Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hanta
11. čer 2009

Neli já vím, že ne poslední jako úplně. Myslela jsem, že máme pokoj až do 15 měsíců.

urbi
autor
11. čer 2009

Koal, do Chorvatska 😉 zítra,už abychom byli v autě - chudáci zloději, mám pocit, že beru vše, tak jim tu ani nic nezbyde 😀 😀 😀

nelinkav
11. čer 2009

Urbi, tak hlavně ať se vám to vydaří - počasí i spokojenost Filípka... Už je mu líp???

sonisek
11. čer 2009

urbi a kam přesně že jedete??

urbi
autor
11. čer 2009

Neli, jj nakonec to byla moučnivka vlezlá i na hlasivky a rýma - ale navečer mi tu chudinka naříkal a pak usnul v manduce - a má trochu průjem, vypadá to na zoubky, ale nic tam nemá.... ale pak přišel taťkka a udělali jsme malou diskotéku a tak to byl zase nadšen - takže možná ne zoubky, ale nuda 😀

urbi
autor
11. čer 2009

Soni, na Krk
Neli, dík 😵 😵 😵 😵

jajinka27
11. čer 2009

urbi...jůůů tak si to užijte a dej vědět jak se máte 😉

sonisek
11. čer 2009

tak tam načerpejte síly a užijte si volno, sluníčka 😎 😎 Příští týden snad taky bude hezky, tak nebudem muset závidět...možná tak to moooře 😵

Tak nám se začíná klubat i druhej zub 😅 Tak jsem na něj zvědavá, ale ten první "lezl" dlouho..

jajinka27
11. čer 2009

tak nám zuby nerostou, ani mi to neva 😀

urbi
autor
11. čer 2009

jj budu čerpat i za vás 😀

kacatko03
11. čer 2009

Míšo: užijte si to moooooc 😉

sonisek
11. čer 2009

Veru, vy razíte kdy??

cline
11. čer 2009

čaues poslední dobou jen dočítám a už nemám sílu reagovat. Urbíkům přeji pěknou dovolenou a pak je očekávám u nás doma na konspirační schůzce ohledně "dyzajnu" jejich nového hnízdečka 😎

koalice
11. čer 2009

Urbi, tak hlavne stastnou cestu a pohodovou dovcu! Nas ceka ta Sumava od 20. a desim se te cesty, Anicka je blici...

petkakrutik
11. čer 2009

hojky 🙂
nám nešel komp. včera ho Mm normálně vypnul (po tom, co mě od něho vyrazil a už mě sem nepustil 😠 ) a dmešska nešel nastartovat. Prý Karddisk v prd... Tak sem teď narval nějaký jiný, pomalejší a budeme muset koupit nový. To zas bude chechtáků 😒

Já jsem od nějaká nachlazená a světe, div se, nějak mám více mlíka. včera i dneska večer jsem odstříkávala. Sice jenom trošku (včera 50 a dneska 70), ale i to je úspěch... Bude mít Páťa ráno na přilepšenou, když mě dycky v noci a ráno vysaje jako upír, zatímco spím 😀 😀

Všem dovolenkářům přeji, ať jim dovolená vyjde odle představ. My letos nejedeme nikam, budeme využívat pohostinnosti naší chaty v Beskydech 😉

berunka
12. čer 2009

tak koukam ze dneska je tu zase nejak mrtvo,kdepak jste lednule?my strasime uz od sesti,ted konecne mlade usnulo takze se dam do prace 😉

petkakrutik
12. čer 2009

Dobré ránko 🙂

Zase jednou se sem dostávámk tak brzo 😉

beru, my jsme vzhůru asi od 7:30, ale hráli jsme si v posteli 🙂 Noc dneska celkem v pohodě, Patrik se vzbudil asi jenom 3x. Ale jsme oba nachlazení, takže to stojí zaprd. Venku taky hrůza, letos léto jak stehno. Ať už kouká začít, páťa se už třepe na svoje bazenky 😅

Zatím pa, jdu snídat a kojit 😉

jajinka27
12. čer 2009

ahoj,

teda tady je mrtvo...

my vzhuru od 7, teda v 5:15 jsem si ho brala do postele

urbi
autor
12. čer 2009

ahojky!
u nás se naplno projevila týdenní absence probiokapek a Fíla má opět břicho jak balon.. noc zase trága, chudínek....
jinak se jdu rozloučit, mějte se tu bájo a za týden v plné síle paaaaa
pusu všem miminkům 🤐 😵

petruna26
12. čer 2009

Míšo, užijte si to..
Jinak Adéla stále spí 😕 , za chvíli jdem na kožní, tak snad se vzbudí, nechc ji budit, bobinu...
Je tam pěkně hnusně, tak snad se to na víkend vylepší, aby jsme mohli být venku... 🙂

jajinka27
12. čer 2009

já bych tááááááák spala a to moje dítko zatím nechce a nechce 😅

berunka
12. čer 2009

tak u nas se chrupe skoro pres hodinku a Ela uz se naucila sem tam spat na brisku.no ja jsem pochopitelne jak na trni aby neblinkala a nezacla se nejak kuckat nebo tak neco 😲

