Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
5. čer 2009

http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...
taky jsem včera a dnes dala nějaké nové fotky :o)

Věru, asi jo...

hanta
5. čer 2009

Pořád někde Peti. 🙂 Já zase nechápu, že Vy na to máte pořád čas... To je pořád něco... A pak sem jednou za čas nakouknu a zjistím, že jsem úplně mimo a dočíst Vás stejně nemám čas, tak zase odejdu a ani
nenapíšu. 😀

Jinak teda, nikdy v životě by mě nenapadlo, že naši budou tak strašně moc milovat svoje vnouče. Oni sami mě kolikrát prosí, aby si ji mohli vzít. A mě to neva. Chci aby si to užili všichni... Oni i Anďa. Mě to bohužel nebylo přáno (obě babičky umřely běhěm tří týdnů v mých devíti letech - přičemž jedna bya od mého narození slepá, takže jsem spíš hlídávala já ji, než ona mě.) Jsem asi pako, ale pokud budu mít druhé dítě, nebudu ani kojit. Tentokrát to moc nešlo, příště ale ani nebudu chtít, aby to fungovalo. Byla strašná úleva, když jsem byla nemocná a oni si ji mohli bez problému na tři dny nechat doma. A taky když jsem byla na té operaci, bylo to bez problémů. A i teď... Doteď jsme teda nikde nebyli, ale teď ta brána a svatba a předtím ještě jedna oslava a Anďa byla u našich, s flaškou... Paráda.

taita
5. čer 2009

Sluni jojo vecne tema. Kdyz jeli z letiste tak nas odchytli na ulici. Tchyne se vrhla ke kocaru kde zcela vyrizena Ana spala pod plenou. Tak ji rikam, ze je utahana a prave usnula, ze ji teda vzbudim. Tchyne ne ne nebud ji a zacne ji tahat za ruku a odkryvat plenu. Ana se samozrejme vzbudila. Jsem myslela, ze ji prastim. 😠 😠

sluninka
5. čer 2009

hanti...taky chci aby si naši malé užili...já jsem nepoznala žádnou babi ani dědu, všichni zemřeli buď před mým narozením nebo když jsem byl ještě mimčo ☹
vim, že budu jednoho dne ráda, až si malou půjčí na procházku, nebo zůstane někde přes noc..ale já mám rodinu daleko a tchánovcům se mi nechce ji půjčovat 😒 jsem v tomhle hrozná,ale je to tak těžký 😢

hanta
5. čer 2009

Hrozný mít maminku daleko... Brrr... Ani si to neumím představit... ☹

taita
5. čer 2009

Peto supr fotky. Ty holciny nam tak rychle rostou.
Ja se priznam, ze bych Anicku nedala. Nejak si to neumim predstavit. A zatim sem to nepotrebovala. Jsem stastna, ze je porad se mnou a jsem zvedava jak zvladneme letadlo a dovcu. Dnes nam prodaly letenku tak se zacinam tesit.

petruna26
5. čer 2009

sluni, naprosto tě chápu... mně se taky nechce ji nechávat nikde - ale já jsem hrozněj závislák 😀

Hani, třeba na to časem budeš mít jiný názor, já myslím, ež kojení je moc krásné.. Ale samozřejmě je to tvoje volba a nikdo ti do toho asi nebude mluvit (ale mně by to přišlo jako škoda, kdyby bylo mlíčko..)

sluninka
5. čer 2009

tai... člověk by řekl,že když je to tchýně, což znamená,že má vlastní děti, tak by měla mít rozum..hmm skutek utek..ono je to asi všude stejný ☹

Péťo...Áďa je nááááááádhernááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 už se na vás zase těšíme 🙂

petruna26
5. čer 2009

Jiři, díky
jinak my Áďu nechali asi 2 x u tchánovců (cca na 2 hodiny) a pak jednou s našima - asi taky tak.. Jinak jsme se ejdnou byli bez ní projít na chatě (cca na hoďku a asi na půl hodiny u našich - musela jsem an kolo, měla jsem trochu absťák 🙂 ) - bohužel ho nemůžu mít v Pze, není kam dát, ale určitě pak koupím sedačku a budem s Adélou drandit aspoň na chatě nebo u našich... 🙂

jinak ta kamarádka, co u nás dneska byla, taky čeká mimčo - úplně jsem jí to bříško záviděla 🙂 pohyby a tak 🙂

petruna26
5. čer 2009

sluni, díky :o) 🙂

nelinkav
5. čer 2009

Tak si tak surfuju, kam jsem se za celej týden nedostala a valím oči, bo, milé dámy, Feb si mě smazala z přátel na FB. Z koníkovek si nechala jen Soniska... Nechápu 😔

sluninka
5. čer 2009

hanti...no jsou od nás 260km,ale malou znají líp než tchánovci 😀 když tam jedem tak na dýl..teď jsem tam byla 3týdny, u tchánů je to tak 3hoďky max 😉 a v létě tam budem celej červenec 😵 stráášně se těším..taky když odjíždim,tak obě s mamčo bulíme 😢

tai..taky jsem zvědavá jak to Áňa zvládne, takovej výlet 🙂

taita
5. čer 2009

Ana to zvladne, ale aby to zvladla maminka 😀 😀

berunka
5. čer 2009

Neli,no aspon si muzes udelat obrazek ☹

sluninka
5. čer 2009

😀 😀 jsem zvědavá na fotky...hele a jak bude vlastně "sedět" v letadle??? 😕 😅

taita
5. čer 2009

sluni me na kline. Jedina horsi zprava ohledne letu je, ze se leti v 6:00. To znamena ve 4:00 na letisti. Tak budeme asi trochu rozhozeny a ja budu muset Anicku poprve vzbudit. Se mi nechce.

