Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

bila.pani
27. črc 2009

Ahoj,
Anac,Zuzi - omlouvám se za nezvedání tel. a neodepsání na SMS,ale ted jsem se vrátila z očkování a EKG s Janičkou.Měla jsem vypnuté vyzvánění..

Jsme v pořádku.

anaconda
27. črc 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Ilonce jsem zkoušela volat a ani mobil nebere, tak jsem z toho celá pryč. Jen aby si fakt nic neudělala.....Víte někdo přesněji, kde bydlí?? Zkusila bych kolegy z jejich spádové policejní stanice. Jen se zeptat, i když vlastně ani nevím na co bych se měla ptát...... 😅

petkakrutik
27. črc 2009

Dobré ránko 🙂

Ilon, no sláva, že aspoň víme, že žiješ. Jak je doma?

petruna26
27. črc 2009

Anac, ty toho policajta nezapřeš, ještě že tě tu máme. Vlastně nám tu chybí už jen hasiči - 155 i 158 už tu máme 🙂 já sice byla u dobrovolných, ale jen chvíli, takže umím prd, pak jsem se odstěhovala a bylo po hašení 😀

ahoj Ilon, snad se máš aspoň v rámci možností dobře..

petruna26
27. črc 2009

a Adélka děkuje za přání - už je skoro půl roku a 3/4 hodinu na světě.. 😀 ze samé slávy mi usla u jídla..

bila.pani
27. črc 2009

Těžko se mi o tom píše,udělala jsem blbost,o ketré se nechci moc rozepisovat a nejradši bych si za to nafackovala,ale včas mi došlo,že tu mám děti,které mě potřebují..Přijeli i Honzovi rodiče a mám v nich velkou oporu,což mi moc pomohlo.MM jsem řekla,že už s ním nemám sílu být..I když jsem znovu poslouchala miliony slibů,omluv.. Snažím se aspoň před Lucaskem dělat,že je vše v pořádku,protože on na MM hodně lpí a já mu nemůžu a nechci ublížit.Nevím,jak to všechno dopadne..Ted jsou pro mě prioritou děti.

Vám všem jsem chtěla moc a moc poděkovat za podanou pomocnou ruku.Moc si toho vážím.Vím,že finační pomoc byla myšlená dobře,nikdy bych si od vás korunky vzít nemohla.Každá máte svoji rodinu a děti a v dnešní době je každá koruna dobrá.
Neli,tobě obzvlášť děkuji za nabídku azylu.

bila.pani
27. črc 2009

Dodatečně přeji Kubíkům,Kristýnce a Aničkám vše nej nej k svátečku a Adélce k půl ročku

petruna26
27. črc 2009

Ilon, to je dobře, že Honzovy rodiče jsou ti oporou, tak přeju, ať to zvládneš, vím, že jakékoli rozhodnutí je těžké, když jde i o děti, ale jsi šikulka, určitě se rozhodneš správně. A děkujeme za přání 🙂

koalice
27. črc 2009

B.p., o té blbosti nechci ani raději víc slyšet, holka !!! Všechno přebolí, děti jsou vážně priorita. Vždyť v podstatě už ani ty chlapy k ničemu nepotřebujeme. Pokud nejsou zrovna schopní ani pořádně finančně rodinu zajistit a ještě k tomu dělají takovéhle vylomeniny, tak k čertu s nima. A s těmi penězmi se netrap, pokud bychom nechtěly, nenabízíme....

berunka
27. črc 2009

Ilonko presne jak pise Koal,kdyby to pro nas bylo moc zatezujici tak ti tu pomoc nenabizime.myslim ze kazda se tu dokazeme trochu uskromnit aby jsme ti pomohly 😉 a hlavne nez by te napadla nejaka hloupost radsi si tu s nami o tom popovidej nebo se domluv s Neli a sup za ni na vylet.

hanta
27. črc 2009

Holky prosím Vás, nemáte něco osvědčenýho na zuby? Anďa má od čtvrtka jeden venku a zdá se, že leze další. Mažu jí to gelem a dávám jí čípky paralenu. Nemáte ještě něco osvědčenýho? Brečí. Do toho ta naše rekonstrukce... Je to blázinec. Nemám tušení co dřív.

bila.pani
27. črc 2009

Holky,moc vám všem děkuju..

