Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

febris
31. kvě 2009

ahoj exim 🙂
caslav znam, projizdime tam tudy na chatu kousek od Lichnice 🙂

jajinka27
31. kvě 2009

jen v rychlosti, sluni koukám že na mě úúúúplně prdíš ☹

dneska jsem po dlouhé době vlezla do auta, jen sem jezdila kolem baráku abych někoho nezabila

doma net, nooo moc asi nebudu, max jen když bude doma vše ok a manža v práci, už mě to neba řešit 😖

vítám nové holky ahoj

ma12
31. kvě 2009

Jaji: co to vidim? To je Tom takovej prudic? I kdyz ja to doma mam temer v bledemodrym 😒

Vitam nove holky a Exim, ty mas Mutsy vid? Ten je bezva

Jsme cely odpoledne byli u tchanovcu a ja uz z nich fakt nemuzu. Jeste za tatou v nemocnici a jsem hotovson.

jajinka27
31. kvě 2009

marti,,,ty vogo si potřebuju pokecat a čtu že vůbec nemáš čas :((( nicméně od příštího týdne začínám chodit cvičit, jupíííí, vzhledem k tomu že jde kojení už úplně do háje tak to je v pohodě 😀

sonisek
31. kvě 2009

Ahoj holky,
zas jdu jen rychle pozdravit a přivítat nové příchozí 🙂

Malej už spinká...jinak teda v pátek, co se tu koupal prvně, tak ok, ale od včera tu má při koupání šílený hysterák, tak nevím, jestli se v pátek ve vaně něco nestalo, jestli se nekopnul nebo fakt nevim, ale děsně u toho vyvádí 😢 Tak nechápu...

Marti, ani jsem se neptala, jestli ti došly ty peníze za poštovný?

ma12
31. kvě 2009

Jaji: jestli Anicka v pohode tak snad ta streda, ale nechci nic slibovat. Pristi tyden to bude lepsi.
Soni: urcite prisli, ale mrknu se.

jajinka27
31. kvě 2009

marti...tak si urco nejaky den pro me najdi ju? jedine nemuzu pondeli jinak ok

lehna
31. kvě 2009

děkuji za přivítání,
já tu ale nebudu moc často otravovat🙂. ale když vám to nebude vadit, zas přijdu na radu🙂

Já vás občas jen četla,jak vám rostou ratolesti, když ten náš klučina je taky v lednu narozený.

Jaji- tebe jsem se chtěla zeptat jak pokračujete s uspáváním a s dudlíkem?? my s tím totiž bojujeme taky ☹

jajinka27
31. kvě 2009

lehna...no docela to jde, večer usne v pohodě, někdy musím nahodit dudla 2x někdy 10x 🙂) ale v noci už se to lepší, v noci spí bez něj 😉

lehna
31. kvě 2009

tak to super🙂. jak si to dokázala?🙂

jajinka27
31. kvě 2009

a co přesně myslíš? 😉

petruna26
31. kvě 2009

ahoj kočky,
vítám Lenku a Terku... 🙂

jinak, kdybyste nás chtěly s sebou (jako Marti, Sluni, Jáji (třeba by šla i Jiřka - Jiřko, že - dlouho jsme tě neviděly), tak středa je pro nás OK... )po poledni, jak jinak)

Adéla má rýmu, takže odsáváme jak zběsilí, nakonec jsem ještě v sobotu lítala po sídlišti a sháněla odsávačku na vysavač, páč ty 2 co jsme měli doma, byly na prd... Adéla to teda nesnáší, nicméně je to aspoň účinné..

lehna
31. kvě 2009

to spaní bez dudla v noci. náš malý,když ten dudel vyplivne,tak se po něm okamžitě shání

jajinka27
31. kvě 2009

lehna...no u nás to bylo hlavně tím že ho probudil jeho pohyb, jako přetočení na bok, no večer dudel dostává a po krmení o půlnoci už ne, vezme si plenku a zababuší se do ní a spinká 🙂 v noci občas dudel dám ale ted jsem 2x za sebou už nemusela

anaconda
31. kvě 2009

Ahojky večer. 😉

Vítám nové tváře - staronovou Lehnu 😉 a novou eximku 🙂

Někdo tam nahoře mě má vážně rád. Po chřipajzně drahé paní tchýně v pátek tchánovi diagnostikovali pásový opar. Huráááááááááááááá, dalších několik dní je nemusím navštěvovat 🙂 🙂 🙂 🙂 Chytil ho někde mezi domovem a prací, protože jinak on nechodí. 🙂

Koal, febris,
prosím, že je to straaaašně nakažlivé zejména na miminka, jako je Kubíček? 😉

