Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
21. črc 2009

Hanko ja jsem mela taky s Eli problem ze se mi oprudila a pouzivala jsem ten Imazol a pres den jsem normalne mazala Bepanthenem a kremem od Hippu a musim rict,ze po tom Imazolu se to snad po dvou mazanich hooodne zlepsilo.mazala jsem asi 4 dny a pak uz to bylo dobry.ale pro jistotu jsem to pak na vecer mazala jeste asi tyden.

Danus to ti prisel rodicak asi jen castecny,oni to nejak pocitaji podle toho kolik jsi mela na materske.me koncila materska tusim 26.kvetna nebo tak nejak a taky jsem mela narok na rodicak az za cervenec,tudiz mi prisel az ted v srpnu 😒

nelinkav
21. črc 2009

Hani, teda smekám před tebou. Já než bych přebalovala 3x za půlhodinku, radši bych ji nechala rozbalenou 😎 Jinak my jsme měli na prdelku, když se na ní vytvořily takový opruzeniny (ještě za jednorázovek), že tam byly až lesklý místa, genciánku. Ale na látkovky bych to vlastně asi nedala.

Danus, mám to podobně. Na rodičáku od 20.6., tak jsem si malovala, jak dostanu za červen část mateřské a pak od 20.6. poměrnou část z rodičáku (do konce měsíce zbývá třetina celkovýho počtu dnů, takže třetinu ze 7600,-). No, připsali mi 817,- 😠 😀, anžto to byl rozdíl mezi tím, kolik mi vyplatili mateřskou a kolik činí rodičák na měsíc. Řekla bych mírně debilní systém.

tonica
21. črc 2009

Ahoj holky, nemam docteno od stredy. Vratila jsem se v nedeli vecer z dovolenky s kamoskama a prckama. Super, ale zaroven bych potrebovala dalsi dovcu. Smekam pred Koal, Beji a Vercou - mate pravdu, jedno dite - zadny dite. 😉

Zitra razime na dovcu s manzelem a Patulou do Jiznich cech. Uz se tesim, jen porad balim a vybaluju. 😀

Jo a nase ditko uz zacina s popolezanim. Vcera si to nastradovala z puzzliku rovnou pod gauc (hodim fotku do alba).

Doufam, ze tady jsou vsichni OK a uzivate leta.

hanka128
21. črc 2009

neli já bych ji taky nechala rozbalenou jenže byla už nevrlouš a chtěla usnout a ne a ne zabrat....
jo a maru je prudič-nesnese ani ty jednorázové podložky...takže se valí po zavinovačce a ručníkách a já peru a peru 😝 ale co bych pro ni neudělala že 😀

berunka
21. črc 2009

holky jeste jsem se chtela zeptat co mate ty penovy puzzliky bylo na nich napsano ze jsou atestovany?kdyz je prckove budou ocucavat jestli se z nich nebude neco uvolnovat 😒

petruna26
21. črc 2009

jo, Feb, já se chtěla zeptat na ty přebalovací podložky pro dospělé - nechce se mi dávat peníze za ty mimi, jak se to jmenuje? 🙂

berunka
21. črc 2009

Peto jsou to inkontinenční podložky,ja už jsem taky vyzvídala 😀

hanka128
21. črc 2009

petro normálně zajdi do zdravotnických potřeb a řekni že chceš podložky pro dospělé co se dávají do postele-jsou ve 2 velikostech-stojí cca 6-8kč jedna 😉 název žádný nemají 🙂

tonica
21. črc 2009

... Beru, tak vsechny puzzliky, ktere jsem videla byly s upozornenim "nevhodne pro deti do 3 let". Tak nevim... 😒

hanka128
21. črc 2009

mám ještě dotaz-vím že už se to tady řešilo-ale nebylo to pro nás aktuální tak jsem to moc nevnímala 😀 a hledat se mi to nechce 😅
golfky....můžete mi poradit nějaké dobré lehké,co jdou do lehu a cena není šílená?
tuším že koal má chicco a jaké? a jde do lehu? a jáji ty máš to peregro? a to jde do lehu?
budeme za chvíli potřebovat golfky na cestování....přece jenom jsou skladnější a líp se s něma jde do vlaku než se sporťákem..a cestovat budeme furt do aleluja 😝 😝 😝

berunka
21. črc 2009

http://www.lekarna.cz/inkontinencni-podlozka-ab...
Peto tohle mi vybehlo na netu 😉

cline
21. črc 2009

hani já teď vyaukcovala tyhle a měly by jít do lehu,
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3601463
jinak od Chicca Multiway a Liteway jdou taky

cline
21. črc 2009

ale tyhle je to spíš takový sporťák, já když ty golfky vidím, přijdou mi takové mini a tohle byl rozumný kompromis

kacatko03
21. črc 2009

hanka: PP do uuuuplněho lehu nejdou ale my spokojený jsme
cline: proč si aukrovala? 😕 máte sporták ne?

kacatko03
21. črc 2009

jinak k PP...do dostatečného lehu jdou, bo jsem viděla pani která v tom měla vloženou takovou tu kojeneckou přenosnou tašku(korbičku) s boudičkou a nebylo to ta pevná nasazpvací co se musí sundat sport.sedák. 😉 😉

febris
21. črc 2009

petru myslim ze tyhle vyjdou cenove nejlip
http://www.lekarna.cz/inkontinencni-podlozka-ab...

