Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hanka128
25. kvě 2009

beru bych taky brala 25 😅 😵 ta 30 se nějak blížííí 😅

hanka128
25. kvě 2009

ale občanku po mně chtějí pořád 😀 😀 😀

urbi
autor
25. kvě 2009

Hani, no neuro je kapitola .... odejli jsme kvůli tomu z Prahy už v sobotu a v neděli od rána čekali, kdy tam pojedeme a bohužel měla doktorka celý den samé příjmy a ještě v půl páté odpo neměla udělanou ranní vizitu... takže jdeme až ve čtvrtek s tíém, že nás vezmou přednostně... ale bude to jen formalita, neuvěřitelně se zlepšil, to je rozdíl tisíce procent.... at si kdo chce co říká, ta thaj masáž mu tak pomohla! mám z něj radost 😵

hanka128
25. kvě 2009

tak to paráda 😵

no já už taky chci ať je zítřek a 13.00...jsem zvědavá co se dozvím a co ex řekne 😨

a ještě mají být zítra zase bouřky 😝 tak tfuj tfuj tfuj ať nás to nechytne cestou zpět ve vlaku 😔

petruna26
25. kvě 2009

holky - Věrko, Luci a Ilčo - krásné fotky 🙂

Míšo, já věděla, že nám tu separační krizi vysvětlíš, doufám, že bude Fíla taky tak vzdělanej jako rodičové, aby měla Áďa chytrý děti 😀 😀 😀 😀

My byli odpoledne v Průhonicích, mám tam kamarádku, co tam pracuje (i bydlí), takže jsme se super prošly.. 🙂

sonisek
25. kvě 2009

tak mrně mám uloženo, dneska nějak protestoval....

A dneska opakujou ten film Bez předsudků, tak zase čučím 😀 😀

kacatko03
25. kvě 2009

ty vole to je adroš to aukro...zrovna sem na mimibazaru vyaukrovala jeansy 😀 a klepou se mi ruce
😀
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3317459

luca30
25. kvě 2009

Ahojky...

děkujeme za pochvalu fotek...

Malý se právě krmí s tatínkem..dneska tu byl opravdu pařák, tak jsem zvědavá jak bude spinkat, asi moc hlad mít nebude..

Rána po očkování je pořád víc a víc vyfouklá jsem zvědavá kdy to praskne..poraďte čím to potom potírat??? zkoušela jsem to nafotit, ale moc tam toho není vidět..

sonisek
25. kvě 2009

veru, já momentálně "jedu" po aukru a zachvíli mi končí nějaký aukce 😀 😀

kacatko03
25. kvě 2009

soni to je teda mazec 😀

sonisek
25. kvě 2009

a včera končily aukce mm a ten úplně tady vynervovanej a že to chce vyhrát atd 😀 Sranda ....

A už mám na poště židličku, co jsem si koupila na mmb, použitou...jen škoda, že pošta dneska přijela, když jsem byla venku 😒

kacatko03
25. kvě 2009

soni: pošta klasika. celej den sedíš doma a nic a jen vystrčíš nos z baráku tak máš ve schránce lístek. já budu do ct. sedět doma, dorazí ten kočárek 😀 si do toho zatáhla i mm jo? to ten muj se mě jen ptal co mi je že sem nervozní 😀 sem se mu bála přiznat 😀 😀 😀

jdu žehlit

berunka
25. kvě 2009

teda Verus jsem si to zpetne docetla a ty nam chces ukrast Tobika?teda to nevim nevim Eli se zamilovala uz v porodnici 😀 😀

ma12
25. kvě 2009

Tak jsem zpet z uradu a zitra znova. Ja se z toho asi zblaznim 😠
Verco: napisu na socialku a uvidim, protoze ta nase ucetni je na baterky (jak mi tvrdila, ze mam MD jen 22tydnu)
Zuzi: vse nej

kacatko03
25. kvě 2009

ma: tak pevné nervy, taky mám divnýho učetního a vše si musim hlídat a vydupávat 😠

