Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
28. kvě 2009

tak u nas se uz zase spi 😀 Eli zdlabla celou sklenicku jablicka,dokojila jsem ji a sotva jsem prebalila vytuhla sama v postylce.jsem zvedava teda na jak dlouho.
Jaji co bricho?ja te budu asi nasledovat,od vecera me boli jak blazen a Elis blbe u kojeni 😠

cline
28. kvě 2009

tak my razíme do městečka zatím čágo!

febris
28. kvě 2009

an, ten je vtipnej jak je zaujatej tou hrackou .)))

soni kliiid, kamoska ma asi o 2t starsiho kluka nez ty a prej se nahlas taky nesmeje
proste jako jsou o neco veselejsi dospelaci tak asi i deti. Ja jsem prej byla vaznejsi mimino, smala jsem se na rodice a na cizi jsem se mracila 😀

koalice
28. kvě 2009

tak člověk na chvíli není na netu a vy toho nakecáte ..... Byla jsem se sama potrápit kauterem a zlikvidovat následky těhotenství, hemangiomky apod. Teda cizím se mi to rozhodně dělá líp, trošku jsem se šetřila...
Všechny jste byly krásné nevěsty a jste teda vyloženě mláďata, já jsem tady zaručeně nejstarší, když už Edita odpadla 🙂 🙂 Jáji, brali jste se v moc pěkné kapli. U nás to bylo už v pravěku - před 10 lety a jen jsem zpětně ráda, že jsem se vdávala ještě za života mé milované babičky a stihla to co si tak moc přála- promoci i svatbu... Chuděra mi za půl roku na to umřela a stále na ní myslím ☹
Kačátko mi trochu nasadila brouka do hlavy s těmi golfkami neb začínám špekulovat, jestli nás v létě do letadla vůbec pustí se sporťákem.... toť otázka. S Aničkou jsme vždy lítali jen s golfkami a ty jsem odevzdávali až těsně před letadlem a letuška nám je pak hned vydala po přistání. nemáte s tím nějaké zkušenosti ? není spor´ták moc velký ????

jajinka27
28. kvě 2009

beru,..břicho ještě zabolí ale ms nikde, hmm divný

luca30
28. kvě 2009

Holky jak je to u malých dětí s neštovicema?? Jak máme jet na ten výlet, tak je tam jeden chlapeček a ten možná přišel u jiné kamošky do styků s neštovicemi, ale ani jeden zatím nemají příznaky teda ona měla 4 pupínky, ale neví se od čeho...mám volat Dr. jak je miminko v ohrožení kdybysme jeli????

jajinka27
28. kvě 2009

u neštovic je inkubační doba nějaká ne??? to ti řeknou holky mudr

luca30
28. kvě 2009

no tu on právě má mít na té dovči či co...

luca30
28. kvě 2009

koal poradíš???

kacatko03
28. kvě 2009

koal: tak tady je to blbý v tom že tu korbu dávaš dolu, nebo ho zkládáš i s korbou sporťáku? myslím že problémy by to neměl býtm, vždyt nikde není pravidlo jak má kočár být velkej 😕

za chvili jdem k dr na ten výtěr 😒

luca: myslím že tam je inkubační doba 3neděle 😖

koalice
28. kvě 2009

Inkubační doba je dva až tři týdny, infekční děti jsou už několik dní před samotným výsevem !!! Pokud by tam měl být někdo s neštovicemi, nikam bych nejela...
Naše Anička to stihla v prosinci a dostala je od kamarádky na její oslavě narozenin ( viz album) a ta na sobě ještě neměla ani pupínek, osypala se až za 48 hoidn poté a u naší Aničky to trvalo přes dva týdny a měla je taky. je to dost infekční...

koalice
28. kvě 2009

Kačátko, já mám taky ABC design 3 tec, ještě jsem sporťák nenasazovala, ale mám dojem, že musí být při skládání podvozek zvlášť, ne ?

sluninka
28. kvě 2009

tak jsme doma z nákupu, jsme něco málo nakoupily Natálce 🙂

Veru...tak pak písni jak jste dopadli 😒 snad bude dobrej

jinak mě je 24 a MM 23😀 moje mláďátko,ale šikovnej chlap,máme krásnou,zdravou dcerku 😀 navíc on vypadá starší, zato je tak na 15let 😅 😀 😀

jajinka27
28. kvě 2009

my asi vyrazime do krámu, bo umřu hlady 😖

luca30
28. kvě 2009

Oni právě neví jestli to byli neštovice nebo byla od něčeho píchnutá...tak to musím pořádně vysondovat, co ta holčina vlastně měla..

