Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

urbi
autor
1. črc 2009

jdu připravovat věci - zatím mi popiš cestu, snad trefim - vyjeli bychom tak za hodinku myslim

urbi
autor
1. črc 2009

tak zatim vymysli, kam půjdem na obídek

bila.pani
1. črc 2009

Jé,taky s přidáváme ke gratulaci Peťulce..Všechno nej nej hodně štěstí,zdraví,lásky ať ti Kubík dělá jen samou radost a tchýně moc nezlobí 😵

cline
1. črc 2009

trefíš k nám tak, že nevjedeš do Hradce, ale pojedeš na Budějice, tzn. na kruháči v Hradci pojedeš doleva a na dalším rovně. pak tě to navede na Budějice a budeš míjet OMW a pak Benzinu a Penny u těch zajedeš jakoby do HJradcea zajedeš k Penny pak mě prozvoníš a já tě navedu.

cline
1. črc 2009

ïlon co děláš ve středu za týden? my máme nějakou akci na přehradě v Brně.

febris
1. črc 2009

teda vy holky jedete s tema srazama 🙂
ja zatim snidam a premyslim co dnes budu delat, jestli mam jit na brusle ted dopo dokud nebude takovy vedro, odpo to asi bude masakr...

ma12
1. črc 2009

Hradec je daleko ☹ , dneska mam zarizovaci den - musim na socialku, podruhy, pak do Letnan do Mbank, tam si dam Burger kinga, to je strasny, ze to otevreli blizko nas.
Cline: jeee ja tusim, kde bydlis, kousek od plavecaku, ze jo?
BP: jeee diky moc. Anicce je to srdecne jedno ze je zasrakovana, vetsinou ji ty popruhy okolo raminek nedavam, jen v pase ji zasrakuju.
PEtu: vse nejlepsi a nahod termin, at te prepadnem, kocary vozit nemusime vid, ty nam pujcis, vid 😀 😀 😀
Feb: bang znam, spis parime osadniky a Carcassone nebo Sankt peterburg, teda parime, dlouho jsme neparili.

A ja si neco udelala s kompem, takze mi nefacha net, musim bejt u mm.

cline
1. črc 2009

ma 😀 😀 😀 😀 😀 úplně někde jinde 😀 😀 😀 ale to neva, snad to Urbi pochopí... 😅

urbi
autor
1. črc 2009

no tak to jsem zvědavá... takže první kruháč doleva jo? a furt směr Budějovice, u Penny prozvonim...

cline
1. črc 2009

hlavně bacha u toho penny abys tam stihla zatočit, až podjedeš takový most tak pak první odbočku doprava, po pravé ruce budeš mít tu Benzinu

febris
1. črc 2009

ma ale bang je takovej akcni a utocnej 😀 vcera jsem mela volcanic a v ruce asi 6 (bang-mancato- mela jsem vlastnost ze jsem mohla hrat obojim) a duel a rozstrilela jsem manzela napadrt 😀 😀

ma12
1. črc 2009

Ze by v hradci udelali nejakej novej kruhac? Penny je nekde u skoly, no nic nebudu Urbi motat hlavu.
FEb: me bang moc neba, ty vlastnosti jsou tam v hrozne velkym rozmezi. Hrajem to se vsema rozsirenima...

urbi
autor
1. črc 2009

ach jo, to nedám..

urbi
autor
1. črc 2009

čekám, až se Fíla vzbudí, kočár už je naloženej

cline
1. črc 2009

míšov poho, ty jedeš od Pe takže doleva se dostaneš na obchvata tam tě to jnam než do BUdějic nevyhodí, klííííd

urbi
autor
1. črc 2009

jedem 😉

bila.pani
1. črc 2009

Karol,ve středu nemám nic 🙂 A copak máte za akci..?

cline
1. črc 2009

objednávku zboží na příští sezónu v hotelu Atlantis

berunka
1. črc 2009

holky a co nejaky srazik v Praze?at se pridaji i nove tvare 😉

ma12
1. črc 2009

Beru: to vis, ze ja jsem vsema 10 pro.

bila.pani
1. črc 2009

Karol - tak to nevím kde je..Ale pokud budeš mí čas,tak přijedu moc ráda.. 🙂

A co kdyby se k nám přidala i Luca s Hankou..?

monique_2006
1. črc 2009

feb -tak to ses muj clovek, ja bang miluju! 🙂 ale carsassonne taky, ten ale hrajem min.

martí - kde je burger king? ja ho jeste nejedla, ale prej je super 🙂

ma12
1. črc 2009

Moni: v Letnanech, a je to MNAM MNAM

petruna26
1. črc 2009

my zase máme rádi Alhambru 🙂

Anac, přejeme s Adélkou všechno nej.. nej.. nej.. k dnešním narozkám a ať přežiješ prázdniny - ještě, že moje tchýně není učitelka 😀 😝 😀

cline
1. črc 2009

ilon, klidně, je to akorát dost narychlo, tak nevím jestli se bude holkám chtít. musím mrknout, kde to vůbec je

bila.pani
1. črc 2009

Aha..No,já teda naprosto postrádám orientační smysl,snad bych to našla.. 🙂 A od kolika hodin by jsi to viděla? Uvidíme,co na to ještě holky,písla jsem jim IP 🙂

cline
1. črc 2009

my tam jsme celý den, tak nějak od 11. Takže bych to viděla někdy odpolko.

berunka
1. črc 2009

Petulko Anac taky se pripojujeme s Elinkou k bhlahoprani k narozeninam.hlavne hodne zdravicka,stesti a pohody a tobe ani nemusime prat pevny nervy protoze po tom co tu pises uz je musis mit ze zeleza 😀 a moc rady te zase nekdy uvidime 😉

anaconda
1. črc 2009

Zdar a sílu, ledňáčci 😉

Všem moc děkuju ke gratulacím. No jo, 21 let je ale krásný věk, že? 😉 😀 😀 😀

Od rána lítám, jak hadr na holi. Vyjela jsem do vedlšjší vsi pro rohlíky a tam mě slovili hasiči s tím, že si v hasišském zpravodaji přečetli, že mám narozky......zkrátím to - už mám v sobě pár vodek a piv! To zas bude den 😅

Tak pic 🙂