Jsem jelito, on je z toho chudák celý pryč a já z toho mám radost, ale co nedělám, že? 😅

lehna
31. kvě 2009

jaji- jo tááák. Já mylsela,že jste bojovali s dudlíkem,že ho musíš v noci často nahazovat. Štěpi spí pořád zavinut, sem tam ho v noci rozvážem, ale on zase pořád šermuje rukama,tak ho po hodině zase stáhnem a spí dál. jen ten dudel ještě nemáme vychytaný.

tak přeji všem hezký večer, mám to nějaké zabržděné,tak zas někdy se stavím.
pa a dobrou noc 😉

jajinka27
31. kvě 2009

lehna...tak to náš spal bez dudla když byl svázanej, teda poté co mu vypadl ale když už chtěl spát rozvinutej tak ho ten dudlík budil

to se ti nepere v tom zavinutí? Tom byl v noci nepříčetnej 😅

jajinka27
31. kvě 2009

já mizím

anaconda
31. kvě 2009

Holky,
a ty kaše, třeba Sunarka, jsou až od ukončeného 6. měsíce, ne? 😅

Nebo jaké dáváte?? To hledám a nemůžu nějak najít.... ☹

luca30
31. kvě 2009

Anac já mám už od 4. měsíce..hledám takové kde se jen přidává voda, aby s tím nebyla taková práce... 😀 😀

petruna26
31. kvě 2009

No, peťul, mám pocit, že jsem tu jen já a já ti fakt neporadím 😒
s tchánovcema tě naprosto chápu, mně by stačilo je nevidět týden, ale to je asi nereálný - tenhle týden 3x , mě už fakt hrabe 😝

jinak dnes mi vnucovali, kdy že už budem dávat ty příkrmy ap. - ach jo... 😠

petruna26
31. kvě 2009

Ha, nejsem, je tu ještě Lucinka 🙂
nic, jdu do vany,a le ještě se stavím 🙂

lehna
31. kvě 2009

Anac- ahojky 😉, jsem se na skok přišla podívat🙂

Jaji- no někdy se pere, 2 dny po sobě usnul bez zavinutí,ale třetí den už musel být zavinutý.

anaconda
31. kvě 2009

Lehni,
jen koukej přijít častěji. 😉

Luci,
děkuji, už jsem na to koukla. Co kočárek? Stále tápeš?? 😀 😀 😀

luca30
31. kvě 2009

anac: ani nemluv hlava mám zamotanou nejraději bych koupila oboje xa i peg perego na později...dává to smysl??

hanka128
31. kvě 2009

luci ti to nezávidím to vybírání 😉 my raději jen vlítli tady do jednoho obchodu a objednali...já měla v hlavě jen rekonstrukci bytu a co zas řemeslníci zmastí... díky nim jsem šla na glykemickou křivku jen s 2 hodinovým spánkem 😔

hanka128
31. kvě 2009

anac a ten pásový opar je způsobený vlastně stejným virem jako plané neštovice-ten virus pak sedí v nervových gangliích a může se zase aktivovat-když je velký stres,vyčerpání,oslabení nějakou virózou, pak když je nemocný nějakou malignitou...ono vlastně, když se ti udělá pásový opar,tak máš oslabenou imunitu.
no si myslím, že kubíka tam nebrat 🙂 protože tenhle virus patří mezi stejnou skupinu jako jsou viry co způsobují opar a tam se děti poprvé nakazí tím že na ně někdo něco plivne nebo otře..většinou rodiče🙂a pásový opar-to by se jedině musel kubík asi nějak otřít o ten výsev....já popravdě nevím-jsem nad tím nikdy nepřemýšlela esli je to pro děti infekční-tím, že vlastně tenhle virus původně způsobí v dětství plané neštovice...
koal napíše určitě více,ale já bych tam asi nešla 😉

anaconda
31. kvě 2009

Luco,
smysl to dává, neboj! 😉

eximka
31. kvě 2009

ahoj Febris, tak to vidíš Lichnici znám taky, přítel je ze Žlebů přes ně taky musíte projíždět, je tam krásnej zámek 😀 , jo a na Kraskově máme chatu, je to kousek od Lichnice a kam jezdíte na chatu vy, jestli to není tajný 😀
MA12(marti)- nene to není Mutsy, je to jeho věrná napodobenina, za poloviční cenu, trochu jsem se nejdřív bála aby byla kočárek kvalitní ale zatím si nemůžu stěžovat, tak s Mutsy se asi co se týče kvality rovna nemůže, ale na to abych ho odrovnala a za pár let si koupila na druhý nový si myslím že stačí, ale mám kamarádku co Mutsy má a když ty kočárky dáme vedle sebe tak jsou úplně stejný takže na co dávat 30 000,- když můžu mít o polovinu levnější 😒
ahoj anac, jaji a petruna 😀 😀