Ach jo..Malá už má teplotu.to z toho očkování.Tak je zase uplakaná ☹
Jo,a dnes se malá poprvé vezla ve sporťáku 🙂 Moc se jí tam líbilo.Koukala a celou cestu jsem o ní nevěděla 🙂

berunka
27. črc 2009

Ilonko a dala jsi ji hned Nurofen nebo Paralen?me to teda vzdycky pomohlo a i doktroka mi rekla at ji to dam hned jak prijdeme z ockovani.doufam ze to bude brzo dobry 😉

Hanto zkousela jsi ji dat ty namrazovaci krouzky,treba by ji to pomohlo kdyby si to zuzlala.my uz mame dva zoubky venku,je sice trochu vic uknourana ale neplace.takze to resit nemusim ale vim ze kdyz jsem ji dala na chvili dudlika do mrazaku tak se uklidnila.

bila.pani
27. črc 2009

Zuzi,hned jsem jí to nedala.Dostala Nurofen,jak jsem zjistila,že ji stoupla teplota.Ted usnula..Chudátko moje..Snad to brzy přejde

hanta
27. črc 2009

Díky Beru a Tobě Ilonko přeju hodně síly, ať to zvládneš. Našla jsem si chviličku, abych dočetla, to co se tu probíralo a nemám slov.

petkakrutik
27. črc 2009

My jsme taky z očkování zpátky, Páťa vyfásnul 3. hexu a 3. synflorix, tak máme teď chvilku klid, 4. syfl. dostane až ve 2 letech. trochu si poplakal při píchání, ale jenom chvilinku, dneska byl moooooc statečný. No a za posledních 6 týdnů dohnal váhové nedostatky, váží 7,24 kilo (i když nevykaděný, takže má plné bříško) a je plně v průměru. Výškově je menší, ale v pohodě, doky říkal, že některé děti začnou rapdině růst v roce, jiné se právě v tom roce zbrzdí. Jak jsme se vrátili doml, dostal čípek a zatím spinká. Odpoledne jedeme na zahradu.

Ilčo, holka, hlavně žádné blbosti. Kvůli chlapovi, to je ten nejposlednější důvod!!! Děti máš krásné a co chceš víc? Jak píše koal, v podstatě už je nepotřebuješ, zvlášť ne, když za to nestojí. Až potkáš takového, který tě ocení, tak si to ještě užiješ 🙂

Nám zaím zoubky nerostou, takže neumím poradit 😒

Adélce k půlročku vše neeeeeeeeej 🤐 (pusinková)

nelinkav
27. črc 2009

Ahojky,
tak mám konečně chvilku klidu - mm je místo dovolené v práci, Stelliš nehodlala usnout, tak jsem ani nebalila...No, však do zítřka času dost a stejně ještě není jistý, že se někam pojede...

Ilčo, jsem moc ráda, že tě tu vidím! Příjemně mě překvapilo, že při tobě stojí jeho rodiče. Aspoň ti je oporou někdo kdo je opravdu blízko a taky příp. rozchodem nepřijdeš o občasné hlídání Lucaska.
S fin. podporou z našich kapes si rozhodně hlavu nelámej. Však ti něco pošle jen ten, kdo bude chtít, tak nemusíš mít výčitky, nikdo tu nikoho do ničeho nenutí, když někdo opravdu nemá nazbyt, tak se nebude angažovat a nikdo to nebude řešit! Já teda nejsem Onasis, ale přesto mě dárek pro tebe nepoloží!
S tím výletem k nám si to ještě promysli, v neděli se vracíme. Můžem zajet na nějakej ten hrad, to máš ty i Lucasek ráda, ne? Akorát vynecháme ten Slezskoostravský, to ani není hrad 😠 A fakt neměj obavy, že bychom tě tu nechtěli, bysme to přece nenabízeli! 😉
Jak na EKG? Vše ok, potvrdila se moje hypotéza? 😀

