Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
26. kvě 2009

oujeee, jsem to zakřikla, chůvička se ozvala, tak tam jdu a to naše teláko leží na břiše, pase a ječí 😅

berunka
26. kvě 2009

Feb tak to jo,me prislo ze pejsek by nejradsi zdrhnul 😀

febris
26. kvě 2009

soni jo, to je mamka

danysek chudinka chrci, snad mu ta ryma prejde... spatne usnina jak se mu hur dycha, chjo. Usnul zas nak v 10, ale byl takovej nestastnicek... to pocasi taky tem detem neprida co...

febris
26. kvě 2009

beru to ne ze by nejradsi zdrhnul, on neposedi na miste 😀 je desne hyperaktivni

ma12
26. kvě 2009

tak jsem zpet a u nas tady bouri, tak jsem si rekla, ze vas jeste doctu.

Tatu pustili, tak jsem pro nej dojela a pak ho hodila domu. Nic mu nezjistili, vsechny testy v poradku, prej mozna a to se podrzte zarazeny prdy. Tak jsem mu naordinovala fenyklovy caj, probioticky kapky a teplou vodu s citronem. Trochu se mu ulevilo.
Zrovna dneska mi prislo do mailu ze kamaradka kamaradky dela masaze. tak zajemcum preposlu

nelinkav
26. kvě 2009

Ahojky všem,
tak jsem postupně od včera dočítala a furt jsem se nějak nedostala k tomu i se ozvat 😝 Tákže v první řadě moc chválím fotky ze srazu, ty děti vyskládaný jak v obchoďáku na pultu jsou super 😵 Fajn, že se vám sraz vydařil a doufám, že na dalším celorepublikovým budem taky. PS: Filípka už nechcem, je to hotovej Evžen, lovec žen 😠 Jen ať si ho Adélka srovná, my si vyberem monogamnějšího ženicha 😀
Náš víkend nakonec taky super, po roce jsem zas osedlala koloběžku a podnikli jsme dva výlety.
A včera jsme byli se Stellinkou na kardio, a dr. nás potěšila - ty ďury, co tam nepatří sice v síni i komoře ještě má, ale jsou menší, takže to vypadá na dobré cestě 😵 😵 😵

Jinak opoždění gratulace Filípkům k svátku, tuším, že ten Verčin si to užil víc než Urbninovic 😀

Feb, video super 😵 Taky se těším, až se bude Stelliš řehtat tak hlasitě. Zatím jsme ji jen naučili úžasnou věc - moc se jí líbilo, když jsem drnčela rty (dělám motor 😎) - ona se opičí a já jsem tak pořád celá poprskaná a poslintaná...

Urbi, Jaji, jsem moc ráda, že u těch vašich bobísků se pomalu všechno lepší 😵 Snad už si to mateřství budete moct víc vychutnávat, i s delším spánkem atd.

Verčo, ten tm je nějakej divnej ne??? Takovou kočku doma a ještě se nechá prosit??? To já jsem oproti tobě hotová Obézní ošklivka Bety a když už po mě mm nevystartuje sám, tak se stači přitulit 🙂 Jinak jak to tak pozoruju, tak jsme mezi lednovkama jedni z nejaktivnějších (za posledná dva dny třikrát 😝, dneska se radši zašívám u pc 😀), tak by bylo na čase se dohodnout i na nějaké té formě antikoncepce, že 😅

Joo, Marti, taky mám vadnou chobotnici, akorát jsem ten problém neuměla pojmenovat jak Peťa, mě to prostě jen neladilo 😀 Ale je přesně problém v tom posledním tónu. Každopádně nám to nijak nevadí, stejně hrajem jen Ovčáky a Kočka leze dírou...

bila.pani
27. kvě 2009

Dobré ránko..

Veru - bohužel i já musím vydávat podněty,aby klepání kosy bylo.. ☹

Neli gratulka je kardiu.. 🙂

koalice
27. kvě 2009

Dobré ráno,

tak u nás bouřka cca do půlnoci , ale naštěstí obě děti nerušily ani blesky ani hromy...

