Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

pismenko
23. čer 2009

Jáji, tak to je super.My dobrý, Dorotka je v noci vzhůru 2x, ale spíš je to setrvačnost než hlad, ale mě to už ani něják nevadí 😅

hmmm, buchetka vypadá dost dobře 😝 😝 (toto je v naší diskuzi mňam 😀 😀 a toto 😲 pusa)

pismenko
23. čer 2009

Jo kali znám a vždycky když řekneme jak se malá jmenuje, tak všichni Máchalová 🙄 🙄 - už jsem na to dost alergická(a to ještě netuší, že bych chtěla pro Dorotku sestřičku Doubarvku - to je jebne) 😀 😀 Ale možná to ještě přehodnotím 😎 😎

palenda
23. čer 2009

kali - tak to je hezký s tím jménem 😉

ilonkaa
23. čer 2009

Ahoj holky,
Jsem ostuda,ale vůbec nemám čas..malovali jsem,předělávli obývák dotoho chodím 2x až 3x týdně do práce a na internet se dostanu stěží na email a padám do postele!!Koukala jsem jak Vám ty děcka krásně rostou!!je to paráda!!
My byli tedko u mudr tak Maxouš měří 75cm a na váhu paní doktorka zapoměla takže příště..jinak k obědu baštíme zeleninku ja diví a mám začít přdávat i maso,tak dneska jsem to zkusila ze začátku se mu to moc nelíbílo,ale pak pochopil,že nic jiného nebude tak to spapal...Jinak od 20hod spí a budíme se ránocca kolem7hod takže paráda..Přes den spíme jen dopoledne a odpo tak maximálně 30min jinak ani tuk..Ale je mu to odpuštěno za to,že v noci to dá vkuse 😵

Jinak my odlétáme 31.července na 15 dnů na Kanáry tak se moc těšíme a jsem zvědavá jak to zvládnem..dopufám,že bez ujmy na zdraví...

Maxík se převrací jak fík jen občas je lenoch tak se mu nechce s břiska na záda,občas se mu povede v jídelní židličce když se chytne i posadit a to je mega spokojenej!!Jo a vypadá to,že asi máme zub..večer budu muset důkladně prozkoumat 😵

No letíto holky za chvilku nám prckové budou chodit!!

jajinka27
23. čer 2009

ilon...no ahooooj, teda Maxík je ale dlouhán, určo delší než to naše dítko 😀 JInak je super že se máte fajn a dovču závidím, já se s malým bojím 😔

kalian
23. čer 2009

Písmen: neklesej na mysli. S Doubravkou to bude ještě horší, to je zase Léto s kovkobojem. Já bych chtěla taky, aby měla sestřičku - Noru. Tak u nás se zase ťuká na čelo, jakože Dora a Nora 🙂 člověk se nezavděčí..a hlavně, proč by měl, když je to moje dítě, že 😎

Pal: dík za info, uvidíme. Můžem třeba dělat, že přikrmujeme a Dora to nechce 😀

ilonkaa
23. čer 2009

Jaji..jo jo je dlouhej strašne..dneska psala spolužačka rodila 2 dny předemnou a malá mán 65cm...strašnej rozdíl,ale ona je malá tak malá je asi po ní..No a náš Maxouš je celej tatínek!! 😵

nelinkav
23. čer 2009

Ahojte, vy zas jedete a já nestíhám dočítat! Ale jsem tomu ráda, páč si to pak vždycky hezky vychutnám, když mám klídek a k tomu kakao 🙂 Akorát ta skleroza, zas už nevím, co jsem měla na srdci...

Marti, myslím, žes to vyřešila s tím eshopem dobře. Kdybys do toho šla s někým cizím, kdo dodal jen takovou ne moc podstatnou část (teda tak se mi to aspoň jeví, páč podle mě je úplně hlavní ta invence, ochota tomu věnovat čas a nápady) a pak jsi to pořádně rozjela, odevzdaná procenta by tě určo mrzela. Teď ti budem držet pěsti, ať se to daří co nejlíp 😉

Petkokrutik, teda Patrika je mi strašně líto 😔 Přehlídla jsem to, nebos ještě nepsala, jestli jsou ty výsledky z krve ok? Snad jo a snad bude P. brzy jak rybička. Ani to delší spaní přes den za to nestojí, co?
Jak jste naměřili s dr. každej jinou teplotu, tak to jste měli oba digitály? Já těm teploměrům naprosto nevěřím, už jsme jich měli x (většinou když jsem si naměřila teplotu mrtvoly, tak jsem ho vyhodila) a nakonec se jako nejspolehlivější ukázala klasická rychloběžka.

