Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

febris
7. srp 2009

neli no prave, u ans je to taky tak, manzel je bud v trapu kdyz je tchyne na navsteve nebo kdyz je doma tak ji neposloucha, takze on je v klidu ze 😀

petruna26
7. srp 2009

Ilon a dopíšeš Adélce prosím taky míry, už jsem to psala, ale asi jsi si nevšimla :o) 6830g a 68cm 🙂

bila.pani
7. srp 2009

Petru - promiň,nevšimla jsem si,ale už jsem to doplnila 😉

ma12
7. srp 2009

Ilco a ja prosim taky doplnit 🙂 68 cm, 6810g. Neopic se Petru, jo? 😀 😀 😀

nelinkav
7. srp 2009

Tak ty vyše mlaďošky předrostli naši prťandu, jo??? Teda, že jim není hanba 😀 A to ještě musím vyčinit Justíkovi 😀

ma12
7. srp 2009

Neli: nebuj, Stella nas zase predezene 😀

febris
7. srp 2009

a jednou se spis budou holky predhanet ktera vazi min 😀 a meri vic 😵

jsem vyzehlila co se dalo doma, nastrihala perlan, uvarila obed , ditko si pospalo, predpokladam ze dnes naposled 😅

kacatko03
7. srp 2009

😀 tak já roupama nevim co tak mám facebook 😀 ale nějak se v něm nechytám....

ma12
7. srp 2009

Verčo 😀 😀 😀 😀 , ja tady ruzne preklikavam, ale ucto mam dany dohromady (hura), ted se jdu zbalit a hura k nasim k bazenu

berunka
7. srp 2009

ahojky tak jsme zpatky z rehabilitace a hura nemusime uz cvicit ani posledni cvik co nam do dnesniho dne zbyval.pry uz je to bezpredmetne,protoze Ela dela na 8.mesic vse co delat ma,uz se houpe na koliknach,i se snazi jit do bocniho sedu ja jsem se dneska dozvedela takze parada.ted chrupe tak budu poklizet protoze navecer prijde tchyne a svagrova,MM ma dneska narozky.to zas bude veselo 😒

petruna26
7. srp 2009

Marti, vy se opičíte 🙂

petruna26
7. srp 2009

Jo, Beru, super, že už nemusíte cvičit... 😉

ma12
7. srp 2009

Petru 😵 (pusa) a co uz mas lepci naladu?
Beru: super super zprava, ty jo a vam uz je 8 mesicu. Ja se asi neprestanu divit, jak to leti.

ma12
7. srp 2009

Dneska budu poprvy cestovat v Manduce...jsem na to zvedava.

berunka
7. srp 2009

Marti je to sila.zrovna vcera jsem si prochazela fotky z dovci a rikala jsem si jak je Eli velika kdyz ji mamka chovala.ale nemenila bych.jak mi porad nekdo vnucoval ze budu chtit zpatky to malinky miminko.tak teda muzu rict ze ne.ted je to sice narocnejsi ale o to hezci.jediny co bych vratila je to ze jsem mela oproti ted relativne vic casu 😀

ma12
7. srp 2009

ja bych taky nebrala to minimiminko. Predstava ze zase resim kojeni-nekojeni, jeji rev...neee, ted uz se mnou komunikuje, na vsechny se tlemi.

berunka
7. srp 2009

presne tak.zpetne si teda rikam ze jsem si treba to sestinedeli mela vic uzit,toho "klidu" protoze ted pri druhym prckovi to bude spis narocnejsi.ale presne je to super kdyz uz vidim jak reaguje,komunikuje na vsechny se smeje.na ty dovce z ni byla pulka restaurace odvarena,protoze tam dostavala zachvaty smichu 😀

ma12
7. srp 2009

no jo, to si clovek uvedomi az pak.
Musim bezet. pa pa

hanka128
7. srp 2009

vy zase kecáte 😀 😲
beru super, že už nemusíte cvičit!!!paráda 🙂
neli tak uvidíš co z tchýně vyleze 😅
uaa a už nevím na co dál jsem chtěla odpovědět-čtu to přerušovaně-je tu moje mamča,do toho dneska nějak nemůže maru zabrat,ale už vypadá, že bude tuhoň 🙂

a já bych hned chtěla zpátky novoška 😵 mě to jako baví jak je maruška akční a reaguje a je s ní prostě legranda 😵 ale novošek je pro mě novošek 😵 to je takovy bezbraný uzlíček lásky 😵

a kráááááásně nám tady voní marmeláda-mamča ji uvařila tak k večeru budem zavařovat.

