Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

taita
28. črc 2009

Ja chci takyyyyyyyyyyyy. Tak snad priste.
Dobrou

petruna26
28. črc 2009

tai, treba nepojedete.. Uvidis.. na Zuzu jsem zapomnela, pardon. Tak uz fakt dobrou noc..

petruna26
29. črc 2009

Dobré ráno, ledňačky, ledňáčci a zvířeno (např. Maxi 😀 )

anaconda
29. črc 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Dobré by bylo, kdyby naše zvířena pro změnu neblila! Kubajs i Jiránek ještě chrněji, ale ten zevl ne a já samozřejmě taky ne. Ach jooooo 😒

Jinak oznamuji, že budu zítra v Praze. Táta jede k nějakému doktorovi na Smíchov, tak jedu s tou jeho přítelkou s ním. Bude parkovat na Pankráci a my tam půjdeme do nějakého nákupního centra, či co, a to kolem 9 hodiny ranní. Kdo chce vidět sedláky ve městě, nechť taky dorazí. 🙂

Co Jajinkovic, že bych jim vzala ty pěnový potvory?? To je na ně moooc brzyčko, že? 😅

petruna26
29. črc 2009

Pankrác je fajn, ale ta hodina pro mě nereálná ☹

koalice
29. črc 2009

Dobré ráno,

Anac, neboj, u nás pro změnu hned po ránu kocouří šavle...
Tak na dotazy:
petkakurtik: takhle v počátku by se mohlo jednat pouze o virózu, ale tyhle příznaky mohou být i u druhého stadia lym. boreliózy. Dá se to odhalit pouze serologickým vyšetřením krve a stavem protilátek třídy IgM a IgG, tak se obrať na svého obvoďáka
saus: je mi trochu proti srti nějak zasahovat do léčby Tvého pediatra, jen se optej na možnost přidání Nutolinu B, jedná se o lyzát laktobacila a směsi vitamínů, dává se i u kojenců, ale od 6. měsíce, tak to spolu prokonzultujte. na Smectu je ještě moc malá..

A z jiného soudku, včera volali tchánovci a hádejte co chtěli..... přijet samozřejmě a hned tento víkend, přestože jsem se neviděli dlouhých 9 dnů. Navíc tu Anička není a já za ní odjíždím hned v neděli ráno a budu pryč 14 dní 😝 😝 😝

koalice
29. črc 2009

nutrolinu B

anaconda
29. črc 2009

Koal,
máme to ale povedená stvořeníčka, co?

Jinak ucho pořád nic moc. Ta díra dovnitř je jaksi hodně zúžená a pohmatem pod uchem je zvětšená a hooodně bolestivá eustachova trubice + furt ty uzliny. Slyším ale dobře, hlava mě nebolí, ty pupeny zasychají. Ani to nesvědí, jen hřeje. Teplotu nemám. 😉

koalice
29. črc 2009

Anac, tak vyčkej. Dobré by bylo to alepoň lokálně ošetřit. Zkus Framykoin ung ev. Bactroban ung ev. Fucidin ung. všechno to jsou lokální ATB

berunka
29. črc 2009

ahoj ahoj ahoj 😉 😀
v patek se k vam pridam s nejvetsi pravdepodobnosti budu mit volno takze vas pred dovcou rada uvidim.takovej malinkej napad nechcete jit do te ZOO?vim ze Sluni se tam moc nechce ale treba by jste te na zviratka zlomily coz? 😎

febris
29. črc 2009

petru 🙂 kojene deti a nedochudcata? to asi neeee 🙂

dneska je zas krasne co? zitra opet frcime na chatu, hura!dnes teda musim prozmenu balit. Dycky vybaklim, vyperu, uklidim a zase muzu balit.
Dnes se jdu ostrihat, naposled jsem byla nekdy v breznu, takze si to dovedete predstavit... 🙄

petruna26
29. črc 2009

feb., no jo, Daneček je chlapák - měla jsem na mysli ty naše prcky - Aničku, Patričku, Adélu a Patrička - jsou takoví "menší" než ostatní... 🙂 Už i Anička od Ma a Eli je "předběhly"

