Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

anaconda
22. čer 2009

Teda tedy, to se nám ty nemoci u ledňáčků zas nějak rozmohly! 😠

Přeji všem brzké uzdravení a aby nelíbala jen Míša, která má bolavá ústa, posílám Marušce, Patričkovi, Filípkovi i Anetce od Hanty velkou pusu.

A Míše taky 😵 😵 😵 😵 😵

petkakrutik
22. čer 2009

Peti 😵

bila.pani
22. čer 2009

Tak jsem přidala naše ,,hačací" foto do albíčka https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

bila.pani
22. čer 2009

Míšo,to je mi líto.. ☹ Hlavně ať je brzy líp..Zuby jsou potvory 😠

petkakrutik
22. čer 2009

Hanka má dneska narozeniny? Tak všechno nej! 🙂

Míšo a ty to taky vydrž, bude zase dobře a ta mrška už tě nikdy nebude bolet 😉

bila.pani
22. čer 2009

Jů,Hanka má narozeniny?Tak to se taky přidáváme ke gratulce a přejeme všechno nej nej 😵 😵 😵

petkakrutik
22. čer 2009

Ilon, to si Alžbi tak sama sedla?

jajinka27
22. čer 2009

petko...jo jo my měli něco podobného, cca 2 dny vysoká horečka, měl 39,5 po odečtu, já byla šílená, byli mu dva měsíce a já byla strachy bez sebe, po čípku to vždy kleslo a pak zas vyletělo, byl chudík takovej ukňouranej, ani neplakal no a pak se celej osypal uplne celej a bylo to pryc

bila.pani
22. čer 2009

petko,,jj,nejdřív se jen přitáhla sama za ty madla do sedu a držela se a ted už se sama zvedne a hačá.Ale jen v té sedačce,z lehu ješte ne-e

febris
22. čer 2009

tak jsme z ko zpet, vse ok, danielek roste porad stejne, drzi si sve percentily a na nase rodinne pomery je prcek 😀 tj. lehce nad prumerem v nasi vysoce nadprumerne rodine 😀 😅
ma nakej flicek pod krckem, bud atopak nebo kvasinky, vypada to tak neco mezi tim tak uvidime, snad to zmizi 😔
Dostali jsme plno letacku o vyzive, planuju zacit a prikrmama tak za 2 tydny, to jsem zvedava na labuznika ;)
kamoska se snazi svou 7m dceru prikrmovat uz pres mesic a zatim s minimalnim uspechem, vsechno plive ven.

potrebuju se jit nekam ostrihaaaaat!!!! vypadam uz jak E.T. 😝

hanta
22. čer 2009

Móóóóóc děkuju za přání k narozkám a taky za útěchu. Jste moc hodný. 😵

febris
22. čer 2009

hanti vsechno nejlepsiiiiii!!!! 😵

jajinka27
22. čer 2009

Hani vše nej, nej a nej 😵

hanta
22. čer 2009

Kujůůůůůů všem. 😵 Už ale stárnu a přestává být co slavit. 😀 😀

petkakrutik
22. čer 2009

Jaji, co znamená po odečtu? To je teplota, kterou vidíš na teploměru, nebo od toho naměřeného čísla něco dečítáš? Ty vo*e, ve 2 měsících? patrik měl lehkou virozu poté, co jsme si jej dovezli domů z porodnice, soplil hodně, kašlal, kýchal, ale neměl teploty. To mě taky točilo, protože nešlo dát nic než kapat do nosu Libenar.

Teda Patrik už od cca 10:15 spí!!! Co chvilku běhám kontrolvat, jestli dýchá a netřepe se. Za 15 minut by měl dostat nurofen. Horký je, takže iluze o 37,5 si nedělám ☹

petkakrutik
22. čer 2009

Hani a kolik ti jéééé? 😀

petkakrutik
22. čer 2009

feb, Patrik papká zatím všechno. začali jsme minulou středu kaší, prve snědl 3 lžičky, apk jen plival. Od čt se třepe, jen kaše zavoní. Na svačinku měl prvně jabko, to moc nechtěl, ale druhý den se po banánu jenom zaprášilo. A na oběd jsem začala bramborem, který taky nechtěl, ale další den mrkev už celkem šla. teď kombinuju dva druhy zeleniny (brambor+květák, mrkev+ cuketa, mrkev+brambor...) sní to. Maso zavedu příští týden. u nás je trochu problém se železem, mám ho málo, tudíž proto to masíčko už budu dávat. Jinak bych ještě počkala. Ale zase je sezona meruněk, kde je železo taky a možná lépe vstřebatelné než z masa.

