Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
27. čer 2009

marti...ty už máš fakt Aničku ve sporťáku??

ma12
27. čer 2009

Koal: pisni mi pls emailovou adresu do IP, ja ti pak poslu cenik, zatim jen Lamaze

ma12
27. čer 2009

Jaji: jj, v korbe rvala, je to vopice zvedava, vsechno musi videt. Je docela krytej, takze ji tam tolik nefouka. Jedina nevyhoda je, ze nez ji tam prikurtuju...no jo musim najit grif.
Holky a pristi tyden ma byt pekne, tak Anac cekej nas 😅

jajinka27
27. čer 2009

a to ji mas v lehu nebo jak? ja Toma jeste do pololehu dat nemuzu, je tam moc zkroucenej, bych mu zlikvidovala páteř 😒

ma12
27. čer 2009

Jaji: ja mam vyhodu tu, ze to jde do uplnyho lehu, jinak bych ji tam dat nemohla

jajinka27
27. čer 2009

takže leží??

jajinka27
27. čer 2009

mě jdou taky oba skoro do lehu, ale to může být v hluboké korbě 😀

ma12
27. čer 2009

jj lezi, ale ma vyhled, a o to ji slo. Mam ji smerem od sebe.

koalice
27. čer 2009

Ma, já na Tvou radu taky byla ochutnat kuchyni v hotelu Modrava. dala jsem si steak z jelena, mužský nějakou argentinskou krávu a bylo to fajn, to neříkám. jen mi trochu vadila ta stísněnost a otevřená špatně odvětraná kuchyň, takže bylo dost cítit přepálené tuky. Ale jídlo fakt dobré. Na Klostrmance mi nejvíc chutnal pstruh ...

A ty naše nové golfky Chicco jdou taky do úplného lehu, takže splňujou všechna kritéria, která jsme požadovali 😉

ma12
27. čer 2009

Koal: ze by se tam za ty dva roky co jsme tam nebyli zhorsili? No uvidime, ja tam dneska poslala uz zalohu, takze ted uz je to jedno 😉

koalice
27. čer 2009

no doufám, že mluvíme o stejném hotelu. Byl tam hotel Modrava i penzion Modrava, tak já byla testnout 1x ten hotel, jinak jsme jedli jen na Klostrmance

ma12
27. čer 2009

jj, jedem do toho hotelu.

hanka128
27. čer 2009

koal my jsme nepojízdní-a stejně si tu cestu nedokážu ani představit autem-jet po vysočině je o život 😖
a mamča tady moc jezdit nemůže-bydlí v dvougeneračním baráčku s babi a dědou-ten je na vozíku....takže jet tady na víkend to by měla jen na otočku a déle to nejde-táta musí taky do práce a její sestry se můžou snahou přetrhnout,aby byly s babi a dědou....
a já to mám horší-díky bráchovi,o kterém už nic nevíme přes 3 roky(a já upřímně už vědět nic nechci...)se na mě rodiče hodně upnuli...takže to že bydlíme tady byl obrovský boj....sem si musela xkrát vyslechnout,že mě asi špatně vychovali když s něma nechci bydlet....kde udělali chybu....nechtěli pochopit,že i já mám svůj život a právo na štěstí....mamka dělá, že už je s tím smířená,ale není...a táta...ten vidí na mm neustále nějaké chyby...

ma12
27. čer 2009

Hani: mas to tezky, teda.

Zenou se dalsi deste a hrozi zaplavy, tak doufam, ze vas to nikoho nepostihne 😔 Ja se jdu vykoupat a spinkat.

koalice
27. čer 2009

to je na pytel, takovéhle kšefty. Tak snad to tím vlakem budete i nadále dobře zvládat. 😉
No nic, jdu na kutě, ať mám síly na zítřejší tchýní den

anaconda
28. čer 2009

Dobré ránko, ledňáčci.

U nás noc zase peklo. Od půlnoci do 6 hodin vstávačka 9 x, z toho jen 2 x jídlo. Jinak mu chyběl dudel! 😠

Počasí taky na pytel, pes mi zas nadělil hromádek a já se nějak vůbec nemůžu probrat. Za to Kubajs je po ránu jak z divokých vajec. Po tatínkovi tedy rozhodně není, protože s ním to v noci ani nehlo a nehýbá ani teď. To zas bude den 😒

Vám všem přeju příjemnější vstávačku 😉

Marti,
zapomněla jsem Ti odpovědět ohledně sexu našeho Maxe - je to panic a tak to i zůstane! 😠

Když se rozhodnete přijet, dejte mi předem vědět, abych se na Vás připravila. Vlastně co já, ale Jiran a Max 😀 😀 😀 😀 😀

petruna26
28. čer 2009

ahoj..

jdu kouknout na ty golfky od koal.. 🙂
jinak jsme se s mm rafli hned po ránu- to bude den 😝 😝 , a to musíme k jeho rodičům 😝 😝

urbi
autor
28. čer 2009

ahojky!