jinak ja sla akutne na alergologii, neb jsem se dnes v noci skoro porad dusila. Tak jsem potrebovala naky inhalatory... chjooo. Holt budu muset inhalovat naky kortikoidy, neda se nic delat :(

kalian
21. črc 2009

Hoj hoj, tak jsem z gyndy pět, vše ok, akorát prej může přijít každým dnem ovulace, tak si máme dávat pozor, pokud nechceme další dítě. A to teď fakt nechceme 🙂

Beru, ja právě na ty atesty dost koukám, právě proto, že to děti strkají do pusy. No a k těm mým puzzle byl přibalený leták a bylo tam takový to CE a povídání, že jsou nezávadné atd a jsou to ty, jak tu někdo dával odkaz, má je tady myslím většina. Je ale pravda, že v Puntanele, když jsme koukali na jiné druhy, jsme docela valili oči, co je všechno na trhu 😔 A na spoustě druhů puzzle bylo napsáno ,,nevhodné do 3 let" nebo měli úplně zfalšované to CE, jen na oko, aby tam jako bylo... no strašné.

kalian
21. črc 2009

Jo a co se týká podložek, tak já od začátku jedu na těch inkontinenčních, ani mě nenapadlo, že se prodávaj zvlášť pro děti a dráž!!!!

febris
21. črc 2009

kali ja je skoro vubec nepouzivala, ale ted co je vedro tak bych malyho chtela davat nahatyho ven. Ale asi to budem delat tak, ze ho polozim na preb podlozku nafukovaci z ikey a hodim mu na to plinu a bude to. Stejne ty jednorazovy podlozky pod sebou zhuhna a lezi mimo..

dnes danysek mrkev misto k obedu dostane az v 5, to neva ne? Musela jsem ho pred druhou rychle nakojit abych stihla toho alergologa, na naky patlani s mrkvi nebyl cas ;)

kalian
21. črc 2009

Ja je nosím k dr., jinak ne, přesně jak píšeš, shrne je a nic z toho.

nelinkav
21. črc 2009

U nás se teď používaj podložky Happy - jsou 60x90cm, 5ks za 50-60Kč. Z každé podložky se daj udělat dvě - ale jen přehnutím, po roztřežení z toho leze ten vnitřek, takže když to mládě přímo počůrá, tak vyhazuju celý. Nějakej čas jsem dávala normální látkovku pod mládě, ale to zežmoulala strašně, oproti tomu tohle trošku drží.

Holky, u nás asi nepřežije ani to druhý kotě. Nějak se otrkalo furt ho mám pod nohama. Dvakrát jsem na něj šlápla a jednou ho přejela kočárkem 🙄 No, a pokud ho nezašlápnu, tak ho zaškrtím vlastníma rukama, bo jsem přesadila truhlíky o víkendu, vyhodila afrikány, počůraný psem, pokakaný kočkou a olezlý od slimáků a co myslíte? Zas je tam hovno a hlína při hrabání lítala až na okno 😠

jajinka27
21. črc 2009

tak jsem zase na chvilku tu

já nedostala ze sociálky za květen nic 😀 končila mi mateřská 25.5. a paní mi řekla že přesáhnu mateřskou až až 😅

dítko nahé nechat nemůžu, páč jak leze tak ho nikde neudřžím 😒

veru...zkoušela jsem rozmixovat to Hami od 6.měsíce a to se nedá, to je pak tekutá kaše a já to vzteky vylila páč to bylo všude i na stole 😠

petruna26
21. črc 2009

Holky, díky za info... 🙂

sonisek
21. črc 2009

Ahoj holky,
mně končila MD 23.6., to mi zaplatila sociálka a od 24.6. do 30.6. mi doplatil pracák částku do dvouleté varianty. Naštěstí všechno přišlo tak, jak mělo 🙂
Podložky jsem teď dostala od ségry, asi 5 ks...je zdravotní sestra, takže když bude třeba, zajde si za holkama do práce a něco dotáhne 🙂 My je stejně používám jen k dr. nebo na cesty, doma mám na přebalováku velké plenové osušky...
Škoda, že tu nemáme poblíž taky Deichmana ☹ Bych tam hnedka vlítla 🙂

Teď řikali, že ve čtvrtek má být 34 st., to si dělají srandu...ufff... 😝

urbi
autor
21. črc 2009

ahoj holky!
jdu vám popřát,aŤ Zítra ty vedra přežijete v pořádku!

a my už máme půl roku a 16 minut na světě to naše malé štěstí.... nějak mě to dojímá 😵 😅

jajinka27
21. črc 2009

Míšo vše neeej Fílovi 😵

petruna26
21. črc 2009

Míšo, tak to gratulujeme Filípkovi k půlročinám 🤐 , letí to - hrůza ☹ , občas bych chtěla na minutku to svoje malinké mimi ☹

sonisek
21. črc 2009

Míšo, taky gratulko....
Letí to fakt šíleně... 😢
My jdem příští úterý k dr., na pulr. prohlídku..

petkakrutik
21. črc 2009

Ahojky, jsme tu na skok, bo Páťa v postýlce řve a mně asi za chvíli nevydrží nervy.

NA těch podložkách jsme rodila a pak jsem je měla po SC na JIP kolem sebe omotané 😀 perfektní věc.

Filípkovi vše neeeej!

|A já valím. Za chvíli jsem stejně přijde MM střílet Němce ajak uspím prcka, jdu šít závěsy do kuchyně.

Pa zatím 🤐

kacatko03
21. črc 2009

Ahoj na večer....

jaji: j to rozmixovala a měla sem z toho hustou kaši a malej to dlabal čím si to mixovala? já to měla v poho.

mart: tak co už jste doma? 😀 😀

jsme se potkali v letňanech u kas 😀 😀 😀 😀 😀