febris
22. čer 2009

petko tak doufam ze do danielka to taky bude padat jak nemci do krytu a nebude delat s tim moc fory 😅

petkakrutik
22. čer 2009

feb, určitě, chlapi jsou nenažranci od narození 😀

Paťulka už je vzhůru po 3,5 hodinách. T 39,6 😢 Mám ho na rukách v obkladech, při každém přiložení vyčvachtané plíny žalostně kňourá, rve mi to srdce 😢 Ale saje, už jsem chtěla jít odstříkat, když se vzbudil ( prsa nalitá k prasknutí), měla jsem obavy, aby se přisosnul, když ráno nechtěl, ale v pohodě.

petruna26
22. čer 2009

Peti, pokud měříš teplotu v konečníku, odečítá se 0,5 stupně (v konečníku je větší teplota než v podpaží)..

Hani, taky přeju všechno nej... a jsi ještě mladá, co máme říkat my - asi tak 90% z nás je starších než ty 🙂

petkakrutik
22. čer 2009

Peti, jj, v konečníku. Ale nikdo mi neřekl, že se má 0,5 st. odečíst. Prý je právě takto měřená teplota nejpřesnější 😕

ma12
22. čer 2009

Tak jsme zpet z vitani obcanu, bylo to hezky, dostali jsme kyticku a Anicka zlaty privesek "A". Od prababicky nausnicky, kupodivu hezky 😅
No a pak jsem sla na pracak si zazadat o rodicovsky prispevek a tam byla baba no proste urednice. Takze zazadat si nemuzu, az mi dobehne materska, s dvouletou variantou musim znova na socialku, protoze mi na socialce prepsali datum a nepreskrtli ho. Jsem byla vytocena na maximalni miru
Pak jsem sla na zivnostensky obor a ta urednice byla slunicko. Takze vse mam a ted uz jen zacit podnikat.

Petko: nejak mi uteklo, byli jste u ty doktorky. Chudak Patricek, hlavne ze saje a ma skvelou maminku u sebe 😵
Hani: urcite si zitra u Mudry zazadej listek na novy vysetreni. Rekni ji pravdu.
hanto: vse nejleps

Cekam na Slunninku jak ta dopadla na uradech

ma12
22. čer 2009

PEtko: urcite odecitat

petruna26
22. čer 2009

Peti, je nejpřesnější, jen je o 0,5 stupně vyšší..
Tu naší holku asi dneska někomu daruju, je tak protivná, že jsem ji ted dala do ložnice, ať se tam vzteká, já už to po 7mi hodinách nemůžu ani slyšet.. 😝

sluninka
22. čer 2009

ahojte

petko...teda Páti je mi líto ☹ chudák takový trápení a pláče? asi je chudák uplně vyřízenej, horečka je děs u dospělýho,natož pak u takovýho šmouly malinkýho 😒 snad se z toho nic nevyklube...

Marti...si děláš srandu 😀 to říkám naše úřady, to je děs..když se někam koečně dovoláš, tak Ti stejně neumí poradit a když už něco teda řeknou tak špatně....
taky jsem si užila, auto jsem nechala na Hloubáku a jela metrem na Nám.republiky, kde nemají výtah, jen šíleně dlouhý eskalátory, tak jsem se modlila, abych nahoru vyjela v pohodě...šla jsem teda na ten úřad a po 5ti minutách jsem se probojovala dveřma, přes druhý dveře už jsem se s kočárem nedostala, bylo tam asi 20lidí, tak jsem je drze předběhla s Naty v ruce a ptám se jestli jsem tu správně, pochopitelně mě poslali za roh, že tam je jinej vchod kde to vyřizujou 😖
no tak jsem teda oběhla půlku náměstí a a říkám si, super, aspoň sem se dostanu kočárem, byl tam pěknej nájezd, hm dveře opět ale úzký, stály tam nějaký zaměstnankyně,tak mi naštestí otevřeli i tu druhou půlku dveří...no tam jsem to podala a jely jsme na metro...hm jenže na Nám.Rep. jezdí schody jen nahoru a dol ůjsou jen normální, takže jsem čekala až půjde někdo schopnější kdo mi pomůže dolů s kočárem...no tak mi pomohl jeden pán a já jsem musela zdolat ještě ty dlouhý schody dolů 😝 (blicí) jsem nasraná, pak má člověk jezdit mhd, když se tam ani nedostane 🙄