sonisek
25. kvě 2009

Veru, do všech těch aukcí mi dotáhl manža 😀 To ona začal první 😀
MM se vždycky u toho úplně rozbuší srdce 😀

kacatko03
25. kvě 2009

soni ale teda vubec nevím jestli mi ty jeansy budou 😀 😀 😀 ale adrenalín to byl hustej....pomalu se uklidňuju 😀

hanka128
25. kvě 2009

luci já maru dneska taky potrápila 😔 má už to ramínko 2x propíchnuté a stejně tam má zase bouličku 😔 tak sem dneska vzala dva čtverečky z gázy a mačkala a mačkala-tak trošku tekutiny+ krev jsem vymáčkla-ale stejně to vidím,že ještě tento týden to budem muset zase jít propíchnout,chjo ☹ my se té první hexy snad nedočkáme 😒

a namazat tu můžeš bactropanem, framykoinem já to teď maru taky namazala bactropanem a přelepila...

kacatko03
25. kvě 2009

soni to mě taky 😀 a to jsem nováček 😀

ma12
25. kvě 2009

Verco: super dziny. Jo jo aukce to je ono 😅

kacatko03
25. kvě 2009

ma: tak mám další věc až se bude objednávat Lamaze 😀 http://www.kocarky-lvicek.cz/Detske-hracky/hrac...
jeansy se mi taky líbí ale nevím jakou mám velikost 😀

hanka128
25. kvě 2009

takhle aukcujete jo 😀
ještě že nemám přebytečné penízky jinak nevím nevím 😀

te´d pojím pár lískových oříšků a půjdu jezdit na rotoped 😝

kacatko03
25. kvě 2009

hanka: to já taky nemám...ale nedalo mi to 😀

chjo musim jit žehlit, Tom chce hrát piškvorky 😀

hanka128
25. kvě 2009

o žehlení ani nemluvím-malé tatry mi tady rostou 😅

ma12
25. kvě 2009

Verco: myslim, ze k tomu brzy dojde 🙂
A ja jdu mrknout na simpsons, mame nahranych 5 dilu
Zitra stavam brzo, jsem na 7:45 objednana na Dopravni inspektorat v Jungmance

luca30
25. kvě 2009

Holky tak to je pech, jsem měla na aukru načnutý nový jané slalom pro a paní aukci, zrušila tak ji píšu proč a ona že jim vykradli garáž, kde měli i ten kočárek...no já mám ale smůlu a ta holčina ještě větší ☹ ☹ ☹

sonisek
25. kvě 2009

Luci, to je pech a škoda teda ☹

koukám, že zítra má svátek Filip 😵

petruna26
25. kvě 2009

ahojky, dala jsem taky pár fotek, ale je tam dost vážek a kytek, ale kdybyste někdo chtěl juknout :o)
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?... a já jdu ještě máknout a pak spát, přeci jen jsem vstávala ve 2, že?, tak abych nepadla zítra na tlamu...

jinak - zítra nám přijdou udělat dveře - po 2 měsících, hurrá...

Jo, Adéla dneska nemohla usnout, furt měla hlad, ale já už bez mlíka (jsem neměla odpoledne pití, tak asi proto..), o, nakonec jsem ji uspala u sebe v pelechu a přešoupla ji do postýlky, tak snad bude spát, i když to vedro je na padnutí 😝

jajinka27
25. kvě 2009

tak moment než dočtu

jako Sluniiiiiiiiiii???? jak jako nabízet naší nevěstu, ti asi dám do tlamy 😠 😀 😀 😀

sluninka
25. kvě 2009

Veru,Zuzi,Jáji...ehm já to jen zkoušela vyčenžovat, kdybyste se náhodou chytli 😀 ale nic, už mlčím 😕 😀

tak máme po tom očkování horečku...nasadila jsem Nurofen, oblíkla jí overálek s krátkýma rukávkama i nohavičkama, dala napít čajíku a teď se modlím aby se jí dobře spinkalo..chudák, jen ležela a vzdychala ☹