Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

cline
10. čer 2009

Nazdárek, tak u nás teda šedivá obloha, slunce v nedohlednu, ale snad aspoň trochu zaprší, abych nemuslea zalévat a pak bude hezky 🙂 Míšo, o je mi líto, chuďátko Filípek, ten si to fakt vyžírá.

ma12
10. čer 2009

Mlade rve a rve a rve, nevim co ji je. Ted se pokousi zabrat, tak uvidime. Hele a potom, co se probudi, muzu nahodit karu a dojet.

sluninka
10. čer 2009

co ta Jája?????

sluninka
10. čer 2009

psaly jste jí někdo na mobil? ozvala se?????? mám jí napsat??? 🙂

sluninka
10. čer 2009

tak jsem jí písla...uvidíme kdepak se toulá

ma12
10. čer 2009

Uz mame dovolenou. Huraaaa. Dle mych predstav. Teda ale dalo mi to zabrat. No jo no, nejhorsi je, kdyz se neco dela v oboru, ve kterym se pracuje, to je pak narocny.... Nic mi nebylo dobry. 😉

Miso: to je jak na potvoru. Tak otrepana fraze - snad bude lip 😉

ma12
10. čer 2009

Beru: napis mi pls ulici, kam mam dojet, musim si to zadat do pristroje 😉

nelinkav
10. čer 2009

Ahoj holky, tak u nás to ráno vypadala na nádhernej den, venku azuro a nejednou se zakabonilo a už asi hoďku prší 😠
Jinak pes včera prvně zahradničil, přinesl mi k obýváku jeden keřík, naštěstí než šel na další začal si hrát s odpadkovým košem, tak jsem ho slyšela a zabrzdila... 😝 Tak musím do zahradnictví pro další kousek, páč to, co z toho nechal bylo na vyhození.

Míšo, to snad není možný, jaký má ten Filípek štěstí ☹ Tak se přidávám k holkám a budem držet pěsti,ať je to rychle za váma. Aby jste si mohli i tu dovču pořádně užít...

Marti, protivný dítě z ničeho nic známe moc dobře 😝

Holky moje chytrý, s žádostí o RP musím na úřad práce??? Děkuji.

berunka
10. čer 2009

Marti ulice je Dr. Eduarda Benese, tu co ti psala Veruska je sice hned u nas ale koukala jsem na parkoviste a tady by jste nezaparkovaly.takze jed na tu Benesovku a ja tam za vama dorazim.akorat me prozvon az budes vyrazet.jak dlouho asi pocitas na cestu?jinak hlasim ze se pocasko vybira,sviti slunicko 😉

nelinkav
10. čer 2009

Marti, vy jedete na Šumavu? Dáš mi tip?

cline
10. čer 2009

neli u nás je to teda na pracáku, ale ne přímo pracák, má to svoje extra okénko, patří to pod jeden úřad ale někde to nemusí být na stejné adrese, tak radši koukni k vám na net.

anaconda
10. čer 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Urbísku,
to je mi Vás taky moc líto ☹ Třeba mu přímořské klima pomůže 🙂

Neli,
děláš to správně, zaškolit psa v zadničení. Jen je třeba řádně mu vysvětlit, co je to plevel 😀 😀 😀

Holky,
srazík si užijte. taky bych někam vyrazila 😒 Dnes jedeme na kyčle a na sociálku, žádat o rodičovskou. Počasí je taky nic moc. Je hrozně dusno, takže to vypadá na buřinu. 😖

petruna26
10. čer 2009

Neli, u nás je to na sociálce, pod kterou to spadalo ještě do 31.12.08, jen tam nalepili cediuli, že teď to spadá pod úřad práce...

ma12
10. čer 2009

Neli, nakonec jedem do Jizerek. Sumava je beznadejne plna. V jizerkach je taky fajn.

Hele a jak vypada potvrzeni o naroku na davky ovlivnujici narok a vysi RP, to mi daj v praci?

petruna26
10. čer 2009

to se Marti taky dá stáhnout na netu či vyzv. na sociálce, v práci ti to potvrděj...