Zu, mně je to fuk, já zviřátka ráda 🙂

cline
29. črc 2009

Nazdárek tak drak spí (ukojen jako u Peti a spol... 😎 ) Taky se bojím čím budu uspávat až dokojím. Zřejmě budu kojit až do dospělosti 😀

cline
29. črc 2009

No já jdu na půlroční kontrolu příští týden, tak uvidíme jaké nedochůdčata budeme my 😅

petruna26
29. črc 2009

Cline, jo to já asi taky.... 😀

febris
29. črc 2009

petru ale to jsou skoro same holcicky a ty proste mensi byvaji, to se neda srovnavat.
danysek ma ted nak 9kg orientacne kdyz se zvazim bez nej a pak s nim a odectu to 🙂 coz je prumerna hmotnost pro jeho prumernou delku 😉 na ko jdem az na konci srpna, tak jsem zvedava, kolik vyflusne vaha...

holky do ty zoo jezdite s kocarem? vsechny pavilony se asi projet nedaji nebo ano?

cline
29. črc 2009

petru úplně to vidím... 😀

berunka
29. črc 2009

Peto tak uvidime co na to ostatni,v ZOO by jsme si mohly posedet a dat nejakou mnamku 😀

koalice
29. črc 2009

Petru, klid... Kojené děti nemusí být tak dramaticky baculaté, naopak se to má spíš hlídat u těch na UM, tam to jde rychleji...
Jinak máš moc hezké fotky a to nemyslím jen malé, jsi moc zajímavá a hezká ženská 😉
No nic, musím do města. Po těch zpropadených bleskových povodních nám začala plíseň na zdi v obýváku, jdu vybrakovat zásoby SAVA do drogérie 😝

sluninka
29. črc 2009

dobré ráno

tak malá je zatím bez teploty, v noci se teda budila, ale dalo se to..teď jsme vstávaly 🙂

holky my zoo momentálně ne-e, osobní důvody 😉 jestli tam chcete, tak klíďo jďete, uvidíme se jindy...však to není poslední srazík 😀

petruna26
29. črc 2009

sluni... 😀 v kolik dnes dorazíte?

beru, tak půjdem někdy, až Věrka nebude moct.. Jinak já bych s A. chodila stejně jen venku, do pavilonu ne. Zvlášť k netopýrům ne 😀

Koal., to je poklona, jakou mi asi nikdo nikdy nesložil - děkuju 🙂

jo, kdybyste někdo chtěl heslo do těch našich soukr. fotek na rajčeti, tak řekněte, pošlu, ale veřejně je vystavené mít nechceme... 🙂

berunka
29. črc 2009

Sluni to byl jen napad dame Stromovku,my te moc chceme videeeet 😉

sluninka
29. črc 2009

Péťo..proč k netopýrům ne?? 😀
no Honza tam jede asi na půl šestou, já můžu dorazit v kolik se Ti to třeba hodí a jestli máš čas 😉

beru 🙂

kacatko03
29. črc 2009

zdar a sílu, jsme zěpt od dr...hahaaa takže růst se nám pozastavuje 😀 přibral za měsíc o 100g a nevyrostl ani cm 😝 takže otesánek nebudeeeee.....jinak no noční krmení, prej je navyklej...takže budeme mít asi krunej týden bo budeme odnaučovat, prej už je ve věku kdy si vyřve co chce...takže mm se asi stehuje do stanu a malej bude celou noc řvát a vztekat 😀

berunka
29. črc 2009

Veru a co ho odnaucovat postupne,snizovat mu ty davky co v noci dostane aby se aspon trochu uklidnil?

sluninka
29. črc 2009

Veru... a co očko? dostali jste?

petruna26
29. črc 2009

jo, jsem si vzpomněla, někdo tu psal, že dítko dostzalo 3.hexu (nevím, možná Peťka K.) a že na 4. jdou až ve 2 letech.. My ale jdeme na 4. už v roce... To je nějaké podezřelé, mělo by se to prošetřit 😀

Sluni, doražte, kdy se vám to hodí, jen musím dneska na nákup, už to odkládám týden a není tu už ani prd.. 😝 Netopýry já nerada, a všichni tam pořád ječej, jak tam lítaj 😀 Jinak my můžem i v těch půl 6, kdybyste nechtěly jet dřív, můžem přijít na hřiště..

kacatko03
29. črc 2009

sluni: nene až za týden..... 😠

zuzi: naposledy bude jíst v 10-11 a pak se uvi...budu mít čaj ale jinak ho nechám řvát 😅

sluninka
29. črc 2009

Veru..cooo? proč zase?? kvůli tý rýmě?
chudák Tóba, trápení hlady..v kolik teda pak bude jíst? až ráno? to nedáte 😕

Péťo...tak Honza tam má být už v 16:45 tak jestli nic nemáte a chcete nás vidět 😀 tak se můžem sejít v tolikhle a buď na hřišti nébo se můžem někde spicnout..parkovat budem u hřiště