Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
12. črc 2009

Hanko sice nejsem pravnik ale komercni pravo jsem studovala.tvuj pritel by nejspis musel napsat posledni vuli,ve ktere by byt odkazal tobe.pokud nebude posledni vuble tak by se v dedickem rizeni postupovalo ze zakona a tam si nejsem jista jestli bys jako pritelkyne mela na neco narok.ze zakona dedi manzelka,deti ale nevim jak by to bylo v pripade pritelkyne ci druzky 😒
ja mam taky dotaz na nase pani doktorky.od patku me boli v krku,vcera jsem se na nej mrkla a mam na mandlich bily povlak,teplota vcera vecer 37,6 po Paralenu.dneska me teda v krku uz neboli,ale povlak na mandlich je porad,oproti vcerejsku se teda trochu zmensil.myslite ze je to angina nebo se takhle muze projevit i chripka ci nachlazeni?

hanka128
12. črc 2009

beru to vím-první by měla nárok maruška-a tím že bych na 99,9% byla určena jako poručník tak by nám byt zůstal..no asi se bude muset napsat poslední vůle ať je to úplně vyřízené...protože kvůli bytu se vdávat fakt nehodlám 😝
ten povlak je povlak nebo tečky? a máš to i na jazyku? pokud to máš i na jazyku tak záleží jeslti jsi náhodou méně nepila-to by pak byla viróza.
pokud se ti teploty držely kolem těch 38 tak to může být angína...záleží jak máš teploty dneska a pokud tě už nebolí v krku tak je to nejspíš viróza-angína bolí hodně a déle.

jajinka27
12. črc 2009

ahoj,

žiju ale nestíhám....

dodatečně vše nej oslavencům

anac...večer buď prosím na ICQ, potřebuju těěěěě

marti...takže zase žádná prochajda?? chjo

berunka
12. črc 2009

hani no rano jsem si brala prasek a ted jsem bez teploty,v krku uz me rozhodne neboli tak jako vcera,spis me ted v nem jakoby skrabe a povlak na prave madli je mensi.na leve jsou takove tri flicky.uz me tolik neboli hlava a klouby.kdyby to byla angina tak by asi ten povlak takhle neustupoval a od patku uz by se to projevilo vid?

petkakrutik
12. črc 2009

Čau 🙂 🙂

A hele, právní vztahy k nemovitostem, zrovna oblast, kterou jsejm měla v práci na starosti. Večer bych dala vědět, jaké jsou možnosti vzhledem k tomu, že se jedná o družstevní podíl, nikoliv o majetek. Teď musím nakrmit posranděné mládě a pak sypat na zahradu. Zatím pa 🙂

petkakrutik
12. črc 2009

No tak mi to nedalo.

V případě úmrtí člena družstva získává právo nájmu bytu dědic, kterému připadl členský podíl. To znamená, že pokud má pišta potomky, tak ti dědí v první linii. Tedy veškerá aktiva (majetek i pasiva (dluhy) přecházejí na potomka (pokud by dědictví neodtmínul. Pokud odmítne dědit, nedědí ani dluhy. eventuelně dědí dluhy do výše nabytého dědictví ( ale to už jsme moc doprobna). Prostě jde o to, že pištovi rodiče nemají v případě existence potomka nárok na nic, protože jsou až v druhé dědické linii. Mimochodem manželství je právě jeden z důvodů dědění, je to mnohem jednodušší. Pokud existuje závěť, ve které zesnulý svůj majetek někomu konkrétně poukáže, enní so řešit. Ale kdo v naší zemi má závěť, že? Málo kdo. Takže všechno řeší soud ( v úřípadě více dědiců, ne, pokud by měl pišta jenom Maru) 🙂

ma12
12. črc 2009

Jaji: zitra jsem VOLNAAAA, jedu az vecer. Kdybys dorazila sem, myslim, ze by se pridala i Kalian. Kdyby se ti nechtelo, dorazim ja. Nebo co Stromovka?

berunka
12. črc 2009

jeee holky ja bych taky tak rada srazikovala ale jednak mi neni porad dobre a jednak mame zitra rehabku ☹ tak snad priste 😉
Hani tak dalsi poznatek cep z prave mandle uz uplne zmizel a je jen na leve a ted v krku spis stipe a pali,no kazdopadne je to hnus 😒

ma12
12. črc 2009

Ja zitra musim jit jeste za super protivnou babou na pracak. Neob to necham na stredu nebo na pristi pondeli, musim se tam dostavit do konce cervence...

jajinka27
12. črc 2009

marti...zítra mám čas, teda max do 4 hod, pak jdu cvičit

ma12
12. črc 2009

To se mi hodi, abych byla do 4 doma, pak pojedu. Tak doufam, ze nam to vyjde 🙂

hanka128
12. črc 2009

beru to máš jenom nachlazení 😉 i když přes net, když člověk nevidí do krku a nemůže si tě prohmatat se diagnóza dělá těžko 😀
my jdem taky zítra rehabkovat, za chvíli razíme jukat na pištu jak bude plejovat tenis🙂)) opět bude jako tradičně poražen-mně je ho tak vždycky líto...ale hrejte s prcky co mají 1,60m a vy 1,92m-jsou to děsně rychlé fretky 😀

jinak máme první opruzeninu, já ty papírovky nerada 😢 ,ale maru se v nich hýbá lépe...no tak budou zase jenom celý den látkové a uvidím co zase vymyslí opička jedna-momentálně nějak přichází na to, že může couvat pozadu na břiše-je to sice 30cm za pár minut...ale snaha tam je 😀