jajinka27
10. čer 2009

jsem tu, my dospávali 😅

hanka128
10. čer 2009

urbi pokud nemá teplotu tak můžete cvičit,ale pokud má plný nosánek,tak se mu to bude dělat blbě ☹
my tenhle cvik zatím jenom nacvičujeme-učím se jí přišpendlit tím předloktím a druhou rukou jí odtahuju ramínko-stimulační bod přijde na řadu v úterý.
jinak výsledek obvolávání doktorů-máme termín až 7.7. v jihlavě mě asi ....... ale udělají nám aspoň příští týden ultrazvuk hlavičky a pokud by něco bylo špatně,tak nás vemou hned-no tfuj tfuj tfuj že tam nic nebude a budu se je snažit ukecat na dříve. jde mi fakt o to očkování,furt jezdíme vlakem, už z toho začínám být nervozní. a psala jsem i na diskuzi o vojtovce,tak někdo měl taky odklad na očko a když už bylo očko tak jim píchali tetravakcínu co se dávala dříve, která je šetrnější.
no budu se snažit ještě na rehabce ukecat toma esli nemá nějakého neurologa v brně, bo tohle je fakt šílené. a třeba se ten zdejší neurolog se srdíčkem rychle uzdraví,ale spíš asi ne ☹

a s kojením to je fakt líto 😔
já konečně dneska po asi 6 dnech měla nalité prsa a už začínám cítit, že se to lepší,takže asi fakt spurtila+cvičení vojtovky, je toho na ní moc ☹ a já měla a mám taky nervy že....

nelinkav
10. čer 2009

Díkes, holky. Tak u nás by to mělo být v jedné budově. Musím k tomu něco dokládat? Rodný list, něco z práce...? Jsem doufala, že už ne, když RL dostali při žádost o PPM a naše příjmy jim můžou být fuk, páč na to mám nárok i kdybysme se měli jak prasata v žitě (což bohužel nemáme 😀 )... Ale nechci tam letět nadvakrát 😅

Anac, včera jsem měla skutečně chuť ho naučit zadničit, měl jediný štěstí, že se ke mně nenaštělovat prťkou, by mohl jednu chytnout 😀 Ne, dělám si srandu, ale má u mě vroubek jak sviňa, bo jsem na něj byla ještě tak hodná, že jsem mu chvilku předtím popojížděla s autem, bo mu pod něj spadl míček a nemohl ho vyštrachat...a on se mi takhle odvděčí 😠

Kočky, včera jsem mládě oblíkla do té halenky, jak měla Karolina Justýnka na jednom srazíku - takový bílá s něžnými kvítky a balonovými rukávky...A zatímco Justík v ní vypadala romanticky, naše mládě je holt po mně a vypadá v tom jak tank, hotová ranařka 😅 😠 😀 Tak ani ze Stelliši nebude lady 😀 😀 😀

nelinkav
10. čer 2009

Jé, taky bych radši pro mládě tetravakcínu, ale nic, no. Akorát začínám být nervozni, že se u dost mimísků projevuje sval. hyper/hypotonie a ten náš odborník se na prcka prakticky ještě ani nepodíval. Ve třech měsících ji měl na břichu asi půl minuty a toť vše, jinak jen zváží a přimlouvá mě na příkrmy 😒 A S. teda pase na zavřených pěstičkách a na bok se otáčí jen díky záklonu hlavy, ve finále je vždycky úplně do luku, temene se dotýká pomalu až zadku - to asi není ok, což?

koalice
10. čer 2009

Zdravím,
právě jsem se vrátila z
Německa a Petru, Teutonku tam neměli, takže neporadím. Vyzkoušela jsem aspoň 15 golfek a nejvíc do lehu šly německé Bruin ( www.babiesrus.de/unterwegs/kinderwagen/sportwag... byly opravdu vodorovné, všechno ostatní víceméně pololeh, akorát se mi moc nelíbila ta barva, takže si to ještě nechám projít hlavou. A Kačátko, tentokrát se v golfkách rozejdeme, ty Peg Perego tam měli taky, ale moc nás s manželem neoslovily. Takže jsem nakonec koupila jen igelitový bryndák s rukávama, každej jsme si pořídili boty a frčeli jsme zpátky...

cline
10. čer 2009

neli, musíš tam dát ještě papír o nároku na ppm, marťa tu o něm dneska psala, jinak nepotřebuješ nic.

cline
10. čer 2009

jo a mělas tu halenku vyfotit, aspoň bychom se pobavili, třeba máte jen malou velikost 🙂

hanka128
10. čer 2009

neli tak vy s anac zadničíte jo 😀

a to je blbé, že ten dr. nejde ukecat ani na tetra i kdyby jsi měla platit ze svého....jako a když vás tak furt honí do příkrmu-by mě zajímalo kolik mamin mu plně kojí do 6 měsíců 😕 bo většinu určitě zlomí.....

včera jsme marušátku koupili 2 nové chrastítka a knížečku krteček v zoo 😵 ještě se chystám koupit puzle na zem, ať se můžeme válet bezpečně 😀 a dám ji to hlavně k balkónovým dveřím(samo zavřeným 😀 )bo maruška je celá divá jak vidí slunko,mraky,stromy jak se hýbají-no jsme v posledním patře a na kopci tak máme fakt výhled.

a mám jít ke tchýni pro jahody,ale ňák se mi nechce-a začlo i pršet,tak třeba nebudu muset 😅

luca30
10. čer 2009

Ahojky dlouho jsem tu nebyla..nejel mi net a taky byl MM doma a ten mě nerad vidí na netu..

jak se všichni máte?? co prcci prospívají...náš mimísek dnes poprvé snědl celou skleničku a já nevěděla, jestli mu pak dát ještě mléko?? nevíte kolik by tedy měli v to poledne sníst?? normálně dostává 180 mlíko takhle dostal 125 zeleninové směsi + 60 mlíka, ale nevím jak to přesně je tak proto se ptám...

