Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
17. kvě 2009

Marti...díky ty jsi moje zlato 😵

soni...já už aky nevím co s ním, snad to zase přejde, jako to přišlo

berunka
17. kvě 2009

Jaji ja bych ti tak prala aby to ryhle preslo a ty ses konecne vyspala 😉 mlada se v postylce vrti takze to taky vidim tak ze jen co lehnu vzbudi se.vcera jsem byla v noci fakt zoufala.spala u nas moje mamka protoze hlidala tak taky rikala ze dokud ji neslysela rvat neverila tomu kdyz jsem rikala ze rve jak na lesy a nejde utisit.jsem si na tebe vzpomnela jak jsi mluvila o tom ze mas uz nervy na krajicku.ja jsem je mela taky tak ☹

jajinka27
17. kvě 2009

beru...jo jo to znám, řev jak na lesy, děs běs 😅 vražda hadr

no zatím spí nezavinut, tak uvidime

anaconda
18. kvě 2009

Dobré ránko, ledňáčci. 😉

U nás noc opět pohoda. Ovšem celý den na palici. Jiran nakonec dostal rozum a místo práce na zahradě jsme vyrazili na výlet do kláštera Sázava. Dali jsme super oběd, pocourali městečkem, pokoupili pár kravin do domu a jeli domů. Pak jsme šli teprve zahradničit. Už snad pochopil, že je pro mě víkend malý svátek a nehodlám jako mongol zase ruchat na zahradě a skokat kolem plotny, když to dělám celý týden. 😉

Marti,
ny sraz jedu autem, tak pokud Ti to půjdem převzala bych si hračky tam. Jen mi poraďte, kde tam zaparkovat. Pojede se mnou sice Jiránek, ale okolí Výstaviště taky nezná, tak aby jsme se nezhádali ještě před procházkou, chápete, že? 😅

Jaji, Urbi,
jak dopadla noc??

Ilonko,
o Tobě a Tvé rodině se mi normálně zdálo! Jak jsi tu psala o šermířském turnaji, tak se mi zdálo, že jsem čuměla na zprávy, kde byla z toho turnaje reportáž a Ty, Tvům manža a obě děti jste tam pózovali pro televizi. 😀 😀 😀 😀 Zřejmě mi včera zasvítilo sluníčko moc na mozek, či co..... 😅

bila.pani
18. kvě 2009

Dobré ránko..

Dnes to vypadá na krásné počasí..Chystám se dát prádlo ven,tak snad nezačne lejt,jek to v mém případě bývá.. 😝

Anac - jejda... 😀 😀 😀 😀 To mně se o turnajích mm taky zdává,ale to jsou spíš noční můry-- 😀 😀 Tak dnes raději nezapomeň nějakou pokrývku hlavy.. 😉 😀 .

hanta
18. kvě 2009

Dobré ránko holky. 🙂

bila.pani
18. kvě 2009

Ahoj Hanti,jakpak se máš..?

hanta
18. kvě 2009

Jde to a co Ty?

bila.pani
18. kvě 2009

No,mohlo by být i líp.. 🙂 U nás se zační zatahovat (však jsem to říkala ),tak to asi nevidím ani na procházku.. 😒 Jaká byla oslava Anetčina svátku..?

hanta
18. kvě 2009

Aha, tak já doufám, že u nás to snad vydrží. Oslava byla dobrá. 🙂

anaconda
18. kvě 2009

Jé, Háňule,
talk dlouho jsem včera psala Anetce k svátku, až jsem na to dočista zapomněla. ☹ Tak dodatečně přejeme vše nejlepší a máme jediný dotaz? Nenašla si, doufám, jiného ženicha, že? 😠

hanta
18. kvě 2009

U nás už se taky zatahuje, ach jo. ☹

Děkujem Peti. 😵 A neboj, nenašly jsme nikoho jinýho. Musíme přijet, nebo naopak Vás pozvat na námluvy. 😀

jajinka27
18. kvě 2009

ahoj holky,

ty vogo čumím jak umím, naše dítko spalo celou noc nezavinuuuuuuuuut 😕 😀 budila sem ho v 0:15, protože jsem ho chtěla nakojit a dát do spacího pytle a on byl tuhej když sem tam přišla, po koju hned usnul bez dudla, dudel nahozen ve 2:15, kojo ve 3:45 zas hned usnul a vstaval v 5:45, vzan do postele, kojo a spanej do 7:45 😵

sonisek
18. kvě 2009

Dobré ránko 🙂
Tak u nás je zataženo, hnusně a noc byla šílená, pro mě nevídaná ☹ Nejdřív jsme šli klepat, takže jsme šli spát až v půl dvanácté, což je pro mě děsně pozdě (dneska budu muset zase v půl desátý), malý vstával v půl druhé a pak po dvou hodinách až do rána a vždycky se probudil s brekem, bych se picla....
Co poslední dobou nesnáším, že v noci čím častějš se vstává, tím větší mám v noci hlad 😅 Tak jdu honem rychle snídat 😀

bila.pani
18. kvě 2009

Soni - klepat 😀 😀 😀 U nás se teda neklepe(pokud to mm nenaznačím) a to mě teda neba.. 😔

