Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hanta
17. čer 2009

Hančo to není možný. Anďa má půl roku a meří 66cm a mě přijde úplnej čahoun. A taky pěknej tlusťoch. 😀 Jí furt vyhrožuju dietou. 😀

hancazivocich
17. čer 2009

hanka - jojo, přímo v Ji, proč? Pocházím z HU 😉 To tobě jsem psala tu neurol?

hancazivocich
17. čer 2009

hanta - koukám do průkazky - ve 4měsících - 70cm a 7,71kg... Doktorka cinkla na psych, jestli mají ještě volný místo - že to nepamatuje 😝

hanka128
17. čer 2009

no já jí hlavně říkám paci paci-se závěrem a maminka metličku na zlobivou holčičku 😀

a začla nám dělat mosty-ví že se na ni za tohle zlobím-to už pozná moooooc pěkně tak se vždycky na mě koukne,zvedne prdelku a má z toho děsnou radost, že na ní hudruju, že to nemá dělat 😅

hancazivocich
17. čer 2009

a malá jí 4-5x a MNĚ to nikdo nevěří!!! Doprčic. Kámoška o dva dny mladšího chlapečka láduje pribinákama a je nejmíň o kilo ,,mladší"

hancazivocich
17. čer 2009

hanka - klíd..já si takhle nastupuju do troleje, něco drhne - a ona se mi potvora opírá nohama o dveře 😅 Jinak jsme si předevčírem sedly ve vaničce - na chvíli - pak to šploucho a byla dole

hanka128
17. čer 2009

hani a kolik měla při narození? ty jo bo to je fakt délka 😀 jaký máte kočár??

jo jo tu neurologii jsi mi psala-dneska jsme byli právě v jihlavě v nemocnici na to sono mozku a dr. je sympaťák 🙂 mám ho v záloze na 7.7. jinak jdeme nakonec na neurologii tady v pátek tak sem zvědavá jaký bude dr. tady když né moc dobrý tak půjdeme do jihlavy 😉

hanka128
17. čer 2009

hani dodej nějaké fotečky!!! sím sím 🙂

hancazivocich
17. čer 2009

nás učil na zdravce..Teda, aspoň myslím... už v tom mám hokej... Ale na praxi výbornej....
při naroz 3,8kg, 50cm.... Zhubla se na 3,1 a teprv pak je to začlo tankovat. Pitomá ji porodnice... jINAK já se teď tak trošku složila - nebejt kámošky, tak nevím, nevím.......... Stála jsem na mostě, koukala dolů a najednou volá - nejdeš ven?

hanta
17. čer 2009

Hačni Anďa má teda půl roku a má 6,4kg. A od čtyř měsíců jí všechno. Kaše na noc, polívky, zeleninu, ovoce. Teď už i přibináčky, maso, piškoty, no spoustu věcí. Ale ona toho sní málo, odmalička. Když má vypít 110ml mlíka, je nadřená. 😀

hancazivocich
17. čer 2009

stydím...je veliká a krásnej kudrnatej, modrookej vlasáček 😀

febris
17. čer 2009

hanko mas ty drzacky na fusky vyzkouseny? nebo nevis od naky kamaradkly jestli to funguje?
hanco klid, kamoska ted byla v 5m se synkem na ko, 8500g a ptala se jestli neni tlustej a doktor se jen smal, ze prej pred pul hodinou tam byl chlapecek v 6m 11kg 🙂 ale dlouha je teda pekne 🙂 tak vis co, ted muze rust rychlejc a pak zpomalit, ono je to fakt ruzny...

hancazivocich
17. čer 2009

hanta - to mě jako chceš tento 😠 ? Ale no jo, co nadělám, no - hlavně, že jsou zdravé !!!

hancazivocich
17. čer 2009

přibírá tak 900za měsíc, tak uvidíme.. Jen nechápu, proč si nás zve v 5 a půl, ale psát bude váhu jako v 5! 😠 Holky, taky čekáte v poradně dvě a více hod, než vás dr. vezme?

hanka128
17. čer 2009

feb nemám vyzkoušený,ale na prosincovkách to myslím někdo má 🙂

hani a co se děje, že máš takové myšlenky??a porodnice v jihlavě to teda něěěěěět i když je tam ten veleslavný roztočil,ale blbé pověsti se jen tak nezbaví....

