Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petkakrutik
1. črc 2009

Petííí, všechno neeeeej 😀 😀 😀 😀 😀

monique_2006
1. črc 2009

jojo anac, mne je taky 21 😀

ty takhle jedes ve vodce? tyjo, tu ja nemuzu....to ja radsi tequilu nebo metaxu 🙂

vse nej!!!

petkakrutik
1. črc 2009

Peti, zy už vůbec nekojíš?

U ás pomalu zázraky, vypadá to, že Páťa se naučí spát dopoledne doma v postýlce. Dneska si dáchnul od 9 do 10:45! Valím bulvy. Konečně budu snad moci normálně uvařit.

jajinka27
1. črc 2009

ahoj jsem doma z prochajdy 🙂)

Peti tak ještě tady vše neeeeeeej 😀

beru...jaké nové tváře máš na mysli??? 😀

ilon...jsem se pro tebe vyfotila, tak až tu budeš tak to tam na chvilku dám 😉

berunka
1. črc 2009

Jaji myslela jsem treba Monique,Kalian 😉 a samozrejme stalice moooc rada uvidim taky 🤐 (pusinka)

jajinka27
1. črc 2009

a myslíš že se k nám holky přidají? Jako já bych byla ráda, ale nevím nevím

berunka
1. črc 2009

proc myslis ze by se nepridaly?myslim ze vsechny stavajici Stromovky budou jedine rady 😉

jajinka27
1. črc 2009

vím že Monča psala že to má z ruky 😒 Pravda ale je že minule už byla nalomená 😀

berunka
1. črc 2009

tak by jsme mohly vymyslet treba nejaky jiny misto.je fakt ze pro me je zas vsechno ostatni z ruky protoze bych musela bud skrz Prahu nebo to nechat na Holeskach a dojet metrem nebo tramkou.

koalice
1. črc 2009

Ahoj, přidávám se ke gratulantkám anacondovské jednadvacítky 😉 😀 😀 . U nás pro změnu dnes přesně půl rok, tak jste oba oslavenci. Ale vodkou Ti, Anac, nepřipiju, i když z tvrdého pozřu akorát vodku, slivovici nebo whisku. každopádně si musím nechat zajít chuť. Ale to pivko ( celééééé) bych si fakt s chutí dala. Až si večer muž otevře prazdroj, připiju Tui na zdraví na dálku, hasičko 😀

jajinka27
1. črc 2009

vše nej Honzíkovi 😉

beru...no jo ale kam, abysme se tam v pohodě vešly 😀

febris
1. črc 2009

koal vsechno nejlepsi honzikovi k pulrockam! 😵
prosim te chtela jsem se zeptat, budes davat honzikovi zymafluor?

berunka
1. črc 2009

no rikala jsem si neco venku kdyz je tak hezky i kdyz cestovani v takovym paraku az tak nemusim.
Koal gratulujeme k pul roku uz je to velkej chlapak 😉 😉
Febris: my bereme zymafluor od pulrocni prohlidky,doktorka nam ho sama napsala ale az po tom co jsem ji rekla ze uz davame vic UM tak nevim jestli to na to ma teda nejaky vliv 😒

koalice
1. črc 2009

Honzík děkuje za gratulace 😉 , Zymafluor dávat budu, Aničce jsem jej taky dávala. K pediatrovi jdeme 10.7., takže potom

febris
1. črc 2009

beru dik, ja se snazim sbirat "rozumy" neb nektery pediatri ho nepredepisujou vubec, nekteri ano, nekteri pozdeji...
ja ho zatim nemam s cim podavat, tak pockam az budu prikrmovat a soupnu mu ho s mrkvi 🙂
koal jeste prosim o jeden nazor, rikala jsem si ze zacnu s prikrmama az popristi viked, cili to bude danyskovi 6m a necele 2 tydny, ac je to poradnej chlap tak evidentne prospiva dobre 😵 a rikala jsem si kdyz ma chudak dost desnou rodinnou anamnezu z hlediska atopie, tak ze to jeste trochu z toho 6m odlozim, co si o tom myslis?

jajinka27
1. črc 2009

pro blbce jako já, co to je zymafluor?? 😅 😕

febris
1. črc 2009

tabletky s fluorem pro prevenci zubniho kazu

jajinka27
1. črc 2009

ha děkuji 😉 to jsem zvědavá zda mi je mudr doporučí nebo neee

petruna26
1. črc 2009

jáji, ptala bych se stejně, nicméně díky fluoru jsem si myslela, že něco se zoubkama 🙂
dej tam tu fotku pls., já tě chci vidět :o)

jajinka27
1. črc 2009

je tam 😀

petruna26
1. črc 2009

jééé, nová Jája 🙂 sluší... 🙂 🙂 🙂
já jdu zítra, ale tak odvážná, že bych dala dolů tolik asi nebudu... To jsem udělala loni, letos si je asi nechám 🙂

berunka
1. črc 2009

Jaji prosiiiim jeste jednou foto ja to nestihlaaaa 😀

berunka
1. črc 2009

ja hodim taky do albicka foto az budu strizena,u me to bude taky docela skok 😀

jajinka27
1. črc 2009

beru...je tam

koalice
1. črc 2009

Feb, 14 dní nehraje roli. jen začni pěkně pomalu, klidně týden jen samotnou mrkev, pak týden brokolici atd. pozvolna a sledovat odezvu ...
Honzíkovi mrkev docela jela, dneska jsme zkusili brokolici a to teda nééé. Plival to a dávil se, takže s brokolicí mám peška.
B.p., já myslela, že Lucase máš ještě ve školce ? U nás jí zavírají až 20.7., takže Anička zatím pokračuje. Budou mít 5 týdnů zavřeno, ale to pro ni mám program- 14 dní na chalupě u mé kamarádky a týden u babičky, zbytek zvládneme doma spolu ev. po výletech v okolí, i když s oběma dětma to bude pro mě opravdu relax.. Stále se jí snažím něco vymýšlet, ale dneska ráno mě opět dostala. To prej je samá Šumava a kdy už teda pojede k tomu moři 😖 paňár jeden... já v jejím věku byla jen u babičky , s rodičema pod stanem a max. na pionýrském lágru

petruna26
1. črc 2009

Koal - šikovná holka 😀 , no, ale vždyť jedete k moři, ne - dočká se 🙂

berunka
1. črc 2009

teda Jaji kockaaa 😉 😎
Koal prosim te myslis ze je spatne kdyz Eli dopoledne zdlabne pulku sklenicky ovoce ale pak dostane jeste za hodku mlicko?dneska mi predvedla po te hodine ukazkovy rev ☹

jajinka27
1. črc 2009

beru.,..se budu normálka červenat 😅 😵

berunka
1. črc 2009

Jaji 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 (pusinkovaci) 😀

jajinka27
1. črc 2009

ty jo mě už spí dítko hodinu v postýlce 😕