Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

febris
28. črc 2009

tai presne, tchyne nakoupila clasic a ty jsou na h... premium jsme nakoupili jak meli hvezdnou akci v hypernove megapack 84ks za 209kc 😉 nebo 219?to je fuk - 16 baliku, takze mame zasobu na dost dlouho 😀 naky jsme museli narvat dio sklepa neb se nam do bytu nevesly 😝

taita
28. črc 2009

Ja je kupuju za 299,-, ale i tak je to o 100,- levnejsi nez bezna cena. Hypernovu tu bohuzel nemam.

berunka
28. črc 2009

ve Schleckeru je maji za 319 pro neklubaky a za 299 pro klubaky 😉 ja jsem mela doma jeden balik tech Clasic a celkem to slo,davala jsem je teda jen pres den ale ty Premium vypadaji o dost lip,dostala jsem vzorek v Mamince 🙂
prave ted v tom Schleckeru je mega pack za tech 299 takze to taky jeste celkem jde.

taita
28. črc 2009

Ja na nivh ted byla v Globusu. Cestovni pouzdro na ubrousky k baliku plen zdarma. A jeste je akce v Intersparu.

taita
28. črc 2009

Tak se tu zas mejte, myjdem spat.

anaconda
28. črc 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

To je ale počasí, co? Bych se z toho po.... 😠

Navíc se mi v boltci ucha vytvořilo něco podivného. Ve všech záhybech a vůbec v celém uchu vevnitř i z venku mám jako by beďary. Bolí to, jak sviňa a mám zvětšený uzliny pod uchem a na krku. Co to může být??? Na beďary absolutně netrpím, naposledy jsem je měla v pubertě a to je sakra dlouho..... 😉

Zase řešíte plínky?? Já nedám dopustit na ty pašované z Francie. Už jimi ve velkém zásobuju celé okolí, s řidičem PPLky už si i tykám. Plíny jsou bezkonkurenční jak kvalitou, tak cenou, tak se hrabou huggies a slavné pampersky. Tyto mají pružné prvky, gumičky proti protečení, suché zipy, nádherné motivy a to nepropaguju jen tak něco, dobře víte, že jsem zkusila opravdu všechny druhy plínek. Cena jedné je pod 3 kč, a to z s poštou. Balík 30ks stojí do 80,-kč. Kdo chce víc info, nechť mi písne do IP, hodím mu odkaz přímo na distributorku Pavlu z Pardubic, u které si pak můžete klíďo píďo objednávat dle libosti. Má všechny velikosti a je fakt milá 🙂

sluninka
28. črc 2009

anac..ahojda..a jakpak ty pleny vypadají?? dají se k nějakým přirovnat? já kupuju teda v Rosmannovi ty jejich, mají gumičky po stranách i na zádičkáchm takže skvěle padnou, ale teda ta "tvoje" cena zní lákavě 😵 😀

petruna26
28. črc 2009

ahoj holky..
beru, já dneska taky "převlíkla" kočárek, ale srdce mi krvácelo 😢
anac, já prosím taky info :o)

sluninka
28. črc 2009

Péťi..zítra jedem směr HM(pokud nebude pršet) ...od šesti mají klucí přátelák

holky ještě jsem se chtěla zeptat..máte ke sporťákům pláštěnku? mě teda na něj sedí ta z hlubokýho,ale jenom teda pokud malá leží,až v něm bude sedět,tak budu muset koupit nějakou univerzál 😕

bila.pani
28. črc 2009

Petru - taky jsem měla slzy v očích,když jsem dávala pryč hlubokou korbičku..No jo,už nemáme ty malušký miminka..Ale ve sporťáku se jim bude líbit víc n 😉

Sluni,taky budu muset kupovat jinou 😠

febris
28. črc 2009

an az nam dojdou doma huggies za 2,6 tak se urco ozvu, bych to ted zapomnela... dik!

febris
28. črc 2009

my jsme ted o vik nechali taky hlubokou korbu u tchyne, ale za posl 2 mesice jsme ji stejne pouzili max 5x...

petruna26
28. črc 2009

jo, Feb, jaktože máš MS, když kojíš, kojilas plně?..

petruna26
28. črc 2009

Sluni, my včera koupili univerzal pláštěnku na sporťák od Emitexu ve Špuntíkovi za 199,- 🙂

berunka
28. črc 2009

Peti prosim prosim taky info o plineckach 😉 dekujuuuu moooc 🙂

bila.pani
28. črc 2009

Je tu ještě někdo,kdo jezdí s hlubokou korbičkou..? 😒

cline
28. črc 2009

peti já taky kojíma a MS už jsem dvakrát měla

cline
28. črc 2009

já jezdím s hlubokou!!!

petruna26
28. črc 2009

Jiřko, to autíčko je an setrvačník a Adéla je z něj úplně hotová.. 🙂

petruna26
28. črc 2009

Jsem asi divná, Cline, díky za info... A kojíš i v noci třeba po 3 hodinách, nebo Justy spí..?

sluninka
28. črc 2009

Péťo..buď šťastná že nemáš MS..švagrová ji neměla 2roky - v těhu a pak rok..na to jsem se tak těšila a já to slízla hned po 6ti nedělí 😖 😠

febris
28. črc 2009

petru no taky jsem cumela a hlavne ta pravidelnost! poprve po 30i dnech ted 28! a to jsme zacali prikrmovat pred tydnem, jen k obedu a pak stejne dokojuju a min tyden jsem jeste odstrikavala aby bylo zas neco v mrazaku...
driv jsem kojila jen 5x denne (tak 4., 5. mesic), ted jak uz je precejenom velkej tak potrebuje vickrat, tak 8x denne

kamoska menstruuje od 6i t po porodu a to malej visel na prsu furt...

petruna26
28. črc 2009

sluni.. hm.. 🙂

bila.pani
28. črc 2009

Karol a má tam Justýnka ještě hodně místa?A neplače v hluboké korbičce..?

sluninka
28. črc 2009

holky, co máte zoubly (jako teda miminka 😀 měli ti prckové na dásničce takovou bílou tečku? 😅

petruna26
28. črc 2009

Feb, já kojím tak 30x denně.. No, třeba až začnem "mrkvovat", tak třeba nebude tak savá 😀 , i když já myslím, že je spíš závislačka, ne že by nepila, ale spíš chce být u mě.. njn.

cline
28. črc 2009

peti kojím jak divá i v noci pořád co tři hodiny, v hluboké neřve jen kldyž stojíme tak se pořád chce zvedat, ale vyaukcovala jsem si ještě takového lehkého sporťáka od Chicca a do toho ji dávám když jedu jen kousek do Penny nebo ji mám na zahradě. Mě v tom sporťáku co mám od Camu přijde že je tam taková bezprizorní, jak je velkej.

cline
28. črc 2009

jop a do korby se mi ještě vejde celkem v poho.

petruna26
28. črc 2009

jo, to 30x je obrazný, ale víckrát jak 10x je to určitě..

cline
28. črc 2009

petru tak to máme stejně, já i v tu noc si to kojení vcelku užívám a vůbec mi to nevadí, už jsem si zvykla.