Ilonkoo, mám takovej pocit, že máte nejdelšího špunta 😉 Kanáry bych si taky dala říct, hm 😵 Hezky si je užijte.

Anac, chudák ségra 😨 Když jsou na tom tak bídně, tak bysme se mohly tady s holkama na tu její výbavičku složit, ne? 😀 No, jsem zvědavá, jak to vyřešíš... Já už jsem mm oznámila, že jeho ségře, která má všechno a ještě je taková vyžírka, že se chodí najíst k rodičům ( i k nim zve svý kámoše, takže veškeré její oslavy platí tchýně a spol.), tak že jí nedám ani suchý z nosu. Výbavy po S. buď půjčím, nebo dám (podle toho kdy to bude potřebovat) svýmu bráchovi, kterej má houbeles, resp. vím, že od rodičů nedostane žádnej základ do života. Hihi, už vidím, jak mě ta raketa sežere zaživa 😝 😀

Tak, a já mám teď volno, páč Stellik spí a odpoledne mám další volno, anžto jsme se s mm domluvili (já to vymyslela, on musel kývnout), že se budem s odpoledním hlídáním střídat. Jednou já, jednou on a jednou týdně společně. Nenechám ze sebe dělat vola, abych tu šůrovala, vařila, starala se o dítě a v pátek se dozvěděla, že ON má nárok se jít uvolnit. Ts. Takže teď si jdu proluxovat vaše alba a k večeru otřepu bláto z tenisek a jdu sportovat.

nelinkav
23. čer 2009

Jo, ad příkrmy - je dost dobře možný, co říkala dr. Míše -Palendě s tou chudokrevností, když se v 6m nepřikrmuje, já bych to ale neviděla tak "přesně", jako že s úderem toho měsíce je mlíko neplnohodnotný. Řekla bych, že se to u někoho stane třeba v 5., u někoho v 7.m...

Jinak diskuze, kde je víc názorů (názorů víc dr. od víc mamin 🙂) je tady:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

nelinkav
23. čer 2009

Tak prd. Už je vzhůru 😝

febris
23. čer 2009

neli dik za odkaz 🙂
ilon ty brdo 75cm! poradnej chlap ;) kolik ma tatinek? 🙂

ilonkaa
23. čer 2009

ferris...1,95 určitě 😅

kacatko03
23. čer 2009

Kal: tak co buddy ? jak se koupe? 😀

jinak hlásím že konečně v 6,5m máme jadýrka takže na kyčle už nemusíme 🙂

jajinka27
23. čer 2009

veru...gratuluju 😉

ilon...taky slušná výška 😀 manža má 198 cm 😅

febris
23. čer 2009

ja chci do sauny 🙂 musim vymyslet naky hlidani... ale mamka je v anglii a tchyne- to se mi nechce :( ze bysme vyrazili s manzelem, nebo ukecat nakou kamosku ;) ale plavat do bazenu radej nepujdu, to by zas byl raj pro kvasinky :-P

febris
23. čer 2009

tak to muj manzel se svyma 193cm je prcek 😅 z tech nasich deti teda vyrostou poradny chlapi ;)

ilonkaa
23. čer 2009

No bude holt velký a nebo se to jednou zarazí....holt zimní miminka jsou větší,noo 😅

palenda
23. čer 2009

tak jsem zvládla něco popracovat a taky jsem Vítkovi naložila utopence - dělala jsem to poprvé v životě, tak jsem zvědavá na výsledek!

Verčo - to je dobře, že už to máte ok!

Ilčo - tak to je fakt dlouhááááááán

Neli - jo, to si myslím taky, že to bude individuální s těmi příkrmy, určitě záleží na víc věcech

jajinka27
23. čer 2009

palen...my máme výbornej recept na utopence kdybys chtěla pro příště 😉

nelinkav
23. čer 2009

Tak projíždím ta albíčka a co dodat, všechny ty děti jsou prostě nádherný 😵 Urbik mě naladila s tím Chorvatskem, Filípek vypadal, že si tam báječně lebedil (neštípala ho ta slaná voda? 😅 Mě to dělá zle na oči, ale já jsem celá nějaká divná 😀 ). Marti Anička je pořád roztomile drobňoučký mimčo, Petrunovic Adélka je taky fešanda a úplně super je ta 22. fotka, ta večerní pohodička 😵 A Magdin Daniel ve vozítku... Chjo, teď abych šla pustit žilou našemu účtu, páč to je tolik věcí, který bych nám a mláděti potřebovala dopřát... 😀

