Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hanka128
22. kvě 2009

peti 😀 😀 😀

ilon to je na pytel...a kvůli čemu? 😢

sluninka
22. kvě 2009

b.p co se zase stalo?? teda vy to máte doma asi těžký 😨

hanka128
22. kvě 2009

jaji já chci taky 😲 si zítra při procházce dám aspoň malé pivčo 🤐 ježiš já až někam poprvé půjdu tak to asi dopadne 😀

bila.pani
22. kvě 2009

No,dnes přijel z práce,nechal si nachystat jídlo a jel si leštit zbroj..Vrátil se až ted..Zítra bude v luftě celý den,malou si ani nepochoval a jen jsem se ozvala,že bych ho chtěla mít aspon chvili doma,tak už začal řvat...Copak po něm chci tolik?Já už to fakt psych.nezvládám..Jsem s děckama celé dny jen sama..Já už nemůžu

jajinka27
22. kvě 2009

ilon...teda to není normální, vždyť to jsou i jeho děti ne? kurňa tak ať se kouká starat 😠

sluninka
22. kvě 2009

jáji...víno,jo? se bojíš si dát pivo aby se Tomík nevzbudil,co? 😀

b.p. teda ti chlapi jsou někteří fakt děs, vůbec nechápu nic...škoda,že bydlíš tak daleko, si měla přijdet na srzík a přespat tady, ať se o sebe o víkendu postará 😒

bila.pani
22. kvě 2009

Jaji - já už nemám na to se hádat..On musí být pořád navystoupení,protože prý - co by si bez něho kluci počli..ale co já s dětma ho už nezajímá Když začal křičet,tak jsem to už nevydržela a šíleně se rozplakala,a co on?Šel si lehnout do vany

jajinka27
22. kvě 2009

ilon...chjo, ses měla taky rozkřičet, by asi koukal co?? já bych teda byla vzteky bez sebe 😠

sluni...jo jo vínko, na noc dostane UM 😀 pivíčko bych si dala ale vínko já radši 😀

petruna26
22. kvě 2009

Jáji, já vínko taky ráda, ale nejradši mám portský a to je trochu silný.. 😠

Ilčo, to je mi líto, já bych je někdy vyhodila do povětří.. No, ten můj mi včera řekl. že zítra po paintballu jede ke kolegyni na grilování. Tak jsem ho poslala do háje, je s nima celý dny v práci, denně dýl jak s náma (logicky, jinak to ani nejde), ale nevidím důvod, proč by tam měl zítra jet. kdyby mi řekl, že chce jít s klukama na pivo, tak ať si jde, ale tohle fakt n.. Takže smůla, jde domů - já mu to nezakázala, jen jsem mu řekla, že nevím, rpoč by měl. Uznal to... (Zázrak)

petruna26
22. kvě 2009

taky pěkný 😠 😠 😢 😢 😢
http://aktualne.centrum.cz/report/nehody/clanek...

sonisek
22. kvě 2009

petru, to je hnus teda ☹

sluninka
22. kvě 2009

teda tak to my máme tátu přes den v práci pak na fotbale, a víkendy má zase fotbal - svůj a ještě trénuje malý kluky...ale to jezdíme se koukat, a když má volno tak ho věnuje nám...teda pokud zrovna není něco na práci....
teď dokonce pořád říká,že ho moc mrzí,že není tolik s námi , asi tím že sousedi se rozešli po 1,5roce, mají 4měs.mimčo ☹

sluninka
22. kvě 2009

Péťo...bože tak to je hrůza 😨

luca30
22. kvě 2009

Ahojky,

tak u nás je po bouřce, mládě usíná a my se budeme chystat na čoch..

Holky malýmu se zhoršilo to očkování po TBC, ve 3 měsících ho měl ok a teď ho má celé zarudle a když se na něho dívám zepředu tak ho má i vypouklé mám s tím jít k Dr. nebo rovnou na to plicní..myslím že to má podlité hnisem...no možná ne, ale evidentně ho to bolí, když jsem na to šáhla, tak začal brečet.. ☹ ☹

jajinka27
22. kvě 2009

tam tě asi musí poslat mudr ne? zkusila bych doktorku

petruna26
22. kvě 2009

Nic, jdu si umýt hlavu a tak, abyste se zítra nelekly.. ještě se stavím 🙂

jajinka27
22. kvě 2009

holky a kdo teda dorazí???

já, petruna, Ma, kacatko, berunka a dál???

petruna26
22. kvě 2009

anac, peťka, ...Urbi taky, ne?

petruna26
22. kvě 2009

a co Feb., ty nepřijdeš, pražando..
jo a taky Soňule by mohla dorazit 😀 ...

anaconda
22. kvě 2009

Anac, Kubík a Jiránek takýýýýýý 😉

jajinka27
22. kvě 2009

anac, jasnýýýý, jsem pozapomněla

urbíku co ty?? snad joooo

petkakrutik taky že? a co ta Jiřka???

jajinka27
22. kvě 2009

a monique tady nebyla ani nepamatuju 😒

anaconda
22. kvě 2009

Ilonko,
to je fakt děs! Co poradit?? Jiran je někdy taky pěknej vopruzák, ale po soustavném několikaměsíčním hádání začal zjišťovat, že na nás nemá fakt moc času a docela se to vylepšuje. Pomohl mi jeho parťák podnikatel a jeho manželka (ti s Oníkem), kterým jsem si otevřeně postěžovala a oni mu pak jeden po druhém "náhodou" pěkně vyčinili. 😠

kacatko03
22. kvě 2009

holky tak kolem té 11 ve stromovce? nebo před ??? kde je sraz?

petruna26
22. kvě 2009

Jiřka bohužel nemůže, mohla by bývala ten minulý víkend.. 😢
Peťka určitě..

jo, Monča tu nebyla dlouho, včera měla svátek, tak jsem si na ni vzpomněla.. 🙂

bila.pani
22. kvě 2009

Tak mm už zase odjel..Jdu do sprchy a pokusit se usnout...Tak at se vám srazík zítra vydaří 😵

anaconda
22. kvě 2009

Jo a Urbi,
všechno nejlepší k těm Tvým dnešním narozkám. 😵 😵 😵 😵 😵 Bych fakt skoro zapomněla 😅

jaji,
Ty to máš u mě schovaný...zapomenout..... 😢 😢 😢 😢 😢

petruna26
22. kvě 2009

Veru, no já bych řekla tak nějak před výstavištěm, jako minule... 🙂

petruna26
22. kvě 2009

Ilon, dobrou a ať je líp 🙂

anac, tak vidíš, doufám, že mám plus za to, že na tebe myslím 😀

jajinka27
22. kvě 2009

peťulko...néééééééééé, néééééééé já se omluvuju, ty moje věrná spolurodička, mohu to odčinit pozváním na piiiiivooooooooooo??? 😉 😀

petro...v kolik před mekáčem?