Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petkakrutik
2. čer 2009

Hani a jak velcí jstey vy s manžou? po někom to malá musí mít, ne?

A kristýnku tu ještě nemáme, že? teda teď už jo 😵

petkakrutik
2. čer 2009

pchá, patrik má vlasů poskrovnu a ještě blonďaté, že nejsou skoro vidět 😀

sluninka
2. čer 2009
sluninka
2. čer 2009

zase jsem přišla a všichni zmizeli ☹ si tu furt povídám sama

hancazivocich
2. čer 2009

Jsou.... Když už jsem se vyrovnala s tím, že nemůžu kojit (to jsem byla na špagát), když jsme ,,vyhojily" kýlu, vyhrabaly se z non-stop zácp a prdíků, tak přijde dr. a zaplácne nás příkrmem... Nechtěla jsem, ale evidentně mi nevěřila, že malá jí tak málo a přibírá... Když měla zácpu, tak nepomohla ona, musela jsem si najít a zjistit možnosti (novalac) sama...Když zvládám mímo sama (chlap je od pondělí do pátku pryč), byla jsem na sebe děsně pyšná - že stíhám... Pak se mi blokly záda a.....Moje vlastní máma mi řekla, že ať se seberu - že pokud si mě nechají v nem., tak malá skončí v kojeňáku - že mi to patří, když mám chlapa úplně na h............, oni že se starat nebudou. A popravdě - já už ani nechci.... I když jsem měla 39, zablokovaný záda, stejně jsem musela sama - pomalu, ale sama... Se musím pochválit....No - závěrem - když to spočítám, tak bez mýho dozoru byl mimís tak 3hodky. Z toho 1hod hlídala kámoška, když jsem měla zubaře a viděla, v jakým jsem stavu....... Teď už je to dobrý - jen aby se spravilo to bříško, na příkrm prdím, já se nemám moc komu vypovídat, tak to datlím sem...... Máma by mi jí cpala i dortem - když se nedívám, tak jí namočí dudlík do kafe - malá se poblinká, cpala by ji už pomalu i segošem.... Já na to prostě nemám. Jsem vyčerpaná - ne z malý, ale z toho ,,policajtování" 😝
Kikoušek se pokouší sedat - zvedá se z lehu, ona by mi ji furt cpala do sedu! Když nepřijdu k nim já, tak přijdou oni, ještě, že teď aspoň se hlásí - to zavedl chlap - už vypěnil.....

hancazivocich
2. čer 2009

Nikdo nezmizel - jen mi trvá, než to nadatluju.. Fotky mám - v počítači... Já mám 178, chlap 186 a oba jsme tak trošku prostorově rozorientovaní 😀

sluninka
2. čer 2009

jáji...tak ty fotky jsou libový 😀 fakt se povedly 😀

hanca..ted tak to máte taky doma veselo 😅

jajinka27
2. čer 2009

vítam Hancu 🙂) koukám taky to máš doma pěkný 😖 ale jsi šikula jak to zvládáš 😉

hancazivocich
2. čer 2009

jojo, to se člověk nachechtá, až slzí 😠 jo a teď to vypadá na zuby

sluninka
2. čer 2009

jdem plavat

kacatko03
2. čer 2009

tak stahuju další videa...konečně sem se k tomu dokopala....

sluni já se taky moooc těším, Filovi vezmu kolo až tam muže řádit 🙂

hANCA TAKY VÍTÁM JINAK my jsme váhově a výškově stejný ale už máme 6m 😀 taky 70cm a 8500g....my jsme tu zase nejstarší 😀

sluni: kdo všechno byl?

hancazivocich
2. čer 2009

jé, děkuji za přivítání. Všem. 😵 Hm, tak si říkám, v kolik půjdem spát, když spíme? Ještě? Ale neva - kafe si frknu rovnou do žil. Budit nebudu.....

hancazivocich
2. čer 2009

Eh Kacatko - že by drobná provokace? 😀 😀

febris
2. čer 2009

hanco vitej 🙂 ja te potesim 🙂 ja mam 185, manzel 193, danysek mel ve 4m sice teda "j enom " 66cm ale 7750, ted v 5m 68cm a 8050 nevykaděnej ;) takze by se kristynka k daneckovi hodila ;) danysek ji urcite brzo preroste 🙂

ma12
2. čer 2009

hani taky te vitam, mate doma veselo. A jak si kafe jako frknes do zil, to mi vysvetli 😎

