Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petkakrutik
18. kvě 2009

Jojo, neli, tam máme taky familii. jsme rozlezlí všude 😀

petkakrutik
18. kvě 2009

Jdu spát. Dobrou a pa zítra 🙂

nelinkav
18. kvě 2009

No jo, tak u krutiků se dělá okružní jízda po republice s přespáním a nacpáním břuchů u všech příbuzných a ještě budou rejpat do chudinků nelinků, kteří budou chrnět asi v chatce u kanálu (myšleno kanoistickýho! 😀 )! 😀 😀 😀

Teda já nechápu, že bydlíme mezi polama a přitom tady máme much jak v kravíně 😠 Budu muset vyrazit na nákup plácaček a budem si tu s mm hrát na dva veterány... Však co bysme dělali, když nemůžem klepat kosu, ne? 😎 😀

berunka
18. kvě 2009

holky tak u nas bylo snmad nejhorsi uspavani za posledni dobu.Elis se naucila otacet na bricho a hadejte co delala od pul osme do ctvrt na deset - spravne pocitala jsem to a 15x jsem ji otocila z briska na zada protoze se silene vztekala 😠
jinak na srazik jdu,pojedu rano k Martince takze cas je mi celkem jedno ja ridic trubka stejne musim vyrazit driv 😀 😀

jajinka27
18. kvě 2009

beru...vítej do klubu obracečů 😀

jinak můžem dát sraz na etapy 😀

bila.pani
18. kvě 2009

Holky,tolik vám to plánování srazíku závidím...Tak hlavně fotte a chci velké společné foto spešl pro mě!!! 😀

nelinkav
18. kvě 2009

Beru, buď ráda, že je Eliška tak šikovná 😉 Časem se to určo spraví, ona se naučí i vracet zpátky... A my se teprve dokodrcáme do té první fáze 😝

Ilčo, jestli tam budu já, tak budou muset být dvě velký fotky 😀

kacatko03
18. kvě 2009

hmm tak u nás se nepřetáčí udělal to asi 2x a nic....zato chce sedět 😕

bila.pani
18. kvě 2009

Neli,ale kuš! Náhodou podle fotek jsi moc pěkná ženská,a vůbec nejsi tlustá!!! 😉

jajinka27
18. kvě 2009

neli je ukecaná 😀

berunka
18. kvě 2009

Jaji jj na dnesek jsem ji v noci kojila kolem treti a v pet uz zase vzhuru a hlad a navecer vydrzela po 150 odstrikanyho mlika necelou hodku a pul ☹ no kdyz to mliko vidim je to spis obarvena voda.
Neli ja jsem rada ze je sikovna a i na rehabce nas pochvalili a nemame zadny novy cvik nastesti.no ted je to faze ze se rozciluje ze se nemuze otocit a kdyz se otoci tak se rozciluje ze je na brise a boucha hlavou do zeme 😀

jajinka27
18. kvě 2009

beru...hele i kdybys přestala tak 5 měsíců je super 😉 já teda kojim a hlad zda se nema, vecer teda davam UM

jinak Tom zatim spi ale ma dudla tak uvidime

berunka
18. kvě 2009

Jaji jsem rada ze aspon tobe se to podarilo rozjet.ja mozna zkusim dat zase nejaky syr abych videla jak bude Eli reagovat.ted vecer mam prsa sice nality ale kdyz ji v noci nakojim tak je stejne za chvili hladova 😒 takze to chci oficialne dotahnout do 6.mesice a pak uz to resit nebudu, bude neco bude nebude tak nebude.

jajinka27
18. kvě 2009

beru...no u mě to asi byla vyloženě laktační krize, už jsem se na to fakt chěla vykašlat, vždyť víš... hele 6 měsíců je Eli za chvilku , to už dáš

febris
18. kvě 2009

holky tak hlasim ze nam nejspis lezou zuby... ne ze by brecel, to ne, ale porad chce do neceho "hryzat", takze dneska uspavani opet zdlouhavy a 2x jsem ho musela dokojovat, teprv pak zabral, potvurka. Aspon ze nejeci a "vysmiva" se nam 😀

urbi
autor
19. kvě 2009

bré ránko, jak se spalo? u nás celkem dobře

dnes máme 2. výročí svatby! a zároveň rok, kdy jsme zjistili, že čekáme našeho malého Urbiho 😵

urbi
autor
19. kvě 2009

a dnes nás čeká hexa a prevenar..... a teď jsem ho vážila a před týdnem měl 7100 a teď 6700... je možný, že by tahle zhubnul?