a mám dotaz-je maru jediná nebo je tady taky nějaký příznivec hopsání po zádech-odraz nohama a poskočení vzad-má už značné zrychlení a hopsá jak o duši 😅

hanka128
12. črc 2009

peti děkuju 🙂

berunka
12. črc 2009

Hani i tak dekuju za virtualni prohlidku 😉 ted jsem si s Eli skoro 2 hodky zdrimla tal je mi trochu lip.ja jsem se bala aby Ela tu anginu nechytlsa ode me kdyby to fakt byla ona.my teda nehopsame ale zase ma oblibu v buseni nozickama do postylky 😀

ma12
12. črc 2009

Beru: to je dobre, ze je ti lp. Me teda na skrabani v krku pomohla homeopatika, jak jsme v tehu nesmeli nic jinyho, tak mi to uz ted zustalo 🙂

divam se na jidelni zidlicku a nasla jsem tri favority
Babypoint Fabula http://www.malvik.cz/Jidelni-zidlicky-7/zidlick...
Chicco Polly http://www.malvik.cz/Jidelni-zidlicky-7/zidlick...
PEg perego Pappa prima (na to me dovedla Koalice) http://www.malvik.cz/Jidelni-zidlicky-7/zidlick... ta by se dala sehnat asi o 500 levneji

Vim, ze jste to tady uz psaly, ja to jen nemuzu najit, ale jak jste na tom vy?

berunka
12. črc 2009

Marti no ted jsem teda uz ustoupila od toho ze je to angina protoze v krku pali jak cert takovej ten podrazdenej hrtan,teplotu uz nemam nastesti a uz ani takovou zimnici a bolest svalu a kloubu.no zitra mame rehabku tak musim byt fit a taky vyrazime smer Schlecker pro plinky 😉 me tak napadlo ty taky pouzivas Pampersky nechces taky nejake vzit?poprosila bych manzu az pojede z prace nebo na obed aby se tam stavil.ja bych je vsechny nepobrala 😀

sonisek
12. črc 2009

Ahojky,
jdu vás pozdravit na konci víkendu 🙂
Všem půlročním přeji vše nej 🙂

Ilon, do alba ti můžu taky poslat fotku, i když nám ještě půl roku nebylo??

Marti, já mám Chicco Mamma a jsem spokojená, hlavně má čtyři kolečka 😀 Párkrát za den tam malého dám a pak s ním jezdím po bytě, jak je libo 😅

Tak i my nakonec pojedem na dovču, na tři dny do České Skalice, tak se těším do Babiččina údolí, byla jsem tam naposled jako malá 🙂 Pojedem za 14 dní.
Teď se rozmýšlím, jestli mám jet tento týden k našim, když má být hezky, abych si taky užila ten bazén a ještě posledního štěňátka, co tam mají 🙂

berunka
12. črc 2009

Babiccino udoli ja moc krasny my tam byli koncem cervna jak jsme byli na dovce.krasna prochajda s kocarkem 😉

bila.pani
12. črc 2009

Soni,jasnačka..Však tam jsou fota lednáčků,kterým ještě půlroček není 😉 Míry a váhu doplníme později

bila.pani
12. črc 2009

Krsáný večer všem 😵 😵

berunka
12. črc 2009

achojkyyy Ilonko jak se vede?

bila.pani
12. črc 2009

Ahoijky Zuzi,docela dobře..Dnes mě MM překvapil,ráno sám vstal k malé,přebalil,nakrmil a já mohla chrupkat do půl deváté 😵 A co ty? Četla jsem,že jsi nějaká marodná.. 😒

sonisek
12. črc 2009

Ilon, tak super, že manža byl takový hodný 😵 Však sis to taky zasloužila 🙂

ma12
12. črc 2009

Soni: ja bych mozna radsi preferovala jen ty 2 kolecka 😀
No okouknu nazivo a jednu vyrobim, favorit je samozrejme to nejdrazsi 😝

berunka
12. črc 2009

Ilon vypada to ze se to trochu zlepsuje,sice v krku pali jak ďas ale naštěstí už neleze teplota tak nahoru.ještě že byl vikend a MM mi pomohl a mohla jsem si trochu odpočinout.
to ráda slyším že manža ti sám pomohl jen tak dál 😉

sluninka
12. črc 2009

ahojte kočky, princezny a princátka 😉

jsem se přišla juknout co novýho, dočítat nebudu, to bych asi nešla pár dní spát 🙂 takže to hopem projedu 😵

petkakrutik
12. črc 2009

Hojky, jsem tu jen na chvíli, páč asi budu muset jít za mrnětem. DOteĎ ležel v postýlce sám v klidu, hrál si, ale měl obě nohy skrz šprušle, takže by dříve či později začal plakat.

Martinko, kdy jsi říkala, že můžeme očekávat lamaze? 🙂 🙂

petkakrutik
12. črc 2009

Jo a ledňáčkům, co mají půlroček dneska, vše nej nej nej 🤐 🤐

jajinka27
12. črc 2009

sluni...achooooooooooooooooj 😵

jajinka27
12. črc 2009

prosím pěkně jsem nasraná až na půdu, byli tu tchánovci a ukazovala jsem jim na fotkách bráchu a viděli jak jsem byla hubená a tchán mi dal přednášku a skoro mě přirovnal k prasnici 😠 😢 😢 jako já vím že jsem tlustá a co mám dělat ☹ nemám prostě pevnou vůli