Teď si zase píšu s účetní že do té žádost musím přesně napsat kdy ji ukončím, tak to je snad jasné že 30.12.2010 ne?? a 31.1.2011 nastupuji zpět do práce, aspoň nachvíli než se zadaří druhé 😀 😀

luca30
28. kvě 2009

Pardon 3.1.2011

kacatko03
28. kvě 2009

koal: jj vím, my teda sundali korbu vždy dolu ale třeba by to šlo složit i s ní 😕

sluni jj dám pak vedět jdu budit mládě aby se najedl a stihli dr

petkakrutik
28. kvě 2009

Ahojky 🙂

Koukám, vzpomíná se na svatby 🙂 Já jsem se vdávala před skoro 2 lety (červenec 2007), jinak jsem 81 ročník a mm 80, v únoru mu bude 30 🙂

Dneska mrně nechce spát. je fakt, že jsme vstávali celkem pozdě (8:30), pak mi pospal u kojení asi půl hodiny a venku jsem to s ním točila sem a tam a nezabral. nicméně je hodný, jak v kočáru tak teď, už leží 3/4 hodiny na hrací dece a žvatlá si sám se sebou. Dneska jsme dělala koprovku. Fuj, piplačka je s tím 😒 Ještě že Páťa nezlobí 😉

Nic, jdeme na plavčo, zatím pa 😉

Fuuuj, venku se nějak zatahuje 😕 Vypadá to ab velký déšť. Abychom vůbec stihli doběhnout na bazen a enzmokli, s deštníkem se kočár blbě zatáčí. Dopo bylo krásně sluníčko 😢

sluninka
28. kvě 2009

naše nové fotečky..teda pokud tady někde někdo je 😕

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

febris
28. kvě 2009

natálka je celá ty sluni ;)

luca30
28. kvě 2009

sluni já už koukala, malá je moc šikovná, náš malý tu kašičku vůbec lžičko nechtěl to bych tam byla asi do půlnoci, takže ji dáváme zatím flaškou...není kam spěchat...

Jste me dostali s těma golfkama, já teda teď nevím jestli koupit sporťák nebo rovnou kvalitní golfky sice na plastech...????

http://detskezbozi.com/inshop/kocarky/golfove-h...

kolegyně má tyhle a moc si je chválí....

sluninka
28. kvě 2009

viděly jste tohle video?
pokud máte rádi šťastné konec..teda ale slyičkám se těžko ubráníte 😨

luca30
28. kvě 2009

Jo to video už jsem viděla a hodně jsem si přitom pořvala, hlavně že už jsou obě v pořádku doma...

anaconda
28. kvě 2009

jo a všimněte si, co má na tom videu Kubík na zadečku. To jsou ty plínky spořilky. Jsou fakt super a nádherných obrázků 😉

luca30
28. kvě 2009

http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1171992

tak tahle barva je přímo skvostná 😵 😵 😵 😵 😵

luca30
28. kvě 2009

http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=759017

tenhle je taky boží, zase mám velkýho brouka v hlavě 😠 😠 😠 😠 anac jak to vidíš ty, ty jsi expert na kočárky 😀 😀 😀

anaconda
28. kvě 2009

Luco,
já jsem jednoznačně rovnou pro golfky. Podle mých šmelících i osobních zkušeností si troufnu říct, že je naprostá blbost kupovat nejen nový kočárek, ale kupovat i trojkombinaci, neboť i když odstrojíte hlubokou verzi na sportovní, či přendáte korbu za sportovní sedačku, furt je ten kočár, jak náklaďák!!!
Stejně tak bych nekupovala nový sporťák, protože je minimálně jetých tak ohromná nabídka, že třeba já bych s jedním taky nevydržela, za chvíli by se mi líbil jiný a já bych jen litovala vyhozených peněz.

Toť můj názor. 😉

luca30
28. kvě 2009

No kolegyně o které píšu šla právě z hluboké inglesiny pak rovnou do golfek inglesina zippy a ta nová kolekce 2009 je k sežrání...

nemáš s nimi nějaké zkušenosti...tady v Brně je mají v čáryfuku, tak je asi půjdu okouknout...jen mám strach z těch plastový koleček, ale zase tak často do terénu nejezdíme,ale cesty u ná nejsou zrovna nejrovnější... 😀

koalice
28. kvě 2009

teď jsem tu měla PPL, dovezli mi slunečník na kočár a je fakt moc pěkný a konečně máme i pláštěnku na autosedačku..
Luco, golfky ale dle mého nejsou moc ideální na zimu a vem si, že máme zimňátka, v lednu jim bude teprve rok...Pokud teda golfky, tak jedině s nánožníkem a prostorné, aby se Ti tam vešel ještě fusak..