Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
21. čer 2009

tak my jsme se byli jen projit a to i v desti, pak jsme jeli busem do Tesca a tam bylo rodeo, v tom busu jako 🙂) byl tam ozrala s dcerou nebu vnuckou nevim, bylo ji tak 11 let, no a byli tam revizori a on jak byl opilej tak mel kecy ze jim rozbije hubu kdyz k nemu prijdou a tak, no a kdyz vystupoval tak si to neodpusti a rval na celej bus jaky to jsou pip pip pip, nemuzu to napsat bo by nam zavreli diskuzi, no malem se to tam servalo 😖

anaconda
21. čer 2009

Bílá paní,
já Tě asi taky prolomím! 😠

Jaji,
to snad ani není možný, takové dráááááma v pražské mhd? 😨 😨 😨 😀 😀 😀

nelinkav
21. čer 2009

Anac, no vidíš, jak se Jiránek zlepšuje. Nakonec z něj bude pořádnej chlap, co se nebojí mamince říct vlastní názor 😉 Sahání na ponožky je hustýýýýýýý 😀

Palen, acha. A myslíš, že to letos stihnete postavit? Jestli si dobře pamatuju, tak chcete začít v létě - firma postaví hrubou a zbytek chcete dodělat samy? Platí to nebo jste to přehodnotili? Já z našich (čerstvých) zkušeností můžu říct, že ty dokončovací práce jsou nejhorší, nejdelší a nejsložitější na kooperaci. A to jsme na to měli firmu 😅 Ale zas jestli máš šikovnýho chlapa...(můj manuálně zručnej není, tak možná proto ta moje skepse 😀 )

Ilčo, zatím neplánujem, bo teď je toho hafo tady. MM stále slaví narozky (vím, že už to říkám od začátku června, leč je to tak 😝 ) a na konci měsíce se do toho přidává jeho a tchánův svátek. Uf. Ale v červenci zas má děda narozky, pětašedesátiny, tak asi bude nějaká větší oslava, tak bychom přijeli. Stíny neznám, co to??? Argemu jsem poslouchala ráda 🙂

Abych nezapomněla, Koal, tvůj popis mě tak navnadil... Škoda, že letos už asi nebudou mít volno. To abychom si na příští rok pořídili čerstvýho mimouše a rovnou blokli na Klostermannce cimru 😀

sonisek
21. čer 2009

tak dítko uloženo, jdu si dát véču a pak mi čeká hafo prádla na žehlení...se tu hádáme s manžou - já chci koukat na Chalupáře a manža na Vraždy 😀

Ilon, to bych radši nedoporučovala.... 😀 😀 😀 I když by mi zajímalo, kdo by přežil, jestli Anac nebo tchýně, ale tipuju Anac 😎

jajinka27
21. čer 2009

anac..mno jooo i takové zážitky tu máme 😀

hanka128
21. čer 2009

peti jak píšou holky může to být šestá nemoc-mimi 2,3 dny teplotuje a pak se vyrazí vyrážka-docela to teď řádí. je to hlavně nemoc kojenců. nebezepčné to není, jen vždycky vystraší a koho by taky nevystrašily ty teploty..protože to obvykle lítá až okolo 39 ☹
já dneska zvládla akorát vyžehlit ty tatry co mi tady vyrostly a další jsem si vyprala...takže zítra druhé kolo 😝

sluninka
21. čer 2009

Veru ☹ nevim čim to je, nebylo to video, jen záznam a posílala jsem to dvou lidem, kterým to došlo uplně normálně

bila.pani
21. čer 2009

Anac - to byla jen hloupá provokace.. 😝 😎

Soni - 😀 😀 😀 jj Ale kdyby přece jen vedla tchýně,my Anac nedáme. 😀 😀

Neli - taky jsem měla Argemu moc ráda,ale nikdy jsem je neslyšela live..Docela mě to láká,protože je zpátky Filgas..Stíny jsem ještě neslyšela,ale podle MM jsou docela dobří,hrají rock..

palenda
21. čer 2009

Soni - jasně, že dám vědět, ty jsi v Unhošti bydlela, jestli se dobře pamatuju 🙂 (že bych si pamatovala aspoň něco?? 😀 )

Neli - Vítek je šikulka a máme hodně šikovných známých a příbuzných. Hrubá stavba by měla být dokončená na konci srpna a během září a října se to prostě musí dotáhnout!! Bude to malý domeček, tak to prostě musí vyjít - nemáme jinou možnost 🙂

hanka128
21. čer 2009

ilon to máte rádi i dogu ne 😎
soni tak měsíc se tchýní na chatě bych nedala 🤐 mně stačí jen"víkend"....ale teď je mi ji líto-je poprvé u moře-jsou v itálii kousek od rimini a nemají a ani asi mít nebudou pěkné počasí...ale pěkně mě naštvala, protože jsme jí v dobrém koupili velký nafukovací kruh a míč a vzala to velmi osobně-jako že sní máme velkouuuu legraci...no jsme to nepochopili..

bila.pani
21. čer 2009

hani,já jo 😎

jajinka27
21. čer 2009

hani...tu fotku v pase ti možná smažou, známá tam taky měla holčičku a oni jí to vymazali 😖 😠 tak jen pro info

sonisek
21. čer 2009

palen, jj, pamatuješ si to dobře 🙂 Bylo to v Pražský ulici, kousíček od bus zastávek...