Anicka zatim v pohode, bez teploty. Budily jste prcky v noci po hexe a merily teplotu nebo je nechaly byt?

febris
2. čer 2009

holky jdu nas obliknout a jdem ven na chvili, manzel sel bruslit kolem rybniku, ja ne, protoze ms po roce mi nedela nak dobre. Ale aspon jsem dneska vytrela, sice s mzitkama pred ocima a polejvalo me horko, ale ten bordel se uz nedal vydrzet 😀

jajinka27
2. čer 2009

hanca,...ty vado ted koukám že tvoje malá je delší než Tom, fíííha 😅 Ten měl ve 4m 68cm

ma12
2. čer 2009

Jo a merime ofiko 62 cm (ne puvodnich 65 co jsem namerila ja) a vazime 5,92 kg, takze pry uplne prumerny miminko. Vsechno jsme dohnali. A prikrmy az od pristiho mesice (ale kasicku budu stejne uz davat od nedele 😉

febris
2. čer 2009

takze nejdelsi je tu kristynka, na 2. miste tomik a na 3. pak asi tobik s daneckem 🙂

jajinka27
2. čer 2009

marti...čauky 😉 buď ráda že je bez teploty 😉 u nás doma zase halooo

jinak já dneska kojila naposledy v 10 a budu kojit až zítra ráno, noo co na to říct, UM prostě jede 😀

petkakrutik
2. čer 2009

Prcek se mi vzbudil a při kojení jsem nafukovsla bazen muchomůrku. uff, ještě mám mžitky před očima. Ale je primovní, akorát jedna malá houbička je prasklá. večer hodím fotku, jak se v něm Patrik rozvaluje. Teď jdeme navštívit mého taťuldu. 🙂

hancazivocich
2. čer 2009

jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé. Děkuji a ruce líbám....No a co na to dr.? Tu naši z toho asi brzy klepne - že Kikoušek moc papá, ale nepapá a nepapá! Jí 4x, max. 5xdenně. A po tom jejím příkrmu mi nechce papat vůbec. Tak musím ,,šulit". Jinak febris - jak se malej ,,mrská"? Příbuzní zastávají názor, že ten náš KAĎOCH 😠 😖 za tohle na někoho chlap asi brzy vletí se nemůže moc hýbat... Ale mrská se jak rybička. Hlavně do sedu, do sedu.. Kolikrát nevím, jestli se snaží kadit, nebo se zvedá 😅 Na bříšku se jí nelíbí - šmejkne se do strany, skulí na zádíčka a chechtá se do ksichtíku... Ale běda, když jí to zrovna nejde.

ma12
2. čer 2009

Jaji: uvidime co v noci. za chvilku ji soupnu spat. a ma nasla si novou oblibenou hracku - pyramidu.
priste razim s vami i kdyby trakare padat mely a ja mela delat 100 veceri 😀

koalice
2. čer 2009

Vítám nově příchozí 🙂
Cline, souhlas se vším, ale Neli už sem od té konfrontace nechodí, škoda

jajinka27
2. čer 2009

marti...a co ten zítřek když bude Aničce dobře?

hancazivocich
2. čer 2009

já nafukovala roller - nebo himbajs - jak se to tento... A ještě teď mám v puse ten hnusnej pocit... Teda spíš na puse - jak......Alergie na latex, gumu atd...když je někdo zdravotník... Holky - neblbněte - to jsme tu fakt nejdelší?
Kafe do žil? 😀 No sestřička - ta si poradí - nee? 😎

febris
2. čer 2009

no nas mudr je v pohode 🙂 v nasi rodine by spis bylo podezrely kdyby dite bylo maly ;) ale tak je to taky kluk, ty jou precejenom obvykle vetsi a tezsi nez holcicky v danem veku. Hele, ja sem mela ve 4m 7220g, jak dlouha jsem byla to nevim, to mamka nezapsala. V 1 roce jsem mela 78cm, pri narozeni 51.

koalice
2. čer 2009

Jo a Ma, rozhodně jí nebuď, jen to zkus přiložením zápěstí na čelo, určitě bys poznala zvýšení teploty, pak až bych jí budila a měřila rektálně....

hancazivocich
2. čer 2009

Já určitě kvůli teplotě nebudila.... Když jí bylo blbě - protivka a měla hraniční teplotu - večer, tak jsem jí dala na noc preventivně Panadol. A chrupkala parádně