Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

febris
4. čer 2009

cline, nene, sono ledvin se v porodnic dela v pripade ze bylo nejaky sono nalez na ledvinach jeste v deloze. My jdem na nadledviny, kvuli endokrinologii

kacatko03
4. čer 2009

tak jestli dělali sono v porodnici to nevím...Zuzi dělali to u Ap nebo ne???? to mi nikdo neřekl....a od prodoky na žádném sonu jsme nebyli 😕

kacatko03
4. čer 2009

aha tak beru zpět, už sem si to přečetla od Feb 😝

nelinkav
4. čer 2009

Někdo musí na vyšetření ledvin???
Nám dělali jejich sono v porodce, všem miminům, ráno si je vždycky brali na vizitu a poslední den si ji vzali na dýl s tím, že jdou i tam 😉

jajinka27
4. čer 2009

sluni...tadyyyyyy, to víš mě mladej nespí do 10 hod 😀 Jsem musela dospat noc, páč se mi zase budil, pomooooc, byla jsem co 1,5 až 2 vzhůru a dávala dudla a dokonce ve 2:30 kojila a jako pil ne že se jen uspal, kurňa

sluninka
4. čer 2009

jáji...asi erupce "na slunci" i když žádný není 🙂
nevim jak je Martě,ale já dneska teda nepřijedu, musim pro auto,pak na technickou a připravit kabiny,dresy a pak hřiště na dětskej den 😅

sluninka
4. čer 2009

budem tu mít v sobotu veselo - klobásy, pivo, limo, hudba..jééé 😅

jajinka27
4. čer 2009

sluni...já bych řekla že Marti taky nedorazí, když je jí tak blbě 😖

vůbec nevím co s tím rarachem budu celej den dělat 😒 samotnou mě prochajdy neba a to dneska má Tom volejbal takže s malým budu celej den až do večera sama

febris
4. čer 2009

neli my jdem na nadledviny... uz z toho zas zacinam panikarit, vymejslim "ptakoviny" zvetsenejma nadledvinama pocinaje a nadorem mozku ci nadledvin konce 😖 zlata nevedomost

jajinka27
4. čer 2009

sluni...se máte, my jedem k babičce jako vždycky 😒 jinak bysme se přijeli podívat 🙂))

sluninka
4. čer 2009

jáji...k babičce-jako Tvojí babi nebo tchýně?

koalice
4. čer 2009

Jé Neli, to jsem ráda, žes na ledńáčky nezanevřela, už jsme se tu po Tobě s Anac pídily 😉
Feb, klííííd
Kačátko, SONO ledvin a mozku se dělá všem miminkům v porodnicích, Honzík byl jinak už i dvakrát na Sonu ledvin a příští týden jde potřetí, ale je to víceméně zbytečné ( primář se chce posichrovat u zdravotnického dítěte). Nález v moči má taky stále stejný, pokaždé nějaké bakterie nakultivujou, ale ono je to těžké u chlapečků , co nepřetahují předkožku, mít sterilní nález, to dá rozum, takže tomu nevěnuju pozornost...

jajinka27
4. čer 2009

sluni...k mojí babi, tchýně díky 😖

ma12
4. čer 2009

Ahoj, tak vas zdravim. Naposledy jsem objimala misu pred hodkou, zaludek stale na vode. Tak zmena - pred minutou.
Jaji, pripadam si uz jak magor, porad to posouvam a nevyjde to.

anaconda
4. čer 2009

Marti,
jsem s Tebou nějak propojená, či co? Srajda mě postihla také ☹ Do bazénu budu pampersku potřebovat nejspíš taky, pomooooooooc 😅 😅 😅 😅

cline
4. čer 2009

na všechny průjmem postižené myslím 😉 a přeju jim ať jsou z toho co nejdřív venku, i když někteří si za pračku střev musí platit 😅

febris
4. čer 2009

koal v motole sono nedelaji, jen v indikovanych pripadech, asi ke to vsude jinak ale rozhodne to neni evidentne povinny, kdyz se to nedela celoplosne 😵

berunka
4. čer 2009

kdepak holky dneska vsechny jste? 😉 😉

febris
4. čer 2009

holky ja se z ty predovedi zblaznim, uz se to zas zhorsuje, nam proste neni prano :(((( od rijna jsem zabednena doma akdyz nekam muzu jet tak nemuze byt ani prumerny pocasi ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

krijin
4. čer 2009

ahojte holky, jen na chvilku nakukuju 🙂

berunka
4. čer 2009

my jedem na dovcu 19.cervna tak snad se stihne pocasko umoudrit.taky jsme si uzili dovolenou na kolech na Sumave,kdy jsme museli jet domu o tri dny driv,protoze jsme nemeli jedinou suchou vec na sebe 😒

jajinka27
4. čer 2009

ahoj, my byli venku, dítko dospává doma v korbičcce ,neuvěřitelné, nevzbudil se když jsem jí sundavala 😕

koalice
4. čer 2009

Beru, my jedem koukám v téměř stejný termín, tak si budeme držet palce 🙂

Feb, u nás se USG dělá standartně u všech, holt v Motole je moc novorozenců 🙂 Tak jsem se vlastně dostali do nefroporadny, protože měl Honzík jednu pánvičku o 1 mm širší.. dle mého hovadina neb se jedná o zanedbatelný rozdíl od normy, nicméně na dalším USG už vše v normě a v pondělí snad půjdem naposledy...

febris
4. čer 2009

beru dik za optimisticky pispevek :(

koal no prave se ivim ze zrovna v motole to nedelaj, no nas kontrolovali v tehu a ve 36tt uz to bylo ok

jajinka27
4. čer 2009

nám dělali v porodce sono ledvin, taky něco zjistili, ale prej se nemám děsit, jen se to bude muset zkontrolovat kdyby snad měl nějaký zánět močáku nebo co

febris
4. čer 2009

beru, zvlast kdyz na malyho nemame moc teplyho obleceni, prece jenom zimni veci mu jsou maly 🙄

koalice
4. čer 2009

Feb, v těhotenství se to samozřejmě kontrolovalo taky, ale gyndařema, po porodu USG už dělal pediatr ( ledviny a mozek- komory atd..)

berunka
4. čer 2009

Feb jen jsem rekla kdya jedem na dovolenou to snad neni nic spatnyho 😉 a to ze jste si vybrali Sumavu v cervnu no tak to je holt vase volba,rikam jen vlastni zkusenost.kdyz na Sumavu tak by jsme tam vyrazili az tak v srpnu.MM ma na Sumave pribuzny a kdyz nam rikaji ze jeste v kvetnu tam je nekdy snih tak nemuzes cekat v cervnu tropy 😒

berunka
4. čer 2009

Koal tak to si budem referovat jak jsme dopadly 😀 doufam ze ke vzajemne spokojenosti 😉

koalice
4. čer 2009

no uvidíme. My jezdíváme normálně do Krkonoš a to buď červen nebo září a vždycky jsme měli štěstí na hezké počasí, tak snad to letos bude aspoň trochu přijatelné kvůli dětem. Můj muž nechce jedit sezónně, děti mají prázdniny a všude je kravál.... jen ať si taťka zvyká 😀