Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kalian
21. črc 2009

Feb, tak u nás to někdy vypadá tak, že mm a já jsme nalepení na sebe u něj na okraji postele a madam je rozvalená přes celou moji matraci a chrní 😀

Urbi, já jsem častokrát přemýšlela, že jsi stejně silná, protože já bych to fakt nezvládla. Fakt ne, prostě musím spát alespoň šest hodin, jinak je mi fyzicky špatně, bolí mě hlava, žaludek na vodě...a to mám zkušenost jen z pár dnů, kdy jsem byla nucena spát málo hodin, nedokážu si představit, že by to trvalo řádově v měsících 😖 😝

jajinka27
21. črc 2009

Míšo...super že se zlepšil se spánkem, já teda radost mám páč vím jak si na tom byla 😉

febris
21. črc 2009

kali uz by se ty deti mohli naucit prevalit se z bricha na zada na miste jako dospeli co? a ne valet sudy a tak utlacovat rodice 😉

kalian
21. črc 2009

Feb, jj, už se na to fakt těším 😉 Tak mm je doma, hurá, jdu se mu věnovat..snad ještě nakouknu. Tak zatím!!

cline
21. črc 2009

Čaues míšo, to víš že my ti to přejeme. Taky se pridávám k nočním kojičům, když dítě kvíkne přehodím ho na druhou stranu a spí se dál, právě jsem přemýšlela jak to budu dělat kdyby se J odstavila. Takhle mi ty noci vůbec nevadí. Prostě teď je to ideální stav. Justík se teď všude koulí a je s ní sranda. Ale je hrozně hodná, dnes nechala rodiče odpoledne spát a jen se tu rochňala.

petruna26
21. črc 2009

Tak to my se s Adélou vyvalujeme samy, mm je odstěhován. Takže se tak tak vejdeme, protože Adéla ideálně spí s hlavou mě u břicha, ji musím pořád rovnat, jinak leží napříč, ale má pro sebe 1,5 lůžka, takže utlačovaná není 😀

berunka
21. črc 2009

holky ja obdivuju ze muzete spat kdyz mate prcka v posteli.ja jsem to zkusila parkrat kdyz byla Elinka jeste malinka a vubec jsem nespala.jsem se bala ze ji zalehnu nebo ze prestane dychat.
myslim ze co se tyka toho kolik ditko ma vypit tak je to max. 150ml na kilo ditete ale nejsem si uplne jista 😉

urbi
autor
21. črc 2009

tak holky, tady jsou nové fotečky, můžete kouknout... a díky všem za to, že sdílíte radost se mnou.. jste zlaté 😵

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

cline
21. črc 2009

Jo u nás taky madam spí na mé půlce a já s mm u něj.

urbi
autor
21. črc 2009

Beru, já holky taky obdivuju, já naprosto nemohla spát s ním vedle sebe- já jsem hrozně náročná na spánek a prostě mi to rušilo mou polohu - jedině v leže na zádech a s rukou nahoře... takže jsem vůbec neusla, bo bych ho asi majzla.... ale je prima, že to holky umí a monou se tak vyspat....

febris
21. črc 2009

urbi filipek je rozkosnej! 😵

petruna26
21. črc 2009

Míšo, krásný fotečky, je to smíšek..

Já to spaní s Adélou miluju, asi si ji nechám v posteli ještě čas, s mm se mi tak dobře nespí 😀

urbi
autor
21. črc 2009

Petru 😀 😀 😀 😀

sonisek
21. črc 2009

Míšo, krásné fotky 🙂

Já se byla teď osprchovat a mezitím přišel manžel, i s plenama 😀 Táhnul z Prahy vlakem tři balíky Huggiesek, dvakrát Maxi a jednou Maxi plus. Mají v Intersparu akci 😀 😀 😀

sonisek
21. črc 2009

Jinak teda koukám, jak kojíte v posteli 🙂 Já to v leže ani moc neumím, prostě nám to nejde...takže když slyším malýho povídat, rozsvítím, vyndám z postýlky, v sedě nakojím, a za deset minut šup do postýlky...večer usíná mezi sedmou, osmou, pak se budí tak ve tři (teď posledních pár dní) a pak tak v šest...když se vzbudí v jednu, tak pak do rána se budí tak po dvou, třech hodinách...

febris
21. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vRefe...

tak jsem taky prihodila par fotek toho naseho raubíře 🙂

soni za kolik? a kolik je plen v baliku?

anaconda
21. črc 2009

čus bus.
Tak jsem letmo dočetla 🙂

Míšule,
taky jsem ráda, že už máš klídek. 😉

Jinak k porodu-
včera jsem Jiranovi řekla, že budu chtít rodit opět přírodní cestou, tedy žádný plánovaný císař. Koukal, jak jeliman 😕
Viděly jste včera ten porod v přímém přenosu na Nově ve Střepinách? Jsem ronila slzičky. 😅

sonisek
21. črc 2009

Magdi, 4 Maxi, 72 ks, 299 Kč 😉

sonisek
21. črc 2009

no v Hypernově tenkrát vyšly líp, když byly za dvě kilča, ale i tohle je super 🙂

petruna26
21. črc 2009

Péťo, já to prošvihla, zkusím kouknout do archivu, jestli to tam nemaj.. ☹
já bych taky rodila přirozeně, ale už teď mě to bolí ☹

urbi
autor
21. črc 2009

Feb, super! to už je taky chlapisko, žádný mimino co? 😉

Soni, měla jsme to stejně - kojení jen v sedě

Anac, já zásadně na porody nemůžu koukat, dělá se mi špatně... 😖

petruna26
21. črc 2009

Feb, krásný, hlavně ta 35. fotka... Jo, jak jste dopadli na tý sociálce? Nebo tam jdete až zítra - jsem děsná, nic si enpamatuju..

Když vidím ty vaše krásný klučíky, tak by mi asi asni 2. nevadil kluk - i když holčičku bych asi radši.. No, ještě že už jednu mám, u toho 2. by to bylo asi fuk.

anaconda
21. črc 2009

Mě se špatně nedělá a kupovidu se na to zas těším. No nejsem já magor?? 😅 😅 😅

urbi
autor
21. črc 2009

Petru, však víš, jak já si přála holku!!!!! tak děsně moc - a dnes ti naprosto upřímně řeknu, že mít kluka ja úžasné!!!

anaconda
21. črc 2009

Petru,
já bych zas chtěla samý kluky, ani nevím proč. Že by špatně zkušenosti se ségrou?? Ty máš vůbec ségru?? 😕

sonisek
21. črc 2009

Míšo, koukám, že máte stejnýho Nema jak my 😀 Když hejbe ploutví, tak malej má z toho záchvaty smíchu 😀

urbi
autor
21. črc 2009

Peti, jsi magor, ale to už my dávno víme ne? bo kdo jiný by přežil Jiránka, Maxe, tchýni, ségru.... atd.... ještě, že Kubík zatím vypadá, že by geny mohl mít po tobě v 😉

urbi
autor
21. črc 2009

Soni, no však jsem viděla to vaše video, tak když jsem ho teď objevila v globusu, byl náš 😉 😀

sonisek
21. črc 2009

stejně je to zvláštní, jak se rychle zapomíná na porody 🙂
Měsíc po porodu děs a hrůza, že už nikdy rodit nechci...a po pár týdnech pohoda 😎

urbi
autor
21. črc 2009

Soni, já to tak bohužel nemám.... ☹