Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

eximka
3. čer 2009

na co čekáš na tu fotku nebo na to zda koupí chodítko 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hancazivocich
3. čer 2009

no, kámošce brácha přivezl z Ikey zajíce v mrkvi - chrastítko. Než ho dostala malá, tak jí ho zabavil tatínek 😕

eximka
3. čer 2009

ale jo petru je hezká ale zároveň hnusná, ne jako ošklivá ale brutální, nesnáším tuhle havěť 😨

hancazivocich
3. čer 2009

😀 😀 na chodítko 😉 , krysu znám. (Krys znám, ale tahle je nejhezčí 😉 )

petruna26
3. čer 2009

anac, už ti došla teutonka? já ji chce někde okouknout na živo a pak zkusím, zda mi ji pošlou ..

hancazivocich
3. čer 2009

já nesnáším hady... Ale šíleně (hnusí se mi i žížaly) Myslím, že od ANAKONDY 😠

eximka
3. čer 2009

no tak nejen dětem, zvířatům ale i tatínkům se líbí hračky z ikey 😀
no to já jednou na chalupě šlápla bosou nohou na pavouka, byl velikeeeeeeeeeeej a hrozně to křuplo, fůůůůůůůůůůůj když si na to vzpomenu, ještě ted se klepu
a asi tak před měsícem, ležím doma v posteli a něco mě lechtá na ruce tak tomu nevěnuju velkou pozornost ale po chvilce se kouknu a zasejc pavouk, tak jsem ho normálka umlátila k smrti a pak hodila s balkonu ale to už to měl asi za sebou
nesnáším pavouky brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠

hancazivocich
3. čer 2009

Jinak - blbej dotaz, ale taky jste ,,ulítlý" a máte třeba doma hračky jako houpačku, hračky na písek, hračky k Vánocům, k 1. narozkám 😉

eximka
3. čer 2009

z balkonu pardon 😀

eximka
3. čer 2009

já jsem hooooooooooodně ulítla podle mojí mamky ale asi ne tak moc jako ty 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jinak se holky loučím niki se probudila tak jdeme papat papapapapapa

eximka
3. čer 2009

hanci to bylo míněno z legrace papa 😅 😕

hancazivocich
3. čer 2009

známej si s pavoukem ,,vychutnal" manželku. Ví, že se pavouků bojí... Vidí pavouka a řev a mdloby 😝 No a on schválně ,,mrtvej brouk" Byl zvědavej, jak si poradí, když se ho tak bojí... Potřebovala na wc a spider si tam v klídku visel a houpy-houpy... 😀
Mno - tak ho přečůrala - došla pro extra tužící lak na vlasy a šplíchala a šplíchala a pavouk postupně tuhl a houpy-houpy přestávalo, až ustalo 😀 Pak škrtla zapalovačem a měl to i s kremací

hancazivocich
3. čer 2009

😀 chápum, já jsem tak ulítlá, že už mě asi nikdo ani nechytí 😀 Mimi vstává, tak jdu

ma12
3. čer 2009

Terko: moc hezka zidlicka, uz se po ni taky budu muset divat. Svagrova ma peg perego, krasna, jen ta cena ☹
http://www.babyportal.cz/jidelni-zidlicka-peg-p...

Krysu znam, ta je pekne hnusna 😀

dudlik mame jen jeden, takze mame jedno misto, kam se MUSI davat. Ale Anicka nastesti ho moc nevyzaduje.

hanko: choditko neni vubec dobry napad, to ti potvrdej doktorky. Vzhledem k dalsimu ergonomickymu vyvoji.

Chtela jsem tu poznamku o skladani kocaru prejit, ale neda mi to. Psala jsem to jako vtip. On totiz ten kocar, kdyz nevis jak na to, je docela slozitej. Musis drzet 2 veci najednou. A ta holka co mi to popisovala, tak mela jinej typ nez ja. Ted uz jsem v tom samozrejme profik, skladam ho do auta min. 2x tydne, ale spis vickrat.

