Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
25. kvě 2009

luca: dík, já to hledám na netu.. ☹

kacatko03
25. kvě 2009

jinak sem duělali včera útok na Tesco 😀 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

koalice
25. kvě 2009

Kačátko,¨
přidávám se na stŕanu ostatních, mně proplatí celou letošní dovolenou a jak jsem říkala, současně s RD od sociálky. Shodla se na tom naše účetní i paní ze sociálky 🙂
Jinak koukám, že budeme mít kluky stejně oháknuté, tesco brakuju 2x týdně a vždy si říkám, že toho máme dost, ale vždycky stejně tak za 300 má Honzík další věcičky, neodolám 🙂

kacatko03
25. kvě 2009

koal: já sem z toho vyřízená...učetní nic neví, dokonce mi tvrdil že nemužu čerpat dovolenou a zároven rodičák...tak sem volala na sociálku a pak řekli že ANO, takže tuto změnu on nevěděl... psala sem mu mail ohledně té dovolené tak uvi co z něj vypadne. já nevím čím se mám ohánět na netu nic srozumitelného není, a říkat mu že to vím od holek z koníka tak nevim co si z toho vezme 🙂 tak nevím jak to dopadne 😠 😠

faaakt? tak to je dobrý 😀 😀 😀 a jakou máš velikost? já vzala 6-9m ale mám pocit ze mu je to tip top 😕

sonisek
25. kvě 2009

Ahoj holky,
Zuzce taky vše nej k narozkám.

Veru, kdy jedete? A kam přesně do I.?

Já tu dovču radši neřeším, protože s mýma šéfama není kloudná řeč a když jsem se ptala, jestli mi to zaplatí, tak mi řekla, že bych musela dát výpověď, aby mi vyplatili dovolenou 😠 😠Jim úplně hrabe. Hlavně, všechny propustili a chtějí mi asi dohnat k tomu, abych tu výpověď dala já sama a ne aby mi jí dali oni 😀 Si myslej, že když dám výpověď, tak mi zaplatí dovču, ale to se pletou, si počkám, až jí daj oni mně, aby mi museli zaplatit odstupný 😀 😀

kacatko03
25. kvě 2009

soni jedeme přes noc 26.-27.6. ( 28.6. máme výročí svatby 😀 ) 😉 a jedeme severní část it. Lignano

petkakrutik
25. kvě 2009

hojky 🙂 🙂

Já taky plánuju výlet na socku. Chjo,se mi tam mezi ty kofoly nechce. Minule na mě blbě koukaly, jakože co tam chci oháknutá, pěkný kočár..že evidentně nejsem sociální případ.

Já musím vyčerpat celou dovču (25 dní) a asi až pak nastoupím RD, ne? O tom jsem taky nevěděla, ža se to dá čerpat současně. To budu mít za ten měsíc dva příjmy?

bila.pani
25. kvě 2009

Soni - děkuji za recept na krtka.. 🙂 Šátečky měly velký úspěch,hlavně u tchána 😉

petkakrutik
25. kvě 2009

Zuzi vše nej k narozeninkám 😀

sonisek
25. kvě 2009

Ilon, já toho krtka šla rovnou upéct 😀 Zítra mi přijedou kamarádky, tak mi to přišlo vhod...tak těsto je hotové a zbytek udělám až se vrátíme z prochajdy 😀

petkakrutik
25. kvě 2009

Soni, to jsou hadi, co 😠

o čerpání dovolené po skončení MD je v zákoníku práce.

bila.pani
25. kvě 2009

Soni,tak pak dej vědět,jak dílo dopadlo a hlavně jak chutná 😉

koalice
25. kvě 2009

Kačátko, taky beru 6-9, momentálně má vel.74

Petka, ano pojedou oba příjmy současně, nikdo v tom neviděl problém a já už vůbec ne 🙂

kacatko03
25. kvě 2009

ha tak sem konečně dozvěděla s tou dovolenou, když si o ni zažádám do skončení MD neeee o den déle tak mám nárok na plnout, takže já jdu smolit žádost a sem zvědavá co s tím muj učetní udělá.

koal: a je mu to? já mám pocit že mu to bude v léte malé....máme už skoro 8kg 🙂

koalice
25. kvě 2009

Kačátko, je mu 74 akorát, ale má okolo 7 kg, taky je o měsíc mladší a jen kojen. Já se taky vidím, že v polovině srpna budu ještě dokupovat letní oblečky k moři zas o číslo větší....