a já taky mít zdravku 😀

hancazivocich
17. čer 2009

roztoč...hm, no comment

hanta
17. čer 2009

Hanči nezlob se. Ale mě se moc líbí malinký miminka a proto, když se se Ájošek narodila a měla 2 890g a 47cm, byla bych nadšená. Je zvláštní, jakej byla prcek a přesto měla hned po narození neskutečnej podbradek a vydrželo jí to dodnes. 😀
Ale víš co, byla jsem ráda, že je malinká, ale samozřejmě bych ji milovala i dvacetikilovou. 😀 Jak říkáš, hlavně to zdraví. Já znám nemocný děti, moc nemocný... A opravdu, ať jsou jací chtějí, jen ať jsou zdraví, to je dar k nezaplacení. Bohužel ne pro každého...
😢 😢 😢

monique_2006
17. čer 2009

feb -tak v 6 mesicich 11 kilo, to uz je fakt nechutny....ale kdyz je kojenej, tak se neda nic delat 🙂

moje kamoska ma taky misto mlika smetanu 🙂 jeji holcicka mela v 5 mesicich taky 8,4kg

hanka128
17. čer 2009

hani tak to teda nečekáme...my tam chodíme v době kdy už je tam jen pár miminek-tzn kolem 14..bo ve 12 je tam největší fronta....
a nám to teď ještě vycházelo,že poradnu v úterý jsme vůbec nestíhali bo jsme byli na cvíču v brně takže jsme chodili úplně mimo poradnu a to nebyla čekačka žádná 😵

hanka128
17. čer 2009

no já znám taky jednu holčičku 10kg v 5 měsicích...maminka ji"lehce"přecpávala sunarem a ještě na to byla hrdá 😲 .....jo a v půl roce už ji dávala i lízat zmrzlinu 😠

hancazivocich
17. čer 2009

ale my jsme zvané - třeba na půl 8. a nic...
stalo se mi...je to na dýl........malá byla nemocná, možná se klube i zub, do toho bříško, týden tak nějak kňourala, pak jí vylítla teplota, taky jsem to chytla já... Hlavně, že říkám našim - když jste nemocní, tak dejte vědět... To nééééééé... Nol, tak obě teploty - motala se mi hlava.. Doma žádnej nákup..Ale že by se někdo zeptal, jak je, nebo jestli nepotřebujeme nakoupit - to ne!! Pak mi kámoška sama od sebe nakoupila - že jí došlo, že asi doma nic nemáme..... Každej brekot už mě pak odrovnával.. Nespala jsem kolik nocí - chlap v pr...áci v Krkonoších - přijel v pátek, hned šel na oslavu - přišel ve 3, instrukce - nebudit, ať ho necháme vyspat... Budík si dal na 12.! Naštěstí jsem sebou kolem 8. řízla a malá řvala tak, že vzbudila i jeho... Naši nic.. Tchánovci nic - jim přece taky nikdo nepomáhal... A když jsme chtěli dítě, tak ať se staráme... Mě nejde o to - že řve, mě jde o to, že nevím, co a jak - jestli je to na dr., nebo to jsou zoubky, přišla jsem taky na to, že když jsem nervozní a vydeptaná já, tak ona trpí taky víc....Takže pacičkujeme do zblbnutí.......

hanta
17. čer 2009

Hanči já se na té motorce taky bála. HROZNĚ. Je to jiný jako za svobodna. Nějak sem si uvědomila, že by tu Anďa mohla zůstat sama a celou cestu jsem to měla před očima. Jeli jsme hodně opatrně... Jen kolem 150...jednu chvilku 240, ale to opravdu jen chviličku...
Ale bude z ní motorkář. Tento týden jsem jela za manžou do práce. Koupil si totiž novýho fireblade a Andi se strašně líbila, tak jsem ji na ni posadila a ona krom toho, že byla naprosto nadšená, položila ruce na nádrž přesně tak jak mají být (ten kdo jezdí na motorce a ví, jak se má spolujezdec držet to zná). Prostě dlaň na nádrž a na ni druhou ruku. Byla jsem pobavená. Vypadalo to, jako by na motorce seděla a jela asi tak po osmdesáté.
😀 😀 😀

A jinak v poradně čekáme tak max 15 minut.

hanta
17. čer 2009

Hanči ty jsi chudák. ☹

hanka128
17. čer 2009

hani to je na prd...já mám mm zlatého, mí rodiče kdyby tady bydleli tak by pomáhali jak by mohli a tchánovci taky pomůžou s čím je třeba-třeba dneska nás tchán vezl do jihlavy a zpátky...

je to teda od všech-manžela,rodiny dost sobecké....ale snad bude líp 🙂

sluninka
17. čer 2009

😕

jajinka27
17. čer 2009

sluni.. 😔

hancazivocich
17. čer 2009

tak si toho važte....................................... Já to musím zvládat za každou cenu a sama..... Nedejbože, aby se mi něco stalo....Nevím, nevím, co by bylo s malou... Jo a přijde vám normální, když řeknete vl. mámě, a't malou neposazuje, jdete na wc, přijdete a ona ji drží v kočáře v sedě - zapřenou polštářem? !!! Jsem ji dořvala - prdly mi nervy.. Už jezdím vzadu s ní - rozepíná mi jí z vajíčka...jo a v květnu měl děda 91 a to ji chtěla cpát dortem!! 😲 😠

ma12
17. čer 2009

Sluni, Jaji 😨

hanka128
17. čer 2009

hani 😲 😲 😲 proboha to není tvoje máma,ale spíš tchýně 😲 😠 ty mají ve zvyku dělat opačně všechno,ale vlastní máma 😔
chjo máš to trápení.................

cline
17. čer 2009

sluni, jaji, marti 😎