jdu pozdravit, čekáme na tchánovce, až dojedou

a haha, Tom si prohlíží s Fílou knížku a to jsou hlody 😀 prej, jak se jmenují ty holky, ze kterých si Fíla vybírá, tak mu to jmenuju a vybral si Adélku a říká mu: tady s Adélkou tancuješ, tady to vypadá, že je tvoje tchýně a dost zle kouká.... 😀

jajinka27
28. čer 2009

ahoj holky,

u nás noc jako vždy, akorát budíček v 6, odmítl prso, tak mám asi po kojení a v 6:30 po flašce vytuhnul u mě v posteli na dvě hodinky 😵

jinak se mu furt snažím podívat na tu dáseň a on mě tam prostě nepustí, furt tam strká jazyk 😒

nelinkav
28. čer 2009

Čauvec, včera jsem vlítla do Tesca, koupila nutrilon a večer vyrazila pařit. Jen s kámoškou. Stálo to za to, akorát ještě nějak nejsem ve své kůži a jediný co dokážu pozřít je mlíko, už jsem vypila asi dva litry 😝 MM byl ukázkovej, nechtěl mě budit, ani když mládě řvalo a řvalo, ale mě to nedalo, tak jsem vylezla a šla Stellinku uklidnit - v šest ráno... Holt tak dobře jak chlap, abych mohla chrnět do oběda, na tom v nejbližší době asi nebudu 😅
Jdu dočíst, moc jste se teda nečinily. Že já vám vyčiním?!!!! 😠 😀

nelinkav
28. čer 2009

Holky, já asi odstřelím ne mm, ale tu jeho matku... Furt nabízí hlídání, většinou se jí to pak ale nehodí, teď se chystáme, že jak se mládě vzbudí, vezem ji k nim a zajdem si na oběd. Byli jsme tak od pátku domluvení. Leč když jsme se jim snažili dovolat, tak jsme se od mm babičky dozvěděli, že ještě nepřišli z narozenin švagřinýho přítele. Jistě, vždyť jsou spolu už aspoň 4 měsíce a slaví celých 25let, tak to mu musí dát přednost před slíbeným (a nabídnutým!!!!) hlídáním vnučky 😠 😠 😠 Btw. švagrové je 29... Konečně našla chlapa, kterej se ještě bojí říct svůj názor 😝 Fakt normální famílije.

Jinak vítám Koal z parádní dovči. Vy si to teda umíte užít 😉 Popis Klostermannky nás nadchnul, tak to možná příští rok zkusíme.

Anac, takže zas na čas smíření s osudem? U nás asi bude taky chvíli klid. Jednak si mm ráčil uvědomit, že mu budu vracet jeho styl chování no a druhak už jsem jak stepní koza 😀 Jj, gratuluje k většímu pinďovi, než jste čekali 😉

Urbi, já mám kuchyň bez spotřebičů za 50tis, tak se moc těším na obrázek té tvojí, to bude krása 🙂

bila.pani
28. čer 2009

Ahoj..

Tak se po odmlce hlásím..Jsem stále doma,je tichá domácnost,ale mm se doma moc nezdržuje,včera i dnes je od rána na šermu,dnes si s sebou vzal aspon Lucaska,tak má malej výlet.

Babička je na tom zle,selhala jí pravá ledvina a má nádor na moč.měchýři.Ve středu ji čeká operace.. ☹

febris
28. čer 2009

ahoj
koal je fakn ze v hodne zarizenich jsou uz na deti pripraveny
tam kde jsme byli my nam take pujcili detskou postylku, vanicku a meli jsme tez prislibeno zapujceni vysavace na odsavani nudli 🙂))) majitele maji 3 deti, jsou teda chapavi 🙂 a na dotaz, jestli je v kuchynce trouba (rikala jsem si ze jestli ano, ze bych tam neco upekla) mi pani rekla ze trouba tam neni, ale ze neni problem, ze mi plech pujci a ze to upece u sebe doma 😵
ja teda radsi nekam jezdim bez stravovani, se snidani uz tuplem ne, neb snidam zasadne "nasladko" a caj, takze si s jogurtama, musli a rohlickama s maslem a marmoskou plne vystacim 😵
Jsem se chtela do klostrmanky aspon podivat kdyz je to pamatka, ale nakonec na to nedoslo 🙂

dnes jsme naky lenivy, pecu bublaninu, odpo se vyprdelime ven na nakej ten poklad, manzel spi na gauci i s danyskem 🙂 uz aby se zlepsilo to pocasi ja jsem nak z toho tlaku uplne muska, mzitky pred ocima 😵 😝

febris
28. čer 2009

bp :( koukam kdyz se neco po.ere tak pak vsecko co... drz se! 😔

jajinka27
28. čer 2009

tak mi psala Verča, dojeli v počádku, Tóba zvládl cestu s přehledem , mám moc pozdravovat 😉

ilon....chjoo to mě mrzí s babičkou ☹

jajinka27
28. čer 2009

holky příkrmářky, v Kauflandu mají akci na Hamánka maso-zeleninové příkrmy za 13kč 😉

cline
28. čer 2009

Nazdárek, tak tady se to teda o víkendu rozjelo!!! Ještěže nemám epindíka, museli bysme měřit 🙂
Iluš to je mi moc líto, teda vážně ty si to všechno tak vyžíráš.
Urbi tss teda manža vybral Fildovi Adélku, jo? No asi neví co Justík dokáže 😀

cline
28. čer 2009

Jo a pohyby mám taky heč... 😀 😀

bila.pani
28. čer 2009

Holky,jste hodné..
Jajinko,a do kdy ta akce platí?

pismenko
28. čer 2009

Ahoj holky 🙂
Ilonko, snad to bude s babi v pořádku a dostane se z toho.Ty si to fakt vybíráš ☹