Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
2. črc 2009

hani- doma body s krátkým a ponožky
na ven víceméně to samé, pokud troch fouká, dostane místo fusek punčošky... čepku dávám jen když hodně fouká..

petruna26
2. črc 2009

jo, cline-hezký fotky... 😀

hancazivocich
2. črc 2009

děkuj 😵
jinak naše mimi je obřík, takže feb. .. tu velikost už občas nosíme 😠

febris
2. črc 2009

hani ja mu ty obr teplacky davam i do manducy... do ni jsou stejne potreba delsi veci, aby to ty nozky poradne prekrylo a nesmazilo na en slunicko a jsou fakt tenoulinky a vzdusny 🙂 takze obr velikost je zadouci ;)
dokopavam se k priprave kynutyho testa a nak se mi nechce 🙂)) ale v lednici jsou boruvky a syty a tak... tak se chystam udelat kolac a pizzu

luca30
2. črc 2009

Tak naše mimi je dneska nějak protivné nevím jestli těma vedry nebo už mu leze první zoubek, pořád si tam strká ručičku a vždycky tak nějak zaplače tak Vám holky nevím, jak je to s tou lžičkou, že bych mu je zkusila přejet?? to jako nějak ucítím ten zoubek či zvedlou dáseň??

hancazivocich
2. črc 2009

tak - už tam máte naši princeznu, když jste ji chtěly vidět 😉
luca - já taky koukám, koukám a furt nic nevidím...

febris
2. črc 2009

hanco "pohoda v solarku" nema chybu 😎 😀

sonisek
2. črc 2009

Ahoj holky,
tak Anac přeji dodatečně vše nej k narozkám a Patynce vše nej k prvnímu svátku 😵

Já jsem pořád nějaká zaneprázdněná a ještě to počasí k tomu, je to na draka.
Hanca, malýmu dávám bodýčko s kr. rukávem, kraťásky a ponožky. V tom chodí i ven, i dneska jsme byli dopolko venku a měl toto na sobě, i když bylo malinko hůř než včera, ale myslím, že v pohodě. Čepku nemá, já mu jí dávám jen když fakt fouká vítr.

Luci, já lžičku zkoušela jen jednou a stejně jsem nic necítila, neslyšela, lepší je prst 😀
A teda Tomovi když se prořezal ten první zub, tak mu jakoby praskla ta dásnička a tekla mu trochu krev, a pak už byl zub úplně vidět...a hned na to vylezl i ten druhý.

febris
2. črc 2009

tak jsem taky neco prihodila jestli hccete mrknout
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

hancazivocich
2. črc 2009

feb..
malá těma svejma polohama už v porodnici přiváděla sestry do varu, přímo k nepříčetnosti a mně spouštěla laktačku.... ☹ 😠 Protože sestry si to představovaly jak Hurvajs válku... Že ji musím mít na břiše, pak ji musím mít na zádech....

Jinak teĎ volala drahá půlka, že je Jilemnice pod vodou.............

koalice
2. črc 2009

K tomu oblečení. Já na tyhle pařáky dávám letní overaly- body s mininohavičkama a ponožky. Máme naprosto stejné s Kačátkem alá Cherokee 😉 A k tomu kšiltovku, aby měl odcloněný obličej...

Feb, hezká fotka s dvojpříjmem potravy 😉

Nepřítel brokolice zlomen, dneska už zblajznul přes půl skleničky, chce to trpělivost 😉

nelinkav
2. črc 2009

Tak jsem si na chvilku sedla na sluníčko, že se budu i opalovat a ono zalezlo 😠 Tak aspoň dočítám, i když na té lesklé obrazovce je to fuška...
Koukám, že se tu roztrhl pytel s novýma fotkama, my jsme ostudy, za celej červen jsme mládě necvakli ani jednou ☹

Cline, Justýnka je fakt kočka 😵 a Filípek vedle ní vypadá jak pořádnej valibuk 😀

Hančo, ty seš teda éro, samý veselý fotky... To chrochro je síla 😀

Feb, na té fotce, kde jsi s helmou, bych tě nepoznala...

Podtrženo sečteno, hezký miminka, veselý maminky 🙂

Ad. oblečení - mládě je momentálně taky jen v body a ponožkách, akorát jsem jí přes nohy přehodila plenku. Spíš asi pro můj pocit. Maximálně se snažím, aby byla pořád ve stínu, kdybych s ní šla někam na prochajdu, kde bych ji schovat nemohla, tak jí dám taky nějaký kaťata.

Koal, gratulka ke zvládnutí brokolice. Nemáš ještě nějakej jinej fígl než trpělivost? S tou jsem to zkoušela na mm, ale brokolici stále odmítá, snědl ji jen asi měsíc po svatbě, aby se neřeklo, teď už kvůli mě nehraje nic 😎

febris
2. črc 2009

koal diky 🙂 delali jsme serii kojicich fotek kde vsude jsme na dovce kojili 😀 na sutrech u potoka, na kladach, na parezu, ve stoje.. 😵 akorat ze v cyklo hadrech byl celkem problem se k prsu probojovat- nosila jsem 2 sportovni podprdy, abych nemela casem prsa u pasu 😀

koalice
2. črc 2009

Neli, zkus mu to dát 1:1 se slaninou 😀 😀

febris
2. črc 2009

neli 🙂 lepsi se fotit s helmou na hlave nez ve zplihlejch vlasech, helmu zasadne nesundavam na foceni, pokud nemam pod ni jeste satek 😀

nelinkav
2. črc 2009

Koal, živě si představuju výsledek... 😀

Feb, to máš recht, taky to tak budu dělat. Předloni jsme helmu ještě neměli... Btw. ty máš tak velký prsa, že dvě podprdy? To mě ještě nenapadlo.

tonica
2. črc 2009

Ahoooj. Vsem tetkam jeste jednou dekujeme za prani k svatku.