Očkování po TBC se nám zahojil, v pátek jedeme na KO s tím varlátkem, pořád je to stejné zvětšuje se a zmenšuje.. a pak jedeme na KO k našemu Dr...

tetadolly
10. čer 2009

ahojik babule, ty jo já se tu dlouho neukážu a už je tu tolik příspěvků 😀 😀 no dočítat vás nebudu, si bych nikdy nedočetla, no malá mi spinká v kočárku na zahrádce, ne špatně právě se vzbudila a už mi zvědavec hačá na klíně 😀 no a co ti vaši prckové jak se jim vede s vama?

tetadolly
10. čer 2009

luco
to já to neřeším, když má hlad tak má hlad nechávám jí papat jak potřebuje, ale pokud ti neřve hlady tak mu dej pauzu. mi jdeme papat brokoličku ta nám chutná 😀

hanka128
10. čer 2009

neli a udrží stelinka hlavu při přitahování do sedu?

luca30
10. čer 2009

holky nemáte někdo zkušenost s plínkama Bella Happy?? mají je teď v akci v albertu, u nás je bohužel jen albert a lidl...ty ostatní mám tak přes 35 km od nás...

nelinkav
10. čer 2009

Cline, právě mě zmátlo o čem že to Marťa píše. Tak jsem tam byla a musím mít potvrzený od socky, od kdy že to nastupuju na rodičvskou...Můj výpočet ji nestačil, holt, napočítat do 28 je fuška a propojit takovou tou vymožeností moderní doby státní úřady ještě větší 😝 Tak musím poslat papír ještě na Vsetín, 20km kvůli tomu nepojedu, jen jsem zvědavá, jak rychle mi to vyřídí, abysme se nemuseli v červenci pást...

Halenka je 3-6m, takhle jí sedí dobře, ale... Holt je moje, já ve všem co jen trošku naznačuje romantiku taky vypadám jak fešný transvestita 😎

Hani, hlavičku při zvedání drží dobře, i se ji sama snaží zvedat. Dřív hrozně moc i preferovala jednu stranu, teď je to lepší, už kouká na obě (i když na jednu víc), tak mi vrtá hlavou jen to šílený prohýbání do luku... No a hlavně to, že se na ni ten pediatr fakt ještě pořádně nepodíval. Na to, že by měl být dobrej 😅 Já chápu, že tam má vždycky nácvak, ale kdyby ten čas trávíl něčím uitečnějším, než řečma, že přibrat o půl kila a vyrůst o 4cm je za měsíc málo 😠
Jinak mlíka mi pomalounku taky ubývá, mládě sosá co 4h, ale zato s obou prsou, našponovaný je mám jen po ránu, jinak měkota 😕 Každopádně zatím jí to pořád stačí, je spokojená, tlustá... kdybych ho poslechla a cpala do ní nutroš od těch 2měs, kdy s tím začal, tak už jsme na nule.
S tím poptáním se o placení tetry se zeptám, vlastně mě to doteď nenepadlo, dík 😉

Luci, žasnu, že další ženská, kterou chlap "nerad vidí u netu". Oni jsou fakt jak padlí z višně, oni si v práci určitě za celý den neudělají chvilku oraz 😠 A pokud nesedíte na netu, když vedle vás řve dítě hlady a všude se kupí hromady bordela, tak vo co go???

nelinkav
10. čer 2009

Tak nabaštěná (místo abych držela dietu, tak žeru jako nikdy 😲 😔 ) a letím zasadit novej keřík. Ještěže to psisko udělalo takovej kráter, nemusím hledat motyčku 😀

Luci, tyhle plenky jsme nezkoušeli, tak neporadím. Ale budu na vás myslet, ať dopadnete co nejlíp na ko s tím varlátkem!

Ahoj Tetko, kde se couráš?

Marti, mě dneska došlo, že jak jsme nejeli na ten sraz, tak jsem ti měla poslat penízky za to poštovný!!!! Holka, proč se neozveš!!!!!! Ty brďo, se snad studem půjdu zahrabat k tomu keři 😔 Odpoledne, jak dorazí mm (s mobilem, na kterej chodí ten autor.kód), ti to pošlu, i s úroky, ju 🙂 Fakt se strašně omlouvám!!!!

Běžím, pa.