Jaji - tak velká gratulka,snad to bude jen a jen lepší 🙂

cline
18. kvě 2009

Nazdárek, tak koukám, že zázračné kojení alias antikoncepce by asi neobstálo skoro u nikohol - možná Petruna a snad Palenda, jsou ještě bez? U nás v noci opět čoro - při kojení řev - teda spíš nebylo kojení jen řev. Ona princezna než to začne téct tak nemá výdrž a pouští se ařve. AKorát v noci to teda nedělala, ale vše je jednou poprvé, že? Manža se asi taky moc nevyspal...
A včera jsem tu měli tchánovce, to zase bylo. Venku 23 stupňů, tak dám Justíkovi bodýčko s dloouhým!!!, pounčocháča a přes to ještě šatičky z manšestru - no nabalená byla, no a co myslíte? Samozřejmě jí přeci bude zima, ne? Já už to čekala, tak jsem hned vystartovala, že je venku hic a takže jí zima nebude. Tak jí aspoň přikrej nožičky 😠 Jsem málem vybouchla, prej ono je to naopak, podívej se v Africe jak chodí oblečení a je tam hic. A co myslíte, že měla pančelka na sobě? sukýnku a triko s krátkým a pantoflíčky, bych jí něčím praštila. Takže když přijeli s procházky dítě bylo zabalené v dece a tchýně mi neopomněla připomenout, že jí bylo krááááásně 😠 😠 😠 😠 . Pak si ji klasicky vzala (já už žárlím i na to, že ji nosí) a chodila s ní a blekotala jí něco. Já jen teď jsem vytočená, když si na to vzpomenu 😠 😠 Asi jí příště připomenu, že chodí vozit, že já jim to dovolím, a ne že já to potřebuju. 😠

hanta
18. kvě 2009

Počkejte znamená klepat opravdu to, co si myslím? 😀 😀 😀 Já právě když jsem to četla, přemýšela jsem, co to může být. 😀 😀 😀

Cline, tak to by asi tchýně koukala na nás. 😀 Anďa byla včera jen v šaech s krátkých rukávem a v tenkých punčoškách a byla tak zpocená a rudá, že jsem ji musela v půli cestě ty punčocháče vyslíct.

sonisek
18. kvě 2009

Hanti 😀 😀 A co bys jako řekla, noooo??? 😀 😀 😀 S tím přišla paní od nelinků, myslím 😀

Tak si tu vesele snídám a dítko se mi asi právě zase podělalo..co se děje, že kadí druhý den po sobě 😅

bila.pani
18. kvě 2009

Karol,s tchýněma je kříž,ale správně - nenechej si do ničeho mluvit 😉

berunka
18. kvě 2009

Cline koukam ze si s tchanovcema taky uzivas 😒 to je snad vsude neco.u nas zas pro zmenu tchyne vymyslela to ze Eli ma byt v kocarku na slunicku aby ji nebyla zima.takze si dovedete predstavit jak v te hluboke korbe s boudou asi bylo 😠

berunka
18. kvě 2009

jinak kdybych spolehala na kojeni jako antikoncepci tak jsem tehotna hned po sestinedeli 😀 😀

cline
18. kvě 2009

Ilon - já si do toho sice nenechám mluvit, ale výsledek žádný, stejně jí zabalila do deky. A to mi ještě řekla - Co se čílíš, přeci taky můžu říct svůj názor? 😠 😠 😠 😠 No já opravdu nevím, čím jsem si takovouhle tchýni zasloužila.

hanta
18. kvě 2009

Prej klepat. 😀 Mě trefí. 😀

Beru taky bych na kojo nespolíhala.

cline
18. kvě 2009

JO a za to vám hodím do alba fotku - musel ase foti, protože jedou někam na slovensko - takže prej teď sevyfotím s vnoučaty a ještě se syny. (hlavně, aby tam nebala švagrová a já 🙂 )takže mrk:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
jo ještě tam musel být trapslík 🤐

bila.pani
18. kvě 2009

Karol a kolik je let těm dalším dvěma vnoučatům..?

Jinak tchýně mi nabídla,že by mi v sobotu pohlídala malou,jelikož je tu fesťák..Jsem ráda,protože jsem už skoro rok nikde nebyla...Ale... Malá mi po koupání a jídle usne až kolem deváté,než bych tam dorazila je skoro deset a za hodinu bych musela jít zpátky,abych do půlnoci byla doma...Nevím,jestli to má vůbec cenu...Chtělo by se vám...? 😒

jajinka27
18. kvě 2009

teda já ještě mrchu neměla 😀 a nechybí mi 😀

jinak teda včera byl hic, takže Tom měl jen body s krátkým a lacláče 😀

hanta
18. kvě 2009

Já bych šla i na tu hodinu, aspoň na chvilku vypadneš.

cline
18. kvě 2009

ilon - ještě tam chybí manžův syn z prvního manželství - tomu je 14, neteři 15 a synovci asi 8,
Já bych šla, aspoň si trochu orazíš, ty to potřebuješ. To já už teď se děsí toho, že by tchýně Justíka měla hlídat 😕 to radši nikdy nikam nepůjdu, mamk nebo ségra mi pohlídají když budu chctít, jenže přes den ne. A to budu muset v srpnu jít do krámu, protože zaměstnanci se opět nedohodli a chtějí dovolenou v jeden termín 😠 ale já to nějak vymyslím i kdybych tam měla justíka mít za pultem.

bila.pani
18. kvě 2009

Karol,a jak vycházíš se synem od TM z prvního manželství..?

No,ještě popřemýšlím a uvidíme..I když se mezi lidi docela těším.. 🙂

jajinka27
18. kvě 2009

ty jo tak dítko se na bříšku vzpírá na rukou 😕