečna musíme chválit vše, co od nich dostaneme a hlavně vyžadují nekonečnou vděčnost - viz stavba domu, kterou nám vždy předhodí, když něco potřebují a my nemáme zrovna čas. Zkrátka musíme, protože nám přeci pomáhali stavět barák! 😝 (extra blicí)
Proto po nich nechci ani ťuk, aby mi pak nebylo cokoliv vyčteno a že to oni umí využít. 😠

Tož asi tak 😉 😉

Ilonko,
to je teda hajzl, ten Tvůj manžílek! A co s tím jako hodláš dělat??

bila.pani
13. črc 2009

Peti,co s tím můžu dělat?Nic.Pokud bude chtít,tak at jede. Když mu řeknu,že se mi to nelíbí,tak třeba doma zůstane,ale budu to poslouchat,že všichnu jednou,jen on ne ( sice jedou,ale ostatní nemají malé děti,všem je kolem 40 let a navíc jedou i s manželkama )
Nedávno jsem s ním a s dětma byla na vystoupení na hradě u nás.Po vystopení měli mít chlastačku,ale mm musel jet s náma domů.Jak se šel s ostatníma loučit,tak jsem za zády slyšela,jak mu jeho kamarádi říkají,proč mě s sebou vůec tahá,proč mě nenechá doma apod. Doma jsem to tajně obrečela,protože jsem netušila,že je to takový zločin být s ním aspon o víkendu na vystoupení,když je přes týden v práci a o víknedu jezdí šermovat.
Zařekla jsem se,že s ním už nikam jezdit nebudu a pokud bude chtít on,at si jede.Doma ho prostě držet nemůžu ☹

jajinka27
13. črc 2009

brý ránko,

Petru...no já měla taky chuť ho zabít a mít v sobě o skleničku víc vínka, tak už jsem možná ve vazbě na Pankráci 😀

ilon...no tak 40kg bych nevážila, byla bych na váze co by pro mě byla super, ale co se dá dělat žeee 😅

cline
13. črc 2009

hola hola tak jsem opět zde, dočetla jsem a co si pamatuju:
Marti my máme chicco polly magic a jsem s ní naprosto spokojená, kdybych to tušila vůbec nekupuju lehátko a jdu rovnou do ní hned po narození.
Anac - jen tak do nich, nutrinol Kubík stejně pít nebude 😀 😀 😀 😀 😀
Ilon teda ten tvůj jouda vážně stojí za to nakopat a poslat na měsíc.
Jáji - já taky v deváté třídě vážila o 15 kilo míň, ale zase jsem neměla super manžela a dítě 😉 takže se na tchánovce vy.er a pokud nemáš zdravotní problémy a chutná ti a trochu se hýbeš, tak není co řešit.
víc už si nepaamtuju
anac co tenhle týden výletíček k vám na zahrádku? Co ty na to Míšo?

jajinka27
13. črc 2009

jinak jsem úplně zapomněla popřát manžovi k narozkám, jsem ostuda, dneska má 30 😅

anaconda
13. črc 2009

Anac s výletíčkem souhlasí, má být hezky, ale.....

Jiran má týden volno a chce nás vzít na výletík. Nic ale nebrání tomu sejít se i s Vámi. Podnikneme výlet vlakem do Vlašimi, abychom Jirana nerušili při práci na zahradě, yes?? 😉

cline
13. črc 2009

anac ok

ma12
13. črc 2009

Dobre ranko.
Martinka by vyletik brala vsema deseti, ale nevi, co to jeji auto 😒 , do servisu jede az ve stredu, ale jsou zase rychly, tak uvidime.
Cline: kdybych nemela lehatko, tak jdu do toho cicco polly magic taky, ale takhle uz to bude jen jidelni zidlicka. MM se nejvic libi Babypoint Fabula, nemate ji uz nekdo doma?