Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

pismenko
23. čer 2009

No nic, dobrou, jdu chrnět..snad zaberu 😒 a až zaberu, tak se vzudí Dorys..určitě t tak něják bude 🙄

petkakrutik
23. čer 2009

Peti, bazoš je čupr, že jo? já jsme ho našla za 257,- 😀 Ale zatím je zazimovaný v komoře 😒

tak jsem dodělala pro MM buchtičku k svátku, no jsem zvědavá, jaké to budově chuťově, bo jsme trochu experimentovala.

Holky, já se pro dnešek loučím. Pa zítra 🙂

sluninka
23. čer 2009

jáji...se z Tebe picnu 😀

taky pozvolna odcházim, teda čekám až dorazí MM, je na hanspulce 😖

jajinka27
23. čer 2009

já jdu taky hééééééééč

zdar a sílu, brou noc a dětem pusiny 😀

anaconda
23. čer 2009

Tak já jdu taky. Pic 🙂

berunka
23. čer 2009

teda kdyz uz se sem konecne dokopu tak tu nikdo neni ☹

febris
23. čer 2009

chystam tady prekvapko na rano, zitra ma manza svatek tak mu necham na stole zabalenej hrnecek s fotkou tlustinka 🙂 dobrouuuu

kalian
23. čer 2009

Feb: tlustínek 😀 😀

febris
23. čer 2009

kali tak jsme mu rikali kdyz mu byly 2m, to byl takovej pekne tlustouckej 🙂 ted uz je to "atlet" ;) ale prezdivka "tlustinek" uz mu zustala 😀 kamoska to jednou oppletla a ptala se me co "tukounek" 😀

monique_2006
23. čer 2009

ahoj,

beru - a nezkoouseli jste pejska prevychovat? je spousta moznosti, co s timhle delat, spojit se s desenskym napr nebo nastudovat nejaky knihy...

ja si teda nedokazu predstavit, ze bysme maggie dali pryc. ale je fakt, ze ona je zlaticko

monique_2006
23. čer 2009

hahaa, tukounek je dobry 😀

petruna26
23. čer 2009

tak jsem vas docetla, zas me naprdnul mm tesne pred spanim, to mam fakt nejradsi.. taky bych ho potrebovala dat na prevychovu :o(.. tak dobrou noc (potrebuju ji nekomu poprat, kdyz se s nim nebavim a Adulka spi..).. tak se omlouvam, ze se opakuju..

petruna26
24. čer 2009

Ahoj, přeju všem krásné ráno, počasí asi bude stát za prd, ještě že máme ty naše malý sluníčka 😵

urbi
autor
24. čer 2009

dobré ráno!
tak naše sluníčko zářilo na můj vkus až příliš a své paprsky nám ukázal asi tak 15 x v noci.... ☹

petruna26
24. čer 2009

Míšo - asi si tě chce užít 🙂 , neboj, on z toho vyroste... To naše sluníčko mě vykope vždycky po 6 z postele a pak si usne a chrní do 9... Bych jí zakousla 🙂

hanta
24. čer 2009

Urbi 😀 😀 😀

anaconda
24. čer 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Hanťule, co jsi dostala k narozkám?? 😕 😕 Jsem mooooc zvědavá 😅

Urbi, 😀 😀 😀 😀

Petru,
ach ti chlapi. Jiran mě před spaním taky pěkně rozčílil 😠

Holky,
chtěla bych pro Kubíka taky nějaké CD s dětskou hudbou, nejlépe stáhnout nějaké celé CD a vypálit si. Máíte některá tip, prosím?? 🙂

hanta
24. čer 2009

Anac...
Od manžela župan (nosím, každý den po koupání, takový ty huňatý a miluju je. Na můj vkus jsou ale hrozně drahý, takže bych za něj asi sama ty peníze nikdy nedala, tak ho musím vždycky dostat.) 😀 Nějakou kosmetiku, bombóny, dva tisíce a dvě nááádhernýý kytky.
Od maminky a tatínka tričko, voňavku (ty já miluju, říkám, že jich není nikdy dost a jak nedostanu na každý Vánoce nebo narozeniny aspoň tři, je to, jako by žádná oslava ani neproběhla.) 😀 . Tisícovku a orchidej v květináči.
Od ségry takový úžasný škrabátko na hlavu, nikdy jsem to neviděla, je to boží. Mop, masážní olej, tisícovku a dvě orchideje v květináči.