Koal, teda taky náročnej víkend 😝 Některý lidi fakt neznaj hranice, zvlášť, když jim hostitel naznačí, že už by bylo záhodno to ukončit, co? No, asi je načase být k takovým hostům ještě tvrdší. Přeju ti, ať máš příště volno s mužem ve větší pohodě.
Za radu děkuju, řeknu taťkovi, že má vzít kartu a jít k jinýmu, že může. On se bál, že když už u jednoho neurol. byl, tak že má smůlu. On právě na žádným rentgenu ani ct nebyl. Je jasný, že to může být jen těmi svaly, ale já bych moc ráda, aby se to vědělo a ne aby to bylo "pravděpodobně" . Jako aby se vyloučilo něco jinýho, jestli to píšu dost srozumitelně 😅 Mamku ten dr. taky tenkrát nikam neposlal, když si opakovaně stěžovala na bolesti u žaludku, jen jí řekl, že nemládne. No a za čas skončila na ARU a bylo to o fous - slinivka už to nechtěla vydržet 😕

Gratulka Adélce k půlročku! 😵 Ještě to maminka tak prožívá? Touhle dobou už byla na světě, ne?

febris
27. črc 2009

holky prosim vas, po jaky dobe vase deti zdlabli celou tu malou lahvicku prikrmu?

berunka
27. črc 2009

Petul taky gratuluju Adelce k pul roku,je to hruza jak nam ty nasi prckve roustou co?vcera jsem zrovna prochazela fotky kdyz byl Elince mesic,no hruza ted je to uplne jiny mimino 😀

cline
27. črc 2009

Ilonko jsem moc ráda, že jsi se ozvala. Žádné blbostio nedělej a opři se teď o všechny co máš okolo sebe a uvidíš, že se všechno spraví 😉 posíláme tobě i Janičce a Lucaskovi s Justíkem velkou pusu.
Nějaké nové fotečky z půl roku https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

febris
27. črc 2009

cl zvlast ta posl fotka je moc krasna, obeva vam to desne slusi! 😵

berunka
27. črc 2009

Karol moc vam to tam holky slusi 😉 tak to uz holky asi maji vsichni lednacci pul rok za sebou co?

cline
27. črc 2009

ještě marttina Anička a jsme myslím komplet půlroční

kacatko03
27. črc 2009

Ahoj holky,

feb: mě malej snědl hned první skleničku celou 😝
Karl: to je smíšek...krásná ta poslední fotka
Ilčo: je super že tchánovci stojí při tobě, aspon nebudeš mít pocit že jsi uuuplně sama na všechno. drží dál moc palečky.

jinak taky přeju k půl ročku vše nej a dodatečně k svátku. to je mazec, holky slaví půl rok a nám za týden bude 8m 😀

berunka
27. črc 2009

je to fofr co Veru?kdyz si vezmu jak jsme si rikaly ze uz se nam nechce lezet v tehu a ted skoro 8 mesicu 😀 Eli zacina byt peknej neposeda,uz porad peruje na kolinkach a ted je teda nejaka uknourana.asi kombinace vedra a zubu 😠

febris
27. črc 2009

kac danysek by ji asi rtaky snedl celou ale rikala jsem si ze je to asi brzo 😀 dnes bylo poprve menu mrkev-brambor a to mu narozdil od samotne mrkve nak nejede 😝

kacatko03
27. črc 2009

feb: malej ji jedl a jedl tak ji snědl celou 🙂 nic mu nebylo a chutnalo mu 😉 jinak teda já neporadím jak dál....malej po 3týdnech už měl tu velkou skleničku bo malá mu nestačila.

jinak jako je normální že mi jí po 3 hodinách??? ve dne v noci??? já se už zblázním...snedl snad budík a má +- 5 minut přesné intervali. ani čajem ho neošidím...zelenina mu nestačí a za hodinu má hlad. 😠

febris
27. črc 2009

kac no ja ho pak jeste dokojuju, zatim ji pulku male sklenicky.Dnes mrkev-brambor snedl jen tak ctvrtinu sklenicky..

berunka
27. črc 2009

Veru me se ted Eli zacala budit v noci mezi druhou a pul treti taky je to docela s pravidelnosti,vytahne 180 Nutrose a pak dlabe kolem 7.sklenicku sni malou,pak uz to do ni vylozene cpu ale po hodce ma taky hlad a veme si jeste tak 120 - 150 mlika.

berunka
27. črc 2009

ja jsem zacinala tak ze jsem dala par lzice,dalsi den tak ctvrtku a pak dalsi den ten zbytek.ted kdyz ji davam neco noveho co jeste nemela tak ji dam tak ctvrtinu prvni den a pak zbytek a potom uz co sni.