sluninka
22. čer 2009

b.p teď jsem koukala nu fotku 😀 teda to je mazák 😀
Naty se snaží pořád zvednou z lehu, ale to jí za boha nejde, pořád má zvednutou hlavičku a zvedá nohy, nějak to nemůže zkoordinovat..ale teď normálně začala couvat..se otočí na bříško a začne couvat, zatím jen vleže, ale už tam začala strkat kolena a na čtyřech se hejbe dopředu a dozadu 😕 ale neleze jí to..naštěstí 😅

petkakrutik
22. čer 2009

Marti, tož honem ať tu máme odkaz. Až se Paťulka uzdraví, musím mu koupit dáreček 🙂

JJ, u dr. jsme byli, kompletně jej prohlídl, udělal test z moči, koukl do uší (má krásné zvukovody a ty ušní orgány, některé děti je prý mají křivé a je do nich blbě vidět), poslechnul, no prostě co šlo. Má zduřelé uzliny a fonatnelu, tu má úplně naběhlou při té vysoké horečce. Napsal nám 3x denně 1/4 diazepamu proti křečím z horečky a zítra ráno kontrola.

Tak to nechápu, když je teplota v konečníku nejpřesnější, proč se má odečítat? jak teda mám vědět, kolik ve skutečnosti tělíčko má?

tonica
22. čer 2009

Cau, tak se jeste trochu vzpamatovavam. Mala mi spadla z lehatka na dlazdicky v koupelne. Jsem debil! Uz ji musim proste kurtovat. Ach jo, jsem fakt blbec, jako bych to nemohla cekat... ☹

Petka - chudera Pata. Snad to bude fakt jen nejaka prechodna viroza. Moc na vas myslime.

Urbi - to je sok, vid, z dovolenky sup na zubarske kreslo. Tak at te to moc neboli. A na Valetol bacha. Ja se po nem predavkovala. Zaroven to byla asi nejaka alergicka reakce, ale seklo to se mnou, krece, zvraceni a nejakou dobu jsem nevedela o svete. 😒 Jo a k tomu memu chlastacimu vikendu. To vis, mela jsem depku, ze jsem se prehoupla do 4. desitky, tak jsem pila na zal. Probehlo to min. stredu a to vis, neni z cim se chlubit.

Marti - drzim palce, at se podari ten novy web rozjet.

Hani - vse nej k narozeninam. Tak to jsi taky Blizenec? Nebo uz Rak?

petkakrutik
22. čer 2009

Věru, já se takhle s kočárem nedostanu do prioru. Výtah tam nemají vůbec, natož eskalatory. Takže buď mi někdo púomůže, nebo se hrcám mahoru sama. A ne vždy mi někdo pomůže. Lidi jsou hnusní. Např. dneska u toho doktora. přišli jsme, vyslíkla jsme Patrička v čekárně do štramplí a bodýčka a šla si sednout k ordincai, až vyleze pacient, že se tam vetřu. No jak jsme vcházela, neřekl nikdo nic, bo doky volal, samozřejmě, pojďte, ale jsem vycházela, dobře jsme si všimla baby s asi 8-letým klukem, jak se dívala. A ostatní taky. neřekl teda nikdo nic. To by si taky mohli zkusit. bych jim tak nadala, že by z toho do neděle nespali. 😠

petkakrutik
22. čer 2009

Dani 😕 je Patrička v pohodě? Ať tu nemáme dalšího maroda. Myslím, že je nás i tak dost 😲

Jdu dát mimi brambor a květák. Zatím pa.