pismenko
19. kvě 2009

Ahoj holky 🙂

Urbi tak to dvojitá gratulace 😵 Mrkla jsem na fotečky, Filípek je kouzelnej 🙂 🙂 🙂 zejména fotografie za pivním sklem je povedená 😀 😀

pismenko
19. kvě 2009

Dneska nás čeká taky druhá hexa 😒 😒
No a stím hubnutím nevím, to je divný, ne??

urbi
autor
19. kvě 2009

ahojky Markét! jak je u vás?

díky za pochvalu 😵 a gratulace 😵

tak ať máte po hexe klid, já úplně trnu, protože minule po hexe začal náš největší noční saigon...., který trval bezmála měsíc..

no to hubnutí je divný 😨

urbi
autor
19. kvě 2009

jé Dorotka je nádherná a jakou má patku 😀 boží 😵

bila.pani
19. kvě 2009

Dobré ráno!

Tak po cestě ráno do škoky jsem pěkně zmokla a jen co už jsem skoro doma,tak přestane..Je toto možný?? 😔

Míšo..velká gratulka k výročí 😵 😵

pismenko
19. kvě 2009

No tu první snesla dobře, ona ani myslím nevěděla, že jí něco bodli 😎 , ani teplotu neměla, takže dobrý...

Dorča už se narodila hodně vlasatá a už ty vlasy má tak dlouhý, že by jí to lezlo do očí, tak nosí patku 😀 😀 😀

Chčije a chčije....a to jedu autem (nebydlíme ve městě a shodou okolností je to dneska přesně dva roky, co jsme se stěhovali do baráčku na vesnici 🙂 )

bila.pani
19. kvě 2009

Já jsem zvědavá na ty jeijich slibovaná tropická vedra.. 😒

anaconda
19. kvě 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Urbi, taky dvojitá grtatulka a jsem ráda, že jsme výlet odložili, protože je tam teda fakt hnusně. A to jsem přes noc vyprala 2 pračky s tím, jak to dneska krásně uschne 😠

To hubnutí je teda fakt divný. Hlavně za týden zhubnukl tolik, co Kubíka nabral za celý měsíc 😅 Uvidíš, co na to mudra?? Nekaká víc?? Myslím Filípka, né mudru..... 😀

Ilon,
na ta vedra jsem tedy taky hooodně zvědavá 😕

urbi
autor
19. kvě 2009

Anac, ty jsi hlava!!!!!! to mě nenapadlo s tím kakáním, ale je to pravda! bo on měl zácpy a teď, co dáváme Nutrilon Comfort, tak kadil skoro každý den - sám ....

urbi
autor
19. kvě 2009

jo holky a naše dítko má z našeho skromného kojení srandu - když mu dávám flašku, tak jen ji vidí z dálky, tak se na ní ouplně klepe a dám mu prso, 2x potáhne a začne se mi tlemit... zase potáhne, začne se tlemit, mrká na mě, láká mě,abych dělala blbosti...

urbi
autor
19. kvě 2009

haha, tak jen jsem to dopsala, tak se zesral jak Alík... jéjej, ještě furt pokračuje.... jdu pustit sprchu 😀

a víte jaká u nás teď frčí hračka? obal od papír. kapesníků

anaconda
19. kvě 2009

No vida, jak jsme na to přišly! Ještě že tu diskuzi máme, co? 😉

Kubíka nakojit je poslední dobou tedy taky umění. Netlemí se, ale vzteká a propíná dozadu, tak já mu u toho šaškuju, abych ho zabavila a on nepostřehl, že je právě kojenej. Je to lump! 🙂

urbi
autor
19. kvě 2009

no tak po téhle dávce má tak 5 kilo řekla bych....

bože, to kojení je věda co?