Kačátko, tak Tvůj chlap je mrtvej na spodek ? Zrovna u tak atraktivní ženské jako ty by člověk tyhle problémy nečekal... Snad se manžel zmátoří

Nel, je moc dobře, že se stav malé zlepšuje a nebudete snad muset na operaci 🙂 🙂 🙂

cline
27. kvě 2009

Nazdárek, jinak taky jsem moc ráda, že Filda je pořád lepší a lepší, to aby se všechny holky z okolí klidily 😀 😀 😀. Nám se noci uklidnily, sice kojíme celkem často, ale hned usíná, takže lepší než jen jedno vzbuzení ale s řevem a dlouhým usínáním. Takže já si nemůžu na nic stěžovat. Akorát mm byl včera vytočenej, má toho hodně, ale večer přišel a ptal se mě co je a sám řekl, že si mě málo všímá. ALe já to chápu. Prostě pokud chci se mít tak jak mám, tak mě to bude stát čas s ním. A jinak to prostě nejde. Ale snad o víkendu vyrazíme do té jihlavské ZOO. Takže se nám bude věnovat.

febris
27. kvě 2009

holky danysek se takhle nahlas zachvatovite rehta od 3m 😵 optimista po tatinkovi, to je jasny 🙂

u nas bourka taky dobry, jsem mela strach ze to bude danielka budit ale ne, spal jak polinko 🙂

cline
27. kvě 2009

No a o klepání kosy ani nemluvím 😀 😀 😀 pusto prázdno, ale přiznám se že to až tak neprožívám.

sluninka
27. kvě 2009

dobré ráno, konečně dýchatelný počasí 🙂

holky záhada, já se teď ráno sprchovala horkou vodou a z prsou mi normálně kapalo mlíko 😕

bila.pani
27. kvě 2009

sluni - 😕 😕 😕

hanka128
27. kvě 2009

sluni 😕 nejsi v tom 😀

nám se bouřka vyhla, krásně sprchlo a hned je lépe 😵 ,ale ty blesky co jsem viděla v dáli-fuj fuj fuj

holky ti chlapi jsou teda zvláštní 😲 já už třeba vždycky minimálně od neděle slyším-středa jeho tam třeba 😀 😠 😀

za chvíli nám dovezou manž.postel, takže konečně po 4,5letech vztahu budeme spát v manželské posteli a ne na matracích-kurňa to bude nezvyk 😀
a s vynešením postele pomůže tchán-mi tu za chvíli doarazí a já z něj budu šílet-totál homolka 😅 ale je hodný, že nám pomůže 😵

sluninka
27. kvě 2009

hani....šmarjá nestraš 😀 beru prášky 😅 😀

jo tak o tý středě to je u nás taky 😀 a ať je klidně pondělí,to je fuk 😀
teda manželská postel,jo? hm o důvod víc ji pořádně vyzkoušet 😀 to uslyšíš určitě taky 😀

hanka128
27. kvě 2009

no to jo 😀 ta se musí zajet 😀
ale jako já su ráda, že se konečně chuť na ten sex vrací 😵

a já prášky neberu, neberu už nic skoro 8 let-se jenom hlídáme 😀 a chlapci vždycky šikovní 😀

a že ti teklo mlíčko-můžou být hormony trošku rozhozené kór když bereš HAK a jsi teprve 4 měsíce od porodu 😉

sluninka
27. kvě 2009

nebereš? teda Ty máš nervy 🙂 to na mě taky MM zkoušel,prej já si dám pozor...no to určitě,jsem nedůvěřivá 😅
ale když vám to vychází 8let,tak proč ne dál,viď 😉

no a to nemohlo téct pořádně když to bylo třeba 😠

berunka
27. kvě 2009

ahojky tak u nas je sice dychatelno ale Eli je protivna jak to pocasi.uz pres pul hodiny rve a snazi se usnout.porad se otaci na bricho a tam spousti hysterak.no hruza 😠 ☹

sluninka
27. kvě 2009

ahoj beru...tak u nás to samé, Naty se otáčí, akorát na břichobok a zaklání hlavičku a nadává,že to nejde ani tam ani tam, unavená,malinký očička a nece usnout.
se mi o vás v noci zdálo, že jsi jela na ples a já hlídala malou Eli a ona se pořád otáčela na bříško aby viděla na TV 😀 jsem z toho byla zdrchaná, Naty vedle ní spinkala a Elinka tam dováděla 😀

kacatko03
27. kvě 2009

hoj tak rychle co si pamatuju z poradny...

takže 6m prohlídka% 8430g, 70 cm, hlava 45, hrudník 47. Předvedl jak se přetáčí a bere věci do ruky z pasení koníku, jak se lazí atd 😀 no prostě se předváděl. 3hexu nedostal, je zahleněný a pokašlává tak máme 3x denně mucosolvan. za týden uvi kontorla. 😉

jooo a dočítala sem vám v čekárně 😀

febris
27. kvě 2009

kacatko to je teda tobik kus chlapa ;) to ho myslim ani nas danysek nedozene 🙂

anaconda
27. kvě 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Buřina nás taky neminula, ale já ji zaspala, takže mi to říkal Jiránek. 😉