hanta
24. čer 2009

Taky bych chtěla nějaký cd pro Ájoška...

petruna26
24. čer 2009

Teada hani, tolik dárků jsem nedostala dohromady ani za poslední 3 roky 😕 🙂 . U nás se nic moc neslaví a když, tak je to obálková metoda.. Adélčiny narozky, to bude jiná, na to už se moc těším 🙂

anaconda
24. čer 2009

Ty vado,
tak to jsi měla malý Vánoce! 😕 😕 😕

Souhlas s Petru,
taky si můžu nechat zdát....... 😒

anaconda
24. čer 2009

Jinak písničky už stahuju a pak si je vypálím, a to přímo zde:

http://www.cestaslunce.wz.cz/kestazeni.html

hanta
24. čer 2009

U nás je to normálka. 🙂

febris
24. čer 2009

hanti drbatko na hlavu je vyborny vid 😀
jsem v noci parkrat zurila, proste u nas to je tak, ze dite spi jak poleno, ale manzel chrape, takze jsem co chvili vzhuru 🙄 a kdyz do nej stoucham at se otoci na bok tak se jeste tvari ukrivdene.

petruna26
24. čer 2009

Anac, díky, staženo :o)

febris
24. čer 2009

teda to pocasi je des. Trochu problem celej den doma ty deti zabavit co? vcera nas sampion spal jen 2x 30 min pres den, vecer nebyl vubec unavenej, to me teda dostal fakt 🙂 radil na lehatku o 106, ocka mu jenom svitily, chechtal se, rostak jeden 🙂

ma12
24. čer 2009

Dobre ranko,
Feb: u nas je to stejny, akorat jsem mm vysvetlila, ze kdyz bude chrapat a neotoci se, tak ja se prestehuju vedle a necham ho s Andulkou samotnyho. Zabralo to.
Vcera to bylo dobry. MM delal jen lehke posunky na Anu, a ta se mohla smichy potrvat. Ja teda na ni muzu delat ksichtiky jaky chci a ne s moc velkym uspechem.
Omlouvam se, ze tu moc nejsem, ale chci aby se to nase vypiplany zlaticko se nejdriv spustilo.

cline
24. čer 2009

Nazdárek, tak jsem statečně dočetla a nejvíc mě asi zaujala Peti sestra cestovatelka. Kdypak asi vydělávají???? No nic. Předpokládám, že po porodu vyrazí někam na Seychely v anacině výbavičce 😀 😀 😀 😀
Dneska mi přišly vzorky od Hami!!!! Hurá, asi jako poslední. Bylo tam mlíko dvojka, první lžička mrkvička a Frutapura.
Urbí fotos úžasné, Filípek je správnej cestovatel. Jsem ještě zvědavá jak to zvládla Taita. My nikam k moři nepojedeme, manža si přečetl chytrý článek v Mamince a Betynce a je hotovo. ALe je fakt, že já jsem taky srábek.
Petru - Justík dělá to letadélko taky už hrozně dlouho a já myslela, že je to špatně? Pořád jí teda dávám ty ručičky dopředu. Co na to odborníci fyzioterapeuti????

petruna26
24. čer 2009

Ma, to je jasný, hezky piplejte zlatíčko 🙂 , my se na něj pak vrhnem 🙂

tonica
24. čer 2009

Ahoj, tak docitam posledni 2 dny.

Petka - jak je Patrickovi? Hlavme, ze vsechny testy jsou negativni. Snad uz bude brzy lip.

Urbi - teda Filda, ala plazovy povalec nema chybu. A nezoufej. To moje spave dite ma ted taky nejaky spurt nebo nevim co, ale budi se tak 4-5x za noc a ztisi se jen u sosani. Uz to trva tyden. A to budu v patek vecer zase v trapu na oslavicce.

Hanti - jak Anetka s tim blinkanim? Uz jsi byla u MUDr.?

Koal - tak to jste doibre vymysleli s tim aquaparkem. Na vas si nejake pocasi neprijde... 😉

V PO jsem byla na kontrole na plicnim a slava, TBC konecne zahojeno a tak nemusime do Usti a muze se zacit s ockovanim. J inak zkousim prikrmy. Jablicko mi skoncilo na ksichtu, ale mrkev celkem smakuje. Jen tu malou lahvicku mame tak na 5x.