Verko: neboj, zadny veci tahat nebudu jen 2 kocary 😀 a jaju a nase ditka 😀

ma12
3. čer 2009

Zuzi: a na obed se samozrejme tesim. To je jasny, ze nase prochajdy koncej v hospode 😀

cline
3. čer 2009

petru - já mám tuhle žídličku
http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=61...
malá je vní hrozně spokojená, lepší než kdyý byla v tom klasickém lehátku na zemi. Tahá za ty chrastítka co visí z té kravičky (když jí zmáčkneš na ocas dělá bůůůůůů 😀 ) ale je fakt, že je dost drahá, my ji vzali jen proto, že nám dealer od té firky visel něco na slevách ve sportovním zboží.

ma12
3. čer 2009

Karol: tak ta je fakt bozi. Uz jsem ji nasla za 3.800 😅

anaconda
3. čer 2009

Petru,
bohužel ještě ne a paní se mnou jaksi přestala komunikovat! 😠 Tak jsem zvědavá, jestli vůbec dorazí. 😅

jajinka27
3. čer 2009

brý den,

marti...jak chceš, já s Tomem den po očku jela k babi a v pohodě, nějak když neměl horečku tak má sedět doma nebo ležet v kočáře na vzduchu, asi jsem v tom divná 🙂)))

anac...už jsem volala do Nestlé a přijde mi Beba , chichi 🙂)))

sluni...nechceš ven??? 😀

cline
3. čer 2009

marti je fakt super a hlavně v ní může být už teď a i pak se dá snížit ke stolu klasickému, já jsem z ní nadšená, možná si pořídím ještě jednu - do krámu. protože to vypadá, že tam budu muset asi začít zase bývat častějí a jsutík by z ní pěkně viděla mohla by tam být se mou a ne aby ji hlídala tchýně 😅

berunka
3. čer 2009

Marti prosim te mam dotaz kdyz vyndas lahvicky ze sterilizatou jsou uvnitr trochu "citit"? ja jsem si nakonec kvuli financim poridila sterilizator z bazarku Pierot Baby a kdyz lahvicky vyndat tak ty lahvicky jsou trochu necim citit.kdyz bych je ale vyplachla tak asi je sterilizace v haji vid?

ma12
3. čer 2009

Karol: je fakt uzasna, jsem se do ni zamilovala. Tak si reknem, ze golfky mame po svagrovy, takze je nebudeme muset kupovat, tak koupime tuhle zidlicku.

ma12
3. čer 2009

Zuzi: nejsou nicim citit. Musim je teda predtim poradne vydrhnout jarem, kdyz to neudelam, tak jsou citit po Nutrosi. Myslim, ze ted uz muzes vyplachovat, prckum jsou uz 4 mesice, Elsisce skoro 6, tak uz by to melo byt OK.

jajinka27
3. čer 2009

teda já vyvařuju skleničky jednou týdně jako Sluni 😅

ma12
3. čer 2009

Ja jednou denne. Ale je to tim, ze mam ten sterizator, kdybych ho nemela, tak to taky nehrotim

berunka
3. čer 2009

Marti tak to ted vyzkousim teda poradne vydrbat.i kdyz i ted jsem je vymyvala jarem.myslis ze ted uz se ta sterilizace nemusi tak striktne dodrzovat?

jajinka27
3. čer 2009

dneska zkusíme zase mrkvičku

sluninka
3. čer 2009

jáji...dneska nemůžu,musim odpo na pištu a teď dávám dohromady byt,chytla ně uklízecí,tak uvidíme kdy mě zase přestane bavit😉
teď vyvařuju lahve a dudlajze a peru Naty věci a plyšáky 😀

petruna26
3. čer 2009

Karol, pěkná, ale jsou to teda řachy za ty židle 😝
Tak Anac, kdyby ti nedošel, tak ho můžeš objednat se mnou z Něm. , kdybys chtěla, teda, jestli nám je pošlou - vyjde na necelé 3 tis + pošta, to ale nevím, kolik by dělalo.. 😒

Sluni a nepojedeš s manžou na trénink? 🙂

ma12
3. čer 2009

Zuzi: urcite nemusis to nejak hrotit.