Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
24. čer 2009

Míšo, jj, tos říkala, ale trochu vám závidím, taky bych si chtěla vybírat obklady do koupelny, podlahy.. Tady to bylo vše hotové, chtěla bych to jinak, ale peníze nazbyt nejsou a když tohle slouží a zas tak hrozný to není (i když někomu by se to třeba vůbec nelíbilo), tak mi přijde zbytečný to bourat.. a kdy se tam budete stěhovat?

urbi
autor
24. čer 2009

Petru, v listopadu nebo prosinci

monique_2006
24. čer 2009

hani - skrin jsme taky ted resili, mame super firmu, dali nam dobrou cenu, tak snad dopadne dobre. indeco je celkem drahy, ne? tam jsme radsi nesli. ale je mozny, ze to neni tak zly...

petru - presne, my jak meli barak, kterej byl uz "udelanej", tak bylo tezky neco predelavat, to bysme mohli zacit od podlahy ☹ tady je super to, ze je to komplet podle nasich predstav.

miso - takze mas kuchyn orech? to muze vypadat pekne! my sli do bilyho laku v kombinaci s tou tmavou deskou, tak doufam, ze to bude nadhera, protoze ta cena byla silena... 😀 mezi skrinkama mame ten samej matros jako je deska, kamaradka si to desne chvalila, je to paradni na udrzbu

ja se uplne nejvic tesim na to, az si budu v kuchyni skladat veci do skrinek!!! 🙂 doufam, ze to bude brzo. kdy vy planujete stehovani?

petkakrutik
24. čer 2009

Hezký večer, ledňule 🙂 🙂

Marti, tak mi zatím objednej ty dvě věci, co jsem ti poslala mejlem. Bylo to strašné rozhodování teda 😕 Ať se ještě nerozmyslím. Myslíš, že je ten slon Mates dobrý?

Ad kokr, MM je na kokry úplně alergický, říká, že jsou to pitomí tvdrohlaví psi, které nejde nic naučit (kdysi cvičil čokly). Beru, nic proti tomu vašemu, jen říkám, jaký je jeho názor a že je fakt, že každý kokr, kterého znám, je povaha na nic. Pěkný na pohled, to jo...

monique_2006
24. čer 2009

aha, listopad. my planovali duben 😀 ale jonas byl tak urvanej, ze jsme s nim nemohli nic obihat. takze jsme desne pozde zacali resit kuchyn. tak stehovani vyjde na srpen...ale to uz je za chvili!!!

monique_2006
24. čer 2009

jinak ad lamaze - u nas jednoznacne vede svetluska. ale na chobotnici taky prijde rada myslim, az bude vetsi.

jajinka27
24. čer 2009

petru...mno joo, mám dvě diskuze kam chodím 😀

ale ono mi to za chvíli skončí až budu muset mít Toma neustále na očích 😀

cline
24. čer 2009

JOjo indeo je super, my jsem s nima moc spokojení, ve středu za týden nám přijdou montovat dlaší skříně do pokojíku. A ti naši měli akci nejen drátěný programa ale i montáž a ABS hrany. Takže dobrý. Ořech teď letí, my máme taky kuchyň i skříňky v obýváku ořech. Ale jinak máme v baráku dominantní dub. Dveře skříně schody.

monique_2006
24. čer 2009

petka - presne, taky znam takovyhle kokry... 😔

jajinka27
24. čer 2009

beru...a nema rad housenku, tu nema za co poradne chytit a co tam kousat 😀

monique_2006
24. čer 2009

cline - my taky dub. prislo mi, ze je to takovy nadcasovy a neokouka se to. ale orech a vubec tmavsi podlaha a tak se mi moc libi...

hanka128
24. čer 2009

no drahy jsou...ale to i místní truhláři 😝 ale je to obr skříň a cena myslím ujde a navíc drátěný program zdarma 😀

my máme kuchyni-vanilka+zebrano, jinak celý byt laděn do přírodna-půlka bytu je totiž na sever tak máme vše do světlých barev. ale z čeho jsem fakt nadšená máme dělané zárubně a dveře ze smrku u místních truhlářů-a jsou nádherné 😵 😵 chtěli jsme původně sapelli ale to je masakr ty jejich ceny 😠

kalian
24. čer 2009

Beru, my máme lva Ríšu a musím říct, že Dorotka je z něj víc na větvi než z Freddieho.