kacatko03
25. kvě 2009

koal: tak muj učetní mi zase řekl...že ano mám nárok na plnou dovolenou ale zaměstnavaltel má ze zákona právo na to nepřistoupit, což vedení firmy smete ze stolu hned takže mám nárok na 10 za 2009, a ještě nejakou nevybranou za lonskej rok 😠 JE TOTO MOŽNÉ????? VŠICHNI MÁTE NÁROK NA PLNOU A JÁ NE!!!!

luca30
25. kvě 2009

veru já už jsem tu žádosta tady psala chceš ji poslat do IP??

pismenko
25. kvě 2009
sluninka
25. kvě 2009

ahojte holky

tak hlásim návrat od dr...už je to lepší, máme ještě tenhle týden brát ty homeopatika, na kontrolu jen kdyby se to zase zhoršilo..ven můžem jak hrdlo ráčí, pozor na průvan.
jinak jsme byly konečně očkovaný...Natýnka úžasná, ani nepípla, cucala mi při tom vlasy a byla spokojená 😀 tak jsem ji za odměnu koupila nějaký oblečky a sobě za psychiku hromadu jahod a lusky 😀
jo a za týden jsme přibrala 5g 😕 (měla 6,58 a dneska 6,63)

................jo Zuzíku taky s Naty přejeme vše NEJ a NEJ k Tvým narozenínám, hlavně zdravíčko a láskůůůůůů,posíláme pusinu 😵 😵

teda já jsem ohledně sociálky uplně mimo, nevim o co můžu žádat, jako čerpání dovolený? to jsem mimo uplně a kdy na socku? asi teď,no 😕

luca30
25. kvě 2009

Přesně jak píše sluninka, tak jak jsem psala, tím že jsi byla na MD do konce března to je těch 60 odpr. dní máš nárok na celou dovolenou roku 2009

sluninka
25. kvě 2009

luca...já? já asi ne, já tomu vůbec norozumět 😅

kacatko03
25. kvě 2009

ty vole proč já nemužu mít nic s hladkým pruběhem ☹ se furt dohaduju, tak sem napsala písemnou žádost a pošlu jim to mailem at mi písemně vysvětlí proč mi to krátěj 😠

koalice
25. kvě 2009

Kačátko, to máš opravdu pech na zaměstnavatele, co k tomu říct....
No nic, beru mládě do Mand. a razíme směr školka pro ségru, už děti slyším na školkové zahradě skotačit

kacatko03
25. kvě 2009

se picnu mě už z toho bolí hlava ☹

písmenko dík, sem to pročetla, a dala dotaz co s tím jestli to mužou smězt ze stolu, zítra jim posílám dopis a hotovo.

hanka128
25. kvě 2009

kacatko si teda pěkně užíváš...úřední šiml 😝 😝 😝

já dnesak zvládla akorát zrušit tu pojistku a musela přitom poslouchat blbé kecy 😝 rušit pojistku když mám dítě... 😝 😝 😝

tchýně no to je kapitola sama pro sebe-vycházíme spolu,ale že bychom se milovaly to fakt ne 😝 občas máme mezi sebou tichou válku kdo s koho....a zatím vedu 😀 bo jinak bych se z ní asi zcvokla 😠 a jsem ráda, že se nám narodila holčička-nevěděli jsme co se nám narodí....bo kdyby to byl kluk tak by to musel být ladislavIII. 😝 😝 😝 a ona by se blahem asi rozplynula 😠

luca30
25. kvě 2009

Pardon ne sluninka, ale pismenko 😵 😀

hanka128
25. kvě 2009

a ten 8.měsíc-v té době mimi bere v potaz jen maminu max tátu-je to to šílené mamankovské období, kdy na všechny mimo mámu piští-tak jsem zvědavá co si tvoje tchýně vymyslí pak 😠

sluninka
25. kvě 2009

hani...fákt? teda tak to v 8.měsíci pojedem na návštěvu k tchýni,ať si piští 😵 aspoň o důvod víc jet rychle domů

hanka128
25. kvě 2009

no já mám tchýni tady v hb 😝 ale naštěstí má švagrová dvojčata-holku, kluka jsou přesně o rok starší...a postavili barák ve vesnici za brodem a tchýně tam jezdí často hlídat-takže se mi dostatečně vyblbne tam 😀 moje máma ač je v ostravě tak vidí maru častěji 😀 😀 😀

ale o některých mimi ten 8.měsíc probíhá v pohodě 🙂 ale některý si to teda pěkně prořvou 😝