A jdu žehlit, nebo se k tomu nedokopu...

hanka128
21. čer 2009

jaji a proč??? já ty adminy a pravidla nechápu....a z téhle fotky jsme nechali udělat velikonoční pohledy-jsem se inspirovala u vás s hromadnou objednávkou na printu 😀 -jsem si vás sem tam četla-stydím stydím 😅

sonisek
21. čer 2009

Hani, ježiši, to by nebylo na celý měsíc 😅 😅 Jestli by to bylo např. na čtyři dny, tak i to je moc 😝

palenda
21. čer 2009

já musím žehlit taky, ale nechce se mi .... tak to možná nechám na příště (to je ale pracovní morálka, co?!)

hanka128
21. čer 2009

no nechám ji tam než to smažou 😝 jo stydím že jsem dlouho četla ono než člověk najde odvahu se zkusit přidat...

anaconda
21. čer 2009

Ilonko,
jako provokaci jsem to samozřejmě brala, protože ani Vás by jistě nenapadlo, že bych já s drahou paní tchýní někam vyrazila 😉 Leda s lopatou a rovnou jí tak někde zakryla zemí 😀 😀 😀

Hanko,
jsem z těch nemocí jelen a jsem ráda, že tu áme vždy odborný výklad!

Koal,
taky jsi mě nalákala, o tom žádná! Mají tam i kójičky pro psíky Maxíky?? 😅 😅 😅

Jaji,
mě jednou v přecpaném autobuse z Krče do Modřan osahával nějaký vožrala. Normálně využil fakt nadupaného autobusu, přimáčkl se ke mě ze zadu a to tvrdé, co mě tlačilo mezi půlky, nebylo nic jiného, než jeho šulín. Sahal mu zezadu mezi nohy a fakt mě nešetřil, jenže já se nemohla ani pohnout, jak jsem byla v debilní pozici, Jenže hned první zastávku, jakmile se dav pohnul a několik lidí bus opustilo, nuceně ho opustil i tento ošahávač, kterému jsem řádně naložila. Nejprve dostal loktovku do pupku, pak jsem se otočila a dala mu pěsťovku do držky, kolenem na toho šulína, za límec ho otočila a protože jsme byli v prostoru u zadních dveří, kopačkou do zadku mu pomohla ze schodů. Lidi čuměli, jak jelimani a já jim po akci řekla: "No co, přeci se tu nenechám ošahávat, ne?" A bylo po dívadle, jeli jsme dál. 😀 Jojo, Prahu já dobře znám! 😉

ma12
21. čer 2009

Tak jsem zpet od tchyne, kde jsme byli 6!!! hodin. Tchyne s mym drhym si otevreli vinko, a pak jeste jedno.... hruza. Jela jsem zpatky mm autem, a pripadala jsem si jak zacatecnik.
Anac: hmm, tak to je pokrok ne?
Ja zehlila a vyzehlila vcera
Soni: tak tuhle nabidku jsem dostala taky a jako bonus by tam byla svagrova s rozmazlenym 2,5 letym synovcem. No neber to.
jaji: kam do Tesca jste jeli? Teda to byl zazitek.

anaconda
21. čer 2009

Jaké velikonoční pohledy???????????????????????????????????????????????????????

palenda
21. čer 2009

Anac - 😀 😀 Ty nás nepřestaneš překvapovat a hlavně bavit, co?

anaconda
21. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bila.pani
21. čer 2009

Anac - jsem si to živě představila.. 😀 😀 😀 😀 Mám dost 😀 😀

hanka128
21. čer 2009

anac tak mám stejnou zkušenost-byl to spoluobčan tmavé pleti a měl na sobě dlouhouuu bundičku,jela jsem šichťákem a taky se na mě cosi připláclo 😝 😝 až na psychiatrii jsem se dozvěděla, že je frotér 😝 -úchylka na tohle připlacávání 😝 ale já byla tak v šoku že jsem jenom zařvala-smekám, že jsi ho pěkně vyprášila 🙂

cline
21. čer 2009

anac 😀 😀 😀 😀 teda s tebou to úchyl chytl 😀 😀

ma12
21. čer 2009

Anac ted jsem si to precetla, ty jo. Me jednou osahaval jeden pan v autobuse taky v krci, jela jsem ze skoly, bylo mi tak 12 😝 , nevedela jsem co mam delat.

jajinka27
21. čer 2009

anac,.ty jsi číslo , mnoo joo to už jako policajtka vid??

hani...proč nevím, prostě smázli, tak si jí tam dala zase 😀

marti...na novodvorskou pro plenky 😀

jajinka27
21. čer 2009

za chvíli půjdem koukat na Andělé a démoni, se těším ale obávám se že to bude na prd když sem četla knížku a taky si dávám do čumáku, vínko červenééééééé

anaconda
21. čer 2009

Marti,
tak to musela být hrůza! 😲

My jsme tu měli taky úchyla, který jezdil na kole, vždycky někde zastavil a před kolemjdoucíma nebo kolemjedoucíma na kole si honil šulína. Byla jsem nasazená jako volavka a prd! Když už se stal 13. případ, byl docela dobrý popis pachatele a poslední "obět" ho poznala! Byl to kluk, do kterého jsem byl v 15 letech příšerně zaláskovaná. Když jsem ho pak měla na výslechu a asi 6 hodin s ním psala výslech, kdy on opravdu barvitě a peprně popisoval své ukájení, byla jsem rudá až na zadku a furt odbíhala pít vodu, jinak bych se snad vypařila. Kluk byl stejně starý jak já a furt moc hezký a podržte se - připomněl mi naši éru diskoték a mé balící taktiky! Šlak mě v tu chvíli málem trefil!!!! 😅 😅 😅 😅 😅

palenda
21. čer 2009

Holky, já trochu odbočím od úchylů někam jinam ... chtěla jsem se ještě zeptat, jestli už všechny jste dostali MS...já totiž zatím nic a vzhledem k tomu, že další miminko bychom rádi začali zkoušet někdy v zimě, tak to budu muset nějak vymyslet