febris
7. srp 2009

nesnasim prikrmy!!!! asi budeme dozivotne kojit 😝 to je dycky takovej horor! ji toho cimdaltim min, max 1/4 maly sklenicky za 20min (casove prodlevy na cekani az otevre pusu)
dnes je desne protivnej, furt kadi, je zpruzenej, horni dasen nalita , 2 tesaky se rvou ven, no snad je to vsechno od tech zubu a neni mu nic jinyho 😒

berunka
7. srp 2009

Hanko taky jsem rada,ze uz ji nemusim trapit.ted posledni dobou to byly vylozene boje.uz se mi ji do ty pozice vubec nedarilo dostat.vcera vecer me volnou nohou tak pokopala ze jsem se na to vykaslala.a dneska mi to sestricka potvrdila.ani zadny novy cvik jsme nedostaly,huraaa.jen ji mam na kolinkach nedal nestandardni pozice,aby se musela snazit vyvazovat a davat ji jednu nozicku dopredu,jako kdyby chtela lezt.a co vy a cviceni?jak vam to jde?

hanka128
7. srp 2009

feb to je na palicu no 😒
já teda nevím kolik toho maru zbaští...esli je to sklenička nebo půl....prostě ji uvařím třeba mrkev,malou bramboru,půlku malé kedlubny a sní to 🙂 a dneska měla premiéru masa-měli tady jenom krůtí prsa, telecí nedovezli.a jako chutnalo 🙂 zbytek mám ve tvořítkách na led 🙂
a já jí tam někdy lžičku cpu-ale to vím, že mi pak půlku vyplivne ven-nejlíp pomáhá, když ji u toho rozesmívám nebo zpívám-protože se pak směje a papulu otevře a já tam hned šup s lžičkou 😀 ale ťuk ťuk ťuk myslím si, že ji to fakt chutná, takže papulu už otevírá sama a čeká 😵

febris
7. srp 2009

hani pritom zezacatku papal krasne, otviral pusinku jak divej, sapal se po dalsi lzicce mrkve. Pak jsme zkusili mrkev-brambor a od te doby to jde s jidlem z kopce. Ted uz se nesape ani po te mrkvi.
vecer mam jit ven s kamaradkama ale nevim nevim kdyz je dneska chudak nakej vyrizenej asi z tech zoubku, jestli radsi nemam zustat doma, aby vubec chtel pit mliko z lahve...

monique_2006
7. srp 2009

hani - varis takhle jednu porci vzdycky, jo? tak to ses dobra, ja delam vzdycky tak 10 kelimku do zasoby a mrazim 🙂

jinak me fakt prekvapilo, co davaj do tech sklenicek, chtela jsem spenat a brambor a byla tam jeste naka moucka a jine veci. a na tech sklenickach od 8. mesice bylo treba i plnotucny mliko, jsem nechapala. koreni a sul tam taky davaj...
no proste budu radsi varit, moc casu to nezabere a aspon vim, co tam davam 😉

berunka
7. srp 2009

Monco koreni je teda jak v kterych presnidavkach,ja jsem teda treba u Hami zadny koreni ani sul nenasla.a moucka je ryzova takze to prckovi urco neublizi 😉 neboj.

monique_2006
7. srp 2009

beru - jojo, ale mne jen i kamosky rikaly, ze testoviny od hippu jsou docela pikantni. to teda nevim proc 🙂
mam tady hrusku jablko od 4. mesice (hipp) a je tam ryzova moucka, ryzova krupice a regulator kyselosti. no, proste mi to prijde zbytecny, to radsi smicham jablka a hrusky a je to 😉

petruna26
7. srp 2009

Moni, co ta ohřívačka? Prosím o více info 😀
Jinak my dneska bez příkrmu, Adéla to nechce, tak máme jen kojo den - ani jsem jí nezkoušela nic dát 😝

monique_2006
7. srp 2009

ahoj, ja prehlidla tvuj prispevek...pardon. chtela bys ji? jeste promyslim, jestli ji budu davat pryc a dam vedet, jo?

btw. jonas taky rika áďa 🙂 asi se v pondeli zamiloval 😉

a vcera rekl naznak "tata" - to bylo uzasny

febris
7. srp 2009

petru sak mate jeste cas ;)
jeden horni zub uz je hmatatelny (jde to desne rychle rano jeste citit nebyl) druhy jeste jen prosvita...
ja jak jsem zvykla na usmevavy miloucky miminko, tak mi tohle pripada jako des, neb na naky pobrekavani nejsem zvykla 😅

sluninka
7. srp 2009

Petru...my byly dneska taky bez příkrmu 😉 jsem pečlivě ohřála takovou dobrotu,jenže Naty se mi na ní vybodla,prostě nechtěla, sotva dala teda mlíko 😒