Prave jsme se vratily z kontroly. Takze hazim miry - vaha: 6100g, vyska 66cm, hlava 42cm. 😉 Pry vyssi a hubenejsi, zacina se stengrovat do polohy lezeni. Ockovani zvladla zatim v poho, moc nebrecela. Uvidime, co bude vecer. Doktorka taky nerada dala 2 najednou, ale jde nam o cas.

febris
2. črc 2009

neli to ne, zas tak velky nemam, ale chtela jsem aby ty prsa byly opravdu nepevno a moc sebou nehazely 🙂)) jinak treba na brusle nosim jednu

koal prosim te, mas dobry zkusenosti s nakym detskym repelentem ze by byl dobre snasenej? jedem na tyden na chatu a tak se desim aby danyska nepostipaly naky potvory...

hancazivocich
2. črc 2009

neli.. děkuji. Babička to říká trošku jinak - přímo prase (prý celý tatínek 😖 😅 😠 ) hm, tak nevím....
děsně ji drásá, že malá je údajně celý on (aspoŇ ksichtíky hází po něm...) Bábí ho nesnáší a pokaždý, když malá hodí ,,tatínkův" obličej, tak bábí hází ,,ježibabu" 😠

febris - jako, aby ti při jízde na kole neházely prsa ,,směrovku"? 😉 Na kolečkách ti to neva? Taky jsem o nich přemýšlela, ale za 1. můj šikovný bratr mi odmontoval brzdu, za 2. jsem nebezpečná sama sobě, nechci ohrozit mazlinku, za 3. brusle mají omezenou nosnost 😠 😀 😀 😝 (přemejšlela jsem o bruslích, ne o prsou - ty taky mám 😉 )

koalice
2. črc 2009

Feb, Anička dobře snášela Off

febris
2. črc 2009

koal a maj se vubec repelenty na takhle maly deti pouzivat? samozrejme ze se budu snazit mu davat sitky a tak, ale precejenom nemuze byt pod sitkou porad...
ja mam doma nakej difusil kids, kterej jsem si loni koupila pro sebe 😅

jajinka27
2. črc 2009

ahoj,

jsme doma

než dočtu, prcka ve vedru oblékám do body s krátkým a kraťásků, bez ponožek 😉 asi jako Anac, ale Kubík nemá ani ty kratasy žee 😀

berunka
2. črc 2009

ahojky holky tak se taky pridavam,Eli mela dnes body s kratkym a kratasky a bez ponozek 😉
Febris prosim te ty jsi tu psala o tech podlozkach pro dospele co jsou vetsi nez ty jednorazovy prebalovaci pro deti vid?kde se daji sehnat a jak se jmenuji? diky 🙂

febris
2. črc 2009

beru rikala mi to kamoska ja je jeste nekupovala, kdyz zajdes do lekarny nebo zdrav potreb a reknes si o inkontinencni podlozky tak ti je donesou 🙂
treba tyhle, jedna vyjde na 4,70 ;)
http://www.lekarna.cz/inkontinencni-podlozka-ab...

jajinka27
2. črc 2009

hmm tak dítko je tuhé v postýlce, dneska obzvlášť brzo

berunka
2. črc 2009

tak to je fakt dobra cena,kdyz vezmu kolik chteji za ty detsky tak to je parada.to je dobrej tip 😉
jinak nepouzivate nekdo holky Haggiesky Premium?ja bych je chtela vyzkouset Ela ted byla trosicku s opruzeninkama tak si rikam jestli to neni z Pamperskem co pouzivame,ony maji nejaky ten bath lotion nebo co,no jsou navoneny tak nevim jestli ji to nedrazdi 😒

jajinka27
2. črc 2009

beru..já je používala, teď máme pampers, páč huggies 3 mu jsou ještě velký 😀

urbi
autor
2. črc 2009

ahoj holky!
jdu popřát Páťulce vše nej k svátku, ať má samé fajn dny a vždy veselé rodiče (a hodně sangrie pro maminku)

no jinak koukám, že tu Cline pěkně pomluvila našeho miláčku, budiž mu omluvou, že má asi nějakou střevní virozku, bo dnes v sboě teda neudrží zhola nic - průjem jak vyšitej a blije jak Alík, dneska dohromady tak 50x.... no a má ukecanou maminku, tak jí musí umět přeřvat... ale jinak je to milovník 😀

Toni, ta snaha o lezení vypadá jak? Fíla si položí hlavu, zvedne zadek, nacpe tam nohy a odráží se 😀

febris
2. črc 2009

beru my je ted pouzivame co meli tu hvezdnou akci v hypernove 209kc za megapack 86ks ;) (nakoupeno 16baliku 😀 a jsme s nima moc spokojeny, zadny podrazdeni danysek nemel a to ma spis bych rekla takovou citlivou kuzicku 😅
pampers jsme nikdy nemeli, takze nemuzu posoudit