ma12
23. čer 2009

neli to bude tim, ze jsem deeesne dloho neaktualizovala album. napravim se 😀

sonisek
23. čer 2009

Zdravím Ilonku po dlouhé době 🙂 Máte to ale pořádného chlapáka 🙂

My se nakonec sebrali a v 16hod šli ven, vylezlo tu sluníčko, tak mi to nedalo...bych se doma asi fakt už zcvokla...přišli jsme po půl šestý a zmokli jsme, ale za to, jít ven, mi to stálo 🙂

Dneska mluvila dr. v Sama doma, že s dětma by se do dvou let nemělo moc cestovat....já bych s malým taky nejela, ale je vidět, že některým dětem to svědčí (viz. Filípek) 🙂

urbi
autor
23. čer 2009

ahoj holky! nemám dočteno, jen se chci poptat, co Patriček?

a u nás máme za sebou hexu a prevenar, je teda protivný šíleně, já chci zpátky to chorvatské miminko, které se jen smálo a ani nehleslo, dneska jsme byli vybírat kouplelnu do nového bytu a jsme hotoví, bo tam celou dobu naštvaně vydával ty svoje blicí zvuky..

no a to jeho otáčení na břicho je taky očistec, bo se nají, položím ho, otočí se, poblije, vymáchá si v tom čumák, jdu ho umýt, položím, otočí se, poblije........ takže jediné řešení je ho po jídle tak hodinu nosit... ale to ho nebaví..

a vypadá to, že buď mu rostou zuby, ale na to to nevypadá, protože dásně má v poho a nebo má růst. spurt, bo chce furt jíst... takže asi spurtík a do toho protivení se ....

jo a váží 7720, neměřila ho....

kalian
23. čer 2009

Veru: ještě jsme nekoupali, páč jsme byli u našich a tam jsme ho nevzali. No a já koupu jen 2x týdně kvůli tomu ekzému, a zrovna dneska budu. Jen mi řekni, dáváš Tobíkovi tolik vody, jak je v tom návodu? Anebo můžu víc? Protože podle toho návodu tam bude Dora jak na výstavce a moc si tý vody neužije mi přijde. Jinak ty áš taky tu hrací deku s Pú, viď? Tak já dneska přišla na to, že když se tahá Púovi za ocas, tak hraje. A to tu deku mám min 3 měsíce 🙂

kalian
23. čer 2009

Urbi, na Filípka je tady asi moc zima. Měli byste se přestěhovat někam do teplých krajů a třeba by se všechno vyřešilo 😉

febris
23. čer 2009

urbi ja danyska davam po kojeni do lehatka, jinak se taky hned otoci a poblije se. Tuhle jsem si toho hned nevsimla a placal do toho nadsene rucickou 😀

koalice
23. čer 2009

Feb, teprve pred hodkou jsme se vratili. aquapark je v Lamu-kousek za Rudou. vstup 6,50 Euro na osobu, casove neomezeno!! takze klidne od 10 do 20:00! nemcouri tam normalne i basti z domova donesene svacinky nebo se ladujou v bufetu, taky jsme tam obedvali. je tam i odhlucnena relax. zona s vyhledem na krajinu.Jsme nadseni, nejvic Anicka.Takze dest nam naladu nezkazil..

koalice
23. čer 2009

Jo a deti gratis...

febris
23. čer 2009

koal diky moc! v borove lade jsou ted kamaradi s 5m prckem, tak je tam taky poslu a priste az tam pojedem tak se v tom aquaparku stavime 🙂 super ze jste si to uzili!

pokud by bylo pocasi dal destivy, ve vimperku je bezva cukrarna pod zamkem, na deti jsou pripraveny, maj to tam hezky levny, samy dobroty. A pak taky super pekarna na kvilde (po leve strane kdyz se vyjizdi z kvildy smerem na horskou kvildu) 🙂

kacatko03
23. čer 2009

Kal: 😀 😀 tda ty má věci....s tou dekou dobrý 😀 😀 jinak já dávám dost vody...když leží tak ji má jakoby pod prsama rád kope a cáka nohama a rukama 😉 😉 když sem dala poprvé málo vody byla mu i zima. Jinak Tobu teda ta hrazdička moc netankuje...vysej mu tam hračky od lamaze a ty drtí ale jinak ty od medvídka pů si ani nevšimne 🙂