Kosu klepema taky statečně, a to od doby našeho srazu. Ještě, že jsem ho tam vzala, jste na něj přenesly nějaká čáry, či co 😕

Feb,
kdyby na tom videu nebylo poznat, že je to Daník, klidně bych řekla, že je to Kubík, protože se taky od 3 měsíce takto řechtá. A přesně jako u Vás, řechtá se věcem, kterým by se jiný ani nesmál 😉

Urbi, Jaji,
taky jsem ráda, že už je vše lepší a doufám, že to tak zůstane!!!! Držíme palečky. 😉

Táta jde za 10 minut na operaci kýly. Se všemi blízkými se po telefonu rozloučil, protože se bojí, že už se neprobudí, jeliman jeden. Jojo, jsme to ale famílie, já vím...... 😅 😅 😅 😅

berunka
27. kvě 2009

Verus to je dobry vedet ze uz v hlidani mas praxi aspon ze snu,az nekam vyrazime stavime se po ceste u tebe 😀 😀
Veru teda pekne nam ne nas napadnik roste.ja jsem zvedava kolik ten nas malej otesanek pribral,ted dlabe jak bezedna.ale zarucene vim jedno - my nedozeneme nikoho z vas 😀

anaconda
27. kvě 2009

Kačí,
na Tobíka musím reagovat -
to není jen tak obyčejný jedlík, to je megajedlík!!! Když jsem viděla s jakou rychlostí do něj padaly boloňské špagety, málem mi vypadly vočiska! 😀 😀 😀 😀

kacatko03
27. kvě 2009

Toba přibral za ěsíc 1,20kg 😀 😀 no jo na pevné stravě si šmakuje 😀 😀 holky co vám budu povídat celej tatínek 😀 😀 😀

tonica
27. kvě 2009

Tak jsem tu par dni zase nebyla a cucim jako blazen.
Nejen, ze tu kseftujeme uz s detma, ale ono se uz zacina i handlovat s manzelama. No pane jo!!! 😀 😀 😀

Urbi, Jaji - mam radost, ze se jsou klucici lepsi. Snad uz jste si vse zle vybrali.

Neli - to je fajtn, ze Stelisa na kardiu OK.

U nas stale jen problem s usinanim. Proste rev jak na lesy. Nekdy mi z toho uz hrabe. Vsechna ockovani stale jeste pozastavena kvuli tomu TBC. Tak nam ta davka Synflorixu asi propadne. Za tyden jdu ke znamy MUDr kvuli tomu prestrizeni uzdicky pod jazykem a boulicky na tvari, tak jsem zvedava. 😒

kacatko03
27. kvě 2009

anac: faaakt? tak to já toma beru na příští szar taky, chtě nechtě...já chtě 😀 😀 😀

kacatko03
27. kvě 2009

Neli: neprovokuj mě jo? 😀 😀 u nás se zašívá u pc tom, večer co večer 😠

petkakrutik
27. kvě 2009

hezké dopo 🙂

Nás bouřka minula, heč 😀 Sice venku prší, ale to je poho. Po tom, co se o bouřce mluvilo, jsdem večer všechno vytahala ze zásuvek a v ložnici zastřela žaluzie. Naštěstí nic nebylo a i Páťa se vzbudil jen 2x 🙂 🙂

Peti, asi si Jiránek řekl, že když se všude klepe a my se o tom bavíme, nemůže se dělat, jakoby nic, abychom jej neměly za frigida. Vidíš, a to bylo strachu, kterak tu sobotu přežije 😀

hanka128
27. kvě 2009

tak postel dovezena 😵 teď ji ještě složit a zajet 😀

no a já HAK fakt ne 😝 nálada na sex na bodě nula 😠 a že jsem ji vyzkoušela od 200kč až po super drahé jako yanine...no a pak je neberu páč je to děsné svinstvo,ale to moc gyndaři neříkají....jednu dívčinu jsem sama viděla na stole na pitevně ☹ a o dalších vím z vyprávění.....
gumičky taky ne-latex mi nedělá dobře sice jsou i drahé nelatexové,ale nepoužíváme.
dobré byly čípky pharmatex-sice to pak z človělka teče,ale kdo má potíže dole ze "suchem" tak myslím že to ocení, hlavně když se kojí 😉

a nejlepší byl můj táta děsný puritán,ale kdyý mi jednou našel antiko na stole, tak mi udělal 2 hodinovou přednášku o tom proč to jako beru, když je to samá chemie..a shrnutí bylo, že pokud není ten můj šikovný,tak ať to raději vůůbec nedělá-no jsem měla z táty šoky 😀 😀

ale jako chápu, že můj přístup není moc zodpovědný,ale moje tělo je takhle spokojenější a chlap taky 😵