Miso prejeme kraaaasnou dovcu se super pocaskem a hlavne pohodickou.uz se tesim jak budes po navratu vypravet.se akorat vystridame my jedeme pristi patek 😉

hanka128
12. čer 2009

urbi pěknou dovolenku 😵 bych jela takyyyyyyyy 😵 chorvatsko já můžu 🙂

tak my hore od 7-maruška už dříve,ale hned se jí nepovede mě probudit 😀 tak jsme pocvičily-dneska pěkná slabota,ona je prostě sabotér 😅 poblbly a už od 9 zase spí 😵

a dneska mě čeká balíková smršť-jeden už došel a čekám ještě 2 😅 čímž pádem se ještě nemůžu vydat k té tchýni 😀 včera to padlo-lilo a lilo... ale odpoledne se tomu už fakt nevyhnu...a dojít tam musím,ať nemusíme zítra bo to by bylo na dlouho.....

a zítra si jdeme objednat šatní skříň, jupíííí, jdem do indeca tak sem zvědavá za kolik a za jak dlouho...

jajinka27
12. čer 2009

teda tady zase leje a je buřina, fuuuuuuuj

my jsme se akorát vzbudili 🙂)

nelinkav
12. čer 2009

Ahojte, jsem se včera ani nerozloučila, bo mládě chytlo hysterák 😠 Vstávaly jsme o půl deváté (před tím v sedm kojo) a z pelechu jsme vylezly až teď. Stelliš než vytlačilo to hovínko, tak to nějakej ten čas zabralo... 😝

Tož doufám, že si Urbinkovic dovolenou náležité užijí a hlavně že si Míša pořádně orazí, za ty poslední měsíce si to víc než zaslouží...

Peti, jakýpak že nikam nejedete? Chata v Beskydedech je taky super, ne? Pořád se tu dá něco prolejzat a ušetření penízky za ubytko se daj užít na místě 😉 Jasně, že moře to není, ale každý má svý. My pojedem po ČR a ještě za těžký prachy, bo nemáme nikde nic 😠 🙂 Teda, teoreticky bychom mohli k našim, ale to by asi mm nerozdýchal 🙂

Beru, podle mě je spaní na bříšku z hlediska bezpečnosti při zvracení lepší, bo by jí to mělo dyžtak vytéct, ne? Já bych řekla, že spíš než když spí dítě na zádech. A ohledně toho, že se obecně tvrdí, že spaní na bříšku může být spoluzodpovědno za SIDS, tak to je diskutabilní, páč se tenhle fenomén začal zkoumat prý právě za komančů, kdy na břichu spala skoro všechna mláďata, takže z toho logicky vyšlo, že to není vhodný 😉 Teda já to aspoň takhle četla, tak snad tě to povzbudí.

Jdu nakrmit sebe i mládě. zatím pa

cline
12. čer 2009

Nazdárek, tak hlásím na jihu čech jasno, modré nebe a 19 stupňů. Mládě spí, už se nám i ty noci uklidnily a sice vstáváme (matka neví kolikrát protože u toho polospí 😅 ) ale bez zbytečných řevů a jen kojo a spí se dál. O víkendu jsme měli jet na vodu, teda já a Justík jen jako technický doprovod, ale manža si nějak hnul se zády a tak to vzdal, taže nevím co o víkendu, protože tu máme mladého pána a jestli se bude válet celý víkend u TV tak ho asi kopnu 😠

kacatko03
12. čer 2009

Soni: my razíme 26. 😉 ale kluci sou furt nachcípaný ach joooo. malému ted začalo téct oko a asi začíná rýma kterou nejspíš chytil od f...tak snad budoukluci zdraví.

zdravím všchny

berunka
12. čer 2009

cus Veru 😉 teda vy mate na to zdravi smulu vid?moc drzime palce aby byli kluci do dovci o.k. u nas to zatim vypada ze se ryma uklidnila tak snad dovcu prezijeme v pohode.akorat jsem koukala na predpoved na pristi tyden a od ctvrtku ma prechazet studena fronta 😠 mrcha at si tam zustane.
Veru jak jsi prosim te spokojena s lehatkem do vany na koupani?resim ze budu muset koupit taky nejaky mame vanicku s lehatkem a tam uz se Ela pomalu nevejde 😀

petkakrutik
12. čer 2009

neli, jasně, že chata je suprtrupr. Akorát že původně jsme plánovali právě něco na Šumavě nebo tak. Jinde než u tu na SM. Sice jedeme koncem července zase do Dvora n/L, ale tam jsme byli teď a návštěva příbuzných pro mě není dovolená 😅 K moři nejedeme, páč si myslím, že je na to Páťa ještě malý a nerada bych pak něčeho litovala...

veru, my s patrikem jsme taky nakřáplí... To je tím počasím 😒

kacatko03
12. čer 2009

Ahoj zuzi.....no s lehátkem jsme uplně spokojení...malej taky....navíc to lehátko co máme tak ho jistí samo. Ale využijete lehítko? počkej až malá bude seet to už ti nebude chtít ležet ve vaně. My budem pořizovat za chvili to sedátko do vany, tak ti lehátko klidně pujčím 😉 ale nevim kdy by to přesně bylo. 😕

jinak s tím zdravím...to je u dvou dětí už normální že si to navzájem předávají 😒

Petka: to je děs vid....počasí na prd a do toho bacil 😠