sluninka
5. čer 2009

ati..jestli zvládne cestu letadlem,tak probuzení bude procházka růžovkou 😉 jak dlouho tam letíte?

taita
5. čer 2009

Let je v poho cca 2:20.

petruna26
5. čer 2009

Neli, též valím oči 😕
Nic, kočky, jdeme chrnět, zítra k volbám, tchánům na oběd a tak... 🙂
Jo, Beru, poslala jsem ti ty fotky 🙂

Dobrou noc fšem 😀

taita
5. čer 2009

Peto dobrou.
Zitra jdu tez volit a take pdvezt stary kocar a Hura do noveho. Se teim jak mala Jaruna. 🙂

sluninka
5. čer 2009

Péťo..jsem Ti tam dala 2 komentáře 😉

tai...tak to je fajn, jen abyste nenabrali při odletu zpoždění... takový čekání v tý ujetý hale,to by byl děs 😖 týjo tak to jsem zvědavá až se vrátíte jak jste si to užili, to bude asi hoooodně zajímavostí 😵 😵 😵 😵

jdu se dívat na Billa...

papá a dobrou všem 🙂

taita
5. čer 2009

Sluni dobrou 😔

nelinkav
5. čer 2009

Jejda, jsem úplně zapomněla na volby... se zítra zblázníme, kolik toho musíme stihnout... 😝 Snad k tomu bude aspoň dobrý počásko. MM už je doma, tak já se loučím. Dobrou noc všem a krásný víkend.
A nezapomínejte kosat klepu 😀 😀 😀 (Kači, tohle sousloví asi vejde do lednovských dějin 😎 )

jajinka27
6. čer 2009

brý ráno,

opět jsem se pobavila, to je taaaaaak trapný s tám facebookem, ale nic proti 😅 Trošku mi to připomíná chování ve školce, jééé tys mi řekla něco co semi nelíbí já se s tebou nebudu kamarádit.

No nic...

dneska nebudu celej den, se mějte krásně a moc nedrbejte ať nemusím dočítat

Tai...sluší vám to oběma, malá je k sežráááááání 😵 😵 😵

ma12
6. čer 2009

dobr ranko,
jen nakukuji, neb se kraslim na dalsi svatbu.
Oriznuti mm me bavi, hodim to sem zejtra 😀
Holky, co se tyka sporu Feb a beru a sluni, tak je to fakt malicherny. Ale vy vite, jak si na tom stojim ja. Na FCB jsem si ji do pratel ani nepridala....
Prohlidnu fotos snad zejtra.
Jaji, Sluni: takze v utery dopo u me? Super. Ja musi ve dve jet na zapis vanicek, ale to uz budem prodrbany az na pudu.
Tonico: diky moc za tip, horsky dvur tedy vyhrava.

petruna26
6. čer 2009

ahoj kočky,

sluni, jdu se mrknout na MMB, díky :o)
úterý vám závidím, ale to neva, nemusím být všude, stačí mi, že uvidím aspoň Věrku zítra, huráá (tím nechci říct, že bych nechtěla vidět všechny ostatní - Ma, Jáju, Jiřku, Zuzu, Míšu, Péťu, Karol... no, to bych tu byla dýl, ale vy víte o koho jde, že? 🙂 🙂

febris
6. čer 2009

jaji vis, FB je jedinecny prave tim, ze sdilis co co chces s kym chces-s PRATELI 🙂 a kdyz vas otravuju svym zivotem tady predpokladam ze vas tezko bude zajimat co delam a moje fotky.. a hlavne nak nemam chut to sdilet s nekym, kdo se bavi kdyz me sluninka napise to co napsala. A hlavne jsem i vahala, zda-li si vas tam mam pridat, to nic proti vam, opravdu, ale je precejenom fajn tam mit kamarady a ne známé, které vlastne neznám. Ukazalo se to jako chyba 🙂 kterou znova neudelam

febris
6. čer 2009

holky tak se tu mejte, ja jdu dobalovat a odjeeeezd 😀 huraaaa
sice tam bude wifi, ale predpokladam ze moc casu na net nezustane 🙂 mame s sebou plno spolecenskych her (na stejnem miste bude kamaradka s mimcem a dalsim parem s mimcem ;) a pro pripad deste prison break a lost 😵 a v knizni verzi Pána prstenu 😵

petruna26
6. čer 2009

Feb, já myslím, žes nikoho se svým životem neotravovala... Nicméně si myslím, že tu aféru tady rozpoutala právě ty, pořád si tady někdo z někoho dělá legraci, většina lidí zde je schopná se přes to povznést. To, co napsala Sluninka bylo napsáno ironicky, nevím, proč zrovna tys to nepochopila, dokonce tam udělala i smajlíka, který by ti mohl napovědět... Nevím, holky znám osobně (myslím ty z téhle "bitvy"), netvrdím, že se známe dokonale, ale můžu říct, že je mám ráda a ač nemáme na všechno stejné názory, jsme schopné se spolu normálně bavit a respektovat.

a hlavně tedy to, že ta "hádka" vznikla kvůli počasí, mě fakt dostává 😖

Jinak přeju hezkou dovču, počasí zatím vypadá docela dobře, tak snad vám to vyjde 🙂

cline
6. čer 2009

Teda, myslím, že jsem se do sporu vůbec nezapojila a stejně si mě feb vymázla, což mi přijde trochu ujeté. No nic, přežiju to. Nemyslím si, že bych tu veřejně stranil ajak jedné tak druhé straně, ale dobrá můj názor je, že to bylo opravdu úplně zbytečné. Ale co aspoň se pročistil vzduch.