anaconda
24. čer 2009

Hani,
tu ztvrdlinu už tam má 14 dní. Po prvním synflorixu to měl taky, ale do toho měsíce mu to zmizelo. Tak ještě počkám. Jinak zánět tam nemá, jak jsem psala, ani to nemá červený, ani ho to na pohmat nebolí. Tak díky za rady 😉

kalian
24. čer 2009

Beru, ale o tom jsi ani zpětně koukám neuvažovala 😅

anaconda
24. čer 2009

My máme barák zařízený ve venkovském stylu. Teda hodně masivního dřeva, včetně obložek dveří, dvířek kuchyňské linky. Podlahy i vymalování (líčení pro Nelinkovic 😀 ) máme v teplých barvách a všude plno kytek a dřevěných doplňků. Nic moderního se nám se vůbec nehodí, protože by to bylo jak pěst na oko. Vše se ale parádně udržuje, na ničem není bordel vidět 😉

petkakrutik
24. čer 2009

Peti,l jak ses ptala na ten banán, tak já ho mačkám vidličkou. Ztvrdlinu jsme neměli.

Ad plavky, krásné kousky mají v Tescu. Palvky mají ještě vnitřní nepropustnou vrstvu (některé. al ei tak mají dobře udělané gumičky, které nepropustí hovínko. Čurání samozřejmě ano, ale tahle dětská moč je stejně jen voda.

hanka128
24. čer 2009

no my jsme sice na plavčo přihlášení,ale pokud nebude očko tak máme zase smolíka 😢 přitom by to bylo na svalíky úplně super 🙂 lituju, že tady nemáme vanu.

peti a už se vysypala vyrážka?

sluninka
24. čer 2009

anac...my máme tu bouličku po tý první hexe taky, mluvila jsem s dr,ale prej je to normoš, že to časem zmizí

plavky - my máme z Tesca ty jahůdkový - jen spodek, ale koupila jsem i ty jednorázovky, pro případ nouze 🙂

jinak odpo jsme měly 37,7 a po koupání 38,3° tak jsem nasadila Nurofen a teď jí teprve zabírá, byla jsem na ni sáhnout a je to lepší než když šla spinkat

sonisek
24. čer 2009

holky, skříně si choďte kupovat do Woodfacu, tam dělá manža 😀 😀 😀

My máme Freddieho a malej si s ním hraje rád 😀 Mu vždycky pískám tím zeleným čudlíkem a on je z toho vytlemenej 😀

petruna26
24. čer 2009

soni, Woodface je taky drahej, ne? 🙂 , nám teď dělá skříně manželovy kamarádky přítel 🙂 , bude nám pak dělat i stůl, postel a možná i něco víc(kuchyň..)..

pa, jdu spát - teda to až časem, ale vypínám PC 🙂

l78
24. čer 2009

Marti,díky.

Tak asi jako jedinej nemá Tom žádnou hračku od Lamaze a tak pls o radu, jakou začít?

hanka128
24. čer 2009

nejvíce tady myslím jede světluška 😵

l78
24. čer 2009

Hani, díky.

Urbi, nechvátá to, odjíždíme až 25.7. , teda pokud bude kloudný počasí. Taky vás ráda zase uvidím, tak u Anac nebo třeba nějakej zámek či hrad? Nebo máme 5km od Tábora chatu 😉 .

monique_2006
24. čer 2009

urcite svetluska! 🙂

kacatko03
24. čer 2009

Soni: ale Woodface je hrozně draheeeeej 😉

sluninka
24. čer 2009

🤐

kacatko03
24. čer 2009

sluni? já dneska taky koupila tyjednorázové plenky...jaké máš? já vzala 9-15kg 😕 vážila sem Tobu a má 8800g 😀

febris
24. čer 2009

hani takhle pred porodem to teda musely byt nervy s bytem. My rekonstruovali loni leden- cerven, bydleli jsme u nasich- ocistec, ucit se v tom pidi prostoru na statnice s dalsima 4 lidma a psem... stehovani v tehotenstvi mi stacilo 😝

ma12
24. čer 2009

Petko: slon Mates je super, Anicka ho ma a vyhraje si s nim skvele.
Verco: